Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Mor Su Matarası,su Şişesi,suluk En Düşük Fiyat Nerede ?

Gamze

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
589
0
0
Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Mor Su Matarası,su Şişesi,suluk Fiyatına Göre Alınır Mı?
Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Mor Su Matarası,su Şişesi,suluk Şu Anki Satış Fiyatı 299.0 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Mor Su Matarası,su Şişesi,suluk Memnuniyet Oranı Nedir?

Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Mor Su Matarası,su Şişesi,suluk Hakkında yaklaşık 1785 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Mor Su Matarası,su Şişesi,suluk Ürün Tanıtımı

Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Mor Su Matarası,su Şişesi,suluk Ürününün Satıcısı, valletta Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Mor Su Matarası,su Şişesi,suluk ürününü 299.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Mor Su Matarası,su Şişesi,suluk Kullanıcı Yorumları Nasıl?
299.0 Tl ye satışta olan Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Mor Su Matarası,su Şişesi,suluk Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1785 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: İkinci kez sipariş ediyorum. Yeğenime aldım. Yine sorunsuz ve hızlı bir şekilde elime ulaştı. Teşekkür ederim :)
İsim: Meryem Y.
Tarih: 01 Eylül 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Vip Trend

Yorum: arkadaşıma hediye olarak aldım güzel ve özenli bir paketlemeydi ürün sağlam geldi
İsim: S** A**
Tarih: 07 Mart 2023

Yorum: Kızlarıma aldım bayıldılar çok güzel
İsim: **** ****
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Ağustos 2023

Yorum: iyi paketlenmiş güzel bir ürün tavsiye ederim
Tarih: 08 Şubat 2024

Yorum: koku olur diye korktum ama hiç yoktu ürün sağlam ve çok hızlı geldi çok beğendim küçük hediye için de teşekkürler plastigi fiyatına göre güzel umarım uzun süre dayanir😊
Tarih: 29 Temmuz 2023

Yorum: Çok çok güzel kaliteli hiç tereddüt etmeden alın kardeşime aldım şimdide kendime sipariş oluşturdum paketleme ayrıca güzeldi teşekkür ediyorum
İsim: S** K**
Tarih: 22 Temmuz 2023

Yorum: Kızım için aldım kaliteli bir ürün teşekkürler
Tarih: 25 Temmuz 2023

Yorum: çok tatlı çok kullanışlı hediyeniz için teşekkür ederim 😍
İsim: E** Ç**
Tarih: 28 Temmuz 2023

Yorum: Guzel bir ürun,istedigimiz renklerde ve tüm parcalari saglam ve tam geldi.Trendyol expres dikkatli gerirdigi için kirilmamıs ama daha iyi paketlenmesi gerekli olan bir ürün.
İsim: l** ş**
Tarih: 11 Ağustos 2023

Yorum: kızım için aldım çok beyendi parçaları eksiksiz geldi tavsiye ederim herkese teşekkür ederim
İsim: h** y**
Tarih: 23 Aralık 2023

Yorum: Ürünü çok beyendik 3 kızum var 3 üne aldım çok sevdiler
İsim: Tuba T.
Tarih: 26 Temmuz 2023

Yorum: Kızım için almıştım çok beyendi
İsim: N** Ç**
Tarih: 09 Ağustos 2023

Yorum: Tahminimden büyük geldi 2litrelik olan.Yanındaki hediyelerin hepsi de vardı.Sevdim gibi
İsim: Ş** Ç**
Tarih: 24 Temmuz 2023

Yorum: bence herkeste olmali. kaliteli ve guzel paketlenmisti
İsim: s** s**
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: Çok korunaklı geldi kargoda hızlıydı üründe oldukça güzel teşekkür ediyorum
İsim: M** H**
Tarih: 27 Şubat 2023

Yorum: hızlı ve özenli şekilde sarılı olarak geldi kullanıyorum koku asla yok
İsim: Y** D**
Tarih: 30 Temmuz 2023

Yorum: Ürün çok güzel paketlenmiş şekilde geldi hızlı kargo için teşekkür ederim ☺
İsim: U** C**
Tarih: 26 Temmuz 2023

Yorum: kızım için aldım çok beğendi
İsim: N** K**
Tarih: 28 Temmuz 2023

Yorum: Gerçekten bu kadar güzel geleceğini düşünmemiştim ve bu kadar büyük geleceğini 😂 su içmeyi şimdiden motive etti bile
İsim: D** b** E**
Tarih: 25 Şubat 2023

Yorum: Ürünüm sorunsuz bir şekilde geldi teşekkür ederim.
İsim: M** E**
Tarih: 27 Temmuz 2023

Yorum: Çok kaliteli gerçekten teşekkür ederim
İsim: Y** H**
Tarih: 27 Şubat 2023

Yorum: Çok güzel paketlemesi harika
İsim: Reyyan T.
Tarih: Elite Üye
Beden: 27 Temmuz 2023

Yorum: Ürün sorunsuz bir şekilde elime ulaştı çok beğendim tereddüt etmeden alınacak bir ürün.

Yorum: Çok güzel bir ürün aşırı beğendim ama ortancısı diğerlerine bakılınca rengi soluk.ürünün gelmesini için çok heyecanlıydım.biraz geç geldi daha kısa sürede gelebilirdi kesinlikle almalısınız muhteşem bir ürün ve çok rahat taşıması sandığımdan kolay 3d stikırlar da çok şirin 💜👍😆
Tarih: 22 Temmuz 2023

Yorum: Harika fotoğrafta nasılsa öyle geldi çok beğendim teşekkür ederim arkadaslar
İsim: N** E**
Tarih: 21 Temmuz 2023

Yorum: Hızlı gönderim ve paketleme güzeldi. Su içme alışkanlığı için birebir 👍🏼
İsim: S** E**
Tarih: 06 Mart 2023

Yorum: Gayet güzel sağlam geldi koku yapmıyor kaliteli
İsim: d** p**
Tarih: 08 Eylül 2024

Yorum: Ürünün sadece bir poşet ve kılıfıyla paketlenmesi rahatsız etti özenli bir kargo paketi değildi kırıla bilirdi ama sağlam ve göründüğü gibi geldi teşekkürler
İsim: A** i** S**

Yorum: Ürün sorunsuz bir şekilde elime ulaştı. Çok güzel ben çok beğendim kardeşime hediye aldım . 3 adet matara 2 adet temizleme fırçası ve 4 tane sticker birde taşıma çantası mevcut teşekkürler @valletta 👍🏻😊
İsim: N** Y**
Tarih: 24 Temmuz 2023

Yorum: kızıma aldım çok beğendi paketlemeside çok iyi bütün parçaları çok güzel
Tarih: 21 Temmuz 2023

Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Mor Su Matarası,su Şişesi,suluk Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: merhaba toplam paketleme kaç kq ve paketlemenin boyutunu öğrene bilirmiyim
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Ürün maksimim 8 desidir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: çantaya kattığımızda akıtma olur mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Hayır.

Soru: merhaba ürünlerim geldi fakat içinden sadece 1 tane pipet çıktı ortaya boy için pipet neden yok acaba şimdiden teşekkür ediyorum
Cevap: Merhaba, paket içeriğinde büyük boy için 1 adet ve orta boy içinde 1 adet pipet gönderilmektedir.

Soru: Merhaba ürün rengi tek çeşit mi yani mavi mor şeklinde mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Birebir görseldeki ürün gönderilecektir.

Soru: hangi kargo ile calismaktasiniz
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Trendyol Express ve Mng kargo ile anlaşmamız var. Hangi kargo firmasıyla gönderileceğine müdahale edemiyoruz. Bulunduğunuz lokasyon Trendyol Express'in anlaşmalı olduğu illerden biriyse siparişiniz Trendyol Express ile gönderilecektir. Almış olduğunuz ürünün iyi günlerde kullanılmasını diler, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

Soru: çıkartma var mi?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Evet, 3D sticker vardır.

Soru: kaç ml öğrenebiliryim
Cevap: Merhabalar, ürün 2.000 ML - 750 ML- 300 ML 3 lü setdir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Ölçüleri nedir
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. En büyüğü 2L, orta boyu 750Ml ve en küçüğü 300Ml 'dir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Toplamda 3 ürün mü geliyor
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Evet. Birebir görseldeki ürün gönderilecektir. Ürün 2.000 ML - 750 ML- 300 ML 3 lü setdir.

Soru: Merhaba; Bir kaç yorumda plastik kokusu geldiği yazıyor..Koku yapar mı ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünümüz BPA içermez sağlıklı Tritan malzemeden üretilmiştir ve Tarım Bakanlığı onaylıdır. Kokusuzdur. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba pipet 2 tanemi geliyor acaba
Cevap: Merhaba, paket içeriğinde büyük boy için 1 adet (hediye) ve orta boy içinde 1 adet pipet gönderilmektedir. Toplamda 2 pipet vardır.

Soru: Pipetleri mevcutmu
Cevap: Merhaba, paket içeriğinde büyük boy için 1 adet (hediye) ve orta boy içinde 1 adet pipet gönderilmektedir. Toplamda 2 pipet vardır.

Soru: içinden sticker çıkıyomu
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Evet.

Soru: slm boyundan asılan ipi warmi
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Hayır.

Soru: Merhaba görseldeki ürün mevcutmu aynı renk ıstyrz
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Birebir görseldeki ürün gönderilecektir.

Soru: merhaba sticker varmı içinde
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Evet.

Soru: Bez çanta ve yanında yapıştırma larda gönderirseniz memnun olurum

Soru: kılıfı var mı

Soru: İyi satışlar ricam üstü mor altı mavi renkle biten rengi gönderirseniz sevinirim

Soru: boze tum hediyeler gonderilecek midir acaba? yani tasima cantasi sticerlar ve pipet ve temizleme cubugu? yoksa bir tane mi gonderiliyor

Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Mor Su Matarası,su Şişesi,suluk Ürün Görselleri

Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Mor Su Matarası,su Şişesi,suluk En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü