E-202 Frequence Parfume Edp 50 ml Odunsu Erkek Parfüm Alınmaya Değer Mi ?

Leman

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
576
0
0
E-202 Frequence Parfume Edp 50 ml Odunsu Erkek Parfüm Alanlar Memnun Mu?
E-202 Frequence Parfume Edp 50 ml Odunsu Erkek Parfüm Mevcut Fiyatı 249.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

E-202 Frequence Parfume Edp 50 ml Odunsu Erkek Parfüm Kullanıcı Yorumları Nasıl?

E-202 Frequence Parfume Edp 50 ml Odunsu Erkek Parfüm Hakkında yaklaşık 1309 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

E-202 Frequence Parfume Edp 50 ml Odunsu Erkek Parfüm Ürün Açıklaması

E-202 Frequence Parfume Edp 50 ml Odunsu Erkek Parfüm Ürününün Satıcısı, Loris E-202 Frequence Parfume Edp 50 ml Odunsu Erkek Parfüm ürününü 249.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

E-202 Frequence Parfume Edp 50 ml Odunsu Erkek Parfüm Hakkında Yapılan Yorumlar
249.0 Tl ye satışta olan E-202 Frequence Parfume Edp 50 ml Odunsu Erkek Parfüm Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1309 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım çok kalıcı ve güzel bir koku. Severek kullanıyor..
İsim: M** E**
Tarih: 09 Şubat 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: LORİS PARFUM

Yorum: Abime aldım kokusu süper
İsim: m** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 05 Aralık 2022

Yorum: Çok tşk ederim özenle paketlenmiş süpersiniz
İsim: **** ****
Tarih: 20 Haziran 2022

Yorum: Mükemmel eşime ve bana aldım
İsim: E** G** Ö**
Tarih: 08 Ocak 2023

Yorum: çok güzel bir koku oğlum için aldım çok beğendi
İsim: G** K**
Tarih: 05 Mayıs 2023

Yorum: kardeşim için almıştım çok begendik
İsim: Z** K**
Tarih: 05 Şubat 2023

Yorum: ürün o kadar.ozenle gönderilmiştki teşekkür ederim jestide unutmuyorum gül falan atılmış teşekkür ederim ilgililere
Tarih: 20 Şubat 2022

Yorum: kardeşime aldım bayildi erkekler için çok güzel koku tavsiye ederim
İsim: D** A** C**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: kargolama hızlıydı. özenle paketlenmiş olması çok iyi. teşekkür ederim
İsim: veysel ş.
Tarih: 29 Kasım 2022

Yorum: kokusu cidden çok güzel alırken tereddüt etmiştim ama iyiki almışım tavsiye ediyorum kizlar rahatlıkla alabilirsiniz erkek arkadaşınıza,babanıza vs...
İsim: s** K**
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: Kardeşim içim aldım severek kullanıyor
İsim: R** K**
Tarih: 03 Şubat 2023

Yorum: Ürüne bayıldım çok hoş bi kokusu var hediye olarak alınabilir. Hediye olarak aldım çok güzel paketlenmişti ve çok beğenildi teşekkür ederim 🌼
İsim: S** K**
Tarih: 23 Şubat 2022

Yorum: Kesinlikle çok kalıcı kesinlikle yine alıcam hızlı ve güzel paketlediğiniz için ayrıca teşekkür ederim ☺
İsim: DİLAY U.
Tarih: 25 Mart 2022

Yorum: yorumlarına bakarak aldım çok olumlu yorum vardı kokusunu bilmeden aldım eşime ama bayıldık kokusuna bende eşimde çok beğendik herkesin kargosuna kuru gül konmuş benim kargomda yoktu buna bi tık üzüldüm ama sorun değil paketleme çok özenliydi
İsim: E** Ş**
Tarih: 25 Temmuz 2024

Yorum: Harika ürün teşekkürler
Tarih: 20 Mart 2023

Yorum: Elime ulaştı güzel paketleme yapılmış teşekkürler
İsim: yunus t.
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: eşime aldim çok beğendi bu tarz kokuları seviyordu zaten kalıcılığı da güzel bence.
İsim: M** Ü**
Tarih: 25 Kasım 2022

Yorum: oğluma aldım çok beğendi
İsim: M** A**
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım. Hoş bir koku
İsim: N** A**
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: Ürünü yaklaşık 11 yıldır kullanıyorum ve ilk defa trendyoldan bu siteden aldım iyi ki de almışım satıcı sadece ürünü güzel paketleyip yollamamış aynı zamanda hediye de yollamış.İlk defa internet üzerinden aldığım bir ürün ve hizmet beni çok mutlu etti satıcı arkadaşımıza çok teşekkür ederim bütün satıcılardan da benzer ilgi ve hediye içerikli ürünlDevamını Oku
İsim: S** D**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: Ürün cok guzel paketlenmis cok guzel kokuyor boynuma sıktığım zaman bazi parfumler boynumda yanma yapiyordu bu urun kesinlikle yapmiyor umarim kumaslar da da leke birakmiyordur tam bir fiyat performans ürünü iki tane almıştım iki tane daha sipariş verdim
İsim: Burak G.
Tarih: 29 Ocak 2022

Yorum: İndirimee yakaladım çok iyi oldu uzun zamandır kullanıyorum
İsim: A** K** A**
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: Eşim için aldım ilk defa koklamadan parfüm sipariş verdim ve pişman değilim ❤ hediye için teşekkür ederim
Tarih: 19 Ocak 2024

Yorum: 1 gün içinde sipariş kargo ve teslim hızınıza hayran kaldım..Kokusuna ve kalıcılığına zaten diyecek sözüm yok muhteşem 👏👏 hiç tereddütsüz öneririm
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: arkadaşıma doğum günü hediyesi olarak aldım çok beğendi🤍
İsim: M** Ö**
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: Koku efsane efsane
İsim: M** T**
Tarih: 10 Mart 2023

Yorum: gerçekten çok memnun kaldım teşekkürler ikinci alısım
İsim: Muhammed E.
Tarih: 17 Kasım 2021

Yorum: Kuru güller eşliğinde özenle paketlenmişti :) kokuları da ilk denememe rağmen çok beğendim. Aldıktan hemen dakikalar içinde kargolandı ve çok çabuk elime ulaştı Satıcıya çok teşekkür ederim bol kazançlar diliyorum
İsim: H** S**
Tarih: 30 Mayıs 2022

Yorum: Eşime aldım kokusu muhteşem kalıcılıgı çok iyi
Tarih: 18 Haziran 2022

Yorum: eşime hediye almıştım paketleme çok özenliydi teşekkür ederim
İsim: N** İ**
Tarih: 19 Nisan 2023

E-202 Frequence Parfume Edp 50 ml Odunsu Erkek Parfüm Ürüne Dair Sorular

Soru: 202 erkek kodlu parfümün orijinali nedir acaba
Cevap: Merhabalar efendim. E-202 Invictus çizgisindeki Parfümümüz. Ikili indirim kampanyamızdan faydalanmanızı tavsiye ederiz. Saygılarımızla, Loris Ailesi

Soru: merhabalar, hediye göndereceğim. paketleme hep aynı hassasiyetle süslü olarak mı yapılıyor
Cevap: Merhaba efendim. Ürün paketlememiz standart şekilde yapılmaktadır. Paketleme tarzımız hediye edilmeye uygundur. İkili indirim kampanyamızdan faydalanmanızı tavsiye ederiz. Saygılarımızla

Soru: Nishane hacivat ve ralph blue var mı kodu
Cevap: Merhabalar efendim, bu ürün maalesef bulunmamaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba. Genc erkek icin onerebileceginiz parfumvar mi?
Cevap: Merhabalar efendim. E-202, E-81, E-131 ve E-178 tavsiye edebiliriz. Ikili indirim kampanyamızdan faydalanmanızı tavsiye ederiz. Saygılarımızla, Loris Ailesi

Soru: isey miake varmı
Cevap: Merhaba, issey miyake çizgisindeki ürünümüz E-115. İkili alımlarda indirim kampanyamızdan yararlanmanızı tavsiye ederiz. Keyifli alışverişler dileriz!

Soru: Tom Ford tobacco vanille var mi
Cevap: Merhabalar efendim. Tobacco Vanille çizgisindeki Parfümümüz E-312. İkili indirim kampanyamızdan faydalanmanızı tavsiye ederiz. Saygılarımızla, Loris Ailesi

Soru: hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Merhaba, MNG Kargo ile çalışmaktayız. İyi günler dileriz.

Soru: Erkek 0302 parfüm hangi kokunun muadili olarak geçiyor
Cevap: Merhabalar efendim. E-302 Boss Scent çizgisindeki Parfümümüz. Ikili indirim kampanyamızdan faydalanmanızı tavsiye ederiz. Saygılarımızla, Loris Ailesi

Soru: Loris valor 72 ml eau de cam şişe bir parfüm bu parfüm artık piyasada yok sanırım bununla aynı kokuda bir ürün var mı?
Cevap: Merhaba, maalesef bulunmamaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: k-152 parfümü mevcut mu?
Cevap: Maalesef efendim. K-152 üretimden kalkmıştır. Saygılarımızla,

Soru: no 316 varımdır acaba
Cevap: Merhaba E-316 olarak arama yapabilirsiniz İyi günler dileriz

Soru: Merhabalar bu içeriğe yakın bir parfümünüz var mı acaba? İLK NOTA: Bergamot, Lavanta, Kişniş, Biberiye. ORTA NOTA: Yasemin, Zencefil, Karanfiller, Anason. DİP NOTA: Misk, Oakmoss, Tonka Fasulyesi, Sedir, Sandal Ağacı, Deri
Cevap: Merhabalar efendim, bu ürün maalesef bulunmamaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: İçeriği nesir bilgi verebilitmisiniz
Cevap: Merhaba, deniz notaları, greyfurt, mandalina, yasemin içeren fresh odunsu bir kokudur. İkili alımlarda indirim kampanyamızdan yararlanmanızı tavsiye ederiz. Keyifli alışverişler dileriz!

Soru: K 201 gelirmi?
Cevap: Merhaba, K201 no’lu parfümümüzün stokları yenilenmiştir, siparişinizi verebilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba, sisley izia la nuit muadili var mı
Cevap: Merhaba. Maalesef bulunmamaktadır. İyi günler dileriz.

Soru: merhaba hugo boss kod numarası alabilirmiyim
Cevap: Merhaba, hugo boss çizgisindeki ürünümüz E-25. İkili alımlarda indirim kampanyamızdan yararlanmanızı tavsiye ederiz. Keyifli alışverişler dileriz!

Soru: Merhaba! Loris fressıa mandarın rose de maı freesıa parchoulı ammer kullandıgım parfumum buydu acaba varmı elınızde
Cevap: Merhaba. Niche serimiz yenilenmiş durumdadır. Bahsettiğiniz kokular çizgisine yakın Bergamot Patchouli ve Aqua Wood ürünlerimizi deneyebilirsiniz. İkili indirim kampanyamızdan faydalanmanızı tavsiye ederiz. Saygılarımızla

Soru: merhaba tom ford vanil varmi kodu nedir

Soru: merhaba ürünler kodu ve adi var mi acaba
Cevap: Merhaba. evet efendim numara olarak ayrıt edebiliyorsunuz e-202 pacorabanne invictus çizgisinde bir kokudur. İkili indirim kampanyamızdan yararlanmanızı tavsiye ederiz. İyi günler dileriz.

Soru: merhabalar LUFIAN EASTERN ENİGMA parfümünün aynısı veyahut benzer kokusu mevcutmudur

E-202 Frequence Parfume Edp 50 ml Odunsu Erkek Parfüm Görsel Galerisi

E-202 Frequence Parfume Edp 50 ml Odunsu Erkek Parfüm En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü