Ekstra Compressive Core Control Bilek Hizasında Tayt Alınır Mı ?

Gizem

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,210
0
15
Ekstra Compressive Core Control Bilek Hizasında Tayt Bu Ürünü Almalı Mı?
Ekstra Compressive Core Control Bilek Hizasında Tayt Şu Andaki Değeri 1790.0 Tl'den Satılmaktadır.

Ekstra Compressive Core Control Bilek Hizasında Tayt Kullanıcı Memnuniyeti Nasıl?

Ekstra Compressive Core Control Bilek Hizasında Tayt Hakkında yaklaşık .

Ekstra Compressive Core Control Bilek Hizasında Tayt Ürün Tanıtımı

Ekstra Compressive Core Control Bilek Hizasında Tayt Ürününün Satıcısı, Oysho Ekstra Compressive Core Control Bilek Hizasında Tayt ürününü 1790.0 Tl'den Satılmaktadır.

Ekstra Compressive Core Control Bilek Hizasında Tayt Kullanıcı Değerlendirmeleri
1790.0 Tl ye satışta olan Ekstra Compressive Core Control Bilek Hizasında Tayt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.

Yorum: Çok güzel toparlıyor kendi bedeninizi alın
İsim: S** K** ç**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Ekim 2023
Satıcı: OYSHO

Yorum: Bi beden küçük alınabilir
İsim: C** S**
Tarih: 10 Aralık 2022
Beden: Beden:S

Yorum: Efsana bi tayt mükemmel bir şekilde toparlıyor tam beden alabilirsiniz
İsim: E** Y**
Tarih: 25 Nisan 2022
Beden: Beden:M

Yorum: ürün çok harika toparlıyor 68 kg yim m meden aldım tam oldu çok harika esnek kumaşı var nike pro da kullandım hepsine bin basar her kızda bulunması gereken bir tayt
İsim: **** ****
Tarih: 21 Ağustos 2022

Yorum: bi beden kucuk alinmali
İsim: c** s**
Tarih: 19 Mart 2022
Beden: Beden:L

Yorum: Oysho kalitesi tartışılmaz. Ürünleri hep mutlu ediyor. Kendi bedeninizi alın
İsim: A** B**
Tarih: 05 Nisan 2022

Yorum: Kızlar kesinlikle tavsiye ederim çok güzel çok şık 69 kiloyum M aldım beden aldım biraz zor giydim ama çok güzel topladı iyiki öyle almışım. 3 tane oysho tayt aldım farkılı model ama en iyisi bu
İsim: M** T**
Tarih: 27 Haziran 2022

Yorum: cok iyi tayt bayildim kesinlikle. 166 boy 62kg M beden aldim.
İsim: B** B**
Tarih: 12 Nisan 2022

Yorum: bedeni büyük geldi bana bence tam kendi bedenınızı alın ben yorumlarla cok dar dedikleri için m aldım ama s daha iyi toparlarmış o yüzden iade
İsim: ş** m**
Tarih: 24 Nisan 2022

Yorum: 1.68 60 kg s beden tam oldu kumaşı çok tok ve harika güzel toparlıyor herhangi bir çamaşır izi belli etmiyor
İsim: C** P**
Tarih: 19 Şubat 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: Çok iyi toparlama yapıyor kendi bedeninizi alın
İsim: S** K**
Tarih: 24 Eylül 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: Kesinlikle bir beden küçük alınmalı. Giyerken zor oluyor fakat çok güzel toparlıyor.
İsim: Z** A**
Tarih: 05 Ekim 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: oyshonun tatlarıni giyince diğerlerini giymek bile istemiyorum 68 kiloyum 168 boyum m beden aldım inanılmaz sardı bedenimi Bi tık açılırsa daha hoş duracak bence bide giyip çıkartırken beyaz lekeler oluyor ama geçiyor sonra
Tarih: 17 Mayıs 2022

Yorum: Kız arkadaşımı aldım tam bedenini aldım çok güzel çok şık duruyor üzerinde
İsim: F** G**
Tarih: 07 Nisan 2024
Beden: Boy:185cm

Yorum: HARİKA HA Rİ KA 1.57 53 s aldım zor girdim içine ama ilk başta hep böyleler evet fiyatı fazla ama düz compressive olanını 3-4 sene giydim hala taş gibi sadece tüylenmeye başladı o yüzden bu sefer bunu aldım BAKIN HARİKA
İsim: Elif Ö.
Tarih: 12 Ekim 2022

Yorum: gerçekten çok güzel toparlıyor harika bi tayt ama kendi bedeninizden bir küçük beden almak gibi bir hataya sakın düşmeyin. ben ilk s beden almıştım tayt zaten esner diye ama hem giymesi çok zor oldu hem de içinde nefes alamadım o derece sıkı bir tayt. onun dışında hiçbir sorunu yok efsane toparlıyo vücudu harika gösteriyo
Tarih: 25 Mart 2022

Yorum: Eşime aldım çok beğendi
İsim: o** a**
Tarih: 18 Haziran 2022

Yorum: Oysho kalitesi mükemmel
İsim: P** E**
Tarih: 07 Şubat 2024
Beden: Boy:155cm

Yorum: Asssiri guzel alirken hic supheniz olmasin bekledigimden bile iyi
Tarih: 13 Mart 2022

Yorum: Oysho nun taytları herzaman muhteşem . Sımsıkı bir tayt
İsim: F** b**
Tarih: 17 Mart 2022

Yorum: Ürün cok cok güzel kızlar alınnn kesinlikle cok güzel toparlıyor bir beden küçük kesinlikle
İsim: A** D**
Tarih: 16 Ekim 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Güzel tayt Çelik gibi fakat kendi bedenimi almama rağmen bana dar oldu.Yada ben çok sıkı sevmiyorum:)
Beden: 08 Haziran 2022

Yorum: İnanılmaz bir tayt. Aşırı sıkı , göbek kısmında ki korse sayesinde göbeği dümdüz yapıyor. 1.70-66 kiloyum M beden tam oldu. Sıkı olduğu için normal bedenden küçük alınmamalı
İsim: Deniz D. S.
Tarih: 28 Şubat 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: Çok güzel ama dar bir beden büyük
İsim: İ** E**
Beden: 11 Mart 2024

Yorum: Su zamana kadar aldigim en iyi tayt. Oysho kalitesi.
İsim: Ö** A**
Tarih: 05 Temmuz 2022

Yorum: 1.57 boy 56 kiloyum s beden aldım tam oldu tavsiye ediyorum oysho kalitesi başka bi kere giyince başka tayt giyemiyorsunuz :)
İsim: S** T** K**
Tarih: 02 Nisan 2024
Beden: Boy:157cm

Yorum: Giydiğim en iyi tayt sıkı olmasını istiyorsanız 1 beden küçük alın ben öyle yaptım ❤
İsim: KÜBRA A.
Tarih: 30 Mayıs 2022

Yorum: Dünyanın en güzel taytı. İnanılmaz güzel toparlıyor. Bir beden ince ve sımsıkı gösteriyor. Fiyatını hakediyor. ⚠ Güncelleme: Tek bir kötü özelliği var, gip çıkarırken beyaz çizgi şeklinde lekeler oluşuyor. Yıkandığında geçiyor.
Beden: 31 Mart 2022

Yorum: gercekten çok güzel toparlıyor ve aynı zamanda rahat bı tayt sıkmıyor.fakat bel kısmı oturunca katlanıyor..kumaşının dokusu yumuşacik çok güzel..kendi bedenimi aldım tam oldu ..
İsim: T** Ö**
Tarih: 03 Ocak 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Çok dar s beden aldım m almam gerekiyormus
İsim: p** k**
Tarih: 23 Haziran 2022

Ekstra Compressive Core Control Bilek Hizasında Tayt Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Bilgi Yok

Ekstra Compressive Core Control Bilek Hizasında Tayt Görsel Galerisi

Ekstra Compressive Core Control Bilek Hizasında Tayt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü