Dvm 60 Mini Dv Kamera Kaseti 1 Adet - 3dvm60r3 Mini Dv Kaset Ürün Alınmaya Değer Mi-

Sevil

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
542
0
0
Dvm 60 Mini Dv Kamera Kaseti 1 Adet - 3dvm60r3 Mini Dv Kaset En Düşük Fiyat Nerede?
Dvm 60 Mini Dv Kamera Kaseti 1 Adet - 3dvm60r3 Mini Dv Kaset Mevcut Fiyatı 164.9 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Dvm 60 Mini Dv Kamera Kaseti 1 Adet - 3dvm60r3 Mini Dv Kaset Memnuniyet Oranı Nedir?

Dvm 60 Mini Dv Kamera Kaseti 1 Adet - 3dvm60r3 Mini Dv Kaset Hakkında yaklaşık 12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Dvm 60 Mini Dv Kamera Kaseti 1 Adet - 3dvm60r3 Mini Dv Kaset Detaylı Açıklama

Dvm 60 Mini Dv Kamera Kaseti 1 Adet - 3dvm60r3 Mini Dv Kaset Ürününün Satıcısı, Sony Dvm 60 Mini Dv Kamera Kaseti 1 Adet - 3dvm60r3 Mini Dv Kaset ürününü 164.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Dvm 60 Mini Dv Kamera Kaseti 1 Adet - 3dvm60r3 Mini Dv Kaset Ürünü Kullananların Görüşleri
164.9 Tl ye satışta olan Dvm 60 Mini Dv Kamera Kaseti 1 Adet - 3dvm60r3 Mini Dv Kaset Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
12 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: ürün çok güzel paketlenmiş ve sağlam elime ulaştı
İsim: M** Ş**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Temmuz 2024
Satıcı: gumrukesyalari

Yorum: Paketleme çok başarılı. Sağlam elime ulaştı. Teşekkürler.
İsim: Oktay B.
Tarih: 23 Temmuz 2024
Beden: Bilgi Yok

Yorum: 2 adet sipariş ettim, herhangi bir sıkıntı yok, canon mv700 kamera vardıuyumludur, muhtemelen mini dv yazan bütün kameralarla uyumlu olacaktır,ben herhangi bir sorun yaşamadım. çalışır durumda sağlam ve sorunsuztavsiye ederim
İsim: m** a**
Tarih: 21 Temmuz 2024

Yorum: Her zamanki gibi çok hızlı ve kaliteli
İsim: **** ****
Tarih: 06 Temmuz 2024

Yorum: Merhaba ; Ürün açıklamalarda ve sitede göründüğü gibi aynısı. Firmayaçok teşekkür ediyorum.güvenilir ve sorumluluk bilincinde olan bir mağazaarkadaşlara tekrar teşekkür ediyorum.
İsim: U** U**
Tarih: 26 Nisan 2023

Yorum: Great! Brand new, with packaging.
İsim: M** J**
Tarih: 07 Temmuz 2023

Dvm 60 Mini Dv Kamera Kaseti 1 Adet - 3dvm60r3 Mini Dv Kaset Sıkça Sorulan Sorular

Soru: 120 mubvar mı
Cevap: Merhaba, dakika sormaktasınız galiba. Sadece 60 dakika olarak geçen model mevcuttur.

Soru: Sonny Hi 8 ile uyumlumudur?
Cevap: Merhaba, belirttiğiniz model ile bir uyum bilgisine hakim değiliz ancak mini dv ile çalışmakta ise muhtemel uyum sağlayacaktır.

Soru: merhaba m450 ses kayıt cihazı ile uyumlu mu ürün
Cevap: Merhaba, ürün kamera kaseti olup belirttiğiniz cihazla uyumu konusunda bir bilgimiz mevcut değildir.

Soru: 3lü pakektten bir adet mi yoksa sadece tek bir adet mi
Cevap: Merhaba, 3 lü paket değil tek bir adet kaset satışımızdır.

Soru: Kasetler sıfır mı acaba
Cevap: Merhaba, evet sıfır üründür.

Soru: Sony seskayıt cihazına olurmu
Cevap: Merhaba, uyumlu değildir.

Soru: Kaset Sonny Handycam (DCR-HC53E) olur mu?
Cevap: Merhaba, kameranız mini DV olarak geçen kaset ile çalışmakta ise uyumlu olacaktır.

Soru: sony dcr trv12e ile uyumlu mu? kameramın içinden dv premium 60 lp 90 mini dv kaset çıktı boş sekilde ve yerine ne almam gerek bilmiyorum.
Cevap: Merhaba, evet uyumlu olarak geçmekte kontrol sağladığımızda. Mini DV olarak geçen kaset ise öncesinde kullandıklarınız sizde teyit edebilrisiniz.

Soru: hi8 makine 8mm kaset ile çalışıyor.
Cevap: Merhaba, bu konuda net bir bilgimiz mevcut değildir maalesef.

Dvm 60 Mini Dv Kamera Kaseti 1 Adet - 3dvm60r3 Mini Dv Kaset Resim Ve Fotoğraflar

Dvm 60 Mini Dv Kamera Kaseti 1 Adet - 3dvm60r3 Mini Dv Kaset En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü