DUAL COOL PLUS 24000 Btu-h Alınır Mı

Feraye

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,226
0
0
DUAL COOL PLUS 24000 Btu/h Tavsiye Eder Misiniz?
DUAL COOL PLUS 24000 Btu/h Şu Anki Fiyat Aralığı 48789.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

DUAL COOL PLUS 24000 Btu/h Alanlar Memnun Mu?

DUAL COOL PLUS 24000 Btu/h Hakkında yaklaşık 1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

DUAL COOL PLUS 24000 Btu/h Detaylı Açıklama

DUAL COOL PLUS 24000 Btu/h Ürününün Satıcısı, LG DUAL COOL PLUS 24000 Btu/h ürününü 48789.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

DUAL COOL PLUS 24000 Btu/h Kullanıcı Yorumları
48789.0 Tl ye satışta olan DUAL COOL PLUS 24000 Btu/h Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Çok harika teslim aldm. Kuruldu mükemmel. Wifi var harika.
İsim: **** ****
Tarih: 16 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: FixKırmızıBeyaz

DUAL COOL PLUS 24000 Btu/h Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: 4 yönlü üfleme var mı
Cevap: lg türkiye official sitesinden detaylı bilgi alabilirsiniz

Soru: wifi var mı
Cevap: Var efendim

Soru: Merhaba Türkiye de garantisi var mı ve servis ücretsiz kurulum yapıyor mu ?
Cevap: Lg Türkiye garantilidir kapalı kutudur Dört metreye kadar bakir borulama ücretsizdir Elektrik tesisatı tüketiciye aittir

Soru: Ürünün model adını tam öğrenebilir miyim ?
Cevap: Pc24sq modelidir

Soru: sadece sogutma mı, ısıtma ozelligi de var mi?
Cevap: Merhaba, üründe hem ısıtma hem de soğutma özelliği bulunmaktadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder keyifli alışverişleri dileriz.

Soru: Merhaba ürün üretim yılı nedir acaba ?
Cevap: 2023 EFENDİM

Soru: Türkiye üretimi olup olmadığını anlayabiliyor muyuz hepsi yurt dışı ürünü olarak mı geliyor
Cevap: Türkiye'de montajlanmaktadır

Soru: Gönderim yapacağınız ürünün modeli nedir? Yazar mısınız?
Cevap: Pc24sq modelidir

Soru: Merhaba! UV serisimi ?
Cevap: UV SERİSİ SİRİUS MODELİ OLARAK GEÇİYOR

Soru: lg klima PC24SQ S3UM24K22FA bu ürün mü sizdeki
Cevap: EVET BU MODEL

Soru: Lg türkiye garantili değil zannedersem.
Cevap: Tüm ürünlerimiz LG TURKIYE garantisi altındadır. İyi alışverişler dileriz.

Soru: merhabalar.Urun invertirmi?
Cevap: Evet efendim

Soru: merhaba wifi özelliği var mı
Cevap: evet var wi-fi özelliği mevcut

Soru: Bu ürünün model kodu PC24SQ mudur ve Türkiye garantili midir? Teşekkürler.
Cevap: Lg Türkiye garantilidir kapalı kutudur Pc24sq modelidir

DUAL COOL PLUS 24000 Btu/h Ürüne Ait Resimler

DUAL COOL PLUS 24000 Btu/h En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü