Eldorado 3lü Set ÇANTALI BPA İçermez Motivasyonel Su Matarası Pembe Su Matarası,Su Şişesi Tavsiye Eder Misiniz

Feride

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
563
0
0
Eldorado 3lü Set ÇANTALI BPA İçermez Motivasyonel Su Matarası Pembe Su Matarası,Su Şişesi En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Eldorado 3lü Set ÇANTALI BPA İçermez Motivasyonel Su Matarası Pembe Su Matarası,Su Şişesi Mevcut Fiyatı 233.7 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Eldorado 3lü Set ÇANTALI BPA İçermez Motivasyonel Su Matarası Pembe Su Matarası,Su Şişesi Alanlar Memnun Mu?

Eldorado 3lü Set ÇANTALI BPA İçermez Motivasyonel Su Matarası Pembe Su Matarası,Su Şişesi Hakkında yaklaşık 124 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8 .

Eldorado 3lü Set ÇANTALI BPA İçermez Motivasyonel Su Matarası Pembe Su Matarası,Su Şişesi Ürünün Detayları

Eldorado 3lü Set ÇANTALI BPA İçermez Motivasyonel Su Matarası Pembe Su Matarası,Su Şişesi Ürününün Satıcısı, valletta Eldorado 3lü Set ÇANTALI BPA İçermez Motivasyonel Su Matarası Pembe Su Matarası,Su Şişesi ürününü 233.7 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Eldorado 3lü Set ÇANTALI BPA İçermez Motivasyonel Su Matarası Pembe Su Matarası,Su Şişesi Son Yorumlar
233.7 Tl ye satışta olan Eldorado 3lü Set ÇANTALI BPA İçermez Motivasyonel Su Matarası Pembe Su Matarası,Su Şişesi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
124 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.8

Yorum: Ürün gerçekten çok güzel ben çok beğendim satıcının ilgisi ve alakası için de ayrıca teşekkür ederim her şey eksiksiz geldi lakin ben turuncu renk istedim mavi pembe rengi gönderilmiş ve mataranın kenarlarında ufak kıllar ve lekeler vardı ben sabunlu suyla yıkayıp temizledim bu sıkıntı değil ama daha dikkatli olunursa bence çok sevinirim iade etmekDevamını Oku
İsim: G** T**
Tarih: 07 Eylül 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Vip Trend

Yorum: ürünü hediye olarak aldım, üzerinde lekeler olduğu için iade ettim kargoyu paketlerken bı kaç parçasıni görmediğin için poşetin dibinde unutmuşum, ama satıcı çok ilgili her soruyu hemen cevaplıyor, kalan parçaları geri göndermeyi talep ettim ama gerek olmadığını söyleyip beni yormadilar, ilgi alakası için satıcıya çok teşekkür ederim 🌸
İsim: **** ****
Tarih: 05 Eylül 2023

Yorum: Ürünü çantası için aldım açıkcası.Ama kullanmaya başladım.Plastik kokusu geçmedi hala yıkamama rağmen.Üstünde lekeler vardı.Çok sorun yapmadım çantanın içinde kullandığım ve evde başka şişem olduğu için.Etiketler çok az .Yapıştırıcı kısmı biraz fazla konabilirdi en azından.Akşamına çıktı hemen bir tanesi.Hediye işin teşekkür ederiz.🌸💐Limonlu çantDevamını Oku
İsim: S** D**
Tarih: 11 Eylül 2023

Yorum: küçükleri çocuklarıma büyüğü kendime aldım çantası mükemmel ötesi fiyatı çok uygun kullanımı kolay diğerlerine daha fazla ücret ödenmektense bu daha mantıklı geliyor açıkçası teşekkürler ✨
İsim: S** B**
Tarih: 16 Ekim 2023

Yorum: bayıldım çoook beğendim hediyeniz için teşekkür ederim tavsiye ederim
İsim: M** M**
Tarih: 11 Eylül 2024

Yorum: eşime hediye olarak aldım. çok beğendi. temiz kokusuz kusursuz olarak geldi.
İsim: S** D**
Tarih: 22 Aralık 2023

Yorum: kaliteli ve çok kullanışlı bir ürün çocuklar okulda kullanıyor tavsiye ederim
İsim: Ruşen ç.
Tarih: 21 Ocak 2024

Yorum: çok beğendim çok güzel Azərbaycandan aldım, yapistiricilarida cok tatliydi
İsim: A** M**
Tarih: 18 Mart 2024

Yorum: Daha önce çantasızı 200e almıştım bunu 204e aldım çok beğendik kullanışlı büyük boyda halka şeklinde renk karışımı var
İsim: N** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Ekim 2023

Yorum: Gerçekten çok beğendim kaliteli hemen büyük olanı yıkadım doldurdum süsler göndermişler üzerine yapıştırdım çok tatlı oldu kesinlikle tavsiye ederim
İsim: E** A**
Tarih: 20 Ekim 2023

Yorum: hiz geldi cok guzel cikti kizima aldim bbegendi
İsim: N** P**
Tarih: 15 Nisan 2024

Yorum: Kızım severek kullanıyor, çantası esnek ve telefon gözü de her telefona uygun bu nedenle. Koku yapıyor demişlerdi yorumlarda. Çekinerek almıştım. Koku felan görmedim. Zaten kızım suyu çok sever. öyle bir durum hissetse asla ağzına sürmezdi. Düşünmeden alabilirsiniz. Rengi de çok güzel, kabartmalı stikirlari da.🤩.
İsim: Y** S** G**
Tarih: 11 Kasım 2023

Yorum: çok iyi bir ürün arkadaşlar muadil teklileri 200 TL iken hem çantalı hemde 3 lu ayrıca pipeti eksik gelmişti eksik ürün talebi oluşturdum aninda yolladilar ilgili satıcı teşekkür ederim
İsim: Goknıl D. D.
Tarih: 12 Mayıs 2024

Yorum: çok beğendik paketleme gayet iyiydi
İsim: R** E**
Tarih: 04 Kasım 2023

Yorum: güzel ürün sorunsuz kullanıyoruz
İsim: S** K**
Tarih: 20 Şubat 2024

Yorum: Bu fiyata 3 kaliteli suluk,artı büyük suluk için çanta...hayrınamı veriyorsunuz anlamadım:)),satıcıya çok teşekkür ederim,hayırlı işler dilerim
İsim: Mustafa A.
Tarih: 09 Ocak 2024

Yorum: çok güzel beğendim plastik ama olsun
İsim: M** K**
Tarih: 28 Şubat 2024

Yorum: Güzel görünüyor koku yapar ileriki zamanlarda bilemiyorum
İsim: N** Z**
Tarih: 06 Mayıs 2024

Yorum: Ürün kullanışlı ve güzel teşekkürler
İsim: F** I**
Tarih: 22 Ekim 2023

Yorum: çok beğendim renkleri çok güzel
İsim: S** B**
Tarih: 27 Kasım 2023

Yorum: çok iyi teşekkürler
İsim: i** Ş**
Tarih: 31 Mart 2024

Yorum: çok guzell
İsim: P** B**
Tarih: 03 Kasım 2023

Yorum: fiyatına göre çok iyi. memnun kaldık.
İsim: l** g**
Tarih: 18 Mayıs 2024

Yorum: kizim çok istedi aldım.her tarafı boyalı geldi
İsim: P** k**
Tarih: 14 Aralık 2023

Yorum: Güzel bir ürün kullanışlı
İsim: Ö** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Kasım 2023

Yorum: ürün gayet güzel sağlam
İsim: H** E**
Tarih: 20 Ocak 2024

Yorum: Çok kullanışlı kötü koku falan yoktu korkum oydu ama öyle bir koku almadım sadece büyük olanın pipeti biraz kısaydı
İsim: D** U**
Tarih: 16 Mayıs 2024

Yorum: bu fiyata kaçmaz çok guzellr
İsim: Tuğba c.
Tarih: 06 Nisan 2024

Yorum: motivasyon amaçlı çok güzel yüksek bi kalite asla beklemeyin . cantasi çok iyi tam amaca hizmet ediyor
İsim: **** ****
Tarih: 10 Ekim 2023

Yorum: fıyat olarakta uygun ve kalıtelı
İsim: S** T**
Tarih: 09 Kasım 2023

Eldorado 3lü Set ÇANTALI BPA İçermez Motivasyonel Su Matarası Pembe Su Matarası,Su Şişesi Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: korkuyormu
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Hayır.

Soru: bu büyük üründe mürekkep gibi şeyler olduğu yazılmış ürünlerin hepsimi öyle yoksa bi ara ürünler basım hatasındanmı kaynaklandı
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Evet. Kılıflı modelde kılıf izi mevcuttur.

Soru: numarsı kaç
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Üründe numara yoktur.

Soru: bununla beraber siyah kılıf geliyormu
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Evet.

Soru: steker gönderiyormusunuz yanında
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Evet. Sticker vardır.

Soru: yaninda üzerine yapistirilan süs hediyesi varmi
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Evet.

Soru: ürünlerin litreleri ne kadar
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. En büyüğü 2L, orta boyu 750Ml ve en küçüğü 300Ml 'dir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: hangi kargoyla geliyor
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Trendyol Express ve Mng kargo ile anlaşmamız var. Hangi kargo firmasıyla gönderileceğine müdahale edemiyoruz. Bulunduğunuz lokasyon Trendyol Express'in anlaşmalı olduğu illerden biriyse siparişiniz Trendyol Express ile gönderilecektir. Almış olduğunuz ürünün iyi günlerde kullanılmasını diler, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

Soru: su akıtıyor mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Hayır.

Soru: mrb sadece canta satiliyormu

Soru: Teşekkür ederim peki kılıf izi yıkanınca çıkıyormu

Soru: kılıf 2 litre içinmi var yoksa ikincidede varmi
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Birebir görseldeki ürün gönderilecektir. Sadece 2 lt uyumludur.

Soru: büyük su matarasinin siyah renkte olanı varmi
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Hayır, fakar VALLETTA FİGO modelinin 2 L lik mataradı siyah ve şeffaftır.

Soru: Merhaba 2litrelik tek ürün ve taşıma çantasi şeyiniz yokmudur acaba.2 litrelik için tek taşıma çantası satışı yok mu?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Hayır maalesef.

Soru: Pembe matara yanında da sticer ve bez poşet gönderimi oluyor mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Birebir görseldeki ürün gönderilecektir.

Soru: Hangi kargoyla geliyor
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Trendyol Express ve Mng kargo ile anlaşmamız var. Hangi kargo firmasıyla gönderileceğine müdahale edemiyoruz. Bulunduğunuz lokasyon Trendyol Express'in anlaşmalı olduğu illerden biriyse siparişiniz Trendyol Express ile gönderilecektir. Almış olduğunuz ürünün iyi günlerde kullanılmasını diler, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

Soru: siyah renk mevcut mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Hayır. Fakat Figo modelinde mevcuttur.

Soru: Peki kılıfa koymadan kılıfı yanında gönderim sağlayamazmısınız rica etsem 🙏🏻
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Maalesef mümkün değildir, ürünler bu şekilde ithal edilir ve sıfır kutulu şekilde gönderilir.

Soru: Merhaba mataralardan leke mi var yorumlarda okudum ama emin olamadım
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Birebir görseldeki ürün gönderilecektir. Kılıf izi olabilmektedir.

Soru: merhaba plastik mi cam mı acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. plastiktir.

Eldorado 3lü Set ÇANTALI BPA İçermez Motivasyonel Su Matarası Pembe Su Matarası,Su Şişesi Ürün Görselleri

Eldorado 3lü Set ÇANTALI BPA İçermez Motivasyonel Su Matarası Pembe Su Matarası,Su Şişesi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü