ECLIPSE Siyah Usb RGB Aydınlatmalı Q Gaming 4 Tuş Makrolu Oyuncu Klavye Mouse Set En Düşük Fiyat Nerede

Arzu

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
552
0
15
ECLIPSE Siyah Usb RGB Aydınlatmalı Q Gaming 4 Tuş Makrolu Oyuncu Klavye Mouse Set Tavsiye Edilen Yer Neresi?
ECLIPSE Siyah Usb RGB Aydınlatmalı Q Gaming 4 Tuş Makrolu Oyuncu Klavye Mouse Set Şu Andaki Değeri 1399.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

ECLIPSE Siyah Usb RGB Aydınlatmalı Q Gaming 4 Tuş Makrolu Oyuncu Klavye Mouse Set Kaç Kişi Memnun?

ECLIPSE Siyah Usb RGB Aydınlatmalı Q Gaming 4 Tuş Makrolu Oyuncu Klavye Mouse Set Hakkında yaklaşık 23 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

ECLIPSE Siyah Usb RGB Aydınlatmalı Q Gaming 4 Tuş Makrolu Oyuncu Klavye Mouse Set Detaylı Açıklama

ECLIPSE Siyah Usb RGB Aydınlatmalı Q Gaming 4 Tuş Makrolu Oyuncu Klavye Mouse Set Ürününün Satıcısı, Rampage ECLIPSE Siyah Usb RGB Aydınlatmalı Q Gaming 4 Tuş Makrolu Oyuncu Klavye Mouse Set ürününü 1399.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

ECLIPSE Siyah Usb RGB Aydınlatmalı Q Gaming 4 Tuş Makrolu Oyuncu Klavye Mouse Set Son Yorumlar
1399.0 Tl ye satışta olan ECLIPSE Siyah Usb RGB Aydınlatmalı Q Gaming 4 Tuş Makrolu Oyuncu Klavye Mouse Set Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
23 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: herhangi bir sorun yaşamadık aldıktan sonra indirime girmesi üzdü
İsim: N** G**
Tarih: 07 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: PROMENT BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

Yorum: klavye cok ıyı makro tusları atanabılıyor fakat driverı yok içindenkagıtta nasıl atıyabıecegımız cıkıyor mouse zaten rampage blink modelikısacası urun tam bı fıyat performans urunu klavye tek renk a101klavyelerı gibi değil istediğiniz renge ayarlanıyor sırf az ses yapsındıye mekanık almadım cok memnunum 2gun oldu hıcbı sorunyok mouseunoptıgı ıse cıDevamını Oku
İsim: A** D**
Tarih: 30 Ağustos 2024

Yorum: mouse çok beğendim fakat klavye biraz dandik ama kargo aşırı hızlıydıdün sipariş verdim bugün elime geçti kalitesi fiyatına göre bilekdesteği çıkmıyor
İsim: **** ****
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: Ürün ışık hızında kargolandı , öğlen aldım ertesi gün öğlen elime geldi, aynı satıcıdan 3 parça ürün aldım , sağlam bir kargolama yapmışlar veürünler hiç zarar görmemiş ,ürüne gelirsek fareyi çok sevdiim mükemmel,iki tane acuç içine oturan taraf parçası var , klavye ses tuşu olsundiğer yönden olsun güzel ama rgb aydınlatması çooook zayıııf , şuan eDevamını Oku
İsim: S** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Ağustos 2024

Yorum: Şahsen benim hoşuma gitti sadece bilek desteği klavyeyle bütünolmasaymış daha iyi olurmuş sanki.
İsim: E** Ü**
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: Güzeldi, hediye için teşekkürler
İsim: İnci S.
Tarih: 26 Haziran 2024

Yorum: kaliteli hediye için teşşekürler
İsim: A** T**
Tarih: 30 Mayıs 2024

Yorum: Kargo ışık hızındaydı , paketleme güzel ürün mükemmel makro tuşlarıoyunlarda denedim gayet güzel çalışıyor ışık ve bilek desteği başarılı ,bu fiyata sadece klavye varken 12.800 dpi ızgara değişen mouse bile varsette 🙏 iyi ki almışım tavsiye ederim
İsim: H** Ö**
Tarih: 26 Nisan 2024

Yorum: Everything is fine, but I’m unable to change the colors of the keyboard.I’d love some support on this issue.
İsim: L** H**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: 6-7 ye kadar değişebilen ışıklandırma mevcut hissiyatı güzel tam bir f/p ürünüdür
İsim: E** B**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: daha kullanmadık kullanınca yorumu güncellerim genel olarak iyi
İsim: S** K**
Tarih: 28 Ağustos 2024

Yorum: gayet güzel beklediğim gibi geldi
Tarih: 21 Ağustos 2024

Yorum: tam bir fiyat performans ürünü
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: Güzel diiii
İsim: Mustafa İ. A.
Tarih: 12 Temmuz 2024

Yorum: Ürün göründüğü gibi, sağlam malzeme ve hızlı kargo.
İsim: H** Ç**
Tarih: 02 Temmuz 2024

Yorum: kullanışlı bir klavye renkleri değişiyor sürekli
İsim: M** Ç**
Tarih: 27 Haziran 2024

Yorum: Klavye farklı şekilde aydınlatma çeşitleri olması çok güzel geç fark ettim.
İsim: E** A**
Tarih: 27 Mayıs 2024

Yorum: çok güzel kaliteli..
İsim: U** A**
Tarih: 09 Mayıs 2024

ECLIPSE Siyah Usb RGB Aydınlatmalı Q Gaming 4 Tuş Makrolu Oyuncu Klavye Mouse Set Merak Edilenler

Soru: mekanik klavye mi
Cevap: Merhaba değerli müşterimiz, Ürünümüz mekanik klavyedir keyifli alışverişler dileriz

Soru: fare kablolu mu
Cevap: merhabalar , klavyemiz de ve mouse da kabloludur efendim

Soru: Tuşlarda soyulma olurmu
Cevap: merhabalar, ürünlerin üzerindeki tuşlarda lazer baskı ile üretilmiştir tuş ömrü kısmına bakabilir veya ürün distribütöründen bu konuda ekstra destek alabilirsiniz (segment bilgisayar) ilginiz için teşekkürler.

Soru: klavye modlarında döngülü RGB mod mevcut mudur?
Cevap: Merhabalar mevcuttur efendim ilginiz için teşekkürler

Soru: klavye modeli nedir
Cevap: Eclipse modeli set olarak satılmaktadır egendim

Soru: ürün kaç hz ve IPS tıklanma ömrü ne kadar
Cevap: 10 milyon tıklama ömrü vardır Hz ölçümü mebran switch olduğu için belirtilmemiş distribütör ile görüşebilirisiniz bu konuyu tek ik destek almak isterseniz ilginiz için teşekkürler

Soru: Kral yap bişeyler de tek alalım da Allah için
Cevap: Merhabalar , ürünümüz tek maalesef değildir, ürün set kutu birleşiktir ayrı ayrı olmadığı için set satılmaktadır , ilginiz için çok teşekkür ederiz

Soru: merhaba iyi günler klavye mekanik mi ?
Cevap: merhabalar, mekanik değil ama makroludur teşekkürler.

Soru: mouse için uygulama var mı
Cevap: Merhabalar maalesef

Soru: Swichi nedir acaba klavyenin
Cevap: Mebran swichtir ilginiz için teşekkürler

Soru: Sağ en üsteki daire tuş nedir?
Cevap: Merhabalar ses açma kısma tuşudur efendim ilginiz için teşekkürler

Soru: iyi günler mouse'nin modeli nedir acaba?
Cevap: Mouse tek olarak değil set olarak satılmaktadır , eclipse set modelidir ilginiz için teşekkür ederiz

Soru: Neyin sesini açıyor acaba
Cevap: Bilgisayarınızın sesini teşekkürler

Soru: tv ye bağlanırmı acaba
Cevap: Merhabalar maalesef ürünü bilgisayar ile uyumludur

Soru: Makroyu nasıl çalıştırıcam
Cevap: Merhabalar 4447899 nolu servis hattından hafta içi teknik bilgi alabilirsiniz

Soru: ps5 te çalışır mı
Cevap: Merhabalar normalde windows ve mac ile uyumludur siz daha önce mouse ve klavye çalıştırabilmişmiydinşx

Soru: Işık rengi ayarlanabilir rgb mi yoksa led midir? Teşekkürler
Cevap: Işık modu ayarlanabilir bir çok renk mevcuttur ilginiz için teşekkürler

Soru: x box icin kullanabilirmiyim ?
Cevap: Merhabalar Bilgisayar için uyumludur

Soru: klavyede tuş başınamı Led yoksa 4 tuş için Led kullanılır ve klavye rainbowmu
Cevap: Merhabalar klavye led aydınlatması alttan aydınlatmadır bir çok renk modu mevcuttur ilginiz için teşekkürler

Soru: başka bir bilgisayara bağlanırmı
Cevap: Klavye ve mouse usb ile bağlantı sağlamaktadır tek bilgisayar da kullanılabilir aynı anda 2 cihaz desteklemez

ECLIPSE Siyah Usb RGB Aydınlatmalı Q Gaming 4 Tuş Makrolu Oyuncu Klavye Mouse Set Ürünün Fotoğrafları

ECLIPSE Siyah Usb RGB Aydınlatmalı Q Gaming 4 Tuş Makrolu Oyuncu Klavye Mouse Set En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü