Erkek Beyaz Keten Aerobin Bol Kalıp Oversize Salaş Gömlek Satın Alır Mısınız ?

Aybike

Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,081
0
15
Erkek Beyaz Keten Aerobin Bol Kalıp Oversize Salaş Gömlek En Ucuzu Nerede Bulunur?
Erkek Beyaz Keten Aerobin Bol Kalıp Oversize Salaş Gömlek Mevcut Fiyatı 349.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Beyaz Keten Aerobin Bol Kalıp Oversize Salaş Gömlek Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Erkek Beyaz Keten Aerobin Bol Kalıp Oversize Salaş Gömlek Hakkında yaklaşık 1167 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Erkek Beyaz Keten Aerobin Bol Kalıp Oversize Salaş Gömlek Ürün Hakkında Bilgi

Erkek Beyaz Keten Aerobin Bol Kalıp Oversize Salaş Gömlek Ürününün Satıcısı, Quik-max Erkek Beyaz Keten Aerobin Bol Kalıp Oversize Salaş Gömlek ürününü 349.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Beyaz Keten Aerobin Bol Kalıp Oversize Salaş Gömlek Hakkında Yapılan Yorumlar
349.99 Tl ye satışta olan Erkek Beyaz Keten Aerobin Bol Kalıp Oversize Salaş Gömlek Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1167 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Kendi bedeninizi alın mükemmel parça
İsim: **** ****
Tarih: 17 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: QUİK-MAX

Yorum: Bir beden büyük alınabilir, ütü isteyecek bir şey değil ve esnek gayet. Fiyatına göre çok güzel ürün.
İsim: Y** D**
Tarih: 15 Şubat 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: çok güzel iyi ki bir beden küçüğünü almışım
İsim: s** y** ç**
Tarih: 09 Mayıs 2023

Yorum: Kumaşı kalitesi çok iyi. Bir beden küçük alınabilir. XL giyiyorum L aldım bol geldi M ile değiştirdim. Teşekkürler.
İsim: Tuğrahan Y.
Tarih: 25 Mart 2023
Beden: Beden:M

Yorum: çok şık tam beden 170 72 kg s beden
Tarih: 11 Mayıs 2023

Yorum: Ürünü çok beğendim. Ben eşim için bir beden küçük aldım ama zayıfsa iki beden küçük de tercih edilebilir. Duruşu kumaşı falan çok güzel ince yazlık bir gömlek 👍🏻👍🏻
İsim: b** t**
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: Eşime aldım çok güzel beğendi oversize çok güzel kumaş tam yazlık düsenmeden alın :)
Tarih: 09 Haziran 2022

Yorum: harika görünüyor, bir beden küçük alınmalı sadece
İsim: HALİL G.
Tarih: 27 Mayıs 2023
Beden: Boy:176cm

Yorum: Bekledigimden cok daha iyi bir ürün. Normal giydiginiz bedenin bi altını alın. 175 boy 76 kg için S beden iyi.
İsim: Ö** K**
Tarih: 31 Ocak 2023
Beden: Beden:S

Yorum: ürün çok iyi bir beden küçüğünü alın ama bana hediye yollamamıştılar tekrar sipariş edeceğim başka rengini inşallah o zaman yollarlar
İsim: f** a**
Tarih: 12 Mayıs 2023

Yorum: Ürün çok güzel.Oğluma aldım.Çok beğendi.Firma hızlı kargolama yaptı.Teşekkür ederim.
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: Ürün fiyat olarak uygun ve güzel Hediyeniz içinde teşekkür ederim hediyeniz daha da yakıştı bana beden olarak M tam istediğim gibi oldu tekrardan teşekkürler
Tarih: 03 Mart 2023

Yorum: Çok salaş s beden alın
Tarih: 11 Mayıs 2023

Yorum: güzel oversize 1 beden tercihe bağlı 2 beden küçük alınabilir eğer büyük istemiyorsanız baya oversize çünkü
İsim: İ** Ö**
Tarih: 18 Nisan 2023

Yorum: İlgili firma ve Çok güzel gömlek bi beden kücük alın ben öyle yaptım kardesm icin almıstm kumaşıda cok iyi 👍🏻
İsim: R** A**
Tarih: 28 Nisan 2023
Beden: Boy:190cm

Yorum: Arkadaşıma almıştım İnce tiril tiril kumaşı var ama kalıp olarak fazla büyük m beden almama rağmen xl falan gibi oldu oversize yazıyor ama bu çok çok oversize gibi bol olduğundan iç de belli etmiyor tabi ama iade edip s beden alıcamm ✨💖🥳
İsim: Z** A**
Tarih: 09 Şubat 2023

Yorum: Şimdilik çok beğendim kendime aldım erkek gömlekleri giymeyi seviyorum oversize severseniz boy uzunda l güzel beden👍🏻 Çoğu kişiye hediye verilmiş keşke bana da verilse idi çok beklentim vardı açıkçası🥲
İsim: Z** A**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: kocama aldım çok yakıştı bayıldım…
Tarih: 03 Haziran 2023

Yorum: Ürün fiyatına göre kaliteli. 188cm 77 kg large beden aldım. Tam oversize duruyor
İsim: A** A**
Tarih: 21 Haziran 2022
Beden: Beden:L
Satıcı: LEYEL MODA

Yorum: Merhabalar. Daha önce de aynı satıcıdan almıştım çok memnun kaldık. Eşime aldım çok beğendi tavsiye ederim hızlı teslimat ve kaliteli ürün. Hediyeniz için ayrıca teşekkür ederim.
İsim: N** C**
Tarih: 08 Temmuz 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: Gerçekten mükemmel bayıldım eşime aldım ama ondan çok ben giyerim gibi görünüyor 😀
İsim: M** T**
Tarih: 22 Mart 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: Epey salaş bir gömlek bir beden küçük oldu kumaşı güzel .Yorumlarda satıcının gömlek hediyelerini gördüm çok da güzellerdi bize beyaz şort geldi sağolsun yine de .Astarsız bişey giyilmez maalesef bı tek o üzdü ..
İsim: E** Ç**
Tarih: 15 Haziran 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: on numara güzel
İsim: S** d**
Tarih: 23 Şubat 2023

Yorum: ben bir tane istemiştim yeşili de hediye gönderdiler çok beğendim ikisi birbirinden güzel beyazı iç gostermiyor kalitesi baya iyi bol 1.70 boy kilo 70 s beden aldım salaş duruyor çok iyi
İsim: Z** K**
Tarih: 07 Mart 2023

Yorum: Kumaşı tok bir kumaş ben m aldım boyum 1.70 62 kiloyum biraz fazla oversize geldi ama yazın şortla güzel duruyor diye iade etmedim her gömlek maalesef ter kokusu yapıyor Buda yapar gibi duruyor ama şık duruşu var alınır
İsim: İ** n** H**
Tarih: 12 Şubat 2023

Yorum: erkek arkadaşıma aldık çok beğendik 1.75 boy 75 kilo s beden bile oversize oldu kalitesi de gayet güzel
İsim: m** n** s**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: çok güzeldi ama çok büyük geldi
Tarih: 28 Nisan 2023

Yorum: M beden aldım XXXL gibi geldi. hediye falan da yok yanında yalan hiç hoş değil..
İsim: F** K**
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: gömleğin kalitesi,yumuşak dokusu harika tam yazlık güvenerek alabilirsinizz.kargo da çok hızlıydı,ben eşime aldım yanınada harika bir hediye göndermişler böyle bir fiyata gönderdikleri hediyeyle takım yapmış olduk. teşekkürler Quik-Maxbundan sonra eşimee alışverişim buradan olacak🤩💌🥳
İsim: i** k**
Tarih: 31 Ağustos 2023
Beden: Beden:L

Yorum: normalden bir beden küçük alınmalı eşim için tercih ettim üzerinde yok gibi olduğunu söylüyor aşırı rahat yazın da kullanabilecek bir gömlek gerçekten çok tarz duruyor şimdi de kardeşime sipariş verdim kesinlikle fiyatına göre çok çok şık bir gömlek. ayrıca satıcı yanında şort hediyesi gönderdi bunun için de ekstradan çok teşekkür ederim. gerek kalDevamını Oku
İsim: Dilek B.
Tarih: 04 Temmuz 2023
Beden: Boy:175cm

Erkek Beyaz Keten Aerobin Bol Kalıp Oversize Salaş Gömlek Ürüne Dair Sorular

Soru: 1.72 98 kilo hangi beden olur
Cevap: XL beden uygundur efendim.

Soru: 175 82 kilo
Cevap: M beden uygundur efendim.

Soru: 1.76 63kg hangi beden uygundur
Cevap: S beden uygundur efendim.

Soru: Boy 192 kilo 72, hangi beden uygundur acaba
Cevap: L beden uygundur efendim.

Soru: 1.70 70 kilo

Soru: 1.84 boy 79 kilo hangi beden

Soru: 166 boy 70 kilo

Soru: Merhaba 178 boy, 83 kilo için hangi beden tercih edilebilir?

Soru: 1.70 boy 75 kilo hangi beden olur

Soru: boy 190 kilo 80 hangi beden olur aceba

Soru: 1.87 boy kilo 95 hangi beden almalıyım ve hediye şort geliyor mu halen
Cevap: XL beden uygundur efendim.

Soru: 1.75 boy. 50 Kg salaş Dursun istiyorum hangi beden uygun olur

Soru: 1.75 boy 50 Kg hangi beden olur

Soru: boy 187 boy 85 kilo hangi beden olur

Soru: Merhaba Boy.180 Kilo.87 Hangi beden uygundur?

Soru: Salam efendim. 173 79 kq salaş dursun istiyprum, hangi beden olmalı

Soru: 1.85 84 kilo ne beden olur

Soru: 1.82 boy 96 kiloya hangi beden olur?

Soru: 172 boy ve 86 kg hangi beden tercih etmeliyim.?

Soru: 1.80 58kilo
Cevap: S beden alabilirsiniz efendim

Erkek Beyaz Keten Aerobin Bol Kalıp Oversize Salaş Gömlek Ürüne Ait Resimler

Erkek Beyaz Keten Aerobin Bol Kalıp Oversize Salaş Gömlek En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü