Dualcool Plus Wifi Inverter Klima 12000 Btu Enerji A Alanlar Memnun Mu

Hulya

Aktif Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,044
0
35
Dualcool Plus Wifi Inverter Klima 12000 Btu Enerji A Tavsiye Eder Misiniz?
Dualcool Plus Wifi Inverter Klima 12000 Btu Enerji A Şu Andaki Değeri 29878.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Dualcool Plus Wifi Inverter Klima 12000 Btu Enerji A Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Dualcool Plus Wifi Inverter Klima 12000 Btu Enerji A Hakkında yaklaşık 65 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Dualcool Plus Wifi Inverter Klima 12000 Btu Enerji A Ürün Bilgisi

Dualcool Plus Wifi Inverter Klima 12000 Btu Enerji A Ürününün Satıcısı, LG Dualcool Plus Wifi Inverter Klima 12000 Btu Enerji A ürününü 29878.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Dualcool Plus Wifi Inverter Klima 12000 Btu Enerji A Kullanıcı Yorumları Nasıl?
29878.0 Tl ye satışta olan Dualcool Plus Wifi Inverter Klima 12000 Btu Enerji A Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
65 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: LG 12btu aldım yazın üşümek isteyenler kaçırmayın derim evimiz buz gibi oldu maşallah.ihtiyacımızı rahatlıkla karşılıyor herşeyi çok güzel jet hızında sesi yükseliyor ama diğer modlarda ses yok gibi dış üniteside sessiz çalışıyor çok memnun kaldım ayrıca telefonlada yönetebiliyorum iyiki almışım dediğim bir cihaz oldu şükürler olsun. tek sorun satıDevamını Oku
İsim: R** A**
Tarih: 18 Nisan 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: FIRSATLAR ALEMİ E-TİCARET MAĞAZASI

Yorum: Ürün gayet kaliteli, montaj için geç gelmeleri dışında bir sorun yok. Özellikle telefonla uzaktan kontrol edilebilir olması çok güzel bir özellik
İsim: Sinan T.
Tarih: 20 Ekim 2023
Satıcı: EG KLİMA

Yorum: tek kelimeyle mükemmel bi ürün.. ayrıca çok sessiz.
İsim: F** e**
Tarih: 27 Mayıs 2024
Satıcı: NETTEUCUZ

Yorum: sorunsuz hızlı teslimat cok aktif kullanmadık kullandığımız kadarıyla güzel
İsim: E** Ö**
Tarih: 30 Mart 2024
Satıcı: EG iklimlendirme ve mühendislik

Yorum: Hızlı gönderim sağladılar çok sevindim
İsim: B** A**
Tarih: 22 Nisan 2024

Yorum: kargo sağlam bir şekilde İzmir'e 1 günde ulaştı çok hızlıydı. ürünün 18000 BTU olanını da kullanıyorum memmnunum. 12000 olanını da aldım. bundan sonra önemli olan servisin kurulum adımları,tavrı kurulumdan sonra yorumu güncellerim. izmir LG servisi birlik klima Fırat beye çok teşekkür ediyorum harika işçilik çıkardılar
İsim: e** u**
Tarih: 08 Nisan 2024
Satıcı: EPATeknoloji

Yorum: Salonum baya büyüktü yeter mi diye şüphe duyuyordum güzel ısıtıyor yeterince iyi ve wifi büyük kolaylık sağlıyor
İsim: **** ****
Tarih: 24 Şubat 2024

Yorum: Öncelikle Manisa lg yetkili servisine teşekkür ederim. Ürünü çok güzel bir şekilde kurup, vakum yapıp teslim ettiler. Vakum yapmayı özellikle istemiştim, biz zaten Vakum yapmadan montaj yapmayız şeklinde cevap aldım. Helal olsun. Makinede on numara.
İsim: M** S**
Tarih: 15 Aralık 2023

Yorum: Annem için aldım.Soğuk ve sıcak gayet iyi memnunuz...
İsim: Y** K**
Tarih: 05 Ağustos 2024
Satıcı: FIRSATLAR ALEMİ E-TİCARET MAĞAZASI

Yorum: Kesinlikle tavsiye ediyorum
Tarih: 20 Mart 2024

Yorum: Wifi olayını yapamadım ama yeterince de uğraşmaya vaktim olmadı. Ekonomik modlarını çok beğendimi, harcadığı enerjiyi göstermesi. Hızlıca soğutması vs çok hoşuma gitti. Aynı klimanın 18binliğini de aldım o da çok güzel.
İsim: H** O**
Tarih: 11 Haziran 2024

Yorum: Ürünün fiyatı uygun, çok şık ve kaliteli. Soğutma kapasitesi çok iyi. Hızlı soğutması var. 200W a kadar düşük enerji harcayan soğutma modu var. Tek tuşla anlık harcamasını gösteriyor. Ayrıca fan modu var bu modda gazlı soğutma yerine fanla serinletiyor. Bunda klima mertebesinde bir harcama yok. Wi-fi özelliği ile uzaktan kontrol olanağı var. UygulaDevamını Oku
İsim: N** K**
Tarih: 22 Temmuz 2023

Yorum: Henüz kara kış gelmediği için tam randımanlı çalıstırmadım, birkaç sefer deneme amaçlı ve keyfi çalıştırdım o kadar. Ama piyasadaki en son teknolojiye sahip, en iyi markalardan birinin, en yeni modeli oldugu için ve buna rağmen emsallerine kıyasla daha uygun fiyatlı bir model olduğu için herhangi bir kuşkum yok. Alabileceğim en iyi modeli aldığımaDevamını Oku
Tarih: 26 Aralık 2023
Satıcı: LG Brandshoping

Yorum: sessiz az yakiyor performansi guzel şık. bir gunde gelip kurdular. 2+1 evi stabil isiya getiriyor az yakarak.
İsim: B** K** l**
Tarih: 22 Ocak 2024

Yorum: geç kullanmaya başladığım için ancak yorum yapabildim sogutma olarak hızlı ve daha sesiz bir ürün çok da iyi paketlenmişti hasarsız bir şekilde teslim almıştım teşekkürler
İsim: Makbule C.
Tarih: 13 Eylül 2023
Satıcı: FixKırmızıBeyaz

Yorum: Ürün kaliteli, soğutma kapasitesi gayet başarılı 2+1 evimde salon, hol ve bir odayı başarılı şekilde serinletiyor. Tabi konumlandırdığınız alana göre farklılık gösterebilir.
İsim: U** A**
Tarih: 02 Ağustos 2023
Satıcı: AKTEKİN ELEKTRONİK

Yorum: harika çok beğendim
İsim: F** U**
Tarih: 22 Kasım 2023
Satıcı: FixKırmızıBeyaz

Yorum: gayet güzel bı ürün memnun kaldım sessiz çalışıyor enerji tüketim ayarı var sadece dikkat etmeniz gereken odanızın büyüklüğüne göre alınız 23metre kareye 12bin btu yeterli iç Anadolu bölgesi için
İsim: C** A**
Tarih: 19 Temmuz 2024

Yorum: Hızlı kargo güzel ürün lg markası
İsim: ö** k**
Tarih: 05 Aralık 2023

Yorum: Servis hemen geldi evet ama yeterli gelmiyor sanki soğutması tabiki havaların aşırı sıcak olması da etkili de yine de iade etmeyi düşündüm
İsim: G** T**
Tarih: 30 Temmuz 2023
Satıcı: AKTEKİN ELEKTRONİK

Yorum: Çok çok sessiz çalışan bir klima. 2-3 kullandık henüz, ancak çok memnun kaldık..Ürün elimize sorunsuz ulaştı, serviste kurulumunu yaptı..
İsim: M** E**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Temmuz 2024
Satıcı: Electronikpazar

Yorum: Wifili ve dış ünitesi dahil çok iyi derecede sessiz çalışan bir klima. Soğutması çok iyi ve saniyeler içerisinde gerçekleşebiliyor. Wifiyi aktif etmek için sıcaklık azaltma tuşunun iki yanındaki tuşlara 3 saniye basmak gerekiyor. LG thinQ uygulamasından kontrol etme ve arıza durumunu detaylıca takip etme imkanı var. Servisin minumum 10 dakika vakumDevamını Oku
İsim: Z** C**
Tarih: 06 Nisan 2024
Satıcı: GÜLEÇ ANKASTRE

Yorum: Çok kararsızdım günlerce klima araştrdım.Alın aldırın derim.İç ve dış ünite çok sessiz👍soğutmasııı mükemmel,duruşu çok şık.Lg kalitesiiii👍servisten gelen arkadaşın malzemeleri eksikti.Kendimiz temin ettik,Yok vinç gelecek,yok mantolamalı duvar demirci çağırın dış ünite yerini hazırlatın gelip takayım dedi.Zar zorda olsa hallettik vinçte çağırdık�Devamını Oku
İsim: M** Y**
Tarih: 04 Temmuz 2024

Yorum: Beğenmedim.
Tarih: 23 Mart 2024

Yorum: güzel cihaz servisi ilgili alakalı kurulum iyi
İsim: A** K**
Tarih: 26 Haziran 2024

Yorum: ürün sorunsuz ve çok çabuk elime ulaştı. sipariş verdim ertesi gün kapıda . kurulum henüz yapmadım
İsim: E** A**
Tarih: 16 Kasım 2023

Yorum: henüz kurulkm gerceklerstirmedim ama ürün elime sorunsuz ve hızlı bir şekilde ulaştı. satıcı gayet ilgiliydi teşekkür ederim
İsim: M** Ç**
Tarih: 25 Şubat 2024

Yorum: siparişimin verildiği gün kargoya verildi bugün teslim aldım satıcıya teşekkür ederim
İsim: M** E**
Tarih: 17 Şubat 2024
Satıcı: EPATeknoloji

Yorum: Ürün seer değeri 7 ve az elektrik yakıyor diye biliniyor. Kurulum yeni yapıldı kullandıkça göreceğiz. İnternette videoları var tasarruflu olduğu söyleniyor. İç ve dış borularının hepsi bakır. Wifi ile uygulamadan herşeyi takip edebiliyorsunuz Hatta anlık,saatlik,günlük aylık ve yıllık enerji tüketimini de takip edebiliyorsunuz Servis kurdu ve jetDevamını Oku
İsim: S** S**
Tarih: 10 Şubat 2024

Yorum: Faturamı talep ediyorum kurulum yaparken istediler hâlâ sizden ses yok lütfen faturamı iletir misiniz bana
İsim: Y** B**
Tarih: 20 Ocak 2024

Dualcool Plus Wifi Inverter Klima 12000 Btu Enerji A Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: en düşük derece kaç dır
Cevap: 16 derecedir

Soru: wifi varmı ekstramı alcaz abi
Cevap: Merhaba wifi mevcut almanıza gerek yok

Soru: kurum dahilmi boru aparat falan
Cevap: Efendim kurulum montaj dahil

Soru: Lg türkiye garantili değil mi?
Cevap: Tabi ki efendim

Soru: ürünün model kodu nedir?
Cevap: Pc18sQ wifili model

Soru: Merhaba fanı 4 yönlü mü 2 yönlü mü ?
Cevap: 4 YÖNLÜDÜR

Soru: Ürünün garantisi ve kurulumu ile ilgili bilgi alabilir miyim
Cevap: BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER HAYIRLI GÜNLERDE KULLANIN. Garantili ücretsiz servis kurulumlu

Soru: merhaba Akdeniz bölgesi kaç m2 soğutuyor wireless varmı
Cevap: Merhaba WiFi var Akdeniz bölgesi için 25 m2 odayı soğutma yapar

Soru: merhaba klimanın seri modu ps18sq mu ricam
Cevap: Evet efendim

Soru: Merhaba sesi kac acaba, sessiz calisan klima ariyorum o yuzden soruyorum
Cevap: Merhaba iç ünite düşük 19 db yüksek db dış ünite 55 db,cihazın katalogunda ve üzerinde fısıltıdan bile sessiz yazıyor.lg internet sitesinden bakabilirsiniz çok sessiz bir klima

Soru: Merhaba, Göndereceğiniz ürün PC18SQ modeli mi? yoksa S3-M18KL2FA modeli mi?
Cevap: Merhaba PC18SQ

Soru: Hayırlı işler bu klima S3 M18KL2FA Modelimidir.
Cevap: Model kodu PC18SQ

Soru: Merhaba, Bu ürün almadan önce önemli bilgiler almak istedim. Emin olmak için. Bu ürün WİFİ var, değil mi ? Yani uzaktan iş yerinde klima kapatıp açabilirim. Değil mi ?
Cevap: Evet efendim

Soru: İç ünite ölçüsü nedir
Cevap: 1 metredir

Soru: kaç M2 odaya uygun?
Cevap: Merhaba 24 m2 oturma odasına uygun

Soru: Ünitenin üzerinde derecesi gosterılıyor mu yada görünüyormu
Cevap: Hayalet ekran var görünüyor

Soru: Merhabalar, ürün wifili olan model mi ? Ve kurulum ücretsiz mi teşekkürler
Cevap: Wi-Fi li ücretsiz

Soru: no verirmisin
Cevap: Merhaba buradan yardımcı olabiliriz konu nedir

Soru: İç diş ünite birlikte mi geliyor
Cevap: evet takım olarak gelıyor

Soru: Yıllık soğutma ve ısıtma enerji tüketimi ne kadar ? Bakır boru mu aliminyummu gönderiyorsunuz ? Kasa plastikmi ? Lütfen üç sorumada cevap verirmisiniz?
Cevap: Merhaba yıllık tüketim Soğutma - 186 kW ısıtma 875 kW Bakır boru kullanılıyor Tüm klimalarda olduğu gibi kasa plastik

Dualcool Plus Wifi Inverter Klima 12000 Btu Enerji A Resim Galerisi

Dualcool Plus Wifi Inverter Klima 12000 Btu Enerji A En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü