Duvar Beton Tipi Lat Machine Calışma Istasyonu Latpulldown Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Fatma

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
530
3
0
Duvar Beton Tipi Lat Machine Calışma Istasyonu Latpulldown Tavsiye Eder Misiniz?
Duvar Beton Tipi Lat Machine Calışma Istasyonu Latpulldown Şu Andaki Fiyatı 2450.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Duvar Beton Tipi Lat Machine Calışma Istasyonu Latpulldown Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Duvar Beton Tipi Lat Machine Calışma Istasyonu Latpulldown Hakkında yaklaşık 21 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Duvar Beton Tipi Lat Machine Calışma Istasyonu Latpulldown Ürün Bilgisi

Duvar Beton Tipi Lat Machine Calışma Istasyonu Latpulldown Ürününün Satıcısı, Esi Fitness Duvar Beton Tipi Lat Machine Calışma Istasyonu Latpulldown ürününü 2450.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Duvar Beton Tipi Lat Machine Calışma Istasyonu Latpulldown Kullanıcı Yorumları Nasıl?
2450.0 Tl ye satışta olan Duvar Beton Tipi Lat Machine Calışma Istasyonu Latpulldown Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
21 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Ürün gayet iyi böyle bir çalışma istasyonu arıyordum buldum :)) ben kendim duvara monte ettim kurulum olarak basit bir matkabiniz varsa 30 dk kurulabilir :) gerçekten başarılı bir Ürün tavsiye ederim
İsim: D** k**
Tarih: 11 Eylül 2021
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: EsiFitness

Yorum: Cook şık bir ürün
İsim: G** Ö**
Tarih: Elite Üye
Beden: 24 Ekim 2023
Satıcı: Esi Fitness

Yorum: Henüz kuramadım ama kaliteli hissettiriyor
İsim: **** ****
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Ürün on numara beş yıldız. Çok memnun kaldım gerçekten.Yalnız bağlantı vidaları altta dört üstte dört yapılmış. Bunlar altışar altışar yapılsaydı daha da sağlam duvara monte olur.Bir de yedek vida ve dübel gönderilse daha da iyi olur.
İsim: s** k**
Tarih: 07 Ağustos 2023

Yorum: ürün gayet kaliteli Burak beyin ilgisi ve yardım severliğide çok hoş korgo aşırı hızlı benden beş yıldız
İsim: g** K**
Tarih: 15 Ekim 2021

Yorum: Ürün çok güzel satıcının ilgisi için teşekkürler
İsim: K** Ö**
Tarih: 29 Ekim 2022

Yorum: Çok kullanışlı kurulumu da çok kolay
İsim: E** D**
Tarih: 22 Nisan 2024

Yorum: Ürün mükemmel kurulumu çok kolay satıcının desteği çok iyi 10/10
İsim: H** e** T**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: Yanında ağırlıkları yok
Tarih: 18 Aralık 2023

Yorum: iade etmek istiyorum duvarıma tutmadı üst kısmı
Tarih: 04 Eylül 2023

Yorum: Ürün kusursuz her hareket yapılabilir
İsim: İ** H**
Tarih: 15 Aralık 2021

Yorum: Ürünü hevesle sipariş ettim fakat tuğla duvara uyumlu olmuyormuş demirci bile yapamadı iade süresi dolduğu için iade yapamıyorum kısaca elimde patladı :/
İsim: Ahmet A.
Tarih: 01 Eylül 2023

Yorum: ürünüm çok hızlı şekilde elime ulaştı. kurulumunu yaptım fiyatına göre çok iyi herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız. resimde göründüğü aparatlar yanında geliyor.
Tarih: 08 Eylül 2021

Duvar Beton Tipi Lat Machine Calışma Istasyonu Latpulldown Merak Edilenler

Soru: bacak calisilabilirmi
Cevap: Çalışır evet

Soru: Ağırlıkları nereden bulabiliriz
Cevap: Arama motorlarına agırlık pilakası yazın cıkar

Soru: Uzun Lat Bar 105 cm bar kutunun içinden çıkmadı.
Cevap: Merhaba ad soyad nedir gönderelim ?

Soru: nasıl monta edecez
Cevap: Duvar betona efendım

Soru: Halter ağırlıkları olurmu
Cevap: Merhaba evet olur

Soru: ağirliklar dahil mi
Cevap: Merhaba agırlık hariç sadece

Soru: 28 Mm çaplı ağırlıklar takılabilir mi
Cevap: Merhaba evet

Soru: gogus ve biceps calisilabiliyormu
Cevap: Merhaba evet

Soru: sallantı çok olurmu sizce
Cevap: Cok olmaz ama sıfır sallantı istiyorsanız magazamızda Brk 500 model lat makine pro Ürünü alınız

Soru: 60x60x6 profilden rock bar var flanş ölçüleri nedir ona delgi yapıp montalayabilirmiyim
Cevap: Merhaba yapabilirseniz yaparsınız bilemeyecegım

Soru: 28mm çapında ağırlık olur mu
Cevap: Merhaba evet uygundur

Soru: İyi akşamlar resimde görünen ağırlıklar hariç , 2 makara ve lat demiri , halat , düz demir hepsi dahil değil mi , resimde ney o hocam
Cevap: Merhaba evet dogru öyle geliyor

Soru: en fazla kaç kilo uygun (barlar)
Cevap: 150 kg dır

Soru: Cable row yapılır mı
Cevap: Evet yapılır

Soru: hareketi yaparken ağırlık sallanmiyir mu
Cevap: Hafif bi sallantı olur ama sallantı olmayan modelimizde var onu alınız 4.350₺ olan

Soru: çok teşekkür ederim bu üründe altta da makara olduğu için daha kullanışlı geldi sonradan gördüm bunu en son aldığım ürünü istiyorum
Cevap: Tamamdır efendım

Duvar Beton Tipi Lat Machine Calışma Istasyonu Latpulldown Resim Galerisi

Duvar Beton Tipi Lat Machine Calışma Istasyonu Latpulldown En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü