Egg White Pore Mask En Ucuzu Nerede Bulunur ?

MelodiRüzgar

Bilgili
9 Ağu 2023
297
0
0
Egg White Pore Mask Tavsiye Eder Misiniz?
Egg White Pore Mask Şu Anki Değeri 399.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Egg White Pore Mask Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Egg White Pore Mask Hakkında yaklaşık 11048 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Egg White Pore Mask Açıklama Ve Özellikler

_x000D_
_x000D_

İçeriğinde bulunan yumurta beyazı'nın etken maddesi albumin ile düzenli kullanımda, gözenekleri temizlemeye ve sıkılaştırmaya yardımcı olan cilt bakım maskesi. Yağlı ve karma cilt tipleri için ideal olan derin temizlik özelliklerine sahiptir, bununla birlikte cilt üzerinde tahrişe sebebiyet vermeyecek kadar yumuşak bir formülasyona sahiptir.Gözenekleri temizlerken gözeneklerin sıkılaşmasına ve tekrar dolmasını engellemeye yardımcı olur.*Kullanım şekli 1. Cilt temizliği yapıldıktan sonra, cilt dokusunu hazırlamak için tonik kullanın.2. Göz ve dudaklarınızı koruyacak şekilde maskeyi istenilen miktarda masaj yaparak nazikçe yüzünüze uygulayın. 3.Maskeyii 10 -15 dakika bekletip ılık su ile yüzünüzü yıkayın.Haftada 2 defa uygulamanız tavsiye edilir.125 gr Made İn Korea >_x000D_

Egg White Pore Mask Ürününün Satıcısı, Skinfood Egg White Pore Mask ürününü 399.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Egg White Pore Mask Hakkında Yapılan Yorumlar
399.9 Tl ye satışta olan Egg White Pore Mask Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
11048 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: cildimi temizleyip tonikleyip uyguluyorum. cilt tonumu eşitliyor yumuşacık yapıyor. güzel kokusu ve güzel bi dokusu var. haftada 1 veya 2 kez yapıyorum bazı haftalar yoğunluktan yapamıyorum ama düzenli kullanımda iyi olacağını düşünüyorum. Numerusun önerisiyle almıştım çok beğendim tavsiye ederim , teşekkürler Num 🥰😘
İsim: D** T**
Tarih: 10 Nisan 2022
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: SKINFOOD

Yorum: Çok memnun kaldım, 4 haftadır her hafta sonu uyguluyorum.Gözenekleri sıkılaştırıyor, ilk kullanımda farkı hissediyorsunuz.
İsim: E** Ç**
Tarih: 19 Ocak 2022

Yorum: Şiddetle tavsiye ediyorum.. Mucize bi ürün..3 haftalık düzenli kullanım sonrasında cilt bebek gibi oluyor. indirimdeyken almıştım yine indirime girmesini bekliyorum
İsim: F** G**
Tarih: 28 Aralık 2021

Yorum: Stok yapıyorum her indirime geldiğinde. Çok teşekkürlerr🥰🥰🥰
İsim: Y** Ş**
Tarih: 26 Şubat 2022

Yorum: İndirimden aldım kil maskesi bedavaya geldi neredeyse süperr
İsim: B** A**
Tarih: 05 Temmuz 2021

Yorum: güzel cildi gerçekten sıkılaştırıyor indirimden almıştım ..
İsim: s** A**
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: muhteşem bir urun. yıkayınca kremli gibi bir his oluyor yüzünüzde. zamanla gözenekler küçülecek tır iki günde bir uyguluyorum indirime girdikçe almak gerek
İsim: G** G** K**
Tarih: 16 Haziran 2022

Yorum: Beş yıldız çünkü harika bir maske bittikçe alınır bu ürün.İndirimi bekliyordum almak için 99'a düşünce hemen sipariş ettim kargo da hızlıydı epey.İlk kullanımda bile etkisini gösterdi.:)
İsim: E** E** Y**
Tarih: 21 Şubat 2022

Yorum: çok merak ediyordum indirimden aldım ama baya güzelmiş iki günde bir uygulamak gerekiyor bundan sonra alırım cildi canlandırıyor gözenekleri sıkılaştırıyor.
İsim: **** ****
Tarih: 26 Mart 2022

Yorum: Bayıldımm gerçekten ilk kullanımda bile cildim pırıl pırıl ve aydınlattı ,hediyeniz için çok teşekkür ederim indireme girdikçe stok yapacağım
İsim: A** Ç**
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: Daha önce 2 kez arkadaşımda kullanıp deneme şansım olmuştu etkisini çok beğenmiştim, karma gözenekli bir cildim var gözenek görünümünü anında hafifletiyor, cildi sıkılaştırıyor ve belirgin bir aydınlık veriyor, indirimde 95 liraya aldım, yanında kil maskesi hediye olarak geldi✨
Tarih: 17 Şubat 2022

Yorum: Kullandıktan sonra ciltteki değişim gözle görülüyor. Daha duru ve canlı görünüyor
İsim: İ** M**
Tarih: 20 Haziran 2024

Yorum: kil maskesi sonra bu maskeyi yapiyorum cildim yumusacik oluyor ven cok begendim
İsim: A** Ş**
Tarih: 15 Mart 2022

Yorum: öncelikle 1peklife onersiyle aldım gerçekten rutinimin çoğu onun önerileri cildi harika girip bakmanizi tavsiye ederim sonrasında kargom gayet hızlı geldi ve hediyesiyle birlikte geldi. gelir gelmez kullandım çünkü aşırı ovuluyordu çok merak ettim. ilk kullanimda gözeneklerimin hepsi sildi diyemicem ama azalttı ve resmen cildimi tek ton yaptı. bebeDevamını Oku
İsim: g** ü**
Tarih: 17 Şubat 2022

Yorum: İndirimden çok uygun aldım ve yapısı yoğun olduğundan uzun süre kullanabilirim diye düşünüyorum. Bir tane de kız kardeşime aldım. Etkilerini daha uzun kullanımda paylaşabilirim. Ama ilk izlenimlerim iyi. Oldukça yumuşak bir etki bıraktı.
İsim: B** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Şubat 2022

Yorum: İndirimdeyken yakalanınca aşırı mutlu olunan maske 💜
Tarih: 14 Mart 2022

Yorum: Canim maskemmm , indirimde stoklayin kizz
İsim: B** Y**
Tarih: 19 Ocak 2022

Yorum: benimzevkim10 dan gorup aldim gercekten gozeneklerde baya etkili cok begendim iyiki tavsiyeyenuyup almisim fiyatini hak ediyor tesekkurler trendyol
İsim: S** A**
Tarih: 28 Eylül 2021

Yorum: İYİ Kİ ALMIŞIIIMMM. Gözeneklerimden midem bulanıyordu artık ve bunu keşfettim . İndirimde almıştım . 3. Kullanımda etkisini gördüm mucize ürün
İsim: Z** B**
Tarih: 09 Ocak 2022

Yorum: Alırken çok düşünmüştüm ama iyiki de almışım 1senedir kullanıyorum memnun kaldım teşekkür ederim hızlı ve sağlam geldi
İsim: Ö** K** O**
Tarih: 15 Mayıs 2023

Yorum: çok beğendim kullandığınız ilk sefer bile yüzü beyazlatiyor tazelik görüntüsü ve hissi veriyor cildinizi yumuşacık yapıyor. hediye için çok teşekkür ederim
İsim: D** B**
Tarih: 05 Aralık 2022

Yorum: Gelen cildine ne yapıyorsun diyor giden ne yapıyorsun diyor öyle bir maske valla çok memnun kaldım indirimde kaçırmayın derim . Duş sonrası sürüyorum müthiş bir şey cilt tonumu eşitledi resmen pürüzsüz yaptı alın aldırın
İsim: Ş** K**
Tarih: 20 Kasım 2021

Yorum: Harika bir ürün hemen stok yaptım cildi sıkılaştırıyor patlatıyor bebeksi yapıyor çoook memnun kesinlikle tavsiyem etkili bir ürün
Tarih: 15 Haziran 2022

Yorum: Öncelikle hediyeniz için çok teşekkür ederim, ürüne bayıldım üç kullanımda cildim bebek gibi parladı gözenekler sıkalaştı
Tarih: 03 Mayıs 2022

Yorum: İndirime girer girmez aldim maske yapildigi an ciltte fark edilir bir etki yaratiyor beyazlatma etkisi de var
İsim: H** A**
Tarih: 28 Mart 2022

Yorum: Hediye için çok teşekkür ederim paketleme mükemmel di sürekli kullandım bir ürün tavsiye ederim
İsim: d** p**
Tarih: 18 Ocak 2023

Yorum: Cildi yumuşatıyor ve aydınlık veriyor memnun kaldım. Yanında gönderilen hediye kil maskesi için teşekkürler
İsim: E** T**
Tarih: 17 Eylül 2022

Yorum: Dun geldi ilk kez denedim ilk denemede bile cok guzel etkisini gordum kil maskesi icin cildim kizardi diyenler vardi ben yuzumde cok tutmadim hassas cildiniz varsa cok tutmamaniz daha iyi olur onun disinda kil maskesinden de cok memnun kaldim iyi ki almisim duzenli kullanimda daha da fayda edecegine inaniyorum kalici siyah noktalar icin pek bi degiDevamını Oku
İsim: Ş** n** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Ekim 2021

Yorum: indirimden aldım, inanılmaz bereketli bir ürün etkisi tam gözenek gibi gelmedi ama o makyaj pürüzlerini tamamen yok edip bebeksi bir ten yaratıyor. sırf bunun için bile ok
İsim: B** G**
Tarih: 25 Ocak 2022

Yorum: Elime çok hızlı ulaştı, paketlenmesi çok güzeldi. Küçük hediyeleriniz için teşekkür ederim.
İsim: a** d**
Tarih: 22 Ocak 2023

Egg White Pore Mask Ürüne Dair Sorular

Soru: Bu ürün nerede yapılıyor
Cevap: Merhaba Kore menşeli

Soru: merhaba cansız arada sivilce çıkan ton eşitsizliği olan bir cildiim var bu ürün uygun mu ? cilt tonus esitleme sivilce ve siyah noktada faydali.mi?
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Cilt tonu esitleme ve aydınlatma icin Rice mask, sivilce problemleriniz icin ise beraberinde Apricot Food Mask urunumuzu kullanmanızı öneririz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: İndirime girer mi acaba ve etkisini gorebılır miyim?
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Kampanyalarımız dönemsel olarak gerçekleşmektedir, Haberdar olmak için "Skinfood" satıcıyı takipte kalmanızı rica ederiz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?
Cevap: Merhabalar, Yurtiçi ve MNG kargo firmaları başta olmak üzere siparişlerimizi en hızlı ve güvenli şekilde adreslerine ulaştırabilmek için lokasyon ve dağıtım yoğunluğuna göre tüm kargo firmaları ile çalışıyoruz. Trendyol sistemin adres bölgesine göre otomatik atama yaparak belirlediği Trendyol Express uygulaması ile de siparişleriniz en hızlı şekilde teslim edilmektedir. Markamıza olan ilginize teşekkür eder, iyi günler dileriz..

Soru: Merhabalar emziren anneler için uygunmudur
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza olan ilginizden dolayı teşekkür ederiz. Ürünlerimizin hiç bir çeşidinde hamile yada emziren annelerin kullanımına zararlıdır ibaresi bulunmamaktadır. Ancak hamilelik/emzirme sürecinizde özel bir durumunuz var ise doktorunuza danışarak ürünlerimizin kullanımını öneririz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: t bölgem yağlı diğer yerler assiiri kuru bu ürün uygun olurmu nsl bir etki yapıyor ne için kullaniloyor
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. İçeriğinde bulunan yumurta beyazının etken maddesi albumin ile düzenli kullanımda, gözenekleri temizlemeye ve sıkılaştırmaya yardımcı olan cilt bakım maskesi. Yağlı ve karma cilt tipleri için ideal olan derin temizlik özelliklerine sahiptir, bununla birlikte cilt üzerinde tahrişe sebebiyet vermeyecek kadar yumuşak bir formülasyona sahiptir.Gözenekleri temizlerken gözeneklerin sıkılaşmasına ve tekrar dolmasını engellemeye yardımcı olur.*Kullanım şekli 1. Cilt temizliği yapıldıktan sonra, cilt dokusunu hazırlamak için tonik kullanın.2. Göz ve dudaklarınızı koruyacak şekilde maskeyi istenilen miktarda masaj yaparak nazikçe yüzünüze uygulayın. 3.Maskeyi 10 -15 dakika bekletip ılık su ile yüzünüzü yıkayın. Haftada 2 defa uygulamanız tavsiye edilir.

Soru: merhaba maskeyi haftada kaç kez uygulamayı tavsiye ediyorsunuz acaba
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Haftada 2 defa uygulamanız tavsiye edilir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: ürünü nasıl muhafaza etmeliyiz?
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Ürününüzü sağlıklı saklama koşullarında muhafaza ettiğiniz sürece (yüksek ısı, güneş vb maruz birakilmadan) son kullanma tarihine kadar güvenle kullanabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Merhaba, bugün ilk kez kullandım yüzümü yıkadıktan sonra kızardı yüzüm neden oldu acaba? Kullanmaya devam etmelimiyim
Cevap: Merhabalar, öncelikle markamıza gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Hassas ciltlerde zaman zaman olabilen bir durumdur ve endişelenmenize gerek yoktur. Bir süre ara verip tekrar kullanmaya devam edebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ürünü açtıktan sonra ne kadar zamanda kullanabiliriz? 1 yıl içinde bitmesi şart mı?
Cevap: Merhaba açıldıktan sonra 12 ay içerisinde kullanım sağlayabilirsiniz

Soru: Merhaba. Cildim kuruya dönük karma. Gözeneklerim çok belirgin. Hem black sugar olanı aldım hem egg white olanı. Bir kullanıcıya dönüşümlü kullanırsanız daha iyi olur demişsiniz. Öncelikle bu maskeler haftada kaç gün uygulanabiliyor? Dönüşümlü kullanmak ne demek? Ayrıntılı bilgi almak istiyorum
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Her iki maske icinde haftada 2 yada 3 kez kullanmaniz yeterli olacaktır. Dönüşümlü kullanim, birer gun ara ile kullanabilirsiniz. Böylece ölü deri ve gozenek temizliği ile gozenek sıkılastirmasini bir arada kontrol altına alabilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Merhaba hasaas ve kuru ciltler içij uygun mudur kullanım sonrasında kızarıklık yapma ihtimali var mı
Cevap: Merhaba, öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. İçeriğinde bulunan yumurta beyazının etken maddesi albumin ile düzenli kullanımda, gözenekleri temizlemeye ve sıkılaştırmaya yardımcı olan cilt bakım maskesi. Yağlı ve karma cilt tipleri için ideal olan derin temizlik özelliklerine sahiptir, bununla birlikte cilt üzerinde tahrişe sebebiyet vermeyecek kadar yumuşak bir formülasyona sahiptir.Gözenekleri temizlerken gözeneklerin sıkılaşmasına ve tekrar dolmasını engellemeye yardımcı olur.*Kullanım şekli 1. Cilt temizliği yapıldıktan sonra, cilt dokusunu hazırlamak için tonik kullanın.2. Göz ve dudaklarınızı koruyacak şekilde maskeyi istenilen miktarda masaj yaparak nazikçe yüzünüze uygulayın. 3.Maskeyi 10 -15 dakika bekletip ılık su ile yüzünüzü yıkayın. Haftada 2 defa uygulamanız tavsiye edilir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz acaba
Cevap: Merhabalar, Yurtiçi ve MNG kargo firmaları başta olmak üzere siparişlerimizi en hızlı ve güvenli şekilde adreslerine ulaştırabilmek için lokasyon ve dağıtım yoğunluğuna göre tüm kargo firmaları ile çalışıyoruz. Trendyol sistemin adres bölgesine göre otomatik atama yaparak belirlediği Trendyol Express uygulaması ile de siparişleriniz en hızlı şekilde teslim edilmektedir. Markamıza olan ilginize teşekkür eder, iyi günler dileriz..

Soru: Şimdi sipariş versem yarın elimde olur mu?
Cevap: merhaba, Biz bugün kargoya veririz ama yarın elinizde olması çok zor maalesef. sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ürün görselinizde hediye maske görünüyor, edilecek mi?
Cevap: Merhaba, Ürün hediyesi ile birlikte gönderilmektedir.

Soru: Ürün kaç gram?
Cevap: Merhaba ürün 125gr. Dır. İyi günler dileriz.

Soru: ürün crutly-free mı?
Cevap: Merhaba, evet markamiz hayvanlar üzerinde test yalmamaktadir. Sağlıklı günler dileriz

Soru: Ürünümü göndermicekseniz göndermicez diyin bu nasıl bir saygısızlıktır ya
Cevap: Merhabalar, sorunu açıklarsanız yardımcı olmaya çalışalım. Teşekkürler..

Soru: Kil maskenin neden uts kaydı yok.
Cevap: Merhabalar, tüm ürünlerimizin üts girişleri yapılmıştır. Üts sistem güncelleme yapıyor olabilir. İlk iş gününde tekrar kontrol sağlayacağız. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: alsam ne zmn cikar
Cevap: Merhaba, Siparişinizi en hızlı şekilde hazırlamaya maksimum özen gösteriyoruz. Siparişinizde bir sorun görüntülenmemektedir. En hızlı teslimat için başta Trendyol Express uygulaması ve Yurtiçi Kargo olmak üzere tüm kargo firmaları ile gönderim sağlıyoruz. Siparişinizin teslim süresi dolmadan paketinizin teslimatı 1-2 iş günü içerisinde yapılacaktır. Markamıza olan ilginize teşekkür ederiz.

Egg White Pore Mask Görsel Galerisi

Egg White Pore Mask En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü