E10 Oyuncu Rgb 5.1 Wireless 800mah Powerbank Özellikli Kablosuz Bluetooth Kulaklık Fiyatına Göre Alınır Mı

Nalan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
527
0
0
E10 Oyuncu Rgb 5.1 Wireless 800mah Powerbank Özellikli Kablosuz Bluetooth Kulaklık Bu Ürünü Almalı Mı?
E10 Oyuncu Rgb 5.1 Wireless 800mah Powerbank Özellikli Kablosuz Bluetooth Kulaklık Güncel Satış Fiyatı 299.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

E10 Oyuncu Rgb 5.1 Wireless 800mah Powerbank Özellikli Kablosuz Bluetooth Kulaklık Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

E10 Oyuncu Rgb 5.1 Wireless 800mah Powerbank Özellikli Kablosuz Bluetooth Kulaklık Hakkında yaklaşık 2736 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

E10 Oyuncu Rgb 5.1 Wireless 800mah Powerbank Özellikli Kablosuz Bluetooth Kulaklık Detaylı Bilgi

Ürün Adı:_x000D_
E10Oyuncu Rgb 5.1 Wireless 800mah Powerbank Özellikli Kablosuz Bluetooth Kulaklık_x000D_
_x000D_

Ürün Açıklaması: >_x000D_
_x000D_
E10Oyuncu Rgb 5.1 Wireless 800mah Powerbank Özellikli Kablosuz Bluetooth Kulaklıkuzunpil ömrü ile kullanım sırasında güç kaybı yaşamadan pratik birdeneyim sunar. Ayrıca çevre gürültüsünü azaltma teknolojisi ile yüksekfrekanslı bir radyo mikrofonu kullanır, böylece arama sırasında sesiniz dahanet ve pürüzsüz duyulur. Müzik veya oyun sisteminin geçişini yapmak için uzunsüre basabilirsiniz. Akıllı program, açık oyun modunu benimseyerek sesi vebasınçsız durumları belirler, böylece size en iyi ses deneyimini sunar. Ayrıcayeni nesil Bluetooth sürümü ile donatılmıştır, bu da güvenilir verigirişi sağlar ve iletişim verimliliğinizi arttırırken girişimi azaltır.hareketli bobin kompozit film ve mikro hoparlörler, tam frekanslı özel sesdalgalarını kullanarak ses performansını daha hassas ve mükemmel bir şekildeiletebilir._x000D_
_x000D_
ÜrünÖzellikleri:_x000D_
_x000D_
_x000D_

Bluetoothbağlantısı: Hızlı ve kararlı bağlantı sağlar. >_x000D_
_x000D_

IPX4su ve toz direnci: Yağmurlu havalarda veya terlemeden korkmadankullanabilirsiniz. >_x000D_
_x000D_

Mikrofonlu:Telefon görüşmeleri için kullanılabilir. >_x000D_
_x000D_

Manyetikkulaklıklar: Kulaklardan düşmesini önler. >_x000D_
_x000D_

Ergonomiktasarım: Rahat bir kullanım sağlar. >_x000D_
_x000D_

Kolaycataşınabilir. >_x000D_
_x000D_

Seskalitesi: Ses kalitesi ortalamanın üzerinde. Baslar ve tiz sesler dengeli. >_x000D_
_x000D_

E10 Oyuncu Rgb 5.1 Wireless 800mah Powerbank Özellikli Kablosuz Bluetooth Kulaklık Ürününün Satıcısı, Torima E10 Oyuncu Rgb 5.1 Wireless 800mah Powerbank Özellikli Kablosuz Bluetooth Kulaklık ürününü 299.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

E10 Oyuncu Rgb 5.1 Wireless 800mah Powerbank Özellikli Kablosuz Bluetooth Kulaklık Yorumlar Hakkında Bilgi
299.0 Tl ye satışta olan E10 Oyuncu Rgb 5.1 Wireless 800mah Powerbank Özellikli Kablosuz Bluetooth Kulaklık Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2736 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: çok beğendim kaliteli sorunsuz bir şekilde ulaştı herkese tavsiye ederim
İsim: B** E**
Tarih: 04 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: caddefenomen

Yorum: O kadar güzel ki bütün aileye aldım teşekkür ederim 🙏
İsim: S** K**
Tarih: 29 Şubat 2024
Satıcı: Torima

Yorum: ürün çok güzel paketlenip gelmiş sesi çok güzel bas istiyodum bası çokçok güzel tavsiye ederim hemen alın teşekürler emeyiniz için 1 tane dahasipariş verdim ailecek kullanacaz çok güzel
İsim: m** ç**
Tarih: 19 Eylül 2023

Yorum: oğluma hediye olarak almıştım severek kullaniyor paketleme super
İsim: S** B**
Tarih: 21 Temmuz 2023

Yorum: ses kalitesi çok güzel 1 tanede oğluma aldım herkese tavsiye ederimbaşka markalara fazla ücret ödemeye gerek yok 6 aydır sorunsuzkullanıyorum powerbank olarak çok yeterli değil
İsim: N** Ö**
Tarih: 16 Mart 2023
Satıcı: İstoçÇarşı

Yorum: Hiçbir sorun yaşamadım ses kalitesi çok iyi biraz dışarı veriyor sonseste ama o da kalabalıkta duyulmaz. Şarjı hemen bitmiyor kardeşime de aldım
İsim: S** İ**
Tarih: 12 Mart 2023

Yorum: çok güzel Powerbank yeri de çok kullanışlı görünüşü de çok güzel 1 tanesipariş verdim çok hoşuma gitti 3 tane daha aldım parası da çok uygun
İsim: A** N** A**
Tarih: 11 Mart 2023

Yorum: Eşime doğumgünü hediyesi aldım. Çok memnun kaldık iyiki de almışım.Markaya para vermeye gerek yok bence gayet hoş. Teşekkürler 🌸
İsim: Çağla T.
Tarih: 28 Şubat 2023

Yorum: teşekkürler yeğenime aldım severek kullanıyor
İsim: Z** D** G**
Tarih: 24 Şubat 2023

Yorum: hediye aldım kendime almadiğima çok pişmanim ve en kısa sürede kendimedealcam şarjı çok güzel gidiyor ve çok uzak yerde dursada telefon cekimiacayip iyi aldıgim kişi her kullandığında teşekkür ediyor bu fiyata bukalite muhteşem
İsim: sevgi a.
Tarih: 13 Şubat 2023

Yorum: Kardeşime aldım hediye beğendi ve çalışıyor.
İsim: Z** A**
Tarih: 08 Şubat 2023

Yorum: Ürünü beğendim gönül rahatlığıyla alabilirsiniz sağlam bir şekilde elime ulaştı
İsim: R** u**
Tarih: 07 Şubat 2023

Yorum: paketleme cok güzeldi urun harika kaliteli mutlaka tavsiye ederim
İsim: M** k**
Tarih: 01 Şubat 2023

Yorum: çoooook iyyyiiii
İsim: Yasir E. A.
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: ürünü eşime doğum günü hediyesi olarak aldım çok memnun kaldık seskalitesi beklediğimden iyi çıktı teşekkürler
İsim: b** s**
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: ogluma hediye aldim cok beyendi herkeze tavsiye ediyorum
İsim: M** T**
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: Kardesıme hedıye aldım umarım dayanıklı çıkar onun dısında begendım
İsim: ı** M**
Tarih: 14 Ocak 2023

Yorum: hediye aldim birine çok beğendi .bendi beğendim
İsim: Emre G.
Tarih: 08 Ocak 2023

Yorum: ürün gerçekten çok iyi hediye olarak aldım beğenildi düşünmeden alabilirsiniz
İsim: S** K**
Tarih: 07 Ocak 2023

Yorum: ses kalitesi çok iyi kutu içeriği tam geldi
İsim: M** H** Y**
Tarih: 07 Ocak 2023

Yorum: Eşime yılbaşı hediyesi aldım çok beğendi ses çıkışı çok iyi tavsiye ederim
İsim: T** P**
Tarih: 02 Ocak 2023

Yorum: eşim icin aldim kutusu cok iyi
İsim: K** A**
Tarih: 01 Ocak 2023

Yorum: beğendim güzel paketlenmiş teşekkür ederim
İsim: G** T**
Tarih: 22 Aralık 2022

Yorum: Gayet güzel anneme hediye aldım beğendi
İsim: Ş** n** Y**
Tarih: 29 Kasım 2022

Yorum: ürün Fiyata göre iyidir Kargo güzel yapmış 2 gün içinde elime ulaştışarjı 6-7 saat gidiyor yorumlar bakarak aldım tavsiye ediyorum
İsim: W** H**
Tarih: 28 Kasım 2022

Yorum: oglum için aldim ve harika hızlı teslimat kargo erken geldi cok memnunkaldık fiyatına göre harika performans tesekkur ederim
İsim: K** D**
Tarih: 23 Kasım 2022

Yorum: arkadaşıma doğum günü hediyesi aldim o kadar sik bir kutusu var ki hemenkendime de aldim
İsim: E** Y**
Tarih: 17 Kasım 2022

Yorum: Ürünü eşim için aldım oda bende çok beğendik ses kalitesi çok iyi şarjyuvası da çok şık uzun vadede ne olur bilmem ama bizi şu an fazlasıylamemnun etti
İsim: Serdar Y.
Tarih: 25 Ekim 2022
Satıcı: İstoçÇarşı

Yorum: Oğlum için aldım ses kalitesi güzel
İsim: H** T** D**
Tarih: 22 Eylül 2022

Yorum: kizkardesime hediye olarak aldım severek kullanıyor
İsim: Dilara Ş.
Tarih: 09 Eylül 2022

E10 Oyuncu Rgb 5.1 Wireless 800mah Powerbank Özellikli Kablosuz Bluetooth Kulaklık Sıkça Sorulan Sorular

Soru: hangi kargo
Cevap: Merhabalar efendim,Anlaşmalı kargolarımız yurtiçi kargo ve trendyol express'dir.

Soru: ürün guzelmi
Cevap: Merhaba, Ürün özellikleri mevcuttur tercih edebilirsiniz efendim.

Soru: telefonu şarj edebiliyormuyoz??
Cevap: Merhaba, Tabi efendim

Soru: Şarj ediliyormu
Cevap: Evet. .

Soru: renk seçenekleri mevcut mu?
Cevap: merhaba hayır

Soru: kulakli aldimda birsey yapmama gerek yok dimi direk kullanabilirim?
Cevap: Merhaba en az 2- 3 saat şarjda kaldıktan sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Soru: Alalı 2 ay falan oluyor memnun deyilim çünkü kulaklık larn sarjı erken bitiyor önceden aldığında 2 saat giderken simdi sol 1saat gidiyor sağ ise 40 dk aldğma pişman oldum garantiye nasl yollaya bilirm
Cevap: Merhaba sipairş sorularından yazınız

Soru: iyi günler hangi kargo ile gönderim sağlıyorsunuz
Cevap: Merhabalar efendim,Anlaşmalı kargolarımız yurtiçi kargo ve trendyol express'dir.

Soru: samsung a 32 ye uyumlumu?
Cevap: Bluetooth özelliği olan akıllı cihazlar ile uyumludur

Soru: Oyuncu kulaklığı olarak geçiyoryq normal kulaklık gibi değilmi telefondan istediğimiz her şeyi yapabiliyoruz
Cevap: Merhaba, Ürünün teknik özelliklerindeki açıklamalarda hangi özellik var ise ürün o özelliklere sahiptir ,yazılmayan özellikler üründe bulunmamaktadır sağlıklı günler dileriz efendim.

Soru: Ürünün mikrafon özelliği varmdıır konuşma yapılabiliyor mu
Cevap: Merhaba evet

Soru: 15 pro max ile uyumlu mudur
Cevap: Merhaba, Evet efendim.

Soru: 33w sarz aleti basligini kullanirsam birsey olurmu
Cevap: Merhaba, Hayır efendim. İyi alışverişler, sağlıklı günler dileriz.

Soru: bu kulakları kullanırken ışık yanmaya devam eder mi yani renk olarak kulağımızda taktığımız zaman hala renk verebiliyor mu
Cevap: Merhaba, Hayır efendim. İyi alışverişler, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhabalar ürün gm20 (gerenal mobile) ile uyumlumudur?
Cevap: Merhaba, bluetooth özelliği olan tüm cihazlar ile uyumludur.

Soru: pubg mobile de ses gecikmesi varmi
Cevap: Merhaba, Hayır efendim

Soru: powerbankı kaç mAh
Cevap: Merhaba 800 mAh

Soru: Kulaklıklarda gürültü önleme var mı?
Cevap: var ama seviyesi düşüktür.

Soru: kulaklık dokunmatik mi acaba yoksa düğmeli mi
Cevap: merhaba tuşludur.

Soru: hangi kargo firması ile calisiyorsunuz

E10 Oyuncu Rgb 5.1 Wireless 800mah Powerbank Özellikli Kablosuz Bluetooth Kulaklık Resim Ve Fotoğraflar

E10 Oyuncu Rgb 5.1 Wireless 800mah Powerbank Özellikli Kablosuz Bluetooth Kulaklık En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü