Dtxn25ub Duvar Tipi Split Klima 9000btu-h R32 Gazli Tavsiye Edilen Yer Neresi

Lale

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
228
0
0
Dtxn25ub Duvar Tipi Split Klima 9000btu/h R32 Gazli Alanlar Memnun Mu?
Dtxn25ub Duvar Tipi Split Klima 9000btu/h R32 Gazli Şu Andaki Değeri 23666.0 Tl'den Satılmaktadır.

Dtxn25ub Duvar Tipi Split Klima 9000btu/h R32 Gazli Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Dtxn25ub Duvar Tipi Split Klima 9000btu/h R32 Gazli Hakkında yaklaşık 9 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

Dtxn25ub Duvar Tipi Split Klima 9000btu/h R32 Gazli Açıklama Ve Özellikler

_x000D_

Dtxn25ub Duvar Tipi Split Klima 9000btu/h R32 Gazli Ürününün Satıcısı, Daylux Dtxn25ub Duvar Tipi Split Klima 9000btu/h R32 Gazli ürününü 23666.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Dtxn25ub Duvar Tipi Split Klima 9000btu/h R32 Gazli Kullanıcı Yorumları Nasıl?
23666.0 Tl ye satışta olan Dtxn25ub Duvar Tipi Split Klima 9000btu/h R32 Gazli Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
9 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: Salonumda kullanıyordum bu marka klima. Yatak odası için aldım şimdi de. Memnunuz.
İsim: S** s**
Tarih: 14 Nisan 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Ramdoli

Yorum: Antalyada yaşıyorum odam 10/11metrekare filan olduğundan klima soğutmada gayet iyi ancak ısıtma verimi soğutmaya kıyasla biraz düşük geldi bana, klimayı turbo moduna alınca filan bi saatte sıcaklığı anca toparlıyor. ona göre alırsınız genel olarak memnunum.
İsim: y** g**
Tarih: 10 Mart 2023
Satıcı: ADA İKLİMLENDİRME

Yorum: ürünü çok uygun fiyata aldım güzel ısıtıp güzel soğutuyor
İsim: R** G**
Tarih: 19 Şubat 2023

Yorum: diğer satıcılara göre uygun fiyat veriyor klima Daikin güvencesinde evimde 2 adet mevcut kullanıyorum gayet güzel bir klima tavsiye ederim diğer pahalı markalı klima fazla para vermenize hiç gerek yok gönül rahatligiyla uzun yıllar kullanabilirsiniz.zaten burun fawori trend bir üründür.
İsim: Hakkı k.
Tarih: 16 Mayıs 2022

Yorum: Uygun fiyata kalite 👍🏻
İsim: Şeyda K.
Tarih: 15 Haziran 2022

Yorum: özenli paketlenmiş ve hızlı kargo için teşekkürler henüz kullanmadım.petgorfansı hakkında yorum yapamıycam.satıcı ve servis için.5 yıldız
İsim: M** H**
Tarih: 20 Nisan 2022
Satıcı: CEYLANİKLİMLENDİRMEMÜHENDİSLİK

Yorum: Piyasada alınabilecek en iyi fiyat-performans ürünü bence. Ürün elime ulaşır ulaşmaz Daikin'i aradım, ertesi gün gelip montaj yaptılar. İnanılmaz memnunum. Ada İklimlendirme'ye teşekkürler. Paketleme ve kargolama kusursuzdu.
İsim: Çağlar Y.
Tarih: 05 Haziran 2022

Dtxn25ub Duvar Tipi Split Klima 9000btu/h R32 Gazli Ürüne İlişkin Sorular

Soru: sakarya ili
Cevap: Merhabalar, Ürün teslimatı Mng kargo ile yapılmaktadır. Özellikle istediğiniz bir kargo firmasının siparişe belirtilmesini rica ederiz. iyi günler dileriz.

Soru: merhaba montaj fiyata dahil midir?
Cevap: Merhabalar, Ürün fiyatına montaj dahildir. Servis garantili olduğundan ücretsiz montaj yapılmaktadır. iyi günler dileriz.

Soru: Ürünlerinize bayıldıık! Eminiz siz de bizim hizmetlerimize bayılacaksınız :) Detaylar (TyMedya Com)
Cevap: Umarım efendim

Soru: Merhabalar kaç metre alanı soğutur acaba 9'luk
Cevap: Merhaba, 10 18 metrekare için ideal olduğunu söyleyebiliriz. Fakat yakın bir bayiden destek alıp keşif yaptırmanızda fayda vardır. Evin konumu , yüksekliği izolasyon durumu bu hesabı etkilemektedir. Bizim tavsiyelerimiz ampirik hesaplara dayanıp ortalama bir yer içindir.

Soru: İyi günler 17 metre oda için uygunmu 9 butonluk uygunmudur
Cevap: 12 lık İdeal

Soru: Ses db olarak nedir?
Cevap: Merhaba 52 db

Soru: merhaba sizden ürün aldım bodrum.icin kurulum telefonu rica edebilir miyiz?
Cevap: Merhaba. Daikin i arayıp montaj hizmeti alabilirsiniz. Daikin servisleri daylux klimaları ücretsiz olarsk montsj ediyorlar

Soru: Merhaba. Sipariş verdiğimizde ücretsiz montaj yaptırabiliyor muyuz. Eğer varsa bu konuda kimden destek alabiliriz?
Cevap: Merhaba. Montaj ücretsiz efendim. Daikin servisleri montajı ücretsiz yapabiliyorlar. Daikin üzerinden talep oluşturabilirsiniz. Fatura göstermeniz yeterli olacaktır

Soru: Neden kurulumun ücretsiz olduğunu yazıyorsunuz? 1500 lirayı ödedik. Ayrıca bir elektrikçiyi davet etmeli ve ona ödeme yapmalıyız.
Cevap: Merhabalar, kurulum Daıkın tarafından ücretsiz kurulur. İç ünite ile dış ünite arasında 4 m ye kadar borulama da ücret talep edilmez. Konuyla ilgili Daıkın servisi ile iletişime geçebilirsiniz. Saygılar...

Soru: Aldığımızda nasıl bağlatıcaz?
Cevap: Daikin müşteri hizmetlerinden montaj kaydı oluşturabilirsiniz

Soru: merhaba. fatura şirket adına düzenlenebilir mi
Cevap: Merhabalar Evet düzenleyebiliriz efendim

Soru: ürün ölçüleri nedir iç ünitenin
Cevap: Merhaba GxYXD - 770x 283x 201

Soru: Merhabalar ücretsiz servis montajı var mı
Cevap: MERHABALAR EVET EFENDİM İLK KURULUM MONTAJ İŞLEMLERİ ÜCRETSİZDİR.

Soru: klimalarda kurulum da ücrete dahil mi ?
Cevap: KURULUM ÜCRETSİZDİR EFENDM

Soru: Merhaba , 2 adet ic unite 9000lik ama tek split dis uniteye baglama istiyorum bana fiyat verebilirmisiniz? Birde bu tek fiyatsa 2 9000lik yek dis uniteli kac tl olur ve nasil siparis vermeliyim ?birde herseyiyle kurulum yapiyormusunuz? Elektrik vs dahil kac tl
Cevap: DAYLUX TEK UNITE OLARAK MEVCUT DEGIL ELEKTRIK MISLERINI HICBIR SERVIS YAPMIYOR MUSTERIYE AITTIR. KURULUM BIZE AİTTİR.

Soru: Duvar genişliğim 70 cm ürün 71.5 cm almak istersem montaj nasıl olacak
Cevap: Duvar genişliğiniz tam 70 cm ise uygun olmaz efendim. Farklı bir ürün bakmanız daha uygun olur başka yeriniz yoksa

Soru: 24 binlik mi ?
Cevap: Ürün 9000 bin lik efendim. 9000 btu

Soru: Merhabalar, watt ölçelerim mevcut fakat bu aleti ölçmek daha nasip olmadı. Gerçekten de klima en düşük fan modunda saatte 100 watt ve en yüksek modda 1200 watt mı tüketim yapıyor ?
Cevap: Merhaba. Daylux'un kendi açıkladığı bilgilere göre dediğiniz watt değerleri doğrudur efendim

Soru: servis hizmetini kim veriyor?
Cevap: Daikin servisleri veriyor efendim. Aynı zamanda Daikin servisleri montajı ücretsiz yapıyor.

Soru: merhabalar 16m2 oturma odası için kaç btu uygundur
Cevap: Merhaba. 16 m2 için 9000 btu uygundur efendim. Ancak btu değeri, odadaki kişi sayısı, hangi coğrafi bölgede olduğunuz gibi farklı parametrelerden de etkilenmektedir. Sadece m2 olarak bakarsak ortalama olarak 9000 m2 uygundur

Dtxn25ub Duvar Tipi Split Klima 9000btu/h R32 Gazli Ürünün Fotoğrafları

Dtxn25ub Duvar Tipi Split Klima 9000btu/h R32 Gazli En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü