Elite Force Gk1000 Mekanik Hisli Rainbow Aydınlatmalı Türkçe Q Oyuncu Klavyesi Bu Ürünü Almalı Mı

Selin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
1,217
0
0
Elite Force Gk1000 Mekanik Hisli Rainbow Aydınlatmalı Türkçe Q Oyuncu Klavyesi Alanlar Memnun Mu?
Elite Force Gk1000 Mekanik Hisli Rainbow Aydınlatmalı Türkçe Q Oyuncu Klavyesi Şu Andaki Fiyatı 329.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Elite Force Gk1000 Mekanik Hisli Rainbow Aydınlatmalı Türkçe Q Oyuncu Klavyesi Alanlar Memnun Mu?

Elite Force Gk1000 Mekanik Hisli Rainbow Aydınlatmalı Türkçe Q Oyuncu Klavyesi Hakkında yaklaşık 9 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2 .

Elite Force Gk1000 Mekanik Hisli Rainbow Aydınlatmalı Türkçe Q Oyuncu Klavyesi Detaylı Bilgi

Elite Force Gk1000 Mekanik Hisli Rainbow Aydınlatmalı Türkçe Q Oyuncu Klavyesi Ürününün Satıcısı, Dark Elite Force Gk1000 Mekanik Hisli Rainbow Aydınlatmalı Türkçe Q Oyuncu Klavyesi ürününü 329.0 Tl'den Satılmaktadır.

Elite Force Gk1000 Mekanik Hisli Rainbow Aydınlatmalı Türkçe Q Oyuncu Klavyesi Son Yorumlar
329.0 Tl ye satışta olan Elite Force Gk1000 Mekanik Hisli Rainbow Aydınlatmalı Türkçe Q Oyuncu Klavyesi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
9 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.2

Yorum: Fiyat performans 10 numara, ben oyun için değil gece kullanmak içinaldım tavsiye ederim
İsim: **** ****
Tarih: 24 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Teknomeda

Yorum: Çok sağlam ve güzel kullanışlı
Tarih: 10 Şubat 2023
Satıcı: Smallman

Yorum: cok guzel daha oncede almistik
İsim: a** g** ö**
Tarih: 26 Eylül 2022

Yorum: Yaniiiiii....... İdare eder
Tarih: 09 Ağustos 2024
Satıcı: Emka Store

Yorum: güzel beğendim.
İsim: E** G**
Tarih: 18 Eylül 2023

Yorum: yanlış klavye gönderdiniz bu yüzden degerlendiremiyorum iade edecegim
İsim: dilek i.
Tarih: 21 Aralık 2021
Satıcı: UGURALOFİS MARKET

Elite Force Gk1000 Mekanik Hisli Rainbow Aydınlatmalı Türkçe Q Oyuncu Klavyesi Merak Edilenler Neler?

Soru: anti ghosting var mıdır?
Cevap: Merhaba ; Ürün özelliklerinde belirtildiği gibi gönderilmektedir. daha detaylı bilgi için sizden ricamız, ürün üretici firmasından ya da internet üzerinden araştırmanızı rica ederiz. SAYGILARIMIZLA TEKNOMEDA

Soru: PS4 uyumlu mudur
Cevap: Merhaba ; Ürün özelliklerinde belirtildiği gibi gönderilmektedir. daha detaylı bilgi için sizden ricamız, ürün üretici firmasından ya da internet üzerinden araştırmanızı rica ederiz. SAYGILARIMIZLA TEKNOMEDA

Soru: detaylı fotoğraf atarmısınız
Cevap: Merhaba ; ürünlerimiz sıfır paket çıkış yapılmakta olması dolayısı ile detaylı görsellerimiz mevcut değildir . SAYGILARIMIZLA

Soru: ürünün switch i nedir

Soru: nefes alma ve renk değiştirme modu varmı
Cevap: Merhaba, üründe aydınlatma ve rgb vardır

Soru: asus laptop ile uyumlu mu ? ve windows 11
Cevap: merhaba uyumludur

Soru: iyi günler sizden dark elite force
Cevap: Meehaba bizde everest var efendim.

Soru: ağırlığı ne kadar en i ve boyu nedir

Soru: tuşlar ışıklımı gece hangi tuşa bastığımı gormek istiyorum
Cevap: Merhaba, klavye aydınlatmalıdır

Elite Force Gk1000 Mekanik Hisli Rainbow Aydınlatmalı Türkçe Q Oyuncu Klavyesi Ürünün Detaylı Resimleri

Elite Force Gk1000 Mekanik Hisli Rainbow Aydınlatmalı Türkçe Q Oyuncu Klavyesi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü