Düz 3' Lü Düz Baskısız Üç Ip Kapüşonlu Oversize Sweatshirt En Düşük Fiyat Nerede ?

Idil

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
577
0
0
Düz 3' Lü Düz Baskısız Üç Ip Kapüşonlu Oversize Sweatshirt En Ucuzu Nerede Bulunur?
Düz 3' Lü Düz Baskısız Üç Ip Kapüşonlu Oversize Sweatshirt Güncel Satış Fiyatı 399.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Düz 3' Lü Düz Baskısız Üç Ip Kapüşonlu Oversize Sweatshirt Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Düz 3' Lü Düz Baskısız Üç Ip Kapüşonlu Oversize Sweatshirt Hakkında yaklaşık 828 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.5 .

Düz 3' Lü Düz Baskısız Üç Ip Kapüşonlu Oversize Sweatshirt Teknik Detaylar

Düz 3' Lü Düz Baskısız Üç Ip Kapüşonlu Oversize Sweatshirt Ürününün Satıcısı, AFROGİYİM Düz 3' Lü Düz Baskısız Üç Ip Kapüşonlu Oversize Sweatshirt ürününü 399.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Düz 3' Lü Düz Baskısız Üç Ip Kapüşonlu Oversize Sweatshirt Yorumlar Ve Değerlendirmeler
399.99 Tl ye satışta olan Düz 3' Lü Düz Baskısız Üç Ip Kapüşonlu Oversize Sweatshirt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
828 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.5

Yorum: Gayet güzel fiyat performans ürünü alınabilir tam beden alın oversize istiyorsanız 1 beden büyük almanızı tavsiye ederim
İsim: O** S** G**
Tarih: 06 Şubat 2024
Beden: Beden:XL
Satıcı: AFROGİYİM

Yorum: eşime aldim tam bedenine göre biz çok beğendik tavsiye ederim
İsim: f** s**
Tarih: 27 Aralık 2023

Yorum: yanlış beden gönderdiler ikitane s.m bı tane xl gondermisler uğraşmak istemiyorum kargoyla
İsim: **** ****
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Beden:M

Yorum: beklediğimden iyi geldi içi yumuşacık kesinlikle alın derim bol istiyosanız bi beden büyük alabilirsiniz
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: beğenerek aldım tam bedeni oldu
İsim: S** M**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Kumaşları gayet iyi renklerde çok hoş beğendim
İsim: B** K**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Urunler gayet guzel Gorseldekiyle birebir ayniydi Dun siparis verdim bugun teslim aldim Tsk
İsim: A** H**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: bu fiyata çok iyiler oversize ama daha salaş dursun istiyorsanız 1-2 beden büyük alın
İsim: G** Y** Ç**
Tarih: 29 Ağustos 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: gerçekten çok güzel guydigini bedenin bı tık bol olani alin çok rahat her yerde giyilebilir
İsim: İ** k**
Beden: Beden:L

Yorum: Gayet güzel ve fiyatı uygun

Yorum: evde giyilebilir disarida pek kullanilabilecek kalitede değil
İsim: A** U**

Yorum: tahmin ettiğimden güzel çıktı alınır.
İsim: T** Ç**

Yorum: çok güzel geldi çok beğendim
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: sevdim iyi farklı ama
İsim: M** a**
Tarih: 25 Ağustos 2024

Yorum: Renkleri güzel
İsim: S** D**
Tarih: 25 Ağustos 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: ürün fiyata Göre çok iyi alınabilir
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: bence üçüde çok güzel aynı resimdeki gibi geldi iki gün içerisinde elime ulaştı ben kendi bedenimden büyük aldım oversize sevdiğim için ama zaten ürün oversize ve alır almaz makinaya attım çekme gibi Bi durum olmadı zaten yüksek derecede yıkarsanız her ürün çeker ve ince değil güzel Bi yapısı var
İsim: Y** B**

Yorum: Yorum yazmak adetim değil ancak , gerçekten cok begendım bedenı tam oldu kumas kalitesi gayet güzel en kısa zamanda diğer renklerinide sipariş vermeyi dusunuyorum , bu fiyatlara kısın bulmak zor sımdıden hazırlık yapmak gerek :) 1.87 95 kiloyum XL harıka durdu tesekkurler ıyı calısmalar.
İsim: Gökmen İ.

Yorum: farklı beden geliyor bu nedir yaa
Tarih: 21 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: İğreç bir ürün kumaş kalitesi. 0
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: Fiyat performans ürünü güzel ama ilk yıkamada tüylencek gibi
İsim: D** A**
Tarih: 20 Ağustos 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: fiyat performans ürünü
Tarih: 20 Ağustos 2024

Yorum: kumaslari cok kotu olculeri belirtilenlerle ayni degil kesinlikle hayal kirikligi.
İsim: S** S**
Tarih: 17 Ağustos 2024

Yorum: çok güzel fiyatına göre uygun baya hızlıydı
İsim: NESLİHAN E.
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Ağustos 2024

Yorum: güzel ürünler fakat biraz ince geldi mevsimlik giyilebilir
İsim: s** d**
Tarih: 15 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: yumuşak kalitesi güzel
İsim: S** O**

Yorum: harika bir ürün bedeninizin bir büyüğünü sipariş edin ama renkler biraz daha canlı olabilirmiş

Yorum: yorumlarda ki herkes bir beden büyük alın demiş bende o şekilde s/m aldïm kardeşime ve ona haral gibi oldu öne çıksındiye 5. yıldız verdim.
İsim: B** E**
Tarih: 14 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel yalnız bedeninizden bir biyük beden alın

Yorum: kalitesiz pijama niyetine giyilir kışın
İsim: Ş** u**

Düz 3' Lü Düz Baskısız Üç Ip Kapüşonlu Oversize Sweatshirt Sıkça Sorulan Sorular

Soru: 175 boy 60 kilo oversize olması için kaç beden olur
Cevap: Değerli müşterimiz; öncelikle AFROGİYİM'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.M beden uygun olur efendim.

Soru: boy 1 68 kilo 59 hangi beden almalıyım
Cevap: Değerli müşterimiz; öncelikle AFROGİYİM'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.M beden uygun olur efendim.

Soru: 1.64 boy 55 kilo biraz bol durmasını istiyorum hangi beden uygun

Soru: 160 boy 70 kg hangi beden uygun olur
Cevap: Değerli müşterimiz; öncelikle AFROGİYİM'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.L beden uygun olur efendim.

Soru: boy 178 kilo 85 hangi beden olur
Cevap: Değerli müşterimiz; öncelikle AFROGİYİM'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.XL beden uygun olur efendim.

Soru: Merhaba, 1.70boy, 40 kilo Ama ovirsize seviyorum kaç beden iyi olur?

Soru: boy:143 kilo:33 hangi beden
Cevap: Değerli müşterimiz; öncelikle AFROGİYİM'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.S beden uygun olur efendim.

Soru: 162 boy kilo 75 kilo kaç beden olur
Cevap: Değerli müşterimiz; öncelikle AFROGİYİM'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.XL beden uygun olur efendim.

Soru: 1.55 boy 46 kiloya hafif bol olması için hangi beden olur

Soru: 1.65 boy 56 kilo bol olsun istiyorum biraz hangi beden olur
Cevap: Değerli müşterimiz; öncelikle AFROGİYİM'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.L beden uygun olur efendim.

Soru: 1.56 boy 64 kilo oversize durması için hangi bedeni tercih etmeliyim

Soru: 170 boy 70 kilo oversize durması için hangi beden uygun olur ve makinede çekme yapar mı

Soru: boy 143 kilo 33
Cevap: Değerli müşterimiz; öncelikle AFROGİYİM'i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.S beden uygun olur efendim.

Soru: 1.65 boy 54 kilo hangi beden
Cevap: Merhabalar efendim öncelikle sağlıklı günler dileriz L beden uygun olur efendim

Soru: 1,57 boy 53 kilo, ama bol olsun istiyorum. Hangi beden olur sizce?

Soru: 150boy 55 kilo için hangi beden onerirsiniz

Soru: 1.58 boy 60 kilo kaç beden olur??

Soru: 1.80 boy 50 kilo hangi beden

Soru: 165 boy 52 kilo bol dursun istiyorum hangi beden uygundur?

Soru: 1.63 50 kg hangi beden olur?

Düz 3' Lü Düz Baskısız Üç Ip Kapüşonlu Oversize Sweatshirt Ürünün Detaylı Resimleri

Düz 3' Lü Düz Baskısız Üç Ip Kapüşonlu Oversize Sweatshirt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü