Ekru Banyo Duş Kesesi Peeling Eldiveni %100 Floş Ipek Premium Kadın Ve Erkekler Için En Düşük Fiyat Nerede ?

Gulfem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
582
0
0
Ekru Banyo Duş Kesesi Peeling Eldiveni %100 Floş Ipek Premium Kadın Ve Erkekler Için Tavsiye Eder Misiniz?
Ekru Banyo Duş Kesesi Peeling Eldiveni %100 Floş Ipek Premium Kadın Ve Erkekler Için Güncel Satış Fiyatı 95.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Ekru Banyo Duş Kesesi Peeling Eldiveni %100 Floş Ipek Premium Kadın Ve Erkekler Için Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Ekru Banyo Duş Kesesi Peeling Eldiveni %100 Floş Ipek Premium Kadın Ve Erkekler Için Hakkında yaklaşık 253 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Ekru Banyo Duş Kesesi Peeling Eldiveni %100 Floş Ipek Premium Kadın Ve Erkekler Için Teknik Bilgiler

Ekru Banyo Duş Kesesi Peeling Eldiveni %100 Floş Ipek Premium Kadın Ve Erkekler Için Ürününün Satıcısı, ElitWear Ekru Banyo Duş Kesesi Peeling Eldiveni %100 Floş Ipek Premium Kadın Ve Erkekler Için ürününü 95.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Ekru Banyo Duş Kesesi Peeling Eldiveni %100 Floş Ipek Premium Kadın Ve Erkekler Için Yorum Ve Değerlendirmeler
95.9 Tl ye satışta olan Ekru Banyo Duş Kesesi Peeling Eldiveni %100 Floş Ipek Premium Kadın Ve Erkekler Için Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
253 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Gayet güzel memnun kaldım stok yapmayı düşünüyorum 5 yıldızı hakeden bir ürün hızlı kargo çok teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 02 Nisan 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: ElitWear

Yorum: Ürün çok iyi hızlı kargo tavsiye ederim mutlaka alın aldırın ben stok yaptım bile 👍🏻
İsim: G** B**
Tarih: 01 Nisan 2024

Yorum: arkadaşımdan tavsiye üzerine aldım gerçekten bu kadar beklemiyodum rengim açıldı resmen
İsim: m** K**
Tarih: 30 Mart 2024

Yorum: Lazer epilasyona gittigim için aldım cokta memnunum keşke diğerlerini kullanıp kendimi yormasaydım bu kese ile daha kolay 😌

Yorum: Ürün görseldeki ile aynı fiyat performansı bir ürün o yzden almak istedim pişmanda olmadım gerçekten çok güzel teşekkür ederim satıcıya
İsim: B** Ç**

Yorum: İlk denememe rağmen hemen etkisini gösterdi çok beğendim çok teşekkürler

Yorum: Kargo hizli ve sorunsuzdu üründe çok iyi ilk denemede etkisini gördük çok iyi kir çıkartıyor tavsiye ederim 👍🏻
İsim: s** b**

Yorum: Kalitesi gerçekten çok güzeldi. Hem ev için hem çeyizim içinn aldım. Kargosuda fazlasıyla hızlıydı
İsim: S** G**

Yorum: harika bir ürün ve güvenilir😍
İsim: Ş** s**

Yorum: Çok güzel begendik tekrar spraiş veriyoruz
İsim: M** Y**

Yorum: ürün elime hızlı şekilde ulaştı çok güzel bir ürün herkese tavsiye ederim 🤗
İsim: S** A**

Yorum: ürün elime çok hızlı ulaştı herkese tavsiye ederim güzel bi ürün
Tarih: 02 Nisan 2024

Yorum: ürünüzu çok beğendik teşekkür ederiz bütün arkadaşlarıma onericegim .

Yorum: arkadaşlar efsane bı ürün alın aldırın

Yorum: ürün elime çok. hızlı ulaştı. kalitesi de gayet güzel bı ürün teşekkürler
İsim: M** e**
Tarih: 03 Nisan 2024

Yorum: Ba yıl dımmm Paketlemesi bile çok tatlı kutu içerisinde geldi kesinlikle diğer tanıtılan markaya daha fazla para vermeye gerek yok çok güzel çok beğendim 🤩🤩
İsim: B** s** K**
Tarih: 09 Nisan 2024

Yorum: Çok beğendim çeyizime aldım
İsim: H** Y**
Tarih: 24 Nisan 2024

Yorum: çok güzel kargoda hızlı geldi düzgün paketlenmişti henüz denemedim ama gayet iyi peeling yapıcağından eminim
İsim: G** B**
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: ürünğ denemedim ama paketleme ve hızı çok iyiydi umarım vaatlerini de karşılar kullanıp yorumumu yenileyeceğim
İsim: Z** İ**
Tarih: 06 Mayıs 2024

Yorum: Daha önce farklı markalardan almıştım ama en iyisi bu diyebilirim
İsim: A** U**

Yorum: Bu kadar işe yarayacağını düşünmemiştim açıkcası mutlaka alın
İsim: A** G**

Yorum: çok beğendim yumuşacık dokusu olan bir bir eldiven
İsim: B** h**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Güzeldi herkese tavsiye ederim
İsim: e** e**
Tarih: 31 Mart 2024

Yorum: Ürün fiyatına göre cok güzel ben memnun kaldım
İsim: G** S**

Yorum: beğendim. hızlı geldi
İsim: S** A**
Tarih: 03 Eylül 2024

Yorum: Başka hiç bi markaya bakmadan gözünüz kapalı alın derim ben elitwear satıcısından aldım
İsim: S** N** E**
Tarih: 05 Nisan 2024

Yorum: çok iyi çok iyi temizlıyor
Tarih: 14 Nisan 2024

Yorum: sürekli kese kullanan biriyim bunu daha kullanmadım ama dokusu çok güzel duruyor
İsim: g** b**

Yorum: Ürünü daha kullanmadım ama yorumlarda gördüğüm kadar iyimiş kullandıktan sonra yorumumu tekrar güncellicem
İsim: H** K**

Yorum: çok kullanışlı ne kadar kirim varsa hepsini çıkardı bu kadar pis olduğumu bilmiyordum teşekkürler
İsim: S** t**

Ekru Banyo Duş Kesesi Peeling Eldiveni %100 Floş Ipek Premium Kadın Ve Erkekler Için Sıkça Sorulan Sorular

Soru: ölü deriyi yok edermi
Cevap: Tabi efendim

Soru: Merhaba. kaç kullanimlik
Cevap: Uzun süre kullanım sağlayabilirsiniz efendim

Soru: Merhaba iyi günler hangi kaego firması ile çalışıyorsunuz?
Cevap: Trendyol Express ile Gönderim Sağlamaktayız Efendim Keyifli Alışverişler Dileriz.Elitwear

Soru: Hangi kargo şirketiyle çalışıyorsunuz?
Cevap: Trendyol Express ile Gönderim Sağlamaktayız Efendim Keyifli Alışverişler Dileriz.Elitwear

Soru: merhaba letskrub keseyle aynımı
Cevap: Daha iyi efendim çok memnun kalırsınız keyifli alışverişler dileriz

Soru: Ürün floş ipekmi peki
Cevap: Evet efendim

Soru: Hangi kargo

Soru: lazer sonrası uygun mu peki nasıl kullanılır yanında hediye gonderiyormusunuz iki tane alacam
Cevap: Tabi uygun efendim

Soru: Merhaba batıkları da temizliyor mu
Cevap: Tabikide efendim

Soru: merhaba peeling öncesi mi yoksa sonrası mi kullanmaliyim
Cevap: Efendim peeling kremi ile birlikte kullanabilirsiniz

Soru: Hangi kargo firmaları ile çalışıyorsunuz

Soru: hangi kargo ile geliyor

Soru: kesenin üzerine şampuan veya duş Jeli dökmeye gerek var mı?
Cevap: Hayır efendim kullanmadan önce vucüduza asla köpük gelmemesi lazım su ile vücudunuzu yumusattıktan sonra kullanabilirsiniz

Soru: Hiç ölü deri çıkartmadı nedeni nedir?
Cevap: Efendim önce sıcak su ile yıkanmanız gerekiyor

Soru: Ürün vücudu acıtmaz demi
Cevap: Hayır efendim hem keseyi hem vücudunuzu su ile yumusattıktan sonra kullanabilirsiniz

Soru: Merhabalarrr, ürün %100 floş ipekten mi?

Soru: çilek bacak görünümünün gitmesine yardımcı oluyor mu

Soru: çilek bacak ve batığı geçiriyor mu

Soru: Merhaba ürünü vücut peelingi ile kullanabilir miyim

Soru: Bü ürünü neyle yıkamalıyız
Cevap: Efendim sıcak suda bekledikten sonra herhangi bir deterjan koymadan durulayabilirsiniz

Ekru Banyo Duş Kesesi Peeling Eldiveni %100 Floş Ipek Premium Kadın Ve Erkekler Için Resim Ve Fotoğraflar

Ekru Banyo Duş Kesesi Peeling Eldiveni %100 Floş Ipek Premium Kadın Ve Erkekler Için En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü