Ecru Ayakkabı Kadın Taşlı Beyaz Sneaker Yüksek Taban Bağcıklı(REST) Taş Detaylı Spor Ayakkabı Satın Alır Mısınız ?

Gulcan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
526
0
0
Ecru Ayakkabı Kadın Taşlı Beyaz Sneaker Yüksek Taban Bağcıklı(REST) Taş Detaylı Spor Ayakkabı Alınmaya Değer Mi?
Ecru Ayakkabı Kadın Taşlı Beyaz Sneaker Yüksek Taban Bağcıklı(REST) Taş Detaylı Spor Ayakkabı Anlık Fiyatı 458.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Ecru Ayakkabı Kadın Taşlı Beyaz Sneaker Yüksek Taban Bağcıklı(REST) Taş Detaylı Spor Ayakkabı Gerçekten İyi Mi?

Ecru Ayakkabı Kadın Taşlı Beyaz Sneaker Yüksek Taban Bağcıklı(REST) Taş Detaylı Spor Ayakkabı Hakkında yaklaşık .

Ecru Ayakkabı Kadın Taşlı Beyaz Sneaker Yüksek Taban Bağcıklı(REST) Taş Detaylı Spor Ayakkabı Ürün Açıklaması

Ecru Ayakkabı Kadın Taşlı Beyaz Sneaker Yüksek Taban Bağcıklı(REST) Taş Detaylı Spor Ayakkabı Ürününün Satıcısı, Ebru Ecru Ayakkabı Kadın Taşlı Beyaz Sneaker Yüksek Taban Bağcıklı(REST) Taş Detaylı Spor Ayakkabı ürününü 458.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Ecru Ayakkabı Kadın Taşlı Beyaz Sneaker Yüksek Taban Bağcıklı(REST) Taş Detaylı Spor Ayakkabı En Son Yapılan Yorumlar
458.0 Tl ye satışta olan Ecru Ayakkabı Kadın Taşlı Beyaz Sneaker Yüksek Taban Bağcıklı(REST) Taş Detaylı Spor Ayakkabı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.

Yorum: Harika ya tam numaranız alın. Yeni bebeklerime bayıldım. Çok rahat ve çok şık
İsim: a** ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Haziran 2023
Satıcı: Ecru Ayakkabı

Yorum: bayildimmmm harika bi ayakkabi tam kalip ve cok rahat
İsim: m** k**
Tarih: 01 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Bayıldım kesinlikle tavsiye ederim . Birebir ayak numaranızı alabilirsiniz. Kısa sürede elime ulaştı. Teşekkür ederim 🙏
İsim: F** Ç**
Tarih: 30 Nisan 2023

Yorum: Aşırı rahat bir ayakkabı kendi numaramızdan 1 beden büyük alın yedek bağcık ve ayakkabı tabanı için de teşekkürler
İsim: b** U**
Tarih: 16 Haziran 2023

Yorum: Bu güzel ürün için teşekkür ederim tam kalıp kendi numaranızı alabilirsiniz tekrar teşekkür ederim iyi satışlar dilerim sevgiler 🙏
İsim: S** T**
Tarih: 25 Nisan 2023

Yorum: harika bayıldım, fakat ayağıma büyük geldi. bunu iade edip bir numara küçüğünü sipariş edeceğim çok güzel
İsim: T** T**
Tarih: 07 Mayıs 2023

Yorum: Bir numara büyük tercih edilmeli
İsim: **** ****
Tarih: 15 Haziran 2023

Yorum: Çok güzül tam beden
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: Bayıldım ama büyük geldi 1 numara kendi numaranızı alın 1 kere giydiğim için değişim yapamadımmm
Tarih: 21 Haziran 2023

Yorum: gayet güzel kullanışlı tam numaranızı alın
İsim: N** A**
Tarih: 31 Temmuz 2023

Yorum: Tek kelimeyle harika parıl parıl ve acayip kaliteli yedek bi tane daha almayı düşünüyorum herşeyim altında olay bir ayakkabı yedek ipleri tabanına kadar koymuşlar çok teşekkür ederim işini kaliteli yapan insanlara bayılıyorum
İsim: G** E**
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: şıklığının yanında rahatlığına daha da çok bayıldım kesinlikle bu yaz vazgeçemeyeceğim parça olacak tam kalıp alabilirsiniz taşları şimdilik dökülecek gibi durmuyor kullandıkça bakacağım tavsiye ederim
İsim: Z** K**
Beden: 26 Nisan 2023

Yorum: çok güzel ve çok rahat ama keainlikle bir numara küçük alın.ayakta yok gibi. görüntüsüde çokşık hem spor hem klasik kıyafetlerle rahatlıkla kullanılabilir
İsim: F** Ç**
Tarih: 08 Mayıs 2023

Yorum: çok guzel ve. çok rahat tam kalıp
İsim: d** S**
Tarih: 20 Mayıs 2023

Yorum: çok beğendim aşırı rahat ve tam kalıp
İsim: A** Ş**
Tarih: 27 Nisan 2023

Yorum: ya bayıldım resmen aşk yaşıyorum ayakkabılarımla o kadar güzel ve şıkki resimde çok belli olmuyor satıcı harika ve çok ilgili sorduğum bütün soruları cevapladı ve ürünü aldığım gün kargoya verdi hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz pişman olmazsınız kutu içinden yedek bağcık ve tabanlıkta çıktı çok teşekkür ederim hayırlı işler bol kazançlar
İsim: i** ö**
Beden: 14 Nisan 2023

Yorum: Ürünü gelir gelmez denedim fakat büyük geldi maalesef. Hemen iade kodu oluşturdum bir numara küçük almak için. Almak isteyenler tereddütsüz alabilir çok güzel çok şık.👍
İsim: K** S**
Tarih: 12 Haziran 2023

Yorum: Güzel kendi bedeninizi alın
İsim: g** y**
Tarih: 24 Mayıs 2023

Yorum: Tam kalıp ayağınız neyse o numarayı almalısınız. çok hoş
İsim: Emine A.
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: bayıldım rahatlıkla alabilirsiniz ışıl ışıl
İsim: Ö** B**
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: çok güzel çok iyi sikkk mükemmel beyendimalin aldirinnn
İsim: m** T**
Tarih: 26 Nisan 2023

Yorum: çok güzel çok beğendim numarinizi alin
İsim: H** C**
Tarih: 20 Haziran 2023

Yorum: çok beğendim çok rahat kendi numaranızı alın
İsim: n** b**
Tarih: 12 Şubat 2024
Beden: Beden:37
Satıcı: DİYA shoes

Yorum: Güzel ürün
Tarih: 11 Eylül 2024
Beden: Beden:38
Satıcı: dostlife

Yorum: Çok şık,çok beğendim
İsim: B** A**
Beden: 18 Nisan 2023

Yorum: Ben çok beğendim çok şık duruyor
İsim: A** D**
Tarih: 10 Mayıs 2023
Beden: Boy:177cm

Yorum: Süper bence kaçırılmayacak bir urun
İsim: N** g**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: Çok şık güzel
İsim: G** K**
Tarih: 17 Mayıs 2023

Yorum: Çok beğendim çok rahat çok güzel
İsim: D** E**
Tarih: 30 Mayıs 2023

Yorum: anneme aldım hala giyiyor çok güzel
Tarih: 22 Mayıs 2024
Beden: Beden:37
Satıcı: Madame.muko

Ecru Ayakkabı Kadın Taşlı Beyaz Sneaker Yüksek Taban Bağcıklı(REST) Taş Detaylı Spor Ayakkabı Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: Hangi kargoyla çalışıyorsunuz
Cevap: trendyol exspres efendım

Soru: 37 gelirmi
Cevap: Merhaba iyi akşamlar hanfendi.Gelecek

Soru: Merhabalar taşları parlıyor mu acaba bide bağcıkları uzun mu
Cevap: Taşları gerçek cam efendim evet bağcıkları uzun birakiyoruz

Soru: tamamdır çok teşekkürler 🙏🏻 hayırlı olsun ☺🌸
Cevap: Ben teşekkür ederim 💐 iyi geceler 🙏

Soru: Taşları yapıştırmamı düşer mi
Cevap: Merhaba iyi akşamlar,taşlar plaka olarak dikilmiş üzerinde kolayca dökülmez. ,zaman içerisinde sürtünmeden ötürü dökülebilir ilanihaye de kalmaz . Teşekkürler 🙏

Soru: Bağcıkları takılı şekilde gönderebilir misiniz acaba
Cevap: Göndeririz

Soru: imane bensaid
Cevap: Siparişi iptal etmişsiniz . siparişinizi geçin lütfen pazartesi kargoya veririz.Tesekkurler🙏

Soru: Merhaba. Kac kilo?
Cevap: Merhabalar efendim,1kg İlginiz için teşekkür eder Sağlıklı günler dileriz

Soru: 38 numara beyaz renk
Cevap: 38 numara sabah kargoya verilir 🙏

Soru: mrb ayağım tarakli 40 numara sıkarmı
Cevap: Merhaba iyi akşamlar.sikmaz kalıp taraklı.tesrkkurler.🙏

Soru: Tam kalıp mıdır kaç günde elimde olur
Cevap: Merhaba iyi akşamlar genelde tam kalıp pek şikayet almadık siparişinizi geçtikten sonra 1 gün içerisinde kargoya vermeye çalışıyoruz 🙏

Soru: Salam mənim ayaq numaram36,5. Kaç numara almalıyam
Cevap: 37 efendim

Soru: Bağcıklar kısa ve taş yapıştırılan yer de beyaz boşluklar var fotograftakı gıbı tam yapıştırılmış durmuyor taşların olduğu yerler beyaz beyaz gözüküyor
Cevap: Merhabalar bizi tercih ettiğiniz için , çok teşekkür ederiz .. görselli degerlendirmeniz bizim için çok değerli ve önemlidir efendim keyifli alışverişler diya shoes

Soru: Merhaba tam kalıpmı?
Cevap: Merhabalar efendim evet ürün tam kalıptır.🌸

Soru: sevgili satıcı söylədiniz yarın ürününüz karqoda hani nerde yok
Cevap: Sabah ekranınızda görürsünüz 🙏

Soru: 36 numarası kaç cm oluyor acil cvb lutfen
Cevap: Merhaba iyi akşamlar 22.7 cm

Soru: tam kalıpmıdır?
Cevap: Merhaba iyi akşamlar hanfendi.biraz büyük . Teşekkürler 🙏

Soru: Ürün tam kalıp mı acaba biraz büyük mü
Cevap: Merhaba biraz büyük

Soru: mrb sararma yapar mı beyaz tabanları
Cevap: Merhaba kullandığımız taban poleretan'dır. Zamanla sararma yapması normaldir. Temizlerken diş macunu ile fircalarsak iyi sonuçlar elde ederiz iyi günler... 🙏🙏

Soru: göndercek mısınız acaba
Cevap: Merhaba tabiki hanfendi bütün kargolar sırasıyla kargoya teslim ediliyor.Fakat takdir edersiniz ki bayram dönüşü hem bizde hemde kargolar da aşırı yoğunluk var.🙏Anlayışınız için teşekkürler 🙏

Ecru Ayakkabı Kadın Taşlı Beyaz Sneaker Yüksek Taban Bağcıklı(REST) Taş Detaylı Spor Ayakkabı Ürünün Detaylı Resimleri

Ecru Ayakkabı Kadın Taşlı Beyaz Sneaker Yüksek Taban Bağcıklı(REST) Taş Detaylı Spor Ayakkabı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü