Emh14- Ayarlanabilir Dambıl Çalışma Ve Mekik Sehpası - Kolay Kurulum Tavsiye Eder Misiniz ?

Saziye

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
589
0
5
Emh14- Ayarlanabilir Dambıl Çalışma Ve Mekik Sehpası - Kolay Kurulum Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Emh14- Ayarlanabilir Dambıl Çalışma Ve Mekik Sehpası - Kolay Kurulum Şu Andaki Değeri 4259.0 Tl'den Satılmaktadır.

Emh14- Ayarlanabilir Dambıl Çalışma Ve Mekik Sehpası - Kolay Kurulum Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Emh14- Ayarlanabilir Dambıl Çalışma Ve Mekik Sehpası - Kolay Kurulum Hakkında yaklaşık 63 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9 .

Emh14- Ayarlanabilir Dambıl Çalışma Ve Mekik Sehpası - Kolay Kurulum Ürün Bilgisi

Emh14- Ayarlanabilir Dambıl Çalışma Ve Mekik Sehpası - Kolay Kurulum Ürününün Satıcısı, Proforce Emh14- Ayarlanabilir Dambıl Çalışma Ve Mekik Sehpası - Kolay Kurulum ürününü 4259.0 Tl'den Satılmaktadır.

Emh14- Ayarlanabilir Dambıl Çalışma Ve Mekik Sehpası - Kolay Kurulum Ürünü Kullananların Görüşleri
4259.0 Tl ye satışta olan Emh14- Ayarlanabilir Dambıl Çalışma Ve Mekik Sehpası - Kolay Kurulum Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
63 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.9

Yorum: 1 günde geldi. Sağlam ambalaj yapılmış. Ürün kaliteli. Araştırarak aldık. Satıcı Proforce, kolay ulaşılabilen, destek veren, dürüst bir firma. Hem ürünü ve hem de firmayı, almayı düşünenlere tavsiye ederim.
İsim: M** G**
Tarih: 27 Temmuz 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: Proforce

Yorum: iyiki aldık spor salonlarına elveda
İsim: N** Y**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: Harika saglam ve hiç sallanma gıcırdatma vs yok kaliteli çok ama çok begendim kargolama çok iyi sapa sağlam geldi kurulu vaziyette geliyor almak isteyen her keze. Tavsiye ederim hiç terddüt etmesinler 👍
İsim: A** T**
Tarih: 17 Eylül 2024

Yorum: aşırı kaliteli harika bir ürün bench press ayarı var.
İsim: **** ****
Tarih: 18 Şubat 2024

Yorum: Eşime aldım , beğendi, kargolanması baya iyi, teşekkürler
İsim: S** M** S**
Tarih: Elite Üye
Beden: 16 Temmuz 2023

Yorum: Ürün gayet güzel ve sağlam işinizi görmeye yeterli
İsim: İ** S**
Tarih: 27 Temmuz 2024

Yorum: sağlam ve konforlu
İsim: A** F** K**
Tarih: 15 Haziran 2024

Yorum: Kesinlikle alınması gereken bi ürün . Kalite , fiyat her şey harika . Teşekkürler
İsim: S** K**
Tarih: 25 Nisan 2024

Yorum: Çok kullanışlı pratik ve sağlam
İsim: S** U**
Tarih: 28 Mayıs 2024

Yorum: Abi gözü kapalı alın çok sağlam kaliteli
Tarih: 10 Ağustos 2023

Yorum: Tam bir fiyat performans ürünü..Özenli gönderim için de teşekkür ederim.
İsim: R** B**
Tarih: 25 Ağustos 2023

Yorum: içinize sinecek bi ürün
Tarih: 11 Temmuz 2023

Yorum: Kurumu kolay, sağlam hissettiriyor.
İsim: E** B**
Tarih: 04 Ağustos 2023

Yorum: Ürün kaliteli ve kullanışlı fiyatına göre çok kaliteli 👍
İsim: ALİ U.
Tarih: 23 Haziran 2023

Yorum: kaliteli bir ürün, ihtiyaç olan her açı mevcut
Tarih: 05 Nisan 2024

Yorum: Beklediğimden daha kaliteli. Olması gerekenden daha ucuz.
İsim: M** K**
Tarih: 05 Ocak 2024

Yorum: beklediğimizden çok iyi süper tavsiye ederim
İsim: B** O**
Tarih: 11 Ağustos 2023

Yorum: Kaliteli bir sehpa çok beğendim ürün kendini belli ediyor
İsim: F** E**
Tarih: 09 Aralık 2023

Yorum: mükemmel ötesi kaliteli
İsim: İ** E**
Tarih: 15 Ağustos 2023

Yorum: ürün beklediyimden cokdaha iyoydi kaliyeli saglam bi urün bosluk sallanma hic yok bir arkadasim 1500 lira civarı satilan o sehpalardan almistı bununla mukayese bile edilemez alan pişman olmaz
Tarih: 14 Temmuz 2023

Yorum: şimdiye kadar satın aldığım en kaliteli sehpa diyebilirim
Tarih: 14 Ağustos 2023

Yorum: Ürün gym deki kaliteli malzemelerin aynısı hiç tereddutte kalmadan alabilirsiniz
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: Ürün kalitesine göre ucuz kalmış çok sağlam ve kullanışlı
İsim: F** Ç**
Tarih: 22 Mayıs 2024

Yorum: Kaliteli güzel
İsim: S** A**
Tarih: 09 Ağustos 2023

Yorum: Spor salonlarındaki sehpalar gibi dayanıklı be başarılı bir ürün. 96 kilo olmama rağmen rahatlıkla kullanıyorum. Biraz daha para verip böyle kaliteli bir sehpa almayı tavsiye ederim.
İsim: Y** S**
Tarih: 03 Ocak 2024

Yorum: Spor salonundakileri aratmayacak kalitede. ağırlık sehpası arıyorsanız kesinlikle bunu almalısınız.
İsim: v** k**
Tarih: 10 Ocak 2024

Yorum: kesinlikle alın aldırın salondaki profesyonel sehpalara çok çok yakın.saglam fazlasıyla iş görür.
İsim: S** T**
Tarih: 08 Mayıs 2024

Yorum: Çok kaliteli bu fiyata çok iyi teşekkür ediyorum
İsim: G** A**
Tarih: 04 Temmuz 2023

Yorum: Çok iyi tam fiyat performans ürünü.
İsim: T** Ş**
Tarih: 28 Haziran 2024

Yorum: Proforce kalitesi. 130 kilo max diyor satıcı 150 ile gayet iyi kullandım,siz denemeyin ama o güven var.
İsim: İ** K**
Tarih: 27 Haziran 2024

Emh14- Ayarlanabilir Dambıl Çalışma Ve Mekik Sehpası - Kolay Kurulum Ürünle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Soru: katlanabilirmi ?
Cevap: Merhabalar, 7 kademeli ayarlanabilir eğim açılı sırt minderi ve sabit oturma minderi ile her boya uygun hale gelir ve farklı kas gruplarının çalışmasını sağlar. 7 kademe ayarlanabilen ( 90° - 180° ) bench press imkanı sunar. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Ürün tam düz oluyor mu
Cevap: Merhabalar, ayarlanabilir şekildedir.

Soru: Merhaba, ürün kullanılmadığinda katlanıp ütü masası gibi dik konuluyor mu?
Cevap: Merhabalar, rahatlıkla katlanıp kullanılabilir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhabalar. oturma kısmı sabit eğimli sanırım. sehpa oturma ve yaslanma kısmı ile tam düz olmuyor mu
Cevap: Merhabalar, ayarlanabilir şekildedir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: boy en bilgisi alabilir miyim
Cevap: Merhaba efendim. Öncelikle ürünümüzle ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Kurulu halinde ürünün genişliği 44cm. Yükseklik 121cm. Uzunluk 145 cm. İyi günler.

Soru: Merhaba bu ürün ile versal modelini arasındaki farklar nelerdir? Taşıma kapasitesi farkı var sanırım başka ne tür farklar var yardımcı olur musunuz
Cevap: Merhabalar, öncelikle ürünümüz ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Taşıma kapasitesi dışında bir fark bulunmuyor. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: merhaba ürü. decline bench press'e uygun mu ? Yani -15 e ayarlanabiliyor mu ?
Cevap: Merhabalar, uygundur. Ayarlanarak kullanılabilir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Birine 7 kademe, birine 5 kademe ayarlanabilir demişsiniz. Hangisi doğru? Sehpa düz hâle geliyor mu?
Cevap: Merhabalar, öncelikle ürünümüz ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. 5 kademedir.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: urunu aldimda bana kademelerin tum acılarini soyler misinziz
Cevap: Merhabalar, öncelikle ürünümüz ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. 5 kademe ayarlanabilen ( 90° - 160° ) bench press imkanı sunar. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Sehpa 180° düz hâle ayarlanabiliyor mu?
Cevap: Merhabalar, öncelikle ürünümüz ile ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. 160 dereceye kadar çıkabilmektedir.Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba. Farkındaysanız, kaç kg taşıyabileceği muğlak şekillerde cevaplanmış. Kullanıcının kilosu ile beraber toplamda 136kg mı taşıyor? Yani TOPLAM taşıyabileceği kilo 136 ise, ben 90 kg olarak sadece 46kg kullanabilirim ve üst sınıra dayanmış olurum değil mi? Lütfen bu tür soruları daha net cevaplayın çünkü hani minderinin yumuşaklığından vs çok daha önemli olanhusıs budur
Cevap: Merhabalar efendim, evet efendim açıklamada belirtilen rakam doğru olmaktadır. 136 kg kişinin kendi ağırlğı ve kullanabileceği ağırlıktır ve bu maksimum olmaktadır. Sağlıklı ve iyi günler dileriz.

Soru: 80 kg yim max kaç kg ağırlık kullanabilirim kendi kilomun üstüne bu üründe
Cevap: Merhabalar efendim, sehpamız 136 kg taşıyabilmektedir. Kilonuz 80 olduğundan geriye 56 kg kaldırabilmektesiniz. Sağlıklı ve iyi günler dileriz.

Soru: oturduğumuz yer tam düz oluyor mu acaba
Cevap: Merhabalar, evet efendim tam düz şelilde kullanabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: Merhabalar. Aşağıya kadar tam iniyor mu. -30 derece açı.
Cevap: Merhaba. Öncelikle ürünümüzle ilgilendiğiniz için teşekkür ederiz. Evet, ürünümüz 30 derece iniyor. İyi günler.

Soru: Incline press yapmaya imkan veriyor mu alet, alt minderi sabit gibi duruyor ondan sordum
Cevap: Merhabalar efendim, Proforce EMH14- Ayarlanabilir Dambıl Çalışma ve Mekik Sehpası temelde decline bench press, incline bench press, bench press ve kademeli mekik hareketlerini destekler. Dumbıl yardımıyla çalışılması durumunda bir çok kas grubunun güçlenmesinde etkilidir. Spor salonlarında, fitness merkezlerinde, sitelerin sosyal alanlarında ve ev içi kullanımda uygundur. Sağlıklı ve iyi günler dileriz.

Soru: Selamlar 75 kgyim dambıllar ile birlikte maksimum kaç kg taşıyabilir
Cevap: Merhabalar, Maksimum kullanıcı ağırlığı:136 Kg taşınabilmektedir ,Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: ÜRÜN KURULU MU GELİYOR
Cevap: Merhabalar efendim, evet kurulu gelmektedir. Sağlıklı ve iyi günler dileriz.

Soru: Merhaba tacir, Proforce Emh14a modeli ile farki "çekme ayar pimi" midir?
Cevap: Merhabalar efendim, bir fark olmamaktadır. Sağlıklı ve iyi günler dileriz.

Soru: 105 kilo taşır mı
Cevap: Merhaba, 130 kg taşıma kapasitesi var.

Soru: Merhabalar ürünün taşıma kapasitesi 200 kg mı 136 kg mı bi yorumda 136 kg bi yorumda 200 kg demişsiniz maksimum taşıma kapasitesi nedir ?
Cevap: Merhabalar, Maksimum kullanıcı ağırlığı:136 Kg dır. Keyifli alışverişler dileriz.

Emh14- Ayarlanabilir Dambıl Çalışma Ve Mekik Sehpası - Kolay Kurulum Ürün Resimleri

Emh14- Ayarlanabilir Dambıl Çalışma Ve Mekik Sehpası - Kolay Kurulum En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü