Ekru Müslin Püsküllü 4 Katlı Müslin 110x110cm Pamuksu Yumuşaklık - Pamuk Müslin En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Gulbahar

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,091
0
15
Ekru Müslin Püsküllü 4 Katlı Müslin 110x110cm Pamuksu Yumuşaklık / Pamuk Müslin Alınır Mı?
Ekru Müslin Püsküllü 4 Katlı Müslin 110x110cm Pamuksu Yumuşaklık / Pamuk Müslin Anlık Fiyatı
324.5 Trendyolda Fiyatı Tl

Ekru Müslin Püsküllü 4 Katlı Müslin 110x110cm Pamuksu Yumuşaklık / Pamuk Müslin Gerçekten İyi Mi?

Ekru Müslin Püsküllü 4 Katlı Müslin 110x110cm Pamuksu Yumuşaklık / Pamuk Müslin Hakkında yaklaşık 4672 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

Ekru Müslin Püsküllü 4 Katlı Müslin 110x110cm Pamuksu Yumuşaklık / Pamuk Müslin Ürün Özellikleri

Ekru Müslin Püsküllü 4 Katlı Müslin 110x110cm Pamuksu Yumuşaklık / Pamuk Müslin Ürününün Satıcısı ZEYPBA Ekru Müslin Püsküllü 4 Katlı Müslin 110x110cm Pamuksu Yumuşaklık / Pamuk Müslin ürününü 324.5 Tl Den Trendyolda Satıştadır

Ekru Müslin Püsküllü 4 Katlı Müslin 110x110cm Pamuksu Yumuşaklık / Pamuk Müslin Kullanıcı Yorumları
324.5 Tl ye satışta olan Ekru Müslin Püsküllü 4 Katlı Müslin 110x110cm Pamuksu Yumuşaklık / Pamuk Müslin Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4672 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: Yumuşacık
İsim: Z** Ç**
Tarih: 06 Mayıs 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Zeypba Tekstil

Yorum: Urun cok guzel ,yumusaciq, kaliteli cok beyendim iyikide almisim 🙏🏻
İsim: A** S**
Tarih: 21 Eylül 2022

Yorum: mükemmel bebeğime aldım
İsim: Ö** Y**
Tarih: 03 Ekim 2023

Yorum: torunuma aldım yumuşacık tavsiye ederim
İsim: S** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 25 Mayıs 2023

Yorum: tam kurtarıcı battaniye
İsim: K** K**
Tarih: 02 Şubat 2023

Yorum: Ürün çok güzel kaliteli aşırı beğendim iyikide almışım teşekkürler 🤗🤗👍🏻
İsim: **** ****
Tarih: 09 Ağustos 2023

Yorum: yumuşacık bebegim icin kullanisli
İsim: Y** E**
Beden: 30 Temmuz 2024

Yorum: Bebeğim için aldım yumuşacık çok kullanışlı
İsim: G** K**
Tarih: 24 Ocak 2023

Yorum: Cok begendik muhtesem alin
Tarih: 06 Şubat 2024

Yorum: Buğün evime ne alsın paylaşıyordu geçen gebeliğimde almadım ama bu sefer dayanamadım iki tane istedim bide😅kız kardeşim ve kendime gayet güzel beklediğimden büyük geldi
Tarih: 30 Ağustos 2023

Yorum: Bebegime aldim cok kaliteli kumasi
İsim: A** F**
Tarih: 09 Mart 2023

Yorum: Ürün kutulu olarak geldi. Yumuşacık kocaman bir müslin örtü kesinlikle tavsiye ediyorum aşırı kaliteli.
İsim: F** T**
Tarih: 17 Ekim 2021

Yorum: çok güzel kızımın bebeyine aldım çok beyendi
İsim: Ö** S**
Tarih: 17 Temmuz 2023

Yorum: Yeğnime aldım dokusu boyutu harika ince gibi duruyor fakat kalınlıgı gayet iyi yazın bebekler için vazgeçilmez 🩷
İsim: E** K**
Tarih: 11 Aralık 2023

Yorum: çok güzel yumuşacık bayıldım
İsim: G** K**
Tarih: 14 Mart 2024

Yorum: Yumuşacık dokusu farklı renklerini de aldım
İsim: N** D**
Tarih: 14 Mayıs 2023

Yorum: Bu kadar yumuşak olmasını beklemiyordum. kesinlikle tavsiye ederim
İsim: E** A**
Beden: 30 Ocak 2024

Yorum: Yumuşacık kaliteli bir ürün satıcıya hediyesi için ayrıca teşekkür ederim 👍🏻
İsim: O** K**
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: Kardeşimin bebeğine aldım çok beğendi henüz kullanmadı ama kullanışlı bir ürün olduğu belli
İsim: B** A**
Tarih: 12 Aralık 2023

Yorum: Çok güzel yumuşacık başka renklerini de almayı düşünüyorum
İsim: H** N** Ö**
Tarih: 06 Ekim 2023

Yorum: Yumuşacık harika kaçıncı müslimimiz sayamadık her rengini alasım var
İsim: S** Ü**
Beden: 30 Temmuz 2024

Yorum: Yumusacık sahane bır dokusu var
Tarih: 03 Kasım 2023

Yorum: Çok güzel yumuşacık bir müslin sürekli kullanıyorum bebeğimde
Tarih: 26 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel herşeyim oldu resmen :) yumuşacık
İsim: Beycan Ç.
Tarih: 09 Kasım 2023

Yorum: Çok beğendim hamile arkadaşıma da aldım hemen
Tarih: 04 Şubat 2023

Yorum: Ürün elime ulaştı teşekkür ediyorum çok kaliteli ve yumuşacık almak isteyenlere tavsiye ederim
İsim: Burcu B.
Tarih: 27 Şubat 2024

Yorum: Çok güzel yumuşacık
İsim: B** Ü**
Tarih: 31 Ağustos 2023

Yorum: Muhteşem . Yumuşacık
İsim: M** D**
Beden: 12 Eylül 2023

Yorum: Yumuşacık çok güzel bir ürün kızım için aldım
İsim: Y** D**
Tarih: 14 Eylül 2023

Yorum: Yumuş yumuş bebişime aldık 🧿
Tarih: 31 Aralık 2022

Ekru Müslin Püsküllü 4 Katlı Müslin 110x110cm Pamuksu Yumuşaklık / Pamuk Müslin Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: Ayıcıklı olan üretimde demiştiniz hala güncellenmedi ne zaman gelecek acaba
Cevap: Merhaba , evet üretim aşamasında olduğu için en kısa sürede yeniden stoklarımızda olacaktır. Sevgilerle 🍀

Soru: kundaklamak için uygunmudur esneme yaparmı
Cevap: Merhaba evet kare ölçülerinde olduğu için rahatlıkla kundak yapılabilir. Sevgilerle

Soru: Kaç yaşa kadar kullanabilir?
Cevap: Merhaba. 0-5 yaş arası kullanilabilir. Sevgiler

Soru: ütülenir mi
Cevap: Merhaba . Ütülenebilir ancak biz tavsiye etmiyoruz . Bürümcük görüntüsü kaybolacaktır . Sevgiler

Soru: Ağustos sonu doğumum olucak Antalya da yaşıyorum sizce iki katlı müslin mi yoksa dört katlı mı almalıyım
Cevap: Merhaba 4 kat müslin battaniyelerimiz, nefes alabilen ve terletmeyen yapıya, yüksek emicilik özelliğine sahip ve yumuşacık olduğundan dört mevsim tercih edebilirsiniz.Cift katli müslinleri yazın rahatlıkla kullanabilirsiniz.Sevgilerle

Soru: merhaba bebek havlusu olarak kullanılır mi
Cevap: Merhaba 4 kat müslin battaniyelerimiz, nefes alabilen yüksek emicilik özelliğine sahip ve yumuşacık olduğundan emzirme örtüsü banyo havlusu çarşaf vs olarak kullanabilirsiniz .Sevgilerle

Soru: Merhaba kaç katlı acaba
Cevap: Merhaba 4katlidir . Sevgilerle

Soru: merhaba pembe ne zaman gelecek?
Cevap: Merhaba , evet üretim aşamasında olduğu için en kısa sürede yeniden stoklarımızda olacaktır. Sevgilerle 🍀

Soru: Beyaz rengi mevcut mu ?

Soru: Merhaba ayıcıklı olan modeli güncellenecek mi?

Soru: Gri rengi var mı
Cevap: Merhaba evet en kısa sürede yeniden stoklarımızda olacaktır. Sevgilerle

Soru: isim yazıyormusınız
Cevap: Merhaba. Maalesef isim yazmıyoruz . Sevgiler

Soru: Lila rengi ne zaman stoğa girer beklemedeyiz
Cevap: Merhaba lila renk mart ayinda yeniden stoklarımızda olacaktır . Üretimi devam etmektedir . İlginize ve anlayışınıza çok teşekkür ederiz. Sevgilerle 🍀

Soru: merhaba yaz bebegi için uygun mu
Cevap: Merhaba 4 kat müslin battaniyelerimiz, nefes alabilen ve terletmeyen yapıya, yüksek emicilik özelliğine sahip ve yumuşacık olduğundan dört mevsim tercih edebilirsiniz.Sevgilerle

Soru: İsim yazıyormusunuz
Cevap: Merhaba . Maalesef isim yazamıyoruz . Sevgiler

Soru: ben beyaz istiyirum ama sanki bu krem ekru gibi
Cevap: Merhaba beyaz rengin üretimi devam ediyor en kısa sürede yeniden stoklarımızda olacaktır. Sevgilerle 🍀

Soru: merhaba indigo rengi tekrar stoga girecek mi acaba?
Cevap: Merhaba . Evet suan boyahane islemleri devam etmektedir . En kısa surede stoklarımızda olacaktir . Sevgiler

Soru: kaç adet var
Cevap: Merhaba bu üründen stok sıkıntımız yok ama siz kaç adet istiyorsunuz ?

Soru: isim yazabiliyoruz muyuz
Cevap: Merhaba maalesef bulunmamaktadır. Sevgilerle🍀

Soru: kundak yapilirmi bebek
Cevap: Merhaba. Kundak dahil bir cok amac icin kullanilabilir . Sevgiler

Ekru Müslin Püsküllü 4 Katlı Müslin 110x110cm Pamuksu Yumuşaklık / Pamuk Müslin Ürünün Fotoğrafları

Ekru Müslin Püsküllü 4 Katlı Müslin 110x110cm Pamuksu Yumuşaklık / Pamuk Müslin En Uygun Satış Linki

Elif Su

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
304
0
0
Bugün itibari ile baktığımda Ekru Müslin Püsküllü 4 Katlı Müslin 110x110cm Pamuksu Yumuşaklık / Pamuk Müslin 274,50 TL ile bulunuyor.
Ekru Müslin Püsküllü 4 Katlı Müslin 110x110cm Pamuksu Yumuşaklık / Pamuk Müslin 4672 Yorum Alarak Ortalama 5 üzerinden: ile Memnuniyet oranı almıştır.

Ekru Müslin Püsküllü 4 Katlı Müslin 110x110cm Pamuksu Yumuşaklık / Pamuk Müslin alıcılar için gerçekten cazip bir seçenek. Çok tercih edilen Ekru Müslin Püsküllü 4 Katlı Müslin 110x110cm Pamuksu Yumuşaklık / Pamuk Müslin kampanya alışveriş deneyimi için ideal bir tercihtir.
Fırsatları kaçırmamak adına, bu ürünü incelemenizi tavsiye ederim. Bunu yaparken, premium kalite ve değerlendirme dikkate almak, doğru bir karar vermenizde yardımcı olacaktır.
Alışveriş dünyasında Ekru Müslin Püsküllü 4 Katlı Müslin 110x110cm Pamuksu Yumuşaklık / Pamuk Müslin gibi Popüler ürünler her zaman öne çıkmaktadır.

Sonuç olarak, baktığımda Ekru Müslin Püsküllü 4 Katlı Müslin 110x110cm Pamuksu Yumuşaklık / Pamuk Müslin 274,50 TL TL ile satışta. daha fazla bilgi sahibi olmak ve alışverişin keyfini çıkarmak için ürün sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye ederim. Eğer kaliteli bir ürün arıyorsanız, Ekru Müslin Püsküllü 4 Katlı Müslin 110x110cm Pamuksu Yumuşaklık / Pamuk Müslin kesinlikle düşünmeniz gereken bir seçenek.

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü