Erkek Beyaz %100 Mısır Pamuğu Regular Fit 3 Düğmeli Polo Yaka T-shirt B001027 Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Seyma

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
561
0
0
Erkek Beyaz %100 Mısır Pamuğu Regular Fit 3 Düğmeli Polo Yaka T-shirt B001027 En Düşük Fiyat Nerede?
Erkek Beyaz %100 Mısır Pamuğu Regular Fit 3 Düğmeli Polo Yaka T-shirt B001027 Güncel Satış Fiyatı 327.99 Tl'den Satılmaktadır.

Erkek Beyaz %100 Mısır Pamuğu Regular Fit 3 Düğmeli Polo Yaka T-shirt B001027 Kaç Kişi Olumlu Yorum Yapmış?

Erkek Beyaz %100 Mısır Pamuğu Regular Fit 3 Düğmeli Polo Yaka T-shirt B001027 Hakkında yaklaşık 255 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Erkek Beyaz %100 Mısır Pamuğu Regular Fit 3 Düğmeli Polo Yaka T-shirt B001027 Açıklama Ve Özellikler

Kısa kollu, Göğüste branding nakışlı, %100 Pamuk, Nefes Alır, Serin tutar, Standart Fit Normal Kesim Standart kesim, 3 Düğmeli Polo Yaka T-Shirt;Stüdyo Çekimlerinde Renkler Işık Farklılığından Dolayı Değişiklik Gösterebilir.;Model Boy: 184 cm Göğüs: 99 cm Bel: 80 cmBasen:92 cm;Numune Bedeni: M;%100 Pamuk; >_x000D_

Erkek Beyaz %100 Mısır Pamuğu Regular Fit 3 Düğmeli Polo Yaka T-shirt B001027 Ürününün Satıcısı, Avva Erkek Beyaz %100 Mısır Pamuğu Regular Fit 3 Düğmeli Polo Yaka T-shirt B001027 ürününü 327.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Beyaz %100 Mısır Pamuğu Regular Fit 3 Düğmeli Polo Yaka T-shirt B001027 Hakkında Yapılan Yorumlar
327.99 Tl ye satışta olan Erkek Beyaz %100 Mısır Pamuğu Regular Fit 3 Düğmeli Polo Yaka T-shirt B001027 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
255 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: çok rahat çok kaliteli Tam numara alınız
İsim: A** T**
Tarih: 23 Mayıs 2024
Beden: Beden:M
Satıcı: AVVA

Yorum: oğluma aldım tam beden güzel durdu tavsiye ediyorum
İsim: D** B**
Tarih: 28 Mayıs 2024
Satıcı: Trendyol

Yorum: tam beden alınmalı
İsim: A** ş** d**
Tarih: 25 Şubat 2024

Yorum: Bedeninizi alabilirsiniz
İsim: S** Y**
Tarih: 02 Mart 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Tam beden alabilirisiniz
İsim: D** Ş**
Tarih: 03 Eylül 2023

Yorum: eşime aldım çok beğendi.
İsim: A** p**
Tarih: 03 Mart 2024
Beden: Beden:S

Yorum: Beden S fakat L giyen biri için slim fit gibi oldu.
İsim: Ö** A**
Tarih: 25 Mart 2024

Yorum: boy185 kilo 88 L beden süper ürün aklınızda soru işareti kalmasın
İsim: tuncay y.
Tarih: 02 Şubat 2024

Yorum: tam beden harika bir tişört
İsim: A** K**
Tarih: 01 Nisan 2024

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım harika bir kumaşı var ,kesinlikle öneririm kendi bedeninizi alın
İsim: M** B**
Tarih: 18 Temmuz 2023
Beden: Boy:160cm

Yorum: Oğluma aldım 76 kilo boy 1.80 tam oldu
İsim: l** e**
Tarih: Elite Üye
Beden: 15 Mayıs 2024

Yorum: gayet guzel ustumede tam oturdu
İsim: Ö** N**
Tarih: 29 Mart 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Paketleme güzeldi teşekkürler
İsim: M** i** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Mayıs 2024
Satıcı: Trendyol

Yorum: Kalitesi mükemmel, beğendim, tavsiye ederim
İsim: d** s**
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: kalitesi çok iyi beyendim
İsim: M** T**
Tarih: 24 Mart 2024
Beden: Boy:155cm

Yorum: çok kaliteli tek kelime ile mükemmel ...
İsim: ÖZKAN İ.
Tarih: 11 Mart 2024

Yorum: çok mükemmel
İsim: Yunus e. B.
Tarih: 29 Şubat 2024

Yorum: Tam oldu beğendim
İsim: Ö** Ö**
Tarih: 11 Mayıs 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Bayıldım bohçaya koymak için aldım çok güzel
İsim: Rabia A.
Tarih: 21 Şubat 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: Avvanin pololari en sevdigimiz, koltuk altlari da cok kolay sararmiyor. Bu zamana kadarki ucuncuyu almisizdir herhalde
İsim: Ş** G**
Tarih: 05 Ağustos 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Kaliteli ürünler 3.cü siparisimiz indirimden aldık bedeniniz varsa kacırilmamasini tavsiye ederim bedeninizi tercih edebilirsiniz
İsim: S** A**
Tarih: 04 Eylül 2024

Yorum: Ürün çok kaliteli.bedeminizi alın.
İsim: M** ş** T**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: kaliteli ürün
İsim: a** ç**
Tarih: 02 Eylül 2024

Yorum: Beğendim teşekkür ederim
İsim: C** A**
Tarih: 31 Ağustos 2024

Yorum: Babama aldım güzel oldu
İsim: N** K**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: Kumaş kalitesi güzel. Bu fiyat için çok iyi.
İsim: **** ****
Tarih: 27 Ağustos 2024

Yorum: Eşime aldım. Kalıbı biraz bol ve boyu uzun , çok çabuk kırışıyor önermiyorum , yıkayınca kendini saldı .
İsim: N** Ö**
Tarih: 24 Ağustos 2024

Yorum: Harika begendim
Tarih: 23 Ağustos 2024

Yorum: kalitezine diyecek yok ama biraz dar kalip olsun şu güzelim tişörtler
İsim: M** K**
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: gayet güzel şık
Tarih: 20 Ağustos 2024

Erkek Beyaz %100 Mısır Pamuğu Regular Fit 3 Düğmeli Polo Yaka T-shirt B001027 Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: neden ceplisi yok
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. Ürün stoklarımız belirli aralıklar ile güncellenmektedir. İstemiş olduğunuz beden üzerine gelerek gelince haber ver butonuna tıklayabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: xs ne zaman gelir
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. Ürün stoklarımız belirli aralıklar ile güncellenmektedir. İstemiş olduğunuz beden üzerine gelerek gelince haber ver butonuna tıklayabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Mankenin üzerindeki beden nedir
Cevap: Değerli müşterimiz, Numune Bedeni: M 'dir. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: Yıkandıktan sonra çekme yapar mı?
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünümüz %100 Mısır Pamuğu kumaşıdır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Mrb üstte regular altta slimfit yaziyor hangisi doğru.? Yakaları kırılmaz ürün mü? belirtmrmişsiniz
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüz; Slim fit kalıptır. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: Stokları tükenen E001027 ürünüyle aynı ürün mü farkları nedir
Cevap: Değerli Müşterimiz E001027 kodlu ürünümüz Jakarlı Slim Fit T-Shirt'dur. B001027 kodlu ürünümüz Regular Fit 3 Düğmeli Polo Yaka T-Shirt'dur. İlginiz için teşekkür eder keyifli alışverişler dileriz.

Soru: beyaz renk iç gösteriyor mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünümüz mısır pamuğu kumaştır. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: hediye olarak alacagim xl beden güncellenir mi kesin olarak evetse ne zaman güncellenir

Soru: merhaba ürünün kalıbı nasıl acaba. rahat m, dar mi?
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünümüz Standart Fit kalıptır. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkür ederiz.

Soru: En önemli soru içi gösteriyor mu
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Uygun iç çamaşırı ile kullanıldığında sorun olmayacaktır.

Soru: slim fit , standart fit. ayrı ayrı cevaplar görüyorum,, ürün kalıbı nedir ???
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünümüz standart fittir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: beden tablosunu nerden bulabilirim
Cevap: Merhaba, beden tablosu "Favorilere Ekle" butonunun üst kısmında mevcuttur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: numune kilo boy beden???
Cevap: Değerli müşterimiz, model bilgileri Model Boy: 184 cm Göğüs: 99 cm Bel: 80 cm Basen:92 cm Numune Bedeni: M şeklindedir. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: merhaba. beyaz renk M beden ne zaman stoğa girer?

Erkek Beyaz %100 Mısır Pamuğu Regular Fit 3 Düğmeli Polo Yaka T-shirt B001027 Ürüne Ait Fotoğraflar

Erkek Beyaz %100 Mısır Pamuğu Regular Fit 3 Düğmeli Polo Yaka T-shirt B001027 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü