Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Idil

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
577
0
0
Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk En Düşük Fiyat Nerede?
Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk Güncel Fiyatı 289.9 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk Gerçekten İyi Mi?

Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk Hakkında yaklaşık 598 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk Detaylı Açıklama

Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk Ürününün Satıcısı, valletta Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk ürününü 289.9 Tl'den Satılmaktadır.

Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk Kullanıcı Yorumları Nasıl?
289.9 Tl ye satışta olan Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
598 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Ürün sorunsuz bir şekilde elime ulaştı yanında sticker ve çantası da vardı teşekkür ederim
İsim: **** ****
Tarih: 26 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Vip Trend

Yorum: Çok güzel stikirlar temizle çubuğu çantası herşeyine bayıldım gayet uygun üçüne ve üstüne hediyeler için teşekkür ederim anneme bana kardeşime aldım 👌🏻👌🏻
İsim: L** A**
Tarih: 04 Ağustos 2023

Yorum: Güzel bir şekilde geldi çok kullanışlı
Tarih: 01 Ağustos 2023

Yorum: sağlam geldi çok güzel kullanışlı. içindeki suya plastik tadı kokusu sinmişti tekrar sıcak suyla deterjanla yıkadım içinde biraz beyaz sirke bekleyip tekrar aynı şekilde yıkadım mis gibi oldu plastik tadı da kokusu da kalmadı.
İsim: Ş** A**
Tarih: 11 Ağustos 2023

Yorum: Sorunsuz elime ulaştı.İndirimdeyken aldım.Tek kelimeyle harika 🥰
İsim: İ** E**
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: eşim için aldı bayıldım
İsim: N** Ü**
Tarih: Elite Üye
Beden: 16 Mart 2023

Yorum: Hemen suyumu koydum ve kullanmaya başladım indirimdeyken aldım kaçırmayın derim
İsim: Rabia K.
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: sorunsuz elime ulaştı rengide çok güzel 👍
İsim: E** Ç**
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: Çok güzel korumalı geldi beğendim en büyüğü sı için kullanıyorum diğerlerine limonlu su yapıyorum
İsim: Ö** G**
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: Arkadasıma hediye aldım beğendi teşekkürler
İsim: H** A**
Tarih: 24 Mart 2023

Yorum: Ürün çok güzel aşırı kaliteli ve inanılmaz su içmemi sağladı iyiki almışım kesinlikle tavsiye ediyorum
İsim: Nur G.
Tarih: 19 Mayıs 2023

Yorum: gerçekten çok çok güzel iyiki almışım 😇 inşallah su icmemde beni motive eder
İsim: R** S** A**
Tarih: 31 Temmuz 2023

Yorum: eşime aldım iş yerinde kullanması için. Tüm iş arkadaşları buzağı içeceğine benzetmiş olsa da eşim çok beğendi. çünkü ben aldım :)
İsim: N** M** Y**
Tarih: 31 Mart 2023

Yorum: 3 rengini aldım hepsi çok güzel. Eksiksiz geldi. Kargo hızlı, satıcı ilgili, paketleme iyi.
İsim: N** Ş**
Beden: 28 Temmuz 2023

Yorum: paşam için aldım severek kullanıyor.
İsim: f** K**
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: çok güzel aynısı geldi kızım çok beğendi
Tarih: 20 Eylül 2024

Yorum: kızım severek kullaniyor.Tesekkur ederiz.
Tarih: 19 Eylül 2024

Yorum: üçü bı arada ekonomik oldu yaz mevsimi için 2 litre olan çok işimize yaradı beğendim , göründüğü gibi geldi
Tarih: 14 Eylül 2024

Yorum: çok çok beğendim yıkama fırçası süsleri için tşkler oğlum çok sevdi hızlı kargo tşkler
İsim: C** Ö**
Beden: 13 Eylül 2024

Yorum: paketleme özenli değildi kargoda hasar görmemiş olması büyük şans fiyat performans ürünü
Tarih: 13 Eylül 2024

Yorum: kardeşim için aldım sağlam paketleme
İsim: C** Ü**
Beden: 03 Haziran 2024

Yorum: hanıma aldım . sevdi
İsim: S** M**
Beden: 08 Mayıs 2024

Yorum: Çok güzel koku yapmıyo tafsiye ederim
İsim: e** ö**
Tarih: 26 Temmuz 2023

Yorum: Yeğenime aldm. Gayet memnun kaldilar
İsim: R** G**
Tarih: 28 Eylül 2023

Yorum: gayet güzel hızlı ve sağlam geldi. çok kullanışlı
İsim: G** A**
Tarih: 12 Mart 2024

Yorum: çocuklar beğendi hediyeler için teşekkür ederiz
Tarih: 04 Ağustos 2023

Yorum: İndirimden aldım kuzum beğendi teşekkürler
İsim: H** Ö** I**
Beden: 30 Nisan 2023

Yorum: sevdim güzel
İsim: M** Y** D**
Tarih: 19 Mart 2023

Yorum: Erkek arkadaşıma ve abime aldım bayıldılar
İsim: A** M** Ö**
Tarih: 21 Kasım 2023

Yorum: Ürün eksiksiz geldi ama en büyük suluğun altında bir göçük vardı çok sorun etmedim.Ürün genel olarak güzel
İsim: E** K**
Tarih: 28 Temmuz 2023

Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: hangi kargo
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Trendyol Express ve Mng kargo ile anlaşmamız var. Hangi kargo firmasıyla gönderileceğine müdahale edemiyoruz. Bulunduğunuz lokasyon Trendyol Express'in anlaşmalı olduğu illerden biriyse siparişiniz Trendyol Express ile gönderilecektir. Almış olduğunuz ürünün iyi günlerde kullanılmasını diler, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

Soru: Seçtiğimiz rengi gönderiyorsunuz değil mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Birebir görseldeki ürün gönderilecektir.

Soru: ürünün menşei nedir
Cevap: Merhabalar, ürün Türk markasıdır. Menşei Çin'dir.

Soru: pipetlimidir acaba
Cevap: Merhaba, paket içeriğinde büyük boy için 1 adet (hediye) ve orta boy içinde 1 adet pipet gönderilmektedir. Toplamda 2 pipet vardır.

Soru: efendim ürünün orda boylu suluğunda taşıma ipi yok gönderiyormusunuz
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Hayır. Zaten yoktur.

Soru: orta boyun mataranin tutacak yeri var mi 2 lt deki gibi
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Hayır.

Soru: merhaba mağaralarda üst şeffaf kapak satılıyordu acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Hayır.

Soru: ürün pilastikmidir
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünümüz BPA içermez sağlıklı Tritan malzemeden üretilmiştir ve Tarım Bakanlığı onaylıdır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhabalar,normal paketlemede geliyorum?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Evet.

Soru: merhaba büyüklerin pipetleri varmi
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Evet.

Soru: evet birer tane zaten çıktı olması gereken sizin birtanne hediye yazdığınızı görüyorum pipetsiz diğerleri zaten kullanılamaz
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Hayır, Büyük boy açıklamada da yazdığı gibi pipetsiz kullanıma uygundur. Pipet, tarafımızdan extra hediye olarak eklenmiştir.

Soru: çanta dahilmi
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Birebir görseldeki ürün gönderilecektir. Limonlu kılıf gönderilir.

Soru: en büyük olan kaç litre alıyor
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. En büyüğü 2L, orta boyu 750Ml ve en küçüğü 300Ml 'dir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 3 adet gelecek değilmi

Soru: plastik türü nedir
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünümüz BPA içermez sağlıklı Tritan malzemeden üretilmiştir ve Tarım Bakanlığı onaylıdır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Plastik numarasını yazarmısınız nedir ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünümüz BPA içermez sağlıklı Tritan malzemeden üretilmiştir ve Tarım Bakanlığı onaylıdır. Üretim kodu, üretim bilgisi özel olduğundan paylaşılmamaktadır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: cam ürün mu

Soru: Merhaba bulaşık makinesine atılır mı
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Hayır. Sıcak su ile temasa da uygun değildir.

Soru: siyah olanı gelecek mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Hayır. henüz yoktur.

Soru: Merhaba böyle set almıştım en büyüğünün kapağı kırıldı ücreti karşılığında sadece kapağını gönderme şansınız var mı?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Arama motorunuzdan Vip trend olarak danışabilirsiniz.

Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk Ürüne Ait Resimler

Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Mavi Su Matarası,su Şişesi,suluk En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü