Endoskopik Yılan Kamera 2 mt Pro Sert Kablo (usb+micro+type-c) Tavsiye Eder Misiniz-

Yaren

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
1,219
0
15
Endoskopik Yılan Kamera 2 mt Pro Sert Kablo (usb+micro+type-c) Alanlar Memnun Mu?
Endoskopik Yılan Kamera 2 mt Pro Sert Kablo (usb+micro+type-c) Şuanki Fiyatı Ne Kadar 599.0 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Endoskopik Yılan Kamera 2 mt Pro Sert Kablo (usb+micro+type-c) Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Endoskopik Yılan Kamera 2 mt Pro Sert Kablo (usb+micro+type-c) Hakkında yaklaşık 7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.6 .

Endoskopik Yılan Kamera 2 mt Pro Sert Kablo (usb+micro+type-c) Teknik Detaylar

Endoskopik Yılan Kamera 2 mt Pro Sert Kablo (usb+micro+type-c) Ürününün Satıcısı, S Store Endoskopik Yılan Kamera 2 mt Pro Sert Kablo (usb+micro+type-c) ürününü 599.0 Tl'den Satılmaktadır.

Endoskopik Yılan Kamera 2 mt Pro Sert Kablo (usb+micro+type-c) Yorumlar Ve Değerlendirmeler
599.0 Tl ye satışta olan Endoskopik Yılan Kamera 2 mt Pro Sert Kablo (usb+micro+type-c) Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
7 Değerlendirme, Ortalama Puan: 3.6

Yorum: Bozuk almayın olmuyor
İsim: B** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 04 Şubat 2023
Satıcı: Havuz Elektronik

Yorum: Ben bu ürünü calistiramadım
İsim: M** Ç**
Tarih: 06 Mart 2024
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: AsfalAvm

Yorum: ürün güzel, qr kod ile indirilen AN camera uygulaması poco x3 nfc desorunlu onun yerine smart endescope camera ile otg bağlantı mükemmeltelefonun muhakkak otg desteği olması gerekir
İsim: E** A**
Tarih: 18 Şubat 2023

Yorum: ürün çalışmıyor iade gonderdim kabul etmiyor satıcı tüketici hakemheyetine başvuracağım
İsim: C** A**
Tarih: 04 Şubat 2023

Endoskopik Yılan Kamera 2 mt Pro Sert Kablo (usb+micro+type-c) Sıkça Sorulan Sorular

Soru: iphone 15pro için uygun mu
Cevap: Uyumlu değildir..

Soru: merhaba, kamera çapı kaç mm?
Cevap: Merhaba kontrol edilip dönüş yapılacaktır.

Soru: Mikrofonlu ve gece görüşü varmı.harekete duyarlimi
Cevap: Evet efendim

Soru: Kamera kalitesi nasıl acaba?Örnek bir fotoğraf atabilir misiniz?
Cevap: TM efendim

Soru: merhaba endoskobik kamera hakkında bir soru sormak istiyorum. matematik üzerine özel ders veren bir ögretmenim. online bireysel derslerimi zoom programı üzerinden yapiyorum soeu cözümlerinde öğrencimin işlemlerini görmem gerekiyor acaba bu ürünü zoom programında kullanabiliyormuyuz
Cevap: Merhaba hayır

Soru: samsung telefonlara uyumlu mu acaba rica etsem

Soru: kamera çekim kalitesini görebilirsiniz. örneğin, 1 saatlik cekim kaç GB yer kapatir
Cevap: Kontrol edelim efendim

Soru: karanlık yeri yer altını nasıl peki gorucez bunla ve görüntü kalitesi nasıl
Cevap: Kameranın ucunda ışık bulunmaktadır.

Soru: Taybsi şarj girişine uyumlumu
Cevap: EVET EFENDİM

Soru: Merhaba Kamera özellikleri neler bir de su geçirmez özelliği var mı

Soru: bu alət ne için kullaniliyor?
Cevap: Yılan kamera efendim

Soru: merhabalar. cihazı online olarak telefonda izleyebiliyor muyuz

Soru: Ürünü aldım uygulama indirdim ama kamera aktif olmadı uğraşmama rağmen
Cevap: Ürün arızalıylsa gönderin değiştirelim

Soru: Kaç megapiksel
Cevap: Merhaba 2 mp

Soru: Üç kısımları nasıl geliyor iPhone ucu lazım onun gelmesi gerekiyor
Cevap: kontrol edelim

Soru: Huawei p30lite uyumlumu yoksa aparatı farklımı
Cevap: uyar efendim

Soru: samsung a11 uyumlu mu

Soru: samsung a31 telefon için uyumludur teşekkürler

Endoskopik Yılan Kamera 2 mt Pro Sert Kablo (usb+micro+type-c) Resim Galerisi

Endoskopik Yılan Kamera 2 mt Pro Sert Kablo (usb+micro+type-c) En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü