EÇ MOR ŞAMPUAN VE MOR MASKE 250 ML Alanlar Memnun Mu ?

Funda

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
241
0
0
EÇ MOR ŞAMPUAN VE MOR MASKE 250 ML En Düşük Fiyat Nerede?
EÇ MOR ŞAMPUAN VE MOR MASKE 250 ML Şuanki Fiyatı Ne Kadar 578.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

EÇ MOR ŞAMPUAN VE MOR MASKE 250 ML Kullanıcı Yorumları Nasıl?

EÇ MOR ŞAMPUAN VE MOR MASKE 250 ML Hakkında yaklaşık 5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

EÇ MOR ŞAMPUAN VE MOR MASKE 250 ML Detaylı Bilgi

KUTU İÇERİSİNDE 1 ADET MOR ŞAMPUAN 1 ADET MOR MASKE MEVCUTTUR. _x000D_
KULLANIM TALİMATI ÜRÜNÜN İÇERİSİNDE MEVCUTTUR. _x000D_
ÜRÜN SİYAH , KAHVE , KARAMEL İÇİN UYGUN DEĞİLDİR _x000D_
ÜRÜN OMBRELİ,BALYAJLI VE PLATİN SAÇLAR İÇİN UYGUNDUR_x000D_

EÇ MOR ŞAMPUAN VE MOR MASKE 250 ML Ürününün Satıcısı, emrah çalışkan EÇ MOR ŞAMPUAN VE MOR MASKE 250 ML ürününü 578.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

EÇ MOR ŞAMPUAN VE MOR MASKE 250 ML Kullanıcı Geri Dönüşleri
578.0 Tl ye satışta olan EÇ MOR ŞAMPUAN VE MOR MASKE 250 ML Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
5 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Gerçekten hakkını veren ve emek verilmiş bir şey ürün. Her şeyi geçtim insanların hayatında saçın ne kadar önemli olduğuna dokunan bir özenle hazırlanmış paket, saygı duydum bu kadar disiplinle iş yapıyor olmamıza🙏🏻
İsim: Emel o. B.
Tarih: 15 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: E-Ç

Yorum: Kullandığım bir ürün ve çok başarılı. Yeni paketlenmesi de çok güzel olmuş. Tavsiye ederim. Bir yıldızı biraz kuruttuğu için kırdım ama takviye kremle halloluyor.
İsim: R** A**
Tarih: 12 Eylül 2024

Yorum: Emrah Caliskan zaten bir kalitedir, kutusunun zerafeti ozenle urunu koruyacak sekilde paketlenisi ayrica tam puan, supheye dusmeden alabilirsiniz. Icinde iki urun icin de kullanim ve dikkat edilmesi gerekenler ince bir sekilde aciklanmis🩷✨
İsim: a** m**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: Sırf kutusu için bile alınır kokusu hoş ilk kullanımda farkını hissediyorsun tavsiye ederim👍🏻
İsim: Nesrin B.
Tarih: 11 Eylül 2024

EÇ MOR ŞAMPUAN VE MOR MASKE 250 ML Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Benim saçımda keratin bakımı var ve tuzsuz şampuan kullanıyorum. Bakımı kötü etkiler mi? Tuzsuz şampuan ile yıkarsak ne olur?
Cevap: Tuzsuz şampaun kadar etkilemez

Soru: merhaba ben normalde sarışınım ama bir kaç kez saçıma doğal papatya suyu sıktığım için o sarılık yerini bölgesel olarak kızıllaşmaya bırakmaya başladı bu ürünler saçıma iyi gelir mi, nasıl bir etkisi olur?
Cevap: Ürün açıcı veya boya değildir. Açılmış sarı saçlarda soğukluk/küllülük, platin saçlarda ise gri yansıma verir. Platin saçlarda 20/40 saniye, sarı saçlarda 1/3 dakika bekletilir. Üzerinden mutlaka 1 defa normal tuzlu şampuan ile geçiniz.

Soru: Merhaba önceden sarı olan saçlarımı kumrala boyadım fakat yeşillendi bu ürün böyle bi saçta nasıl sonuç verir
Cevap: Ürün açıcı veya boya değildir. Açılmış sarı saçlarda soğukluk/küllülük, platin saçlarda ise gri yansıma verir. Platin saçlarda 20/40 saniye, sarı saçlarda 1/3 dakika bekletilir. Üzerinden mutlaka 1 defa normal tuzlu şampuan ile geçiniz.

Soru: tartım yok maalesef
Cevap: Anladım fabrikada hassas tartı ile hazırlanıyor gönül rahatlıyla kullanabilirsiniz.

Soru: merhaba ben mor şampuan almistim maskeyi tek almak istiyorum tek satışı yokmu
Cevap: Tekli olarak mevcut şuanda sayfamızda

Soru: bulamadım linki varsa atabilir misiniz Lütfen
Cevap: Link atmamız buradan yasak. Sayfamıza girip yenilerseniz ekranınıza düşücektir.

Soru: ürünler sayfanızdaki gibi buzul sarı etkisini veriyormu

Soru: ikisi bi arada mi satış kullanımı nasıl uygulama
Cevap: Merhaba tekli satışları da sayfada mevcuttur. Kullanımı ürün içerisinde mevcut. Özet ile şampuan krem gibi düşünülebilir

Soru: merhaba tekli satışı var mı mor şampuanı almadan diğerini almak istiyorum mümkün mü
Cevap: Merhaba evet şuan tekli mevcut sayfamızda

Soru: merhaba ürünün büyük boyları var mı acaba
Cevap: Merhaba malesef bu boyutta var sadece

Soru: Merhaba benim kullandığım başka krem mevcut sadece şampuanı alsam olurmu saçım sarı ama bayagida yiprandi nemliyken tarayamiyorum mesela kopuyor ne yapmam lazım bilgi verirseniz çok memnun olurum
Cevap: Maskesi onarıcı özelliğine sahiptir. Saçınızın onarmasına yardımcı olacağı için tavsiye ederim

EÇ MOR ŞAMPUAN VE MOR MASKE 250 ML Ürüne Ait Fotoğraflar

EÇ MOR ŞAMPUAN VE MOR MASKE 250 ML En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü