Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Yeşil Su Matarası,su Şişesi,suluk Tavsiye Edilen Yer Neresi ?

Irem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Yeşil Su Matarası,su Şişesi,suluk En Düşük Fiyat Nerede?
Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Yeşil Su Matarası,su Şişesi,suluk Şu Anki Değeri 231.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Yeşil Su Matarası,su Şişesi,suluk Alanlar Memnun Mu?

Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Yeşil Su Matarası,su Şişesi,suluk Hakkında yaklaşık 1235 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Yeşil Su Matarası,su Şişesi,suluk Teknik Açıklamalar

Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Yeşil Su Matarası,su Şişesi,suluk Ürününün Satıcısı, valletta Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Yeşil Su Matarası,su Şişesi,suluk ürününü 231.9 Tl'den Satılmaktadır.

Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Yeşil Su Matarası,su Şişesi,suluk Kullanıcı Geri Bildirimleri
231.9 Tl ye satışta olan Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Yeşil Su Matarası,su Şişesi,suluk Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1235 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Kendime aldım sonra da bitane yeğenime de aldım çok beğendim paketleme iyi ürün çok güzel 👍
İsim: Z** K**
Tarih: 18 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Vip Trend

Yorum: hem kızıma hem yeğenime aldım. ellerinden düşmüyor
İsim: **** ****
Tarih: 16 Ağustos 2023

Yorum: Aldığım ürünler kısa zamanda elime ulaştı .Paketleme çok güzeldi .Sağlam ulaştı elime.Hedileriniz için de teşekkür ederim kendime kızıma ogulma aldım.
İsim: K** K**
Tarih: 15 Eylül 2023

Yorum: çok beğendik çocuklara aldım
İsim: Ayşegül A.
Tarih: 07 Ağustos 2023

Yorum: çocuklarım için aldım gayet kaliteli bir ürün
İsim: E** K**
Tarih: 02 Eylül 2023

Yorum: Harika üçü de süper kalite hele kargolama çok güzeldi baya sağlam paketlenmiş zor açtık ürünler çok güzel 2 lt olanın pipeti kurulmuş şekilde geldi çok kolay kurulumu oldu ayrıca stcerlar için teşekkürler iyi ki sizden alışveriş yapmışım çok memnun kaldım
Tarih: 27 Temmuz 2023

Yorum: En büyüğünü ben, ortancasını kızım, en küçüğünü de oğluma verdim. Evde herkesin bir suluğu var. Benim gibi su içmeyi ihmal eden biri için mükemmel oldu. Ben bardaktan su içmeyi sevmem her suyu içemem ve pipetle acaba kokar mı düşüncesi ile tereddüt etmiştim. Ancak hiç korktuğum gibi olmadı, kesinlikle kokma yapmıyor ve günde 2 lt su içer oldum. HatDevamını Oku
İsim: T** A**
Tarih: 24 Ağustos 2023

Yorum: Çok güzeller ve gayet kullanışlılar. Hem kardeşime hem kendime aldım. Kargo da gayet hızlıydı. Daha kullanmadım ama kullandıktan sonra koku yapıp yapmadığıyla ilgili yorumumu güncelleyeceğim.
İsim: S** T**
Tarih: 30 Ağustos 2023

Yorum: gerçekten iş yerinde çok rahat oluyor 3 arkadaşım da aldı
İsim: büşra ç.
Tarih: 02 Nisan 2023

Yorum: çocuklarım için aldım gayet memnunlar
İsim: D** G**
Tarih: 16 Eylül 2023

Yorum: severek aldım severek kullanıyorum lohusalığımda yanımdan ayırmadığım
İsim: M** E**
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: Çok begendim sağlam geldi. 1 tane fiyatına 3 tane alıyorsunuz harika bence kaçırmayın
İsim: b** c** y**
Tarih: 30 Temmuz 2023

Yorum: ürünümü aldım kullanımı çok güzel
İsim: S** A**
Tarih: 23 Ağustos 2023

Yorum: ürün güzel kullanışlı. paketleme güzeldi. teslimat hızlı oldu. teşekkürler.. iyi günler
Tarih: 30 Ağustos 2023

Yorum: kızım için aldım severek kullanıyor
İsim: D** A**
Tarih: 21 Eylül 2023

Yorum: çok güzel paketlenmiş çanta ile geldi çoo memnun kaldım teşekkürler
İsim: N** B**
Tarih: 16 Ağustos 2024

Yorum: Güzel paketlenmişti sağlam geldi
İsim: e** Ç**
Tarih: 31 Temmuz 2023

Yorum: kızım için aldım çok beğendi
İsim: E** A**
Tarih: 23 Eylül 2023

Yorum: cok aşşırı güzel sağlam geldi satıcıya teşekkür ederim
Tarih: 16 Eylül 2023

Yorum: Ürünleri beğendik özellikle çocuklarım
İsim: H** G**

Yorum: aşırı büyük buldum bu sebeple iade ettim
Tarih: 17 Mart 2023

Yorum: renklerine bayildim. teslimatta sorunsuz geldi. tasima cantasiyla birlikte buyuk boy rahatlikla tasinabilir. benim gibi suyu cok az tuketenler icin etkileyici hevesle su icilebilir
İsim: E** Ç**
Tarih: 01 Ağustos 2023

Yorum: Çok güzel koku yok kargo çok hızlı geldi sorunsuz teşekkür ederim
İsim: Ş** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 01 Eylül 2023

Yorum: çok beğendim sağlam bır şekilde elime ulaştı
İsim: M** B**
Tarih: 28 Temmuz 2023

Yorum: ürün koku yapıyor boyaları soyuluyor kalitesiz
İsim: o** k**
Tarih: 18 Eylül 2024

Yorum: cok güzel beğendik sağlam ulaştı
İsim: n** u**
Tarih: 04 Eylül 2023

Yorum: 3 şişe de çok güzel, renkleri çok tatlı. En büyüğüne tutma yeri yapılması çok mantıklı olmuş. 2 adet temizleme fırçası konulmuş, çok mutlu oldum teşekkür ediyorum 😊
İsim: S** P**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Temmuz 2023

Yorum: Şık kullanışlı inşallah koku da yapmaz
İsim: E** A**
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: ürün gayet güzel çok beğendim 1 aydır kullanıyorum koku yapmıyor güzel paketleme olmuş kargom çabuk geldi

Yorum: Muhteşemler benim gibi su içmeyi sevmeyen bir için kurtarıcı oldu sayesinde su içmeye başladım sağlam ve hızlı kargo için ayrıca teşekkür ederim
İsim: M** S**
Tarih: 03 Ağustos 2023

Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Yeşil Su Matarası,su Şişesi,suluk Merak Edilen Konular

Soru: kaçar litre urunler
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. En büyüğü 2L, orta boyu 750Ml ve en küçüğü 300Ml 'dir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba, ürünün buradaki üç renk dışında bir rengi mevcut mu? Mavi turuncu olan rengi varsa ondan istiyorum.
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Stokta tükenmiştir, sadece görseller mevcuttur. Bizleri takip ederek ürünlerimizden haberdar olabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: pipetleri hangilerine takıyoruz anlamadım da
Cevap: Merhaba, paket içeriğinde büyük boy için 1 adet (hediye) ve orta boy içinde 1 adet pipet gönderilmektedir. Toplamda 2 pipet vardır.

Soru: stickeri cikiyomu
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Evet. Hediyedir.

Soru: pipetli olanlar pipetsiz şekilde bardağa doldurulupta kullanılabilir mi acaba ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Evet.

Soru: Koku yapar mı
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Hayır. Hijyenine dikkat edildiği takdirde sorun yaşamazsınız

Soru: 2li matara varmı
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Hayır.

Soru: kaç tane pipet geliyo toplam
Cevap: Merhaba, paket içeriğinde büyük boy için 1 adet (hediye) ve orta boy içinde 1 adet pipet gönderilmektedir. Toplamda 2 pipet vardır.

Soru: sağlıklı plastik mi kaç numara plastik
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünümüz BPA içermez sağlıklı Tritan malzemeden üretilmiştir ve Tarım Bakanlığı onaylıdır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba hangi kargo şirketiyle çalışıyorsunuz
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Trendyol Express ve Mng kargo ile anlaşmamız var. Hangi kargo firmasıyla gönderileceğine müdahale edemiyoruz. Bulunduğunuz lokasyon Trendyol Express'in anlaşmalı olduğu illerden biriyse siparişiniz Trendyol Express ile gönderilecektir. Almış olduğunuz ürünün iyi günlerde kullanılmasını diler, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

Soru: merhaba efendim cami maturalar
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünümüz BPA içermez sağlıklı Tritan malzemeden üretilmiştir ve Tarım Bakanlığı onaylıdır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba , hangi kargo ve hangi şehir?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. İstanbul. Trendyol Express ve Mng kargo ile anlaşmamız var. Hangi kargo firmasıyla gönderileceğine müdahale edemiyoruz. Bulunduğunuz lokasyon Trendyol Express'in anlaşmalı olduğu illerden biriyse siparişiniz Trendyol Express ile gönderilecektir. Almış olduğunuz ürünün iyi günlerde kullanılmasını diler, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

Soru: ürünler kaçar litre yada ml pipet hepsinde varmı sticer 3d mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. En büyüğü 2L, orta boyu 750Ml ve en küçüğü 300Ml 'dir. Sağlıklı günler dileriz. Büyük ve orta boyda pipet var.

Soru: bu üçlü set kaçar ml acaba??
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. En büyüğü 2L, orta boyu 750Ml ve en küçüğü 300Ml 'dir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: plastik mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünümüz sağlığa zararsız Tritan malzemeden üretilmiştir ve tarım bakanlığı onaylıdır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: iki küçük olan cam mi kesin bilgi istiyorum

Soru: iyi günler bez çanta ve stikars hediyesi varmi??
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Evet.

Soru: kaç lt ve ml bunlar

Soru: merhaba en büyüğü kaç lt

Soru: plastik numarası kac

Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Yeşil Su Matarası,su Şişesi,suluk Ürünün Fotoğrafları

Eldorado 3lü Set Bpa Içermez Motivasyonel Su Matarası Yeşil Su Matarası,su Şişesi,suluk En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü