Ekru Kadın Sneaker 0012151 Tavsiye Eder Misiniz ?

PusulaKahve

Bilgili
9 Ağu 2023
312
1
0
Ekru Kadın Sneaker 0012151 Tavsiye Eder Misiniz?
Ekru Kadın Sneaker 0012151 Şu Anki Satış Fiyatı 549.0 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Ekru Kadın Sneaker 0012151 Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Ekru Kadın Sneaker 0012151 Hakkında yaklaşık 822 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Ekru Kadın Sneaker 0012151 Detaylı Açıklama

Ekru Kadın Sneaker 0012151 Ürününün Satıcısı, Riccon Ekru Kadın Sneaker 0012151 ürününü 549.0 Tl'den Satılmaktadır.

Ekru Kadın Sneaker 0012151 Son Yorumlar
549.0 Tl ye satışta olan Ekru Kadın Sneaker 0012151 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
822 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: çok rahat ve şık bir ayakkabı tam bedeninizi alın kalıp büyük
İsim: H** B**
Tarih: 15 Ağustos 2022
Beden: Beden:40
Satıcı: Riccon

Yorum: normalde 39 giyiyorum yorumlara bakarak 38 aldım çok iyi oldu.çok rahat ve kaliteli gönül rahatlığı ile alabilirsiniz
İsim: h** a**
Tarih: 13 Nisan 2022
Beden: Beden:38

Yorum: çok rahat çok hızlı geldi, tam numaranızı alın , satıcıya teşekkürler🙏
İsim: A** B**
Tarih: 15 Kasım 2022

Yorum: kendi numaranızı alın tam oluyor çok iyi ve rahat
İsim: **** ****
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: çok rahat ve kullanışlı kuş gibi hafif yorumlarda küçük alın denmiş ama ben tam numaramı aldim tam oldu küçük olsa sıkarım bence tavsiyem tam numaranızı alın
İsim: s** k**
Tarih: 06 Ocak 2023
Beden: Beden:37

Yorum: ürün çok çok çok rahat 👍 ben kendi numaramı aldım tam oldu. keşke tam siyahıda olsa alsam
Tarih: 23 Haziran 2022

Yorum: Çok rahat ve çok güzel bir ayakkabı normalde 37.5 giyiyorum bunu 37 aldım tam oldu 🫶🏼
İsim: G** E**
Tarih: 23 Ekim 2022

Yorum: cok şık kendi numaranızı alin
İsim: s** ö**
Tarih: 21 Nisan 2022
Beden: Beden:39

Yorum: güzel ve rahat bir ürün yorumlara bakarak bir numara küçük almıştım fakat olmadı iade edip kendi numaramı alacağım herkes kendi numarasını alsın
Tarih: 31 Temmuz 2022

Yorum: cok rahat ve wik bir ayakkabi. ayak numaram buyuk. normal 40 olculer kucuk gelir. stradivarius gibi markalarin ayakkabilari rahat oluyor bana. aldigin urun tam numaram oldu yumusaciq. eger sert bir ayakkabi olsaydi belki de incitirdj ayagimi
İsim: F** A**
Tarih: 19 Mart 2022

Yorum: Ablama aldım çok rahat
Tarih: 19 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: severek kullanıyorum bir beden küçük alınabilir
İsim: e** y**
Tarih: 20 Ocak 2023

Yorum: 5 yıldızdan fazlasını hak eden bir ayakkabı, herhangi bir dikiş vs gibi defosu yoktu, ayakkabıyı giydiğimde inanılmaz rahattı içi ortapedik ve sanki ayakkabı yaylı gibi o yumuşaklık ayagınızı kavrıyor. 37 numara aldım ama biraz büyük geldi 36 veya 36.5 olurmuş ama 37 numaradan sonra biraz kaba durabilecek bir model
İsim: a** S**
Tarih: 08 Mart 2022

Yorum: Önce kaba duracak diye korkmuştum fakat çok konforlu ve kibar duruyor. Çok memnun kaldım. Mutlaka alın. Ben kendi numaramı aldım. 38 numara.
İsim: G** B**
Tarih: 01 Kasım 2022

Yorum: Öncelikle çok çok rahat bir ayakkabı beklediğimden de iyi çıktı, görünüşü çok hoş hem göze hitap ediyor hem rahatlık açısından harika. numaramı aldım 38 tam oldu küçük veya büyük almayın numaranızı alın 38 bile gayet kibar duruyor
İsim: H** N** G**
Tarih: 21 Nisan 2022

Yorum: 1 beden küçük alinabilir
İsim: E** Ç**
Tarih: 26 Nisan 2022

Yorum: bayildim paketlemede ozenli ve superdi ne goruyorsaniz o geliyor rengi sahane 38 giyiorum 37 aldim iyikide ole yapmisim🥰🥰
İsim: sevda k.
Tarih: 04 Nisan 2022

Yorum: Bir numara küçük alın yorumları sanırım bir önceki parti üretim için geçerli. Kesinlikle tam kalıp iyi ki kendi numaramı almışım. Oldukça rahat bir ayakkabı. Zemininde yumuşak bir tabanlık kullanılmış. Ayak numaranız ne ise onu almalısınız. Ayrıca hızlı kargolama için satıcıya teşekkür ederim.
İsim: G** K**
Tarih: 20 Mart 2022

Yorum: Ürün çok güzel ve rahat. Normalde 39 giyiyorum yorumlara bakarak 38 numara aldım tam oldu.
İsim: G** N** Ç**
Tarih: 26 Kasım 2022

Yorum: Dostlar normalde 38,5 giyerim 39 bir tık büyük 38 ise bir tık küçük olur ancak yorumlara bakarak 38 aldım çok cuk oturdu aşırı rahat olduğunu belirtmek isterim anneme de alacağım. Vurma VS asla olmadı çok memnununum
İsim: Aysu S.
Tarih: 19 Nisan 2022

Yorum: çok rahat bir ayakkabı. bir numara küçük almanızı tavsiye ederim ben de yorumlara bakarak aldım, 38 giyiyorum 37 sipariş ettim ayağıma tam oldu)
İsim: A** K**
Tarih: 05 Kasım 2022

Yorum: 37 numara giyiyorum. Tam beden aldım harika oldu.
İsim: Ş** D** Y**
Tarih: 19 Nisan 2022

Yorum: Kaliteli güzel 38.5 ayak numaram 38 aldım ve tam oldu memnunum
İsim: S** B**
Tarih: 01 Mart 2022

Yorum: bayıldım çok güzel rahat hafif ve çok kaliteli duruyor 36-37 numara giyiyorum normalde ayaklarım ince 36 numara aldım tam oldu
İsim: H** T**
Tarih: 30 Mayıs 2022
Beden: Beden:36

Yorum: Çok rahat bir ayakkabı tam kalıp
İsim: M** Y**
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: Süper tam istediğim gibi. Rengi tam istediğim nude tonu, çok hafif ve rahat bir ayakkabı. 37 giyiyorum normalde, yorumlara bakarak 36 aldım tam oldu. Cuma sabahı sipariş verdim, cumartesi günü gel al noktasına geldi. Hızlı teslimat, güzel ürün, tavsiye ederim.
İsim: Ş** K**
Tarih: 31 Mayıs 2022

Yorum: Çok güzel bir ürün kesinlikle tam numara almanızı tavsiye ederim
İsim: E** c** G**
Tarih: 14 Temmuz 2022

Yorum: Bir beden küçük aldım tam oldu çok beğendim
İsim: R** S**
Tarih: 04 Aralık 2022

Yorum: Çok güzel bir ayakkabı ben aldıktan sonra ablam ve arkadaşım da aldı. klasik bir şeyle de olur spor da olur. tam beden alınabilir.
İsim: B** S**
Tarih: 18 Mart 2023

Yorum: 38 numara giyiyorum tam bedenimi aldım, çok az bol gibi ama 37 alsaydım sıkardı bence. Çok rahat tabanı yumuşak beğendim
İsim: G** G**
Tarih: 09 Kasım 2022

Ekru Kadın Sneaker 0012151 Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: topuk kaç cm
Cevap: Efendim 4 cm dir.

Soru: keşke indirim olsa
Cevap: merhaba ürün zaten indirimli satılıyor şu anda trendyol kampanyalarında extre trendyol destekli indirim oluyor iyi günler

Soru: 37 numarası gelicekmi acaba
Cevap: Değerli müşterimiz, Stoklarımız sürekli güncellenmektedir. Dilerseniz ürün sayfasındaki 'Gelince Haber Ver' butonunu kullanarak ürün stoklara eklendiğinde bildirim alabilirsiniz. İyi Günler :)

Soru: 36 numaranın beden kılavuzu nedir ayak taban ölçüsü
Cevap: Merhaba 24 cm dir efendim.

Soru: şu geçirmez mı
Cevap: Efendim yazlık kullanıma uygundur.

Soru: meraba 26 sm kaç numara uyğun olur?
Cevap: Merhaba 39 numara olacaktır efendim ayağınıza.

Soru: sağlammı acaba
Cevap: Değerli müşterimiz, Stoklarımız sürekli güncellenmektedir. Dilerseniz ürün sayfasındaki 'Gelince Haber Ver' butonunu kullanarak ürün stoklara eklendiğinde bildirim alabilirsiniz. İyi Günler :)

Soru: 40 numarası ne zaman stoğa gelir acaba?

Soru: stok ne zaman güncellenir

Soru: Tabanı çok mu yüksek
Cevap: efendim 3 cm dir.

Soru: 39 istemiştim 40 numara geldi iade yerine değişim yapma şansım var mi acaba ?
Cevap: Merhabalar, maalesef kurallar gereği değişim mevcut değildir. Dilerseniz ürün için iade kodu alarak gönderim sağlaya bilirsiniz, iadeniz onaylandıktan sonra yeniden sipariş oluştura bilirsiniz.

Soru: mrb pesin fiyatina taksit imkani yok mu yapi kredi bank
Cevap: Efendim, maalesef bu konuda bir yetkimiz bulunmamaktadır. Konu ile alakalı daha sağlıklı bilgi için trendyol müşteri hizmetleriyle iletişime geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba 40 kaç cm
Cevap: 28.8 cm dir efendim

Soru: 39 numarası gelecek mi?

Soru: 37 numarası ne zaman gelir acaba
Cevap: merhaba ürün yılbaşında üretim planlamasında iyi günler

Soru: kaç cm taban
Cevap: Efenidm 2,5 cm dir.

Soru: tabani kaç vm
Cevap: merhaba topuk yüksekliği 5 cm iyi günler

Soru: Merhaba 36 numarası ne zaman gelir?

Soru: 40 numara iç ölçüsü kaç cmdir
Cevap: Merhabalar efendim iç taban uzunluğu 26,6 cm dir. İyi günler dileriz.

Soru: 40 numara ne zaman gelir acaba

Ekru Kadın Sneaker 0012151 Ürüne Ait Resimler

Ekru Kadın Sneaker 0012151 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü