Erkek %100 Pamuklu Kumaş Slim Fit Kesim Karamel Polo Yaka T-shirt Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Zuleyha

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
566
0
0
Erkek %100 Pamuklu Kumaş Slim Fit Kesim Karamel Polo Yaka T-shirt En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Erkek %100 Pamuklu Kumaş Slim Fit Kesim Karamel Polo Yaka T-shirt Şu Andaki Değeri 459.9 Tl'den Satılmaktadır.

Erkek %100 Pamuklu Kumaş Slim Fit Kesim Karamel Polo Yaka T-shirt Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Erkek %100 Pamuklu Kumaş Slim Fit Kesim Karamel Polo Yaka T-shirt Hakkında yaklaşık 35 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Erkek %100 Pamuklu Kumaş Slim Fit Kesim Karamel Polo Yaka T-shirt Ürünün Detayları

Erkek %100 Pamuklu Kumaş Slim Fit Kesim Karamel Polo Yaka T-shirt Ürününün Satıcısı, COMBİNE MİCHAİL Erkek %100 Pamuklu Kumaş Slim Fit Kesim Karamel Polo Yaka T-shirt ürününü 459.9 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Erkek %100 Pamuklu Kumaş Slim Fit Kesim Karamel Polo Yaka T-shirt Yorumlar Hakkında Bilgi
459.9 Tl ye satışta olan Erkek %100 Pamuklu Kumaş Slim Fit Kesim Karamel Polo Yaka T-shirt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
35 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: kalitesi güzel kesimi geniş beden L
İsim: e** a**
Tarih: 21 Mayıs 2024
Beden: Beden:M
Satıcı: COMBINE MICHAIL

Yorum: beyendim çok iyi
İsim: N** c**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: gayet güzel beğendik
İsim: L** A**
Tarih: 01 Eylül 2024
Beden: Beden:L

Yorum: eşim için aldım Teşekkür ederim resimdeki gibi geldi
İsim: Z** Ö**
Tarih: 19 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: ürün çok güzel ama korgo şirketi değişmesi lazım evime gelmeden yok evde denildi
İsim: a** K**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: kalitesi güzel eşime aldım çok beğendik
İsim: Ö** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 16 Ağustos 2024

Yorum: kumaşı güzel kaliteli alın kesinlikle
İsim: **** ****
Tarih: 15 Ağustos 2024

Yorum: rengi falan çok iyi kumaşı dokusu güzel kaliteli
İsim: F** S**
Tarih: 03 Ağustos 2024

Yorum: tavsiye etmm begenmdim
İsim: Cemile ü.
Tarih: 31 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel slim fit L beden tam oldu kilo 80 boy -1’72
İsim: Zafer K.
Tarih: 29 Mayıs 2024
Beden: Boy:172cm

Yorum: ürünü beğendim kaliteli göründüğü gibiydi eşime aldım ilk gördüğümde büyük gibiydi ama yikadiktan sonra çekme yaptı tam oldu 1.72 boy 76 kilo L beden
Tarih: 13 Haziran 2024

Yorum: çok güzel beğendik
İsim: A** K**
Tarih: 09 Temmuz 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: kalıbı duruşu çok güzel eşime hedıye aldım çok beğendi
İsim: S** A**
Tarih: 16 Temmuz 2024

Yorum: elime aldım hediye çok beğendi
Tarih: 25 Temmuz 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: güzel bir tişört
Tarih: 07 Temmuz 2024

Yorum: çok güzel kaliteli
Tarih: 03 Temmuz 2024

Yorum: Gayet başarılı bi ürün
İsim: G** K**
Tarih: 10 Haziran 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: Çok güzel bir ürün
İsim: G** K**
Tarih: 12 Haziran 2024
Beden: Boy:167cm

Yorum: güzel ürün sorunsuz geldi
İsim: M** Ş**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Haziran 2024

Yorum: Beğendim kumaşı rengi filan f/p ürünü kolları düz olsa daha iyi olurdu ona dikkat etmemiştim
İsim: R** Y**
Tarih: 18 Mayıs 2024

Yorum: kumaşı güzeldi fakat 30 derecede yikamama rağmen çekme yaptı küçüldü malsf
İsim: S** E**
Tarih: 29 Mayıs 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Göründgü gibi geldi güzel ama bir beden büyük almanızı öneririm dar kalıp
İsim: e** C**
Tarih: 04 Haziran 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: koltuk altları orantısız, uzerindeki çizgiler yamuk. Tavsiye etmem
İsim: R** A**
Tarih: 16 Mayıs 2024

Erkek %100 Pamuklu Kumaş Slim Fit Kesim Karamel Polo Yaka T-shirt Merak Edilen Konular

Soru: 1.55 47 kilo olurmu
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, S beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz. COMBINE MICHAIL.

Soru: boy 1.83 kilo 90
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, XL beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: Boy 178 Kilo 85 hangi beden olur bana yardımcı olur musunuz
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, L beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz. COMBINE MICHAIL.

Soru: manken ölçüleri nedir ve üzerindeki beden nedir
Cevap: Merhabalar, değerli müşterimiz maalesef ölçüleri elimizde mevcut değildir dilerseniz boy ve kilo bilgileri ile yardımcı olabiliriz.

Soru: Boy 1.80 kilo 77 hangi beden olur acaba
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, L beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz. COMBINE MICHAIL.

Soru: bedene göre mi almamız lazım
Cevap: dilerseniz boy ve kilo bilgileri ile yardımcı olabiliriz.

Soru: merhaba boy 173 kilo 64
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, M beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: Boy172 kilo69 hangi beden olur? iç gösterirmi?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, M beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: xxl 2xl diyemi geciyo
Cevap: evet efendim

Soru: Merhaba 186 cm boy 89 kg hangi beden uygun olur
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, XL beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba 178 95 kaç beden almam uygun olur acaba

Soru: 170 65 kilo kaç beden uygundur

Soru: 98 kq hangi beden uyğun olur?

Soru: Merhaba. Boy 1.77 kilo 77 hangi beden uyumludur?

Soru: Neden xxl yok yoksa 2 xxl diyemi geçiyor
Cevap: 2xl efendim

Soru: merhaba boy 1.78 kilo 82 hangi beden almalıyım

Soru: tam teşekkürler
Cevap: Rica ederiz efendim.

Erkek %100 Pamuklu Kumaş Slim Fit Kesim Karamel Polo Yaka T-shirt Ürün Resimleri

Erkek %100 Pamuklu Kumaş Slim Fit Kesim Karamel Polo Yaka T-shirt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü