Eldorado 3lü Set ÇANTALI BPA İçermez Motivasyonel Su Matarası Yeşil Su Matarası,Su Şişesi En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Aysegul

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
557
0
0
Eldorado 3lü Set ÇANTALI BPA İçermez Motivasyonel Su Matarası Yeşil Su Matarası,Su Şişesi Fiyatına Göre Alınır Mı?
Eldorado 3lü Set ÇANTALI BPA İçermez Motivasyonel Su Matarası Yeşil Su Matarası,Su Şişesi Şu Anki Satış Fiyatı 233.7 Tl'den Satılmaktadır.

Eldorado 3lü Set ÇANTALI BPA İçermez Motivasyonel Su Matarası Yeşil Su Matarası,Su Şişesi Memnuniyet Oranı Nedir?

Eldorado 3lü Set ÇANTALI BPA İçermez Motivasyonel Su Matarası Yeşil Su Matarası,Su Şişesi Hakkında yaklaşık 70 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9 .

Eldorado 3lü Set ÇANTALI BPA İçermez Motivasyonel Su Matarası Yeşil Su Matarası,Su Şişesi Detaylı Bilgi

Eldorado 3lü Set ÇANTALI BPA İçermez Motivasyonel Su Matarası Yeşil Su Matarası,Su Şişesi Ürününün Satıcısı, valletta Eldorado 3lü Set ÇANTALI BPA İçermez Motivasyonel Su Matarası Yeşil Su Matarası,Su Şişesi ürününü 233.7 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Eldorado 3lü Set ÇANTALI BPA İçermez Motivasyonel Su Matarası Yeşil Su Matarası,Su Şişesi Son Yorumlar
233.7 Tl ye satışta olan Eldorado 3lü Set ÇANTALI BPA İçermez Motivasyonel Su Matarası Yeşil Su Matarası,Su Şişesi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
70 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.9

Yorum: Daha öncede almıştım çok memnundum fakat bu kez defolu ve çantasız gönderildi ayrıca içinden pipet çıkmadı
İsim: D** K**
Tarih: 21 Eylül 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Vip Trend

Yorum: hediye olarak 2.olarak aldım sorunsuz elime ulaştı teşekkür ederim.
İsim: S** S**
Tarih: 09 Ocak 2024

Yorum: Mükemmel ve fiyatı da çok uygun.Plastik kokuyor yorumlarına hayret ettim.Zerre ğlastik kokusu yok.Çok şık ve kullanışlı..Çok teşekkür ederim satıcıya.
İsim: **** ****
Tarih: 19 Mart 2024

Yorum: inanamıyorum bu fiyata bu kalite ucu birbirinden güzel satıcı çok iyi.Ihtiyaciniz varsa dusunmeyin
İsim: S** B**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: çok beğendim çok kaliteli bu kadar beklemiyordum stikerlari ve pipet temizleme aparatı bile göndermişsiniz. çok teşekkürler çok güzel bir alışveriş oldu benim için.
İsim: G** G**
Tarih: 21 Haziran 2024

Yorum: hem kendime hem kardeşime sipariş verdim her şeyi tam ve sağlam geldi hatta temizleme fırçasını bi tane fazla koymuşlar teşekkür ederim 🌸 sadece çanta malzemesi şişeye biraz leke bırakmış ama o da önemli değil hemen yıkadım kullanmayı bekliyorum ✨☺
İsim: A** T**
Tarih: 07 Mart 2024

Yorum: arkadaşıma hediye aldım ve çok güzel
Tarih: 12 Aralık 2023

Yorum: teşekkür ederim
İsim: M** K** F**
Tarih: 09 Nisan 2024

Yorum: çox əla ürəyimcə oldu
İsim: R** Q**
Tarih: 07 Aralık 2023

Yorum: ürün çok güzel ben beğendim tavsiye ederim alın aldırın
Tarih: 26 Ağustos 2023

Yorum: Küçük oğluma aldık 2 Lt. Biraz fazla geldi ama olsun taşımayı seviyor.
İsim: Ş** A**
Tarih: 30 Aralık 2023

Yorum: Hafif plastik kokusu var ama suda koku yapmıyor zamanla geçer diye düşünüyorum çıkartmaları çok güzel göz önünde bulunduruyorum su içmeye teşvik ediyor taşıma çantası yürüyüş yaparken çok kullanışlı
İsim: T** D**
Tarih: 27 Temmuz 2023

Yorum: hızlı kargo, ve sağlam geldi. sadece büyük boyda siyah boya lekeleri var ama benim için çok da önemli değil...
İsim: E** Ç**
Tarih: 21 Kasım 2023

Yorum: harikaaa mükemmel bir urun
İsim: h** k**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Kargoyu açtığımda resimdeki parçamın kırık geldiğini gördüm ve parçasının içinde olmadığını gördüm. Yani daha önceden bu kırılmış ve bu şekilde kargolanmış olduğunu anladım. Bu sebeple bir daha bu satıcıdan alışveriş yapmak istemiyorum. Ürünün açıklamasına gelince; Su içmek için motivasyon amaçlı aldım, yaz aylarında çanta gibi yanında taşımak güzeDevamını Oku
İsim: Ali S. K.
Tarih: 01 Ağustos 2023

Yorum: Çok güzel görseldeki gibi geldi hediyeniz için tşk ederim :)
İsim: B** E**
Tarih: 09 Mart 2024

Yorum: güzel kaliteli bir ürün teşekürler
İsim: A** S**
Tarih: 23 Temmuz 2023

Yorum: Güzel sağam kullanışlı
İsim: A** A**
Tarih: 13 Kasım 2023

Yorum: Tatilde kullanıcam
İsim: S** K**
Tarih: 24 Ağustos 2023

Yorum: Düzgün satıcı orjinal ürün ama paketleme daha iyi olabilirdi direk kargo poşeti ile gönderilmiş. Kırılabilirdi.
İsim: l** y**
Tarih: 20 Mart 2024

Yorum: Ürün güzel fakat lekeli ama pek sorun değil benim için kargo hızlıydı . Ürün ; çanta , 2 temizleme aparatı 2 pipet ,3 suluk, ve 4 adet sticker bulunuyor ben sevdim bu fiyata bu perfonmans iyi bana göre
İsim: S** G**
Tarih: 24 Ekim 2023

Yorum: iyi güzel fiyata gore
Tarih: 14 Mart 2024

Yorum: eksiksiz geldi fakat üründe çıkmayan bir leke var yorumlarda çok fazla gördüm tesadüf olmuştur dedim ama bütün ürünler böyle galiba
Tarih: 23 Ekim 2023

Yorum: ürün güzel çantası çok kullanışlı. ancak plastiği çok kötü. herkes plastik numarasını sormuş buna yasal olmadığı için cevap veremiyoruz diyorlar.urunun altında herhangi bir şekilde plastik numarası yazmıyor ve üründe plastik kokusu çok var su içerken bile ağzınıza o tat geliyor.kullanamayacagim için çok üzüldüm.kizim hemen açıp içinden çıkan stickeDevamını Oku
Tarih: 30 Ekim 2023

Yorum: ürün plastik kokuyor, boyut olarak iyi çantası kaliteli
İsim: I** Ç** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Mart 2024

Yorum: güzel ama bazı yerlerde lekeler mevcut
İsim: H** Ö**
Tarih: 17 Nisan 2024

Yorum: Aldığım ürün kırık geldiği için iade ettim yeni sipariş veriyorum lütfen bu sefer dikkatli gönderir misiniz
İsim: D** A**
Tarih: 07 Ağustos 2023

Yorum: güzel istedigimgibi geldi 3 lü kılıflı
İsim: M** A**
Tarih: 08 Haziran 2024

Yorum: Şişelerin hepsi çok güzel koruma kılıfı güzel ama koruma kılıfı büyük boyun lekesini gizlemek için hediye edilmiş spor için ideal temizleme fırçaları da var kusurlu olsa da iade etmeyeceğim
Tarih: 17 Kasım 2023

Yorum: Lekeli geldi ama iadede etmedim güzel
Tarih: 18 Mart 2024

Eldorado 3lü Set ÇANTALI BPA İçermez Motivasyonel Su Matarası Yeşil Su Matarası,Su Şişesi Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: ürününün aciklama kisminda 3 lu set yaziyor. bu 3 lu set olan nedir o zaman?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. En büyüğü 2L, orta boyu 750Ml ve en küçüğü 300Ml 'dir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: teşekkür ederim Allah'a emanet olun
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: kaç litre üçüde?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. En büyüğü 2L, orta boyu 750Ml ve en küçüğü 300Ml 'dir. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Plastik numarası kaç cantası varmı
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünümüz BPA içermez sağlıklı Tritan malzemeden üretilmiştir ve Tarım Bakanlığı onaylıdır. Çantası vardır. Üretim kodu paylaşılmaz. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba büyük boyda olan kılıf çıkarılıpnyıkanabiliyor mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Evet.

Soru: Sadece 2 tane 2 litre en büyük olan kılıflı ürün satışı varmı
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Hayır.

Soru: merhaba malasef sizden almış oldugum siparişim bana ulaşmadi.bu durum icin ayrica üzgünüm..Hangi kargo firmaları ile calismaktasiniz.
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Trendyol Express ve Mng kargo ile anlaşmamız var. Hangi kargo firmasıyla gönderileceğine müdahale edemiyoruz. Bulunduğunuz lokasyon Trendyol Express'in anlaşmalı olduğu illerden biriyse siparişiniz Trendyol Express ile gönderilecektir. Almış olduğunuz ürünün iyi günlerde kullanılmasını diler, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

Soru: hangi kargo ile gönderim yapıyorsunuz
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Trendyol Express ve Mng kargo ile anlaşmamız var. Hangi kargo firmasıyla gönderileceğine müdahale edemiyoruz. Bulunduğunuz lokasyon Trendyol Express'in anlaşmalı olduğu illerden biriyse siparişiniz Trendyol Express ile gönderilecektir. Almış olduğunuz ürünün iyi günlerde kullanılmasını diler, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

Soru: Ürün cammı acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünümüz BPA içermez sağlıklı Tritan malzemeden üretilmiştir ve Tarım Bakanlığı onaylıdır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: ürünü almak istiyorum fakat görselde sticker ve 2.pipet hediye yazmiyor onlar yokmu yoksa?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Gönderilmektedir.

Soru: plastik numarasi kactir acaba?
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Ürünümüz BPA içermez sağlıklı Tritan malzemeden üretilmiştir ve Tarım Bakanlığı onaylıdır. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: teşekkürler Vip Trend ✨🪷
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba, her birinin kapasitesi nedir, (litre olarak) tşk

Soru: merhaba çantasi ve stickeri hediye midir
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Evet.

Soru: aciklama kisminda tam goremedigim icin sormak istedim 3 su matarasi ve bir 2lt su matarasi cantasi honderiyorsunuz degil mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Hayır. 1 adrt siyah kılıf gönderilmektedir.

Soru: Bu mavi olanın yanında pipet poşet temizleyici ve sticer geliyor mu

Soru: bu plastik mataralarin numarası kaç aceba

Soru: ikisidemi üçlü acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. ürün 3 lü satılmaktadır.

Soru: temizleme fırcaları 3 set çanta sticker hepsi mevcut mudur
Cevap: Değerli Müşterimiz, öncelikle Vip Trend'e gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Evet... Birebir görseldeki ürün gönderilecektir.

Soru: mrb başka rengi var mi

Eldorado 3lü Set ÇANTALI BPA İçermez Motivasyonel Su Matarası Yeşil Su Matarası,Su Şişesi Fotoğraf Ve Görseller

Eldorado 3lü Set ÇANTALI BPA İçermez Motivasyonel Su Matarası Yeşil Su Matarası,Su Şişesi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü