Dudak Dolgunlaştırıcı & Dudak Nemlendirici & Dudak Parlatıcı Balm 2’li Set Alınması Gereken Bir Ürün Mü

Ecem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
563
0
0
Dudak Dolgunlaştırıcı & Dudak Nemlendirici & Dudak Parlatıcı Balm 2’li Set En Ucuzu Nerede Bulunur?
Dudak Dolgunlaştırıcı & Dudak Nemlendirici & Dudak Parlatıcı Balm 2’li Set Şu Anki Fiyatı 175.0 Tl'den Satılmaktadır.

Dudak Dolgunlaştırıcı & Dudak Nemlendirici & Dudak Parlatıcı Balm 2’li Set Kullanıcı Yorumları Nasıl?

Dudak Dolgunlaştırıcı & Dudak Nemlendirici & Dudak Parlatıcı Balm 2’li Set Hakkında yaklaşık 3572 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

Dudak Dolgunlaştırıcı & Dudak Nemlendirici & Dudak Parlatıcı Balm 2’li Set Ürünün Detayları

Dudak Dolgunlaştırıcı & Dudak Nemlendirici & Dudak Parlatıcı Balm 2 li set_x000D_

Dudak dolgunlaştırıcılar temel olarak dudak bölgesindeki kan dolaşımını artırarak daha dolgun görünmesini sağlayarak dolgun dudaklara ulaşmanıza yardımcı olan ürünlerdir. Bazı dudak dolgunlaştırıcılar, daha dolgun bir dudağı taklit etmek için ışıktan yansıyan yansıtıcı maddeler de kullanır. Kolajen ve hyaluronik, dudaklarınızı şekillendiren, güçlendiren ve nemlendiren ve mükemmel bir büzücü ile sonuçlanan dudak dolgunlaştırıcılarında yaygın olarak bulunan bileşenlerdir. >_x000D_
_x000D_

Bu ne işe yarıyor? >_x000D_

Dudaklarınıza anında hacim verir (%50'ye varan DAHA BÜYÜK DUDAKLAR!) >_x000D_

6+ saat boyunca açık kalır >_x000D_

Su Geçirmez ve Öpüşmez >_x000D_

Dudaklar ilk uygulamadan itibaren daha dolgun görünür ve zamanla genel olarak daha dolgun görünür. >_x000D_

Işığı yansıtan parlaklık ve üstün nem ile net parlaklık >_x000D_

Bu nasıl kullanılır? >_x000D_

Renk eklemeden önce dudak hacmini doldurmak, yumuşatmak ve artırmak için bir baz olarak veya parlak bir dokunuş ve dolgun bir etki için bir ruj üzerinde kullanın. Yoğun dudak bakımı için sabahları makyajınızdan önce veya akşamları günlük olarak uygulanan 15 günlük bakım olarak tek başına kullanılabilir. >_x000D_
_x000D_

Özellikler >_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Dudakta güzel bir parlaklık için yüksek performanslı, çok boyutlu parlaklık ve renk. >_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Hafif ve nemli, yastıklı konfor. >_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Lip Maximizer'ı kadınların en iyi dudak parlatıcısı yapan yapışkan olmayan his. >_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Dudaklar anında daha dolgun, yumuşak ve temiz görünür ve hissedilir. >_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Özellikler ve ayrıntılar >_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

LIP PLUMPER SET - Dolgun ve göz alıcı dudaklar için can atıyor musunuz? Vafee Dudak Dolgunlaştırıcı seti ihtiyacınızı iğnesiz sağlar, sistemimiz gece ve gündüz dudak güzelliği ve bakımıdır. >_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

İĞNE YOK – İşte! size olağanüstü, dolgun dudaklar vermenin yeni – daha nazik ve tasarruflu bir yolu. Dudak Dolgunlaştırıcı Setimiz, dudaklarınızın daha dolgun ve nemli görünmesini sağlayan doğal içerikler, E vitamini ve kolajen içerir. >_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

24 SAAT BAKIM / ÇİFT ETKİLİ - Minty'yi geceleri uyku dudak maskesi olarak kullanın, dudaklarınızın daha pürüzsüz ve yumuşak olmasını sağlayın. Zencefil günlüktür, normal dudak parlatıcısı gibi sürmeniz yeterlidir, güzel ve dolgun dudakları anında ısıtırsınız. >_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

FAYDALARI - Aktif hücre canlılığı, dudak soyulmasını önler, dudak çizgisini azaltır, dudakları onarır, dudak pompasını teşvik eder, daha dolgun, daha yumuşak ve pürüzsüz. >_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

ÖNERİLER – İlk gece Nane kullanın ve ertesi gün Zencefil kullanın. Daha iyi sonuçlar için sürekli olarak kullanın. Daha canlı ve parlak renkler için favori dudak parlatıcınızla da kullanabilirsiniz. >_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_
_x000D_

Dudak Dolgunlaştırıcı & Dudak Nemlendirici & Dudak Parlatıcı Balm 2’li Set Ürününün Satıcısı, DEROL Dudak Dolgunlaştırıcı & Dudak Nemlendirici & Dudak Parlatıcı Balm 2’li Set ürününü 175.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Dudak Dolgunlaştırıcı & Dudak Nemlendirici & Dudak Parlatıcı Balm 2’li Set Kullanıcı Yorumları Nasıl?
175.0 Tl ye satışta olan Dudak Dolgunlaştırıcı & Dudak Nemlendirici & Dudak Parlatıcı Balm 2’li Set Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3572 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: her ay 3 tane alıp stokladığım kaymak gibi dudakları nemlendirip dolgunlaştıran ne zaman sürsem kaç ml dolgun var dedirten o gloss... BAYILIYORUM tek fırça darbesin de bile dudakları etkisi altına alıyor böyle yetiyor hani 2. kata gerek olmuyor gerçekten ml olarak düşük ama yoğun kıvamlı ve yetiyor içiniz rahat olsun alın aldırın
İsim: A** A** A**
Tarih: 10 Mart 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: DEROL COSMETİCS

Yorum: benim minik şekerlerim diye seviyorum bu ürünleri. ciddi anlamda dudakları dolgun gösteriyor ve harika bir nem dengesi sağlıyor. Teşekkürler..
İsim: **** ****
Tarih: 20 Temmuz 2022

Yorum: akşam sürüp yatıyorum sabah kalktığımda yumuşacık oluyor.muhteşem bir ürün
İsim: G** S**
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: super bayildim sari olani ozellikle kenarlara suruyorum dolgunlastirma efekti cok iyi iki saat falan kaliyor digerini de uyumadan suruyorum uyaninca asiri nemli ve canli oluyor dudaklarim bu fiyata bu performans harika too faced'in dolgunlastiricisini da kullandim ama bunun sonucu cok daha etkili
İsim: ipek k.
Tarih: 07 Ekim 2022

Yorum: Son zamanlarda çantamdan ayırmadığım ürün diyebilirim. Dudakları çok yakmadan dolgunluk sağlıyor. Dolgunluk etkisinin kalıcı olması için gün içinde tekrardan bu ürünü yenilemeniz gerekiyor.
İsim: H** K**
Tarih: 25 Mayıs 2022

Yorum: Muhteşem ikili diyebilirim çok beğendim 🥰 Öncelikle tasarımı o kadar güzel ki çok minnoşlar çantamdan ayırmıyorum. Gece olanı çok güzel bakım yaptı çatlamayı önledi ve dudaklarımı yumuşacık yaptı. Dolgunlastirici ise çok etkili sürdüğümde fark ediyor çok memnun kaldım. Tekrar sipariş vereceğim. Teşekkürler 💕
İsim: T** Y**
Tarih: 02 Haziran 2022

Yorum: cok güzel özellikle ikili olmasina bayıldım gece yatmadan maske olanı kullanıyorum çok etkili ve dudak dolgunlastirici beş dk içinde dudaklarımı dolgunlastiriyor..
İsim: g** u**
Tarih: 27 Mayıs 2022

Yorum: cok sevdim gercekten dolgunlastirma sağlıyor ve guzel bir sekilde dudağa bakim yaparak nemlendiriyor kesinlikle alınması gereken bir ürün keske daha buyuk olsaydı özellikle naneli olan favorim oldu kargom da cok hizli elime ulaştı
Tarih: 24 Mayıs 2022

Yorum: lütfen indirim yapın küçükler ama etkililer. dudaklarım ince olmasına rağmen biraz yakarak dolgunlastiriyor.etkisi 2 saat sürüyor. üstüne ruj ile harika oluyor.gece olanını çok begendim.bu kadar beklemiyordum. olumsuz yorumlara inanmayın.tekrar almak istiyorum. güzel paketleme hızlı teslimat ve ürünler için Cook teşekkürler
İsim: Gözde S.
Tarih: 02 Eylül 2022

Yorum: Zeynep Şengör tavsiyesiyle aldım çook beğendim etkisini👍 dolgunlaştırma özelliği çok iyii,gece için olanı sürüp yatınca sabah yumuşacık kalkıyorum.kesinlikle tekrar tekrar alırım.teşekkürler zey❤
İsim: c** p**
Tarih: 21 Ocak 2023

Yorum: çok güzel bir ürün hem fiyatı çok güzel hem de çok güzel etkisi var gündüz ayrı gece ayrı ürün olması çok güzel kesinlikle dolgunlasma etkisi farkedilir düzeyde var (yok diyenler de bu kozmetik bi ürün dolgu yaptırmıs gibi durmasını beklemeyin bi zahmet ) dudakta yağlı yapış yapış olmadan çok uzun ve kalıcı duruyor zaten düzenli kullanası geliyo inDevamını Oku
Tarih: 25 Mayıs 2023

Yorum: ürünü kardeşim için aldım, çok beğendi. etkisi çok güzel♡♡
İsim: L** E**
Tarih: 01 Şubat 2023

Yorum: çok tatlı duruyor bende ki L beden rengine bayıldım çok rahat spor Alın aldırın mükemmel
Tarih: 05 Kasım 2023

Yorum: sağlıklı mı bilmiyorum ama dudaklarımın sürdükten sonraki yapısını çok beğeniyorum ve bittikçe kaç aydır alıyor hatta stok yapar oldum..
İsim: D** A**
Tarih: 22 Eylül 2023

Yorum: Kesinlikle stok yapmaya karar verdim
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: Ürünü çok sevdim sayfamda reels’i var ordan izleyebilirsiniz @simiyle_makyajj
İsim: simiyle_makyaj
Tarih: Fenomen
Beden: 31 Mayıs 2022

Yorum: gündüz için olsnı cayır cayır yakıyor ama dolgunlaştırıyor da bir süreliğine. Ben bu hissi sevdiğim için beni rahatsız etmedi. Ama özellikle gece için olana bayıldım. gece sürüp yatıyorum sabaha yumuşacık oluyor dudaklarım.tereddütle almıştım ama aşırı memnunum.
İsim: F** K**
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: çok begendim mini ürün olması işlevinin asla önüne geçmemiş ilk sürmemde bile gözle görünür etki yarattı tekrar almak için indiriminizi bekliyoruz kalpledik😊😊
İsim: tuğba g.
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Haziran 2022

Yorum: Sürdüğüm an yakmaya başladı ve gerçekten dudaklarımı dolgunlaştırdı. Bu kadar etkili bir dolgunlaştırıcıyı ilk defa kullandım çok beğendim🥰 Yanında nemlendiricisinin olmasınıda çok beğendim 🥰❤
İsim: E** O**
Tarih: 10 Mayıs 2022

Yorum: Simla Canpolat tavsiyesi ile aldım harika bir ürün özenli paketleme ve hızlı kargo için teşekkür ederim
İsim: S** E**
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: çok güzel dolgunluk ve pürüzsüzlük veriyor. İndirimde yine alıcam
İsim: D** P**
Tarih: 28 Mayıs 2023

Yorum: kızım için aldım hizla elime ulaştı teşekkürler
İsim: R** K**
Tarih: 23 Aralık 2022

Yorum: ilk kullanımdan itibaren etkisini görebileceğiniz bir ürün. Görsel ve gelen ürün ebat olarak birebir uyumlu. Gece kullanıldığında nemlendirip besliyor, gün içinde olan ürün ise daha hacimli dudaklar için uygundur. Ürünün iyi bir şekilde paketlenmesinden dolayı zarar görmeden kısa sürede elime ulaştı. Teşekkürler 👌👌👌
İsim: Ç** K**
Tarih: 07 Mayıs 2022

Yorum: Çok beğendim dudağı fazlasıyla dolgunlaştırıyor nemlendirici glos da çok güzel Kargo çok geç geldi
İsim: A** E**
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: Arkadaşlar aşırı iyi bir ürün, harika dolgunlaştırıyor ben çok begendim 🌸 @kizlaradinahersey den etkisini görebilirsiniz🌸
İsim: S** N**
Tarih: Elite Üye
Beden: 25 Mayıs 2022

Yorum: Yarım saat etkili
İsim: E** T**
Tarih: 22 Ocak 2023

Yorum: Satışı olan aşırı güzel yakıp dolgunlaştırıyor ve dudaktayken de çok güzel canlı görünüyor. Diğeri de azıcık sızlatıyor ve güzel yumuşatıyor dudağa ferahlık veriyor sanki tekrar alacağım bir ürün
İsim: Z** T**
Tarih: 19 Ocak 2023

Yorum: Dolgunlaştırma etkisi gayet güzel gece için olanı da dudaklarıma güzel bakım yaptı.
İsim: S** İ**
Tarih: 10 Şubat 2023

Yorum: Bayıldımmm tek kelımeylr harıka dudaklarım dolgu gibi duruyor ara sıra tazeliyorum ayrıca yapış yapış olmuyor teşekkürler 🥰😇
İsim: z** t**
Tarih: 12 Aralık 2022

Yorum: Gece için olan dudakları güzel nemlendiriyor ve ferahlatıyor, dolgunlaştırıcı olan ise hem çok güzel kokuyor hemde hafif dudakları kızartıp tatlı bir dolgunluk veriyor ikisinde de yakma hissi var ama gece için olan zaman geçtikçe serin bir his bırakırken dolgunluk için olan yakmaya devam ediyor. Etkisini çok sevdimm üstelik çok güzel parlıyorlar💕
İsim: itsmegayesu
Tarih: Fenomen
Beden: 28 Mayıs 2022

Dudak Dolgunlaştırıcı & Dudak Nemlendirici & Dudak Parlatıcı Balm 2’li Set Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: Ürün içerigi nedır
Cevap: ZENEFİL VE NANE ÖZÜ EFENDİM

Soru: ml ne kadar acaba ürünlerin
Cevap: 5 ml efendim

Soru: Ürün kaç ml ?

Soru: merhaba kaç ml bunlar ogrenebilirmiyim

Soru: Ürünler kaç ml acaba?

Soru: Merhaba.hangisi gece hangisi gündüz kullanalım?
Cevap: şeffaf olan gece bakımı sarı olan dolgunlastırıcıdır

Soru: merhaba. bu ürün içeriğinde paraben varmıdır acaba? içeriği yaza bilmirsiniz lütfen
Cevap: merhaba üründe zencefil ve nane özü vardır

Soru: içeriğinde kolajen var mı?
Cevap: hayır efendım nane ozu zencefil

Soru: Çalışma mantığı nedir ? Zencefil sayesinde dolgunlaştırmıyor mu kısa süreli mi yoksa kalıcı olması için ekstra adımlar var mı
Cevap: evet efendim dolgunlastırma saglıyor gun boyu kullanım saglayabılırsnız

Soru: İkisi toplam 10 ml mi
Cevap: evet efendim

Soru: Kac ml acaba

Soru: merhabalar, hangi kargoyla çalışıyorsunuz?
Cevap: Aras yurt içi

Soru: ?? cevap verir misiniz
Cevap: Buyrun efendim

Soru: Hangi kargo şirketi ile gelmektedir
Cevap: aras kargo efendim

Soru: birinde nane digerinde zencefilmi var aciklamada naneyi bi gun zencefili diger gun kullanin falan yaziyor
Cevap: şeffaf olan gece bakımıdır dudak yagı diğeri dudak dolgunlastırıcı nane ve zencefıl ozu ardır gun boyu kulanım saglayabılırnızı

Soru: dudakta kaç saat etkisi kalıyor?
Cevap: efendim etkisi kullanıma baglı

Soru: nasıl kullniyoruz
Cevap: Ruj gibi kullanım sağlayabilirsiniz

Soru: hangi kargo
Cevap: Aras kargo efendim

Soru: Kalıcık bir etki varmı yada önereceğiniz bir ürün varmı efendim
Cevap: Baya kalıcıdır efendim

Soru: Bi ml bilgisi var mı acaba? Yani alsam boyu ne kadar, kullanımı ne kadar sürer?
Cevap: 5 ML EFENDİM İKİSİDE 5 ER ML

Dudak Dolgunlaştırıcı & Dudak Nemlendirici & Dudak Parlatıcı Balm 2’li Set Ürüne Ait Resimler

Dudak Dolgunlaştırıcı & Dudak Nemlendirici & Dudak Parlatıcı Balm 2’li Set En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü