Erkek Açık Gri Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon E003512 En Ucuzu Nerede Bulunur ?

PusulaKahve

Bilgili
9 Ağu 2023
307
1
0
Erkek Açık Gri Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon E003512 Ürün Alınmaya Değer Mi?
Erkek Açık Gri Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon E003512 Mevcut Fiyatı 431.99 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Erkek Açık Gri Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon E003512 Gerçek Kullanıcı Görüşleri Neler?

Erkek Açık Gri Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon E003512 Hakkında yaklaşık 416 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Erkek Açık Gri Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon E003512 Ürün Bilgisi

Eskitme yıkama, Likralı, Bozuk para cepli, Arkası aplike cepli, Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon;Mevsimlik kullanıma uygundur.;Stüdyo Çekimlerinde Renkler Işık Farklılığından Dolayı Değişiklik Gösterebilir.;Online Özel koleksiyonu ürünüdür.;Model Boy: 189 cm Göğüs: 100 cm Bel: 76 cmBasen:96 cm;Numune Bedeni: 32;%98 Pamuk %2 Elastan; >_x000D_

Erkek Açık Gri Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon E003512 Ürününün Satıcısı, Avva Erkek Açık Gri Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon E003512 ürününü 431.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Açık Gri Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon E003512 Kullananlar
431.99 Tl ye satışta olan Erkek Açık Gri Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon E003512 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
416 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Tam beden alabilirsiniz çok iyi
İsim: B** B**
Tarih: 03 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: AVVA

Yorum: Tam beden alabilirsiniz. Teşekkürler
İsim: S** Ş**
Tarih: 02 Nisan 2023
Beden: Beden:32

Yorum: 10 numara 5 yıldız. Nişanlıma aldım. tam beden
İsim: A** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 10 Haziran 2023

Yorum: Çok iyi kalıteli ama bi beden büyük Alım
İsim: K** A**
Tarih: 19 Mayıs 2023
Beden: Boy:181cm

Yorum: ürün çok kaliteli çok güzel 2 beden büyüğünü almışım iade ettim iade adresime kadar geldiler aldılar çok teşekkürler,2 beden küçüğünü sipariş ettim
İsim: A** a**
Tarih: 04 Mart 2023
Beden: Beden:34

Yorum: Rengi duruşu çok güzel 👍🏻 tam beden alınabilir
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 16 Nisan 2023

Yorum: renk güzel parlak siyah tam beden alın
İsim: b** b**
Tarih: 15 Haziran 2023
Beden: Boy:173cm

Yorum: Dokusu kumaşı çok güzel bedeni tam oldu eşime
İsim: S** Y**
Tarih: 21 Mart 2023
Beden: Beden:33

Yorum: Kalite gğzel tam beden alın
İsim: S** K**
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: Rengi için tereddüt etmiştik ama gayet güzeldi kendi bedeninizi alın.
İsim: Sevinç K.
Tarih: 30 Mayıs 2023

Yorum: bedeni tam oldu kaliteli
İsim: **** ****
Beden: 14 Mart 2023

Yorum: Oğluma aldım kalıbı duruşu çok güzel teşekkürler
İsim: H** D**
Tarih: 20 Nisan 2023

Yorum: güzel pantolon
İsim: i** n** k**
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: babama aldım cok begendi
İsim: S** T**
Tarih: 13 Mayıs 2023

Yorum: siyahla gri aldım. siyahın acayip boyu uzun oldu. gri de giyilmeyecek kadar değil ama dar oldu. yani iki bedenin 34 de birbirinden farklı çıktı. normalde 36 giyerim o da çuval gibi oldu. 95 kg 174
İsim: Y** Ç**
Tarih: 08 Mart 2023

Yorum: Cook güzel bi kot liralık olması daha da güzel incecik ve yumuşacık eşim 80 kilo 31 beden tam oldu
İsim: M** U**
Tarih: 06 Nisan 2023
Beden: Beden:31

Yorum: Daha çok almadığıma pişman oldum harika oldu eşime
İsim: A** K**
Tarih: 12 Haziran 2023

Yorum: Gayet güzel yazlık bi pantolon kendi bedeninizi tercih edin. 186 boy -83kilo için 32 beden tam oturdu,tavsiye edilir.
İsim: a** ö**
Tarih: 10 Temmuz 2023

Yorum: Tam bedeninizi alın. Çok rahat. Avva kalitesi.
İsim: Gökhan Ö.
Tarih: 16 Nisan 2023

Yorum: tam beden tercih edebilirsiniz
İsim: D** E** S**
Tarih: 18 Eylül 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: gayet güzel ve kaliteli tam beden alabilirsiniz
Tarih: 11 Haziran 2023

Yorum: 183 boy,94 kq L beden tam oldu.bol sevenler bir beden büyük alabilir
İsim: E** A**
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: 185 boy 89 kg 34 beden tam oldu. Kalite olarak çok güzel.
İsim: ERDAL G.
Tarih: 25 Mart 2024
Beden: Boy:185cm

Yorum: babama aldım tam bedeni
İsim: T** A** K**
Tarih: 29 Nisan 2024

Yorum: avvada hep 31 ve 32 beden arasındayım üründen ürüne değişiyor. 175 boy 68 KG 32 beden aldım terzide daralttım ama ürün aşırı kaliteli mükemmel
İsim: M** A** İ**
Tarih: 30 Temmuz 2024

Yorum: tam beden alınmasını tavsiye ederim .esnek likralı güzel bir kumaşı var
Tarih: 16 Ağustos 2023

Yorum: Hep ürünlerini severek kullandığım marka. bir beden büyük alın, baya şık duracaktır
İsim: D** S**
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: Üstüme göre bedeninizi alın
İsim: A** Ç**
Tarih: 25 Haziran 2024

Yorum: Diğer renklerinde 34 beden tam olurken bu rengi bir beden küçük geldi iade ediyorum bir beden büyük alacağım onun dışında çok güzel rengi vs
İsim: K** B**
Beden: 17 Temmuz 2023

Yorum: 34 beden aldım tam oldu eşime aldım çok beğendi
İsim: F** A**
Tarih: 09 Nisan 2024

Erkek Açık Gri Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon E003512 Ürüne İlişkin Sorular

Soru: Kalıp nasıl?
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüz; Slim fit kalıptır. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: merhaba fermuarlimi?
Cevap: Değerli Müşterimiz. Ürünümüz Erkek Açık Gri Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon olarak satışa sunulmaktadır. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: boylarını nereden bulabilirim
Cevap: Değerli Müşterimiz, beden bilgileriniz ile ürün detay kısmındaki ''Tüm Özellikleri Gör'' sayfasında yer alan beden tablomuzdan kontrolünü sağlayabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba yazlik mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünümüz kış sezonuna uygun olarak satışa sunulmaktadır. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: Boy olarak kaç? 32? 34?
Cevap: Değerli Müşterimiz, beden bilgileriniz ile ürün detay kısmındaki ''Tüm Özellikleri Gör'' sayfasında yer alan beden tablomuzdan kontrolünü sağlayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: Görsel ekleyemiyorum bu mesajdan yoksa foto atardım size
Cevap: Değerli müşterimiz, tüm ürünlerimiz garanti kapsamı içerisinde yer almaktadır. Trendyol Asistan üzerinden görüşme sağlayarak bilgi alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: merhaba urun yazlikmi?
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüz; Kış sezon ürünüdür. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: Boy 186 kilo 84 hangi beden almalıyım
Cevap: Değerli Müşterimiz, paylaşmış olduğunuz kilo, boy vb. ölçüler vücut yapısına göre değişiklik sağladığından dolayı sizleri yanlış yönlendirmemize sebep olacaktır. ‘’Beden tablosu’’ butonuna tıklayarak bel-basen-göğüs gibi beden ölçülerinize göre inceleyip karar vermenizi öneririz. İlginiz için teşekkür eder, keyifli günler dileriz.

Soru: Boyum 1.82 kilo 65 hangi beden uygundur
Cevap: Değerli Müşterimiz, paylaşmış olduğunuz kilo,boy vb. ölçüler vücut yapısına göre değişiklik sağladığından dolayı sizleri yanlış yönlendirmemize sebep olacaktır. ‘’Beden tablosu’’ butonuna tıklayarak bel-basen-göğüs gibi beden ölçülerinize göre inceleyip karar vermenizi öneririz. İlginiz için teşekkür eder, keyifli günler dileriz.

Soru: ilk sıradaki gömleği nasıl temin edebilirim
Cevap: Değerli müşterimiz, İlgili ürünün kategorisinden talep ettiğiniz özellikleri filtreleyerek tüm ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz..

Soru: Merhabalar kolay gelsin. 30 numara gelir mi acaba ben bekliyorum teşekkürler
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. Ürün stoklarımız belirli aralıklar ile güncellenmektedir. İstemiş olduğunuz beden üzerine gelerek gelince haber ver butonuna tıklayabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Ürün slim fit ama beden tablosunda slim fit yok. Neye göre ürünü almalıyız ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, beden bilgileriniz ile ürün detay kısmındaki ''Tüm Özellikleri Gör'' sayfasında yer alan Skinny fit beden tablomuzdan kontrolünü sağlayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: ürün sipari verdim kartimdan21 TL kesilmis ve siparim onaylanmadi yardimci olursanız sevinirim
Cevap: Değerli Müşterimiz, Hesabınızda yer alan Trendyol Asistan üzerinden görüşme sağlayarak bilgi alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz..

Soru: Açık gri 36 beden için stok gelecek mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. Ürün stoklarımız belirli aralıklar ile güncellenmektedir. İstemiş olduğunuz beden üzerine gelerek gelince haber ver butonuna tıklayabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: gömlek güzelmiş varmı elinizde
Cevap: Değerli müşterimiz, İlgili ürünün kategorisinden talep ettiğiniz özellikleri filtreleyerek tüm ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: Merhaba 183 boy, 96kq hangi beden uygundur?
Cevap: Değerli Müşterimiz, paylaşmış olduğunuz kilo, boy vb. ölçüler vücut yapısına göre değişiklik sağladığından dolayı sizleri yanlış yönlendirmemize sebep olacaktır. ‘’Beden tablosu’’ butonuna tıklayarak bel-basen-göğüs gibi beden ölçülerinize göre inceleyip karar vermenizi öneririz. İlginiz için teşekkür eder, keyifli günler dileriz..

Soru: merhaba ürün yazlıkmi kışlıkmi
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünümüz kış sezonuna uygun olarak satışa sunulmaktadır. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: e003512 ile e003526 arasındaki fark nedir
Cevap: Değerli müşterimiz, İlgili ürünün kategorisinden talep ettiğiniz özellikleri filtreleyerek tüm ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: Ben pantolonu aldım çok büyük geldi 32 alıcam ve kahraman maraşa gelmesini istiyorum olurmu
Cevap: Değerli Müşterimiz, Belirtilen teslimat süresi içerisinde kargoya gönderimi sağlanmaktadır. Hesabınızda yer alan Trendyol Asistan üzerinden görüşme sağlayarak bilgi alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: Merhaba pantalonum deformeli geldi ve bacak arası açılma oldu yardımcı olabilir misiniz
Cevap: Değerli müşterimiz, tüm ürünlerimiz garanti kapsamı içerisinde yer almaktadır. Trendyol Asistan üzerinden görüşme sağlayarak bilgi alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Erkek Açık Gri Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon E003512 Görsel Galerisi

Erkek Açık Gri Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon E003512 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü