E250 Ws 3’lü Softbox Paraflaş Seti Bu Ürünü Almalı Mı-

Ceren

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
518
0
0
E250 Ws 3’lü Softbox Paraflaş Seti Tavsiye Eder Misiniz?
E250 Ws 3’lü Softbox Paraflaş Seti Güncel Fiyatı 19419.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

E250 Ws 3’lü Softbox Paraflaş Seti Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

E250 Ws 3’lü Softbox Paraflaş Seti Hakkında yaklaşık 3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0 .

E250 Ws 3’lü Softbox Paraflaş Seti Ürün Özellikleri

E250 Ws 3’lü Softbox Paraflaş Seti Ürününün Satıcısı, Godox E250 Ws 3’lü Softbox Paraflaş Seti ürününü 19419.0 Tl'den Satılmaktadır.

E250 Ws 3’lü Softbox Paraflaş Seti Hakkında Yapılan Yorumlar
19419.0 Tl ye satışta olan E250 Ws 3’lü Softbox Paraflaş Seti Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3 Değerlendirme, Ortalama Puan: 5.0

Yorum: Ürün başarılı
İsim: S** S**
Tarih: 13 Şubat 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Can Fotoğraf ve Reklam Malzemeleri

Yorum: Gayet güzel görünüyor
İsim: Y** G**
Tarih: 06 Ocak 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Can Fotoğraf ve Reklam Malzemeleri

E250 Ws 3’lü Softbox Paraflaş Seti Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: Eminönünde resmi godox mağazasına gittim. Bu ürün bizde yok dedi. Orjianal ürün değil dediler. Sitelerindede mevcut değil. İşime yarayacak bir üründü. Anlama veremedim. Resmi sitede yok
Cevap: ürün orjinal olup 2 yıl garantilidir.tarafımıza ulaşabilirseniz yardımcı olabiliriz saygılarımla.

Soru: Merhaba görsel kıyafet için küçük çekim alanı için hangisini öneriyorsunuz telefondan ayna çekimi ve story çekimi olacak ?
Cevap: Merhaba, çekimlerinizi telefonlamı, fotograf makinesiylemi yapıyorsunuz ?

Soru: Merhaba kendim diş hekimiyim ağız içi dental fotoğraf çekimi yapacağım ama pek bi bilgim yok flashlar hakkında , bu ürünü önerir misiniz yoksa diğer müşterilere anlattığınız sürekli ışık kaynakları mı daha mantıklı benim için hangi modeli önerirsiniz ?
Cevap: Merhaba,fotoğraf çekilcekse en doğru ürün paraflaş efendim.Fakat fotoğraf + video olacaksa sürekli ışık bu konuda daha avantajlı olacaktır.sürekli ışıkla çekerken ne çektiğinizi görebilirsiniz çekim açısından daha rahat olabilir.

Soru: Merhaba makyaj stüdyodunda kullanmak istiyorum seti benim için uygunmudur
Cevap: Merhaba bu set patlayan ışıktır ve fotoğraf çekimleri içindir, eğer video çekimleri yapmayacaksanız uygun olur fakat video çekimleri de yapacaksanız bütçenize göre PRO Led GX-300, HD-200II C BiColor ve HD-300II C BiColor ikili setlerinizi öneririz.

Soru: merhaba godox h160 b 3 lü mini paraflaşla arasındaki en önemli farklar nelerdir hangisini önerirsiniz
Cevap: Merhaba, iki ürün arasındaki en önemli fark güçleridir. Godox H160'ın her bir kafa'dan 160W güç alırken Godox e250'de her bir kafadan 250W güç elde edebilirsiniz. Godox H160'ın setinde softboxları 60x60 cm ölçüsüne sahiptir. Godox e250'de ise softboxların ölçüsü 50x70 cm'dir. dolayısı ile 50x70 cm softbox ile daha geniş bir alan etki ederken 60x60 cm softboxlar daha dar bir alanda etkili olacaktır. bununla bereber flaşların gücünü de göz önüne aldığımızda Godox E250 çekim alanı Godox H160'a göre daha geniş olacaktır. Ürünleri hangi alanda kullanacağınız noktasında detay bilgi paylaşabilirseniz tercihiniz noktasında daha net öneride bulunabiliriz Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba, rica etsem urunun cekisini soyler misiniz?
Cevap: Merhaba, kusura bakmayın fakat "cekisini" derken ne demek istediğinizi anlamadık. Ne demek istediğinizi açıklarsanız yardımcı olmak isteriz...

Soru: TLB-5 PRO 2'li bu urunun tek olani var mi acaba bana onderdiklerinizden butceme en uygunu bu ve odam kucuk tek yeterli olacak
Cevap: Tek olarak TLB Twin Pro Light 300W 50x70 cm 2'li Set tavsiye edebiliriz.

Soru: 2 tane softbox duylu mu acaba içine ampul mu takılmalı
Cevap: Merhaba, İlgili ürün paraflaş (makine üzerine bağlanacak tetikleyici ile anlık olarak patlar ve ışık verir. sürekli yanan ışık sistemi gibi çalışmaz.) sistemi olup, 3'lü set olarak gelmektedir. Ampül takılabilen sürekli ışık sistemi olarak Gdx Tlb-5, Gdx Tlb Twin Pro Light 300w yada Gdx Tlb-4 isimli ışık sistemlerimizi inceleyebilirsiniz. sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba stüdyoda kıyafet çekimi yapacağım telefon ile bu ürününüzü almam mantıklı mı?
Cevap: Merhaba Gdx tlb led 500 modeli olabilir daha üst versiyon istiyorsanız gdx hd-60 olabilir. daha üst versiyon olarakda gdx hd-200 olabilir efendim

Soru: merhaba, canon camera ile uyumlu mu? ayrıca boyda model, portre ve ayakkabı çanta gibi küçük ürünlerin çekimi için yeterli mi?
Cevap: Merhaba Canon ile uyumludur. Model çekimlerinizde de kullanacaksanız daha güçlü değerlerde bir üst model olarak BM400 3'lü seti tavsiye ederiz.

Soru: Merhaba beyaz ışık dıyorsunuz hepsı sarı ışık geldi
Cevap: Merhaba ışıklar tüm paraflaş setlerde olduğu gibi 5600 Kelvin değerinde sıcaklığa sahip ışık vermekte.

Soru: Canon eos 700d için uyumlusudur
Cevap: Merhaba, Canon eos 700D ile uyumludur. Sorunsuz kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: FOTOĞRAF STÜDYO İÇİN UYGUN MUDUR ?
Cevap: Uygun efendim

Soru: Renk natürel mi
Cevap: Merhaba, ürün natürel beyaz ışık verir. iyi günler dileriz.

Soru: Tetikleyici içerisinde pil mevcut mu?
Cevap: MEVCUT EFENDİM

Soru: Trendyol sâtış ârtırma hizmetlerimiz güncellendi! Detaylar (TyMedya Com)'da!
Cevap: ......... ...... ...... !

Soru: Merhabalar bende Canon Eos Rp mevcut uyumlu olur mu acaba
Cevap: Merhaba, Canon Eos Rp ile uyumludur. sorunsuz kullanabilirsiniz. sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba, altın takı çekiminde kullanmak üzere bir arayış içindeyim .. ürün çekim çadırından istediğim performansı ne yazık ki yansımalar yüzünden alamadım. Bu ürün benzerini bir arkadaşımda gördüm ama sizin tavsiyeniz doğrultusunda ilerlemek isterim. Desteğinize şimdiden teşekkür ederim.
Cevap: Merhaba, Çekimlerinizi fotoğraf makinası ile yapıyorsanız ve daha öncesinde fotoğraf çekimi için tecrübeye sahipseniz, bu ürün işinizi görecektir. Ancak, cep tel. ile çekim, video çekim gibi ek ihtiyaçlarınız varsa yada fotoğraf çekimi noktasında öncesinde bir tecrübeniz yoksa, o zaman sürekli ışık almanızı tavsiye ederiz. Çünkü bu set ile video çekimleri yada cep tel. ile foto çekimleri teknik olarak yapamazsınız. Sürekli Işık Sistemlerinde ise, fotoğraf ve video çekimleri yapabilir, çekimlerinizi telefon yada fotoğraf makinası ile yapabilirsiniz. Size Sürekli ışık sistemlerinde önemiz ise, Gdx HD-60W 2'li Set yada Gdx HD-100W 2'li Set ürünlerimizden birini tercih edebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

E250 Ws 3’lü Softbox Paraflaş Seti Ürüne Ait Fotoğraflar

E250 Ws 3’lü Softbox Paraflaş Seti En Uygun Satış Linki

benzerkonular_benzer_konular benzerkonular_forum benzerkonular_tarih
Asude Foto & Kamera 0 3

benzerkonular_benzer_konular

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü