Duruş Bozukluğu Için Korse Sırt Düzleştirici Korse Bel Destekli Manyetik Dik Duruş Korsesi Kamburluk Alınmaya Değer Mi ?

Saadet

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
584
0
15
Duruş Bozukluğu Için Korse Sırt Düzleştirici Korse Bel Destekli Manyetik Dik Duruş Korsesi Kamburluk En Düşük Fiyat Nerede?
Duruş Bozukluğu Için Korse Sırt Düzleştirici Korse Bel Destekli Manyetik Dik Duruş Korsesi Kamburluk Şu Anki Fiyat Aralığı 307.09 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Duruş Bozukluğu Için Korse Sırt Düzleştirici Korse Bel Destekli Manyetik Dik Duruş Korsesi Kamburluk Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Duruş Bozukluğu Için Korse Sırt Düzleştirici Korse Bel Destekli Manyetik Dik Duruş Korsesi Kamburluk Hakkında yaklaşık 106 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9 .

Duruş Bozukluğu Için Korse Sırt Düzleştirici Korse Bel Destekli Manyetik Dik Duruş Korsesi Kamburluk Ürün Hakkında Bilgi

Duruş Bozukluğu Için Korse Sırt Düzleştirici Korse Bel Destekli Manyetik Dik Duruş Korsesi Kamburluk Ürününün Satıcısı, ZEYZEN Duruş Bozukluğu Için Korse Sırt Düzleştirici Korse Bel Destekli Manyetik Dik Duruş Korsesi Kamburluk ürününü 307.09 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Duruş Bozukluğu Için Korse Sırt Düzleştirici Korse Bel Destekli Manyetik Dik Duruş Korsesi Kamburluk Kullanıcı Geri Dönüşleri
307.09 Tl ye satışta olan Duruş Bozukluğu Için Korse Sırt Düzleştirici Korse Bel Destekli Manyetik Dik Duruş Korsesi Kamburluk Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
106 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9

Yorum: güzel kullanışlı kızım için aldım oda memnun kaldı
İsim: orhan g.
Tarih: 26 Ekim 2021
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Optimum Mağaza

Yorum: Başarılı bir şekilde elime ulaştı Emeği geçen herkese teşekkürlerimi iletiyorum ürünü kullandıktan sonra yorumu güncelleyeceğim Güncelleme: ben çok kambur duran bir insanım, oturuşuma duruşuma çok dikkat etmezdim üründen sonra sırt ve belimde ilk günler ağrılar oldu ancak artık daha dik duruyorum. Allah razı olsun emeği geçen herkesten
İsim: y** ş**
Tarih: 08 Ocak 2022

Yorum: Yeni kullanmaya başladım ve tahminimden iyi çıktı. Hediyeniz için de teşekkür ederim
İsim: yasemin E.
Tarih: 19 Ekim 2021

Yorum: Beklediğimden daha iyi
İsim: **** ****
Tarih: 14 Eylül 2024
Beden: Boy:180cm

Yorum: yakar takmaz hissettiriyor su olmamızı
Tarih: 31 Ağustos 2022

Yorum: süper beğendim 3 defa sipariş verdim
İsim: F** A**
Tarih: 12 Nisan 2022

Yorum: Kullandıkça duruşumda kalıcı düzelme var gibi geliyor. Ürün bence başarılı Hızlı gönderildi. Sorunsuz sipariş.
İsim: e** ş**
Tarih: 10 Ocak 2022

Yorum: ilgili özenli bir firmaydı tesekkurler
İsim: u** t**
Tarih: 28 Kasım 2021

Yorum: guzel kalıtelı urun
İsim: N** E**
Tarih: 27 Kasım 2021

Yorum: sonunda ürünü alabildim kargoda sıkıntı olduğu için elime ulaşmamıştı bir daha sipariş vermiştim ama değdi ❤ kesinlikle tavsiye ediyorum
Tarih: 25 Aralık 2021

Yorum: Oglum için aldık, yeni kullanmaya başladı. Takıldığında posturde yani durusta duzelme oluyor. Memnunuz şimdilik.
İsim: H** E**
Tarih: 21 Ekim 2021

Yorum: ürün gayet iyi işede yarıyor güvenerek alabilirsiniz
İsim: Mehmet a. a.
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: Güzel ürün teşekkurler
İsim: T** Ş**
Tarih: 19 Ekim 2021

Yorum: Duruşunuzda eğilme varsa kullanınca işe yarıyor. Anneme aldım kullandı. Çok memnun kaldı
İsim: f** a**
Tarih: 05 Ocak 2022

Yorum: bu gün kullanmaya başliycam ama ürün göründüğü gibi geldi gayet güzel
İsim: m** b**
Tarih: 17 Ekim 2021

Yorum: Gerçekten iyi destekliyor ve zorla dik tutuyor. Yorumlara güvenerek almıştım pişman olmadım. Umarım işe yarar 😅
İsim: g** a**
Tarih: 16 Ekim 2021

Yorum: Çok kaliteli tavsiye ederim
Tarih: 08 Ocak 2022

Yorum: etkili bir ürün kargo hızlıydı
İsim: s** s**
Tarih: 25 Aralık 2021

Yorum: harika durusumu düzeltti
İsim: n** m**
Tarih: 15 Aralık 2021

Yorum: Memnun kaldık taktığın anda daha fark ediliyor
İsim: A** S**
Tarih: 16 Kasım 2021

Yorum: beyendim
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: çok beğendik. Duruşu hakikaten çok düzeltiyor ve rahatsızlık vermiyor
Tarih: 15 Şubat 2022

Yorum: İlk başta bunu giymenin rahatsız edici olacağı konusunda biraz endişeliydim ama 2 hafta giydim, inanılmaz rahattı ve sırtımı çok daha iyi hissettirdi. Boynumun arkasında gerçekten kurtulmak istediğim bir kambur var ve bunu giydikçe daha fazla yardımcı olacağını umuyorum.
İsim: A** Y**
Tarih: 13 Ocak 2022

Yorum: Biraz küçük geldi ölçüleri çok da uygun değil.
İsim: M** Y** H** S**
Tarih: 22 Kasım 2021

Yorum: Güzel bir ürün
İsim: r** y** a**
Tarih: 12 Şubat 2022

Yorum: harika bir ürün teşekkürler
İsim: a** k**
Tarih: 26 Ekim 2021

Yorum: Teşekkürler
İsim: S** T**
Tarih: 03 Aralık 2021

Yorum: ürun güzel ayarlanabiliyor sıkılaştırabiliyorsun omuzları hemen denedim ilk zamanlar rahat ama sonra rahatsız etmeye başlıyor iş yaparken takmamak lazım dik durus sagliyor alinabilir
İsim: e** p**
Tarih: 02 Aralık 2021

Yorum: kullanmadan yorum yapmak istemedim. söylenen şekilde kullandigimda çok işe yaradı. teşekkürler
Tarih: 22 Ekim 2021

Yorum: Kambur durduğum için kullanıyorum umarım işe yarar ve düzenli kullanımda işe yarayacağını düşünüyorum
İsim: A** G**
Tarih: 15 Mart 2022

Duruş Bozukluğu Için Korse Sırt Düzleştirici Korse Bel Destekli Manyetik Dik Duruş Korsesi Kamburluk Akıllarda Kalan Sorular

Soru: özelliği ne
Cevap: Merhaba efendim sadece bel kısmında balen ve sırt boyunca manyetik magnetler bulunmaktadır.

Soru: 86 cm bele uygunmu
Cevap: Merhaba efendim evet uygundur

Soru: 70 kiloya Uygun mu
Cevap: Merhaba efendim; ürün beden olarak sizin için uygundur. Düzenli kullanabilirseniz ürün sizin için faydalı olacaktır. İyi günler

Soru: 160 49 kiloya olur mu
Cevap: Merhaba efendim bel çevreniz 66 cm den fazla ise sizin için uygun olur

Soru: hangi kargo ile çalışmaktasınız
Cevap: Merhaba efendim ARAS kargo ile çalışmaktayız. İyi günler

Soru: bol tişört kazak sweat altına giyelebilir mi ? ve 180 cm 80 kg için uygun mudur ?
Cevap: Merhaba efendim bel çevresi 66-100cm aralığında ise ürün size olur. Omuz kısımları belli olmaz ancak bel kemeri tişört altından belli olabilir.

Soru: Boyu 168 kilosu 50 13 yaşında ürününüz uygun olur mu
Cevap: Merhaba efendim bel çevresi 66 cm den fazla ise uygun olur

Soru: Merhabalar. Ürünü oğlum için kullanacağım. 13 yaşına uygun mudur?
Cevap: Merhaba efendim bel çevresi 66 cm den fazla ise uygun olur

Soru: çok teşekkür ederim bilginiz için hayırlı işler bol kazançlar diliyorum
Cevap: İlginiz için biz teşekkür ederiz. İyi akşamlar

Soru: Merhaba boyum 1.66 kilom 43 kullanabilirmiyim
Cevap: Efendim bel çevreniz 66 cm den azsa maalesef bu ürünü kullanamazsınız. Bel çevreniz 54 cm den fazla ise aşağıdaki ürünün s/m bedeni sizin için uygun olacaktır. https://www.trendyol.com/ankaflex/cok-fonksiyonlu-dik-durus-korsesi-kamburluk-onleyici-korse-omuz-bel-korsesi-zayiflama-bel-kemeri-p-250535971?boutiqueId=603937&merchantId=135824&filterOverPriceListings=false&sav=true

Soru: 174 cm boy 115 kg için uygunmudur
Cevap: Merhba efendim bel çevreniz 110 cm den azsa uygun olur.

Soru: merhaba gun ıcınde ofıste aksama kadar takılı durursa bır sorun olur mu ?
Cevap: Merhaba efendim; Ürünün önerilen kullanım süresi günlük 1 saat ile başlayıp 10 ar dakika artırarak en az 14-21 gün kullanılması ve doğru duruş pozisyonuna ait kas hafızası oluştuğunda kullanımın bırakılmasıdır. Korse dik duruş korsesi olduğundan uyarıcı rolünde kalmasını önermekteyiz. Sadece yanlış durduğunuzda size hatırlatsın. Dik duruş korselerinde amaç hızlı bir şekilde doğru duruşu pozisyonun kazanılması ve korse olmaksızın dik duruşun kalıcı hale gelmesidir. Önerilen şekilde kullanırsanız buna hızlı şekilde ulaşabileceğinizi değerlendiriyoruz. Düzenli spor yapmıyorsanız yada kaslarınızı yoğun kullandığınız bir işte çalışmıyorsanız sürekli kullanılması halinde vücuda sanal bir kas gücü sağlayacağından var olan kaslarınızda tembelliğe neden olabilir.

Soru: mrh ürunu icin boy kiloyagerek varimi ben çok omuzum düşuk kabur duryorum sıkiliyozda var hem bell hem sırt ıçinmi
Cevap: Merhaba efendim genel olarak bel çevresi 66-108 cm aralığındaki kişiler için uygun olur. Boyunuz 170 cm den azsa belinize de oturur.

Soru: 178boy 60 kilo icin uygunmudur
Cevap: Merhaba efendim; ürün beden olarak sizin için uygundur. Düzenli kullanabilirseniz ürün sizin için faydalı olacaktır.

Soru: 155 e 80 kilo göbekten kapatabilir miyim
Cevap: Merhaba efendim bel çevresi maksimum 100 cm olmaktadır. Bel çevreniz 100 cm altındaysa sizin için uygun olacaktır. İyi günler

Soru: İyi gunler bu korseyi çalışırkende kullanıla bilirmiyiz diyelimki ara sırada eğilmemiz gerektiğinde rahat eğilme yapılabiliniyormu?
Cevap: Merhaba efendim; hızlı sonuç alınabilmesi için özellikle çalışırken ve gün içinde duruşunuzun bozulduğu zamanlarda kullanılması önerilmektedir. Bu korse günlük işlerinizi yaparken duruşunuz bozulduğunda hatırlatması amacıyla omuz kısımları lastiklidir. Eğilebilirsiniz. Sorun yaşamazsınız. İyi günler

Soru: Merhaba benim boyum 153 kilom 66 bana olur mu ?
Cevap: Efendim bel çevreniz 66 cm den fazla ise uygun olur.

Soru: merhaba efendim bu korseler belide kapatıyorum
Cevap: Merhaba efendim resimde görüldüğü gibi bel kemeri belinizi sarmaktadır. Ancak ürün standart beden olduğundan boyunuz 170 cm altındaysa kemer bel kısmında kalacaktır. Ancak boyunuz 170 cm üstündeyse belinizin üstünde kalacaktır. Ancak belde duruş bozukluğu genelde omurganın üstünde olduğundan bel kemeri belinizin üstünde kals ada düzenli kullanımda faydalı olacaktır.

Soru: ürün 46 yaziyor satın almak istediğiniz de 58 TL oluyor
Cevap: çagrı merkezi ile görüşüebilirsiniz bizle alakalı değil efendim. iyi günler

Soru: Ürünün sırt kısmında metal var mı? Yoksa yumuşak kumaş mı sadece
Cevap: Merhaba efendim bu üründe sadece bel kemer kısmında balen bulunmaktadır. Ayrıca bel ve sırt kısmında manyetik magnet bulunur.

Duruş Bozukluğu Için Korse Sırt Düzleştirici Korse Bel Destekli Manyetik Dik Duruş Korsesi Kamburluk Resim Ve Fotoğraflar

Duruş Bozukluğu Için Korse Sırt Düzleştirici Korse Bel Destekli Manyetik Dik Duruş Korsesi Kamburluk En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü