El Yazısı Ile Isimli Kolye En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Gulsen

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
El Yazısı Ile Isimli Kolye Bu Ürünü Almalı Mı?
El Yazısı Ile Isimli Kolye Şu Andaki Değeri 205.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

El Yazısı Ile Isimli Kolye Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

El Yazısı Ile Isimli Kolye Hakkında yaklaşık 214 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

El Yazısı Ile Isimli Kolye Teknik Bilgiler

El Yazısı Ile Isimli Kolye Ürününün Satıcısı, GÜMÜŞ El Yazısı Ile Isimli Kolye ürününü 205.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

El Yazısı Ile Isimli Kolye Kullananlar
205.0 Tl ye satışta olan El Yazısı Ile Isimli Kolye Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
214 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Arkadaşıma doğum günü için aldım çok beğendik zarif duruyor emeğiniz için çok teşekkür ederim ☺
İsim: G** Y**
Tarih: 19 Nisan 2022
Beden: Beden:45 cm
Satıcı: Yasin kuyumculuk

Yorum: çok şık duruyor çok ince denilmişti yorumlarda evet öyle ama çok şık ve zarif duruyor hızlı teslimat için tesekurler
İsim: **** ****
Tarih: 28 Şubat 2023
Satıcı: GUS Silver

Yorum: arkadaşıma hediye almıştım çok beğendi
İsim: E** B**
Tarih: 21 Aralık 2022
Satıcı: DMN Telkari Silver

Yorum: çok zarif ve istediğim gibi geldi. satıcı çok ilgili ve hızlı teşekkürler
İsim: P** K**
Tarih: 28 Aralık 2021
Satıcı: Ayvar kuyumculuk

Yorum: Çok tatlı altın renginde ve isim yazısı çok kibar. Hediye etmek içinde kendin kullanman içinde çok hoş. Severek kullanıyorum
İsim: E** D**
Tarih: 31 Ocak 2023

Yorum: Kesinlikle o kadar güzel bir işçiliğiniz varki gerçekten çok memnun kaldım çok ama çok teşekkür ederim arkadaşıma hediye olarak yaptırdım gerçekten bu kadar güzelini ilkkez görüyorum 💕 kesinlikle gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz arkadaşlar 🦋
Tarih: 28 Aralık 2021

Yorum: Ürünü alalı bir ay oldu, iyice kullanıp yorum yapmak istedim. Asla boynumdan çıkarmıyorum (duşta dahil) ve asla kararmadı. Kesinlikle herkese tavsiye ederim, bana sevgilimden hediye geldi çok severek kullanıyorum🥰❤
İsim: T** A**
Tarih: 30 Mart 2022

Yorum: ürün çok güzel ve şık duruyor kişiye özel izim yazilmasi güzel birşey
İsim: S** K**
Tarih: 25 Nisan 2022
Satıcı: NEBES

Yorum: çok beğendim emeğinize sağlık hediye almıştım kendime de almayı düşünüyorum
Tarih: 09 Ocak 2022

Yorum: ben bayıldım çok zarif
İsim: G** b**
Tarih: 11 Nisan 2022

Yorum: urun cok guzel geldi sevgilimin adini yaptirmistim ayrilmasaydik iyi olurdu :') cok hizli kargolandi
İsim: m** d**
Tarih: 01 Mart 2022

Yorum: Yani tereddütlüydüm yazı tipinden ama zinciri çok uzun ya biraz daha kısa olabilirdi
İsim: E** Ö**
Tarih: 11 Eylül 2024
Satıcı: Mialosi

Yorum: Çok beğendim yazısı çok kibar
Tarih: 29 Kasım 2022

Yorum: 10 yıldız olsa 10 veririm. dusa girip cıkıyorum kararma yok. mükemmelsiniz tesekkür ederim ❤
İsim: a** g**
Tarih: 02 Kasım 2022

Yorum: Çok şık bir ürün
İsim: T** D**
Tarih: 10 Nisan 2022

Yorum: Bekledıgımden büyük ve güzel geldı umarım renk atmaz
Tarih: 16 Haziran 2022
Satıcı: AKBA SİLVER

Yorum: hediye yaptırdım çok beğendim aldığım kişi de çok beğendi satıcı çok ilgiliydi paketlemeden önce son halinin fotoğrafını bile attı çok teşekkür ediyorum ilgilerinden dolayııı
İsim: S** K**
Tarih: 24 Eylül 2022

Yorum: arkadaşıma hediye olarak aldım tek kelimeyle özetliyorum Bayıldııı
Tarih: 10 Ocak 2022
Satıcı: DMN Telkari Silver

Yorum: çok beğendim ve hızlı gönderim oldu teşekkürler
İsim: z** y**
Tarih: 30 Nisan 2022

Yorum: Dun aldim bugun elime ulasti oncelikle saticiya iletisimi ve hizli gonderisi icin tesekkur ederim bu kadar hiz beklemiyordum;) Kolyeye bayildim ayni gorseldeki gibi geldi. Guzel bir gold rengi ve zincir uzunlugu da ideal. Kesinlikle alin kacirmayin :)
İsim: G** K**
Tarih: 23 Aralık 2021

Yorum: Ürün güzel beğendim. Mağaza ilgisi ve sorularıma kısa sürede cevap vermesi de ayrıca oldukça olumlu. Bu tarz bir şey almak istediğimde ilk tercihim yine bu mağaza olacak. Teşekkürler.
İsim: Y** Ö**
Tarih: 30 Ocak 2022

Yorum: hediye aldım çok kibar ve çok beğenildi.Tavsiye ederim tesekkurler
Tarih: 19 Mart 2024

Yorum: Ben bu kadar güzel geleceğini tahmin etmemiştim harika bi ürün duşta dahi çıkarmadan kullanıyorum asla kararma yapmadı 🥰
İsim: S** Ü**
Tarih: 19 Ağustos 2022

Yorum: anneme hediye aldık. çok beğendi ve çok hoş duruyor
İsim: h** ö**
Tarih: 22 Nisan 2022

Yorum: harika bı kolye hız kalite paketleme her şey çok güzedi.
İsim: N** D**
Tarih: 27 Ekim 2022

Yorum: Çok beğendim işçiliği güzel
İsim: Ö** K**
Tarih: 15 Ocak 2023

Yorum: ürün gerçekten çok güzel isim harika duruyor 💖 GÜNCELLEME- ÇOK UZUN ZAMANDIR DENİZE GİDİYORUM, YIKANIYORIM, PARfÜM SIKIYORUM HİÇBİR ŞEY OLMADI ÇOK KALİTELİ ♥💜
İsim: narin ö. a.
Tarih: 26 Temmuz 2022

Yorum: Çok güzel tam istediğim gibi yapmışlar bayıldım😍🤩dün sipariş verdim ertesi gün elime ulaştı o kadar hızlı gönderim olacağını düşünmemiştim. Rose renk
İsim: M** K**
Tarih: 17 Şubat 2022

Yorum: bayıldım, cok kaliteli duruyor. kardeşime doğum günü hediyesi almıştım. çok beğendi. kesimi, kalınlığı, zinciri, yazi karakteri, herseyi harika 👍
İsim: İ** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Haziran 2022

Yorum: biraz küçük gibi geldi bana ama çok zarif
İsim: r** n** c**
Tarih: 29 Mart 2023

El Yazısı Ile Isimli Kolye Ürüne Dair Sorular

Soru: Merhaba Helin yazarmısınız
Cevap: Merhaba tamamdır efendim

Soru: Nagihan yazarmisiniz birde doğum günü hediyesi olacak paketleme konusunda yardımcı olur musunuz
Cevap: Merhaba tabi efendim

Soru: Bismillahirahmanirahim yazabiliyormusunuz
Cevap: Evet efendim yazabiliriz ❤

Soru: Sevtap yazilacak
Cevap: Tabii efendim notumuzu aldık ❤

Soru: erkeklerin mi?
Cevap: Merhabalar efendim ürün kadın kolyesidir efendim, unisex ve erkek modellerimiz için bizleri takip etmeyi unutmayın :)

Soru: Rengi soluyormu zamanla
Cevap: Merhaba efendim ürünlerimiz 925 ayar gümüştür gümüş zamanla ter ve çeşitli kimyasallara maruz kalmasiyla kararma yapar fakat tekrar parlatilabilir eski haline geri getirilir ❤

Soru: merhaba karalirmi?
Cevap: Merhaba efendim ürünlerimiz 925 ayar gümüştür gümüş zamanla ter ve çeşitli kimyasallara maruz kalmasiyla kararma yapar fakat tekrar parlatilabilir eski haline geri getirilir ❤

Soru: iki isim yazabilir misiniz
Cevap: cevapladık sorularınızı efendim

Soru: merhaba iki isim yazabilirmiyim
Cevap: Merhaba efendim isimler çok uzun değil ise yazabiliriz

Soru: Merhaba Deniz ismini yazdırmak istiyorum mümkün mü acaba
Cevap: Merhaba sipariş sonrasında ismi ve rengi buradan belirtmeniz yeterli olacaktır teşekkürler.

Soru: Fatmagül isimli yazılacak
Cevap: Lütfen Dikkatlice Okuyunuz!!! Efendim siparişiniz alınmıştır hayırlı olsun. Ürün baş harfi büyük olarak üretilip Gönderilecektir. Siparişinizi sonrasında iptal edecekseniz eğer şimdi iptal edin efendim çünkü bu ürün sadece sizin için üretilmektedir ürün hızlı bir şekilde üretilmekte olup hızlı bir şekilde kargoya veriliyor. Kişiye Özel Ürünlerde İADE YOKTUR. İade ederim düşüncesi ile sipariş veriyorsanız şayet siparişinizi lütfen iptal ediniz hemen. 5 yıldız ve güzel yorumlarınızı eksik etmeyiniz lütfen. Anlayışınız ve Yardımlarınız için Teşekkür ederiz efendim. Hayırlı Günler dileriz.

Soru: salam 925 ayardir?
Cevap: Merhabalar efendim zincirimiz 925 ayar gümüş uç kısmı kablamadır efendim açıklamasında mevcuttur

Soru: İki isim altlı üstlü yazılabiliyor mu
Cevap: Merhaba, istediğiniz gibi yapabiliriz iki isim için sepete 2 adet ekleyerek alışveriş yapabilirsiniz

Soru: nazar boncuğu ekleyebilirmisiniz ?
Cevap: Nazar boncuğu maalesef kalmadı efendim

Soru: Begüm olcak yazarmisiniz
Cevap: Merhaba sipariş verip ismi buradan yazıyorsunuz sipariş kodu ile beraber

Soru: Neziha yazabilirmisiniz.
Cevap: Merhaba evet efendim yazarız

Soru: rose rengi veya gümüş rengi varmı
Cevap: Gümüş ve Gold renkleri mevcuttur efendim ❤

Soru: Gumusmudur efenim?
Cevap: Merhabalar efendim 925 ayar gümüştür ❤❤

Soru: Merhaba ben sipariş vermeyi düşünüyorum lakin font konusunda kafamda soru işaretleri var. BBH harflerini yazdıracağım ama hepsi büyük harf olduğu için kullanılan fontun birbirini tamamlaması gerekiyor. El yazısı fontunda bütün harflerin alttan birleştiği anlaşılır ve zarif duran bir fontunuz var mı?
Cevap: Merhabalar efendim maalesef hepsi büyük harf olunca pek hoş durmuyor açıkçası farklı modellerimizi önerebiliriz

Soru: Merhaba kolyeye el yazısıyla Esin yazabilir misiniz
Cevap: merhaba tamamdır efendim

El Yazısı Ile Isimli Kolye Resim Ve Fotoğraflar

El Yazısı Ile Isimli Kolye En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü