Erkek %100 Pamuklu Kumaş Slim Fit Kesim Beyaz Polo Yaka T-shirt Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Aysegul

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
557
0
0
Erkek %100 Pamuklu Kumaş Slim Fit Kesim Beyaz Polo Yaka T-shirt Alınması Gereken Bir Ürün Mü?
Erkek %100 Pamuklu Kumaş Slim Fit Kesim Beyaz Polo Yaka T-shirt Şu Anki Fiyatı 459.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Erkek %100 Pamuklu Kumaş Slim Fit Kesim Beyaz Polo Yaka T-shirt Kaç Kişi Memnun?

Erkek %100 Pamuklu Kumaş Slim Fit Kesim Beyaz Polo Yaka T-shirt Hakkında yaklaşık 71 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Erkek %100 Pamuklu Kumaş Slim Fit Kesim Beyaz Polo Yaka T-shirt Ürün Açıklaması

Erkek %100 Pamuklu Kumaş Slim Fit Kesim Beyaz Polo Yaka T-shirt Ürününün Satıcısı, COMBİNE MİCHAİL Erkek %100 Pamuklu Kumaş Slim Fit Kesim Beyaz Polo Yaka T-shirt ürününü 459.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek %100 Pamuklu Kumaş Slim Fit Kesim Beyaz Polo Yaka T-shirt En Son Yapılan Yorumlar
459.9 Tl ye satışta olan Erkek %100 Pamuklu Kumaş Slim Fit Kesim Beyaz Polo Yaka T-shirt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
71 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: çok güzel tam beden
İsim: K** K**
Tarih: 03 Temmuz 2024
Beden: Beden:XL
Satıcı: COMBINE MICHAIL

Yorum: urun kalite doku ve kalip olarak harika
İsim: **** ****
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Beden:S

Yorum: urun gayet güzel kaliteli tavsiye ederim
İsim: m** ü**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: güzel fiyat performans ürünü bedeniniz neyse aynını alabilirsiniz
İsim: E** k**
Tarih: 28 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Beğndim istefim gibiydi
İsim: H** S**
Tarih: 27 Ağustos 2024
Beden: Beden:L

Yorum: kendi bedeninizden Bir beden büyük alın çok beğendim çok güzel çok kaliteli ama boyu biraz uzun boydan 4 santim kısa olsa daha iyi olacak
İsim: A** A**
Tarih: 25 Ağustos 2024

Yorum: iki beden küçük alın ilk yıkamada küçüldü
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: ürün gayet güzel ve beğendim
İsim: Z** G**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: on numara 5 Yıldız
İsim: M** H**
Tarih: 18 Ağustos 2024

Yorum: sorunsuz bir şekilde elime ulaştı satıcıya teşekkürler
İsim: F** S**
Tarih: 03 Ağustos 2024

Yorum: Fümesi alıp çok beğenmiştim beyazınıda alın
İsim: H** B**
Tarih: Elite Üye
Beden: 02 Ağustos 2024

Yorum: çok hoş ve güzel
İsim: g** d**
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: teşekkür ederim saygılar
İsim: T** T**
Tarih: 16 Mayıs 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: Çok güzel kumaşı yeri hediye aldım kesinlikle alabilirsiniz
Tarih: 27 Haziran 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: iyiydi bedeninizi alın , inşallah yıkamadan sonra da aynı kalır
İsim: Ö** F** Y**
Tarih: 19 Mayıs 2024

Yorum: beyazı da harika eşimin üstünde çok güzel durdu verilen parayı hakediyor
İsim: G** G** A**
Tarih: 22 Mayıs 2024

Yorum: Hızlı kargo ve kaliteli bir ürün tavsiye ederim
İsim: G** E**
Tarih: 30 Mayıs 2024

Yorum: Hızlı teslimat ürün fiyatına göre kaliteliydi
İsim: d** c** ç**
Tarih: 15 Mayıs 2024

Yorum: çok güzel çok beğendim farklı renklerde tekrar sipariş vereceğim
İsim: E** Y**
Tarih: 22 Haziran 2024

Yorum: çok iyi parasına göre teşekkürler
İsim: u** z**
Tarih: 30 Mayıs 2024

Yorum: beğendim kumaşı rengi filan f/p ürünü kollarının ucu düz olsa daha iyi olurdu ona dikkat etmemiştim
İsim: R** Y**
Tarih: 18 Mayıs 2024

Yorum: kumaşı çok iyi güzel
İsim: A** S**
Tarih: 04 Haziran 2024

Yorum: ön numara bi tişört
İsim: V** G**
Tarih: 29 Temmuz 2024

Yorum: güzel ürün tavsiye ederim
İsim: G** E**
Tarih: 25 Haziran 2024

Yorum: Kesinlikle tavsiye etmiyorum en düşük derecede yıkamama rağmen ürün ilk yıkamada çekti
Tarih: 28 Haziran 2024

Yorum: .......👍👍👍👍👍👍👍
İsim: H** Y**
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: Ürün renk olarak güzel fakat her geçen gün çekiyor , normalde L giyiyorum xl aldim resmen s bedene döndü
İsim: m** a**
Tarih: 09 Temmuz 2024

Yorum: Bir yıkanışta kısaldı hakım helal değildir
İsim: Fehmi K.
Tarih: 20 Temmuz 2024
Beden: Boy:175cm

Yorum: bi makıneye atıbca küçüldü tafsıye etmıyorum
İsim: Z** T**
Tarih: 27 Temmuz 2024

Yorum: ürünü hediye olarak almıştım açtığımız da kolları bu şekilde sanki daha önce giyilmiş gibiydi iade edeceğim
Tarih: 21 Haziran 2024
Beden: Beden:2XL

Erkek %100 Pamuklu Kumaş Slim Fit Kesim Beyaz Polo Yaka T-shirt Akıllarda Kalan Sorular

Soru: 1.78 boyum 86 kılom
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, M beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: 180 boy 70 kilo
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, M beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: boy 1 80 kilo 100 hangi beden olur efendim
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, XXL beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: ic gosterir mi
Cevap: Merhaba efendim, daha önce ürünümüz hakkında böyle bir geri dönüş almadık.

Soru: merhaba ürünlerin kumaşı pamuklumu polyestermi
Cevap: Merhabalar efendim ürün %100 pamuk içeriklidir.

Soru: merhaba boy 1.70 kilo 80
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, L beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz. COMBINE MICHAIL.

Soru: kolay gelsin 170boy 85 kilo hangi beden uygun olur acaba birde dar kesimmi acaba
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, L beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz. COMBINE MICHAIL.

Soru: 1.75 boy 70 kilo

Soru: 100 kilo 1 80 boy hangisini bedeni önerirsiniz
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, XXL beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: tam pamuklumu ? yikarek makinede rengi gitmez mi?
Cevap: Merhaba efendim 30 derecede hassas ayarda yıkarsanız hiçbir problem olmayacaktır. Ürünümüz %100 pamuktur. İyi günler dileriz

Soru: 180 boy 75 kg

Soru: 1.84 boy 85 kiloyum hangi benden uygun ?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, L beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: 1.72 boy, 87 kilo kaç beden olur?

Soru: Görseldeki ürün kaç beden?
Cevap: Merhabalar, değerli müşterimiz maalesef ölçüleri elimizde mevcut değildir dilerseniz boy ve kilo bilgileri ile yardımcı olabiliriz.

Soru: 180 boy 110 kilo
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, XXXL beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: 1.85 boy 90 kilo hangi beden
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, XL beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: 170 boy 66 kilo kaç beden almaliyiz
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, S beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: 168boy 62 kilo
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, S beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: 66 kilo 180 boy kav bedn almalıyım

Soru: 1.60 boy 70 kilo hangi beden almalıyım

Erkek %100 Pamuklu Kumaş Slim Fit Kesim Beyaz Polo Yaka T-shirt Ürün Resimleri

Erkek %100 Pamuklu Kumaş Slim Fit Kesim Beyaz Polo Yaka T-shirt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü