Dtxn35u A 12.000 Btu Inverter Klima Daikin DTXN35U 12000 BTU Tavsiye Edilen Yer Neresi

RengarenkSes

Bilgili
9 Ağu 2023
248
2
0
Dtxn35u A 12.000 Btu Inverter Klima Daikin DTXN35U 12000 BTU Alınır Mı?
Dtxn35u A 12.000 Btu Inverter Klima Daikin DTXN35U 12000 BTU Güncel Fiyatı 33999.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Dtxn35u A 12.000 Btu Inverter Klima Daikin DTXN35U 12000 BTU Gerçekten İyi Mi?

Dtxn35u A 12.000 Btu Inverter Klima Daikin DTXN35U 12000 BTU Hakkında yaklaşık 14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Dtxn35u A 12.000 Btu Inverter Klima Daikin DTXN35U 12000 BTU Teknik Detaylar

_x000D_

Dtxn35u A 12.000 Btu Inverter Klima Daikin DTXN35U 12000 BTU Ürününün Satıcısı, Daylux Dtxn35u A 12.000 Btu Inverter Klima Daikin DTXN35U 12000 BTU ürününü 33999.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Dtxn35u A 12.000 Btu Inverter Klima Daikin DTXN35U 12000 BTU Kullanıcı Geri Dönüşleri
33999.0 Tl ye satışta olan Dtxn35u A 12.000 Btu Inverter Klima Daikin DTXN35U 12000 BTU Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
14 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: rüyada ve çok iyi tavsiye ederim
İsim: M** Ç**
Tarih: 23 Nisan 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: KOMBİ KLİMA DÜNYASI

Yorum: kaliteli ürün
İsim: D** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Ekim 2022
Satıcı: ADA İKLİMLENDİRME

Yorum: 2 aydır kullanıyorum ve şu sıcaklarda cok iyi geldi. kurulumu daikin firması yaptı. kargosundan kurulumuna kadar herşeyiyle memnun kaldım. sadece elektrik aksamını elektrikci yapıyor. kendim elektrikçi olduğum içim kendim bağladım. gayet başarılı bi çihaz herkeze teşekkürler
İsim: H** Y**
Tarih: 27 Ağustos 2023

Yorum: ürün güzel sessiz
İsim: **** ****
Tarih: 04 Ağustos 2023

Yorum: çok iyi hatta mükemmel bir ürün
İsim: A** b**
Tarih: 05 Ekim 2023

Yorum: şok iyi oldu tavsiye ediyorum bu ürün
İsim: Abdürrahim z.
Tarih: 16 Ağustos 2022
Satıcı: dashaus

Yorum: Satıcı 1 gün içinde kargoladı ve hızlıca elime ulaştı. Sorunsuz düzgün kargolanmıştı. İzmir için servis 20 gün sonra geldi. Temiz ve düzgün çalıştılar. Klimaya gelince öncelikle sesli çalışıyor, sadece soğutma için aldık 20 m2 oda için 12bin fazla bile gelir dediler ama aynı m2 tcl 9bin btu klima daha hızlı soğutuyor. Klima üstündeki led ekranı kapDevamını Oku
İsim: Yusuf N. A.
Tarih: 07 Ağustos 2023

Yorum: ürün paketlemesi çok kötü geldi hasar almış iade ettik.
İsim: T** B**
Tarih: 26 Ekim 2023

Yorum: antalya icin almıştık yanlıs ürün gönderdiler sonrasında da değişim yaptılar fakat ürünü alışımız ve bize doğru ürünün gelmesi on günü buldu bu kadar önemli bir ürünün yanlış gönderilmesi doğru değil.Değişim için de satıcıya iletişime geçmem de zor oldu ben aldığım hizmetten memnun kalmadım.Montaj içinde kablo gerekli oldu onu da ayrı alıp elektrikDevamını Oku
İsim: p** s**
Tarih: 17 Ağustos 2022

Dtxn35u A 12.000 Btu Inverter Klima Daikin DTXN35U 12000 BTU Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Merhaba ürün distribütör garantili mi yoksa firma garantili midir?
Cevap: DİSPİRATÖR GARANTİLİ

Soru: fiyat yukseldimi
Cevap: Trendyolun kampanyası vardı sona erdi efendim

Soru: Daikin servisi tüm illerde mevcut mu?
Cevap: Daikin servisinden bu bilgiyi alabilirsiniz efendim.

Soru: merhaba 12 lik bir cihaz kaç m.kare sogutabiiyor kurulum ücretsizmidir.garanti 5 mi 3 yıl mi. Daikin servisi mi bakıyor. teşekkürler
Cevap: 18 mt kadar sogutur dıs unıte 3 ıc unıte 2yıl garantılı

Soru: fiyatı 10 milyardi
Cevap: Merhabalar efendim, sorunuz anlaşılamamıştır. Keyifli alışverişler dileriz..

Soru: Kurulumu hangi servis yapıyor kurulum ücretsiz mi?
Cevap: Merhaba. Kurulum ücretsizdir. Daikin servisleri yapmaktadır

Soru: Merhaba Ürün stoktan teslim mi yoksa bekleyecek miyiz
Cevap: STOKTAN TESLIM BEKLEMEYECEKSINIZ

Soru: Merhaba garanti 5 yıl diyor öylemi
Cevap: 2 YIL GARANTİLİ EFENDİM.

Soru: merhaba ürün Daikin markasının mi yoksa sadece anlaşmalı servisi mi Daikin
Cevap: yan ürünü efendim.

Soru: iyi çalışmalar, ürün satın alındığında kurulumu servis mi yapıyor yoksa ücretli mi oluyor kurulum?
Cevap: KURULUM SERVİS TARAFINDAN ÜCRETSİZ OLARAK YAPILIYOR

Soru: Ürün A++ mı ısıtması
Cevap: Soğutma a++, ısıtma a+ Efendim

Soru: kışın eksi kaç dereceye kadar. isitiyor
Cevap: İç ünite (soğutma/ıstıma) : 17/32 Dış ünite (soğutma/ısıtma) : -15/50

Soru: bu ürün servise kargolanip montaja öylemi geliyor yoksa kargoyla bize gelip biz servise mi basvuruyoruz ayrıca garanti süresi ne kadar
Cevap: Merhaba. Ürün size kargolanır, siz ücretsiz olarak servise montaj yaptırıyorsunuz. Orijinal üründür. 2 yıl garantilidir.

Soru: Garanti süresi 5 yıl diyor doğrumudur ısıtmada ve soğutmada maksimum kapasitesi kaç bine çıkıyor
Cevap: ISTIMA VE SOGUTMADA 3YIL GARANTILI

Soru: Servisin montaja gelmesi kaç gün sürer
Cevap: Hangi şehirdesiniz efendim

Soru: İyi günler kurulum ücreti oluyormu servisi sizmi arıyorsunuz
Cevap: Merhaba Kurulum Daikin Servislerince ücretsiz yapılmaktadır. Ürünü satın aldığınızda servis yönlendirmesi konusunda yardımcı oluruz efendim

Soru: neden bu kadar ucuz? 11-12 bin civarı normalde bayilerde
Cevap: KAMPANYALI FIYATLARIMIZ EFENDİM

Soru: Merhaba, ürün 4 metre bakır boru ile mi geliyor ve kurulum ücretsiz mi?
Cevap: Merhaba. 4 m boru çıkıyor içinden. İlave boru için servis ücret alır. Kurulum ücretsizdir. Daikin servisleri ücretsiz olarak montaj yapmaktadır

Soru: Merhabalar r32 gaz mı
Cevap: Evet efendm.

Soru: mrb daha önce duymadığım bir marka daikin alt markası mı daikin güvencesi derken sadece servisi mi daikine bağlı
Cevap: DAİKİN GARANTİLİDİR

Dtxn35u A 12.000 Btu Inverter Klima Daikin DTXN35U 12000 BTU Fotoğraf Ve Görseller

Dtxn35u A 12.000 Btu Inverter Klima Daikin DTXN35U 12000 BTU En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü