Erkek Açık Pembe Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Sedef

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
275
0
0
Erkek Açık Pembe Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Erkek Açık Pembe Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 Şu Anki Fiyatı 244.99 Tl'den Satılmaktadır.

Erkek Açık Pembe Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 Kullanıcılar Memnun Mu?

Erkek Açık Pembe Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 Hakkında yaklaşık 4242 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Erkek Açık Pembe Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 Ürün Bilgisi

Kısa Kollu, %100 Pamuk, Pike Kumaş, Nefes alır, Serin tutar, Standart Fit Normal Kesim 3 Düğmeli Polo Yaka T-Shirt;Stüdyo Çekimlerinde Renkler Işık Farklılığından Dolayı Değişiklik Gösterebilir.;Online Özel koleksiyonu ürünüdür.;Model Boy: 189 cm Göğüs: 105 cm Bel: 86 cmBasen:100 cm;Numune Bedeni: M;%100 Pamuk; >_x000D_

Erkek Açık Pembe Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 Ürününün Satıcısı, Avva Erkek Açık Pembe Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 ürününü 244.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Açık Pembe Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 Hakkında Yapılan Yorumlar
244.99 Tl ye satışta olan Erkek Açık Pembe Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4242 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: gerçekten çok güzel 76 kg s beden tam oluyor
İsim: **** ****
Tarih: 11 Eylül 2022
Beden: Beden:S
Satıcı: AVVA

Yorum: ürün kaliteli 174 boy 81 kilo M beden büyük geldi S beden tam oldu
İsim: E** P**
Tarih: 06 Ocak 2023

Yorum: Çok güzel tam beden alabilirsiniz
İsim: D** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 09 Kasım 2022

Yorum: Çok güzel bir ürün tam beden.
İsim: N** Ö**
Tarih: 08 Ocak 2023
Beden: Beden:L

Yorum: Tam beden alabilirsiniz kalitesi çok iyi
İsim: n** k**
Tarih: 04 Ağustos 2022

Yorum: eşime qldim 95 kg xl aldim tam oldu kalbi çok guzel ve kaliteli
Tarih: 02 Kasım 2022
Beden: Beden:XL

Yorum: bedeni tam oldu indirimde almıstım yine indirime girse yine alırım
İsim: i** t**
Tarih: 20 Ocak 2023

Yorum: Çok güzel tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: Ö** K**
Tarih: 17 Ekim 2022

Yorum: Eşime aldım çok beğendi tam beden
İsim: N** Y**
Tarih: 20 Ocak 2023
Beden: Beden:M

Yorum: Çok güzel tam bedenini alın
İsim: m** k** o**
Tarih: 02 Ağustos 2022

Yorum: Çok şık bedeninizi alabilirsiniz
İsim: G** A** G**
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: rengini çok beğendim bedeni tam oldu 👍
Tarih: 26 Ocak 2022

Yorum: tam beden alınmalı çok güzel . eşim begendi
İsim: u** O**
Tarih: 03 Aralık 2022

Yorum: Tam bedeninizi almanızı tavsiye ederim ürün harika ötesi
Tarih: 23 Aralık 2022

Yorum: çok güzel bedeninizi alabilirsiniz
İsim: S** Ç**
Tarih: 09 Eylül 2022

Yorum: Eşime aldım severek kullanıyor, tam beden alın
İsim: d** z**
Tarih: 27 Eylül 2022
Beden: Beden:XXL

Yorum: Tam bedeninizi alın eşim için almıştım. Kalitesi kumaş çok başarılı.
İsim: n** s**
Tarih: 07 Haziran 2022

Yorum: kaliteli urun tam beden eşime aldim cok sevdi
İsim: H** K**
Tarih: 22 Ocak 2023

Yorum: avva kalitesi zaten tam beden alın güzel
İsim: D** E**
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: Her rengini eşime aldım çok memnunum bedeninizi aşın
İsim: İ** E**
Tarih: 15 Aralık 2022

Yorum: bedeninizi bulursanız kaçırmayın süper kalite
İsim: s** a**
Tarih: 11 Kasım 2022

Yorum: Eşime aldım başka rengini oğlumada aldım çok beğendiler
Tarih: 19 Ocak 2022

Yorum: Eşime aldım beğendik tam beden
İsim: B** K**
Beden: 18 Temmuz 2022

Yorum: Kalitesi çok iyi. Bedende tam oldu. Tavsiye ederim 👍
İsim: A** T**
Tarih: 20 Haziran 2022

Yorum: güzel beğendim renk olarak beklentimi karşıladı beden olarak herkes kendi bedenini alsin ne uzun ne kısa 1.84 boy 82 kilo L beden tam oldu
İsim: R** E**
Tarih: 18 Haziran 2022

Yorum: bütün beklentileri karşılıyor kendi bedeninizi alın
Tarih: 04 Haziran 2022
Satıcı: DoğaStore

Yorum: Eşime aldik çok beğendik 👌👌
İsim: M** A**
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: Eşime aldım bayıldı rengi çok tatlı
İsim: M** Ö**
Tarih: 04 Ekim 2022

Yorum: Ürün güzel beğendim , tek sıkıntı kalıpları büyük L beden biraz büyük geldi m beden tam olurdu sanırım
Tarih: 24 Ekim 2022

Yorum: Erkek kardeşim için aldım severek kullanıyor kaliteli
İsim: T** K**
Beden: 13 Aralık 2022

Erkek Açık Pembe Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 Ürüne İlişkin Sorular

Soru: hocam slimfit
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüz; Slim fit kalıptır. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: boy-1.66, kilo-78
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda M beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: 1.85boy 90 kilo hangi bedeni almalıyım ben biraz bedeni sarmasini istiyorum hangi bedeni önerirsiniz?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda L beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: 1.78 boy kilo 85
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda L beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: merhaba acaba ürünü hediye paketi yapıyor musunuz
Cevap: Değerli Müşterimiz, Tüm siparişlerimiz markamıza ait Avva logolu paketler ile gönderilmekte olup, hediye paketi seçeneğimiz bulunmamaktadır. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Hediye paketiniz varmı
Cevap: Değerli Müşterimiz, Tüm siparişlerimiz markamıza ait Avva logolu paketler ile gönderilmekte olup, hediye paketi seçeneğimiz bulunmamaktadır. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkür ederiz.

Soru: boy 177..kilo 88..normalde xl giyorum.Sizin urunde kac bedtavsiyye edireiz?

Soru: m beden gelir mi
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürün stoklarımız belirli aralıklar ile güncellenmektedir. İstemiş olduğunuz beden üzerine gelerek gelince haber ver butonuna tıklayabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: Eşim 1.90 boy 120 kilo kaç beden almalıyım
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda XXL beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: 1.78 105 kg hangi beden önerirsiniz
Cevap: Değerli Müşterimiz, beden bilgileriniz ile ürün detay kısmındaki ''tüm özellikleri gör'' sayfasında yer alan beden tablomuzdan kontrolünü sağlayabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: 15 ağustos tarihinden beri karga firmasında gözükmektedir
Cevap: Değerli Müşterimiz, Hesabınızda yer alan Trendyol Asistan üzerinden görüşme sağlayarak bilgi alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: 175 boy 72 kilo hangi beden uygundur
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda M beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: iyi gunlee ben boy 1.82 kilo 85 hangi beden almaliyim

Soru: 172 boy 76 kg hangi beden olur ?

Soru: 178 boy 80 kl hangi beden uyğundur?

Soru: herkese cevap vermişsiniz bana ölçüm tablosu diyonuz
Cevap: Değerli Müşterimiz, beden bilgileriniz ile ürün detay kısmındaki ''Tüm Özellikleri Gör'' sayfasında yer alan beden tablomuzdan kontrolünü sağlayabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: ürün slim fit mi regular mı?
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüz; Regular fit kalıptır. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: 1.83 boy 90 kilo hangi beden olur

Soru: 183 boy 93 kilo hangi beden uygun olur? Bir de yikaninca kisaliyor mu?
Cevap: Değerli Müşterimiz, paylaşmış olduğunuz kilo, boy vb. ölçüler vücut yapısına göre değişiklik sağladığından dolayı sizleri yanlış yönlendirmemize sebep olacaktır. ‘’Beden tablosu’’ butonuna tıklayarak bel-basen-göğüs gibi beden ölçülerinize göre inceleyip karar vermenizi öneririz. İlginiz için teşekkür eder, keyifli günler dileriz.

Soru: modelin ismi nedir?
Cevap: Değerli müşterimiz, İlgili ürünün kategorisinden talep ettiğiniz özellikleri filtreleyerek tüm ürünlerimizi inceleyebilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Erkek Açık Pembe Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 Görseller

Erkek Açık Pembe Polo Yaka T-shirt %100 Pamuk Serin Tutan Regular Fit E001004 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü