Erkek Beyaz Kolay Ütülenebilir Klasik Yaka Örme Likralı Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Kısa Kollu Gömlek En Düşük Fiyat Nerede ?

Melek

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
2,042
0
0
Erkek Beyaz Kolay Ütülenebilir Klasik Yaka Örme Likralı Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Kısa Kollu Gömlek Tavsiye Edilen Yer Neresi?
Erkek Beyaz Kolay Ütülenebilir Klasik Yaka Örme Likralı Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Kısa Kollu Gömlek Şu Andaki Değeri 328.84 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Erkek Beyaz Kolay Ütülenebilir Klasik Yaka Örme Likralı Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Kısa Kollu Gömlek Kullanıcılar Memnun Mu?

Erkek Beyaz Kolay Ütülenebilir Klasik Yaka Örme Likralı Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Kısa Kollu Gömlek Hakkında yaklaşık 69 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Erkek Beyaz Kolay Ütülenebilir Klasik Yaka Örme Likralı Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Kısa Kollu Gömlek Teknik Detaylar

Kolay ütülenebilir, Klasik yaka, Kısa Kollu, Göğüste nakış logo detaylı, Örme, Likralı, Pamuklu, Slim Fit Dar Kesim Gömlek;Stüdyo Çekimlerinde Renkler Işık Farklılığından Dolayı Değişiklik Gösterebilir.;Online Özel koleksiyonu ürünüdür.;Numune Bedeni: M;%80 Pamuk %17 Polyester %3 Elastan; >_x000D_

Erkek Beyaz Kolay Ütülenebilir Klasik Yaka Örme Likralı Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Kısa Kollu Gömlek Ürününün Satıcısı, Avva Erkek Beyaz Kolay Ütülenebilir Klasik Yaka Örme Likralı Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Kısa Kollu Gömlek ürününü 328.84 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Erkek Beyaz Kolay Ütülenebilir Klasik Yaka Örme Likralı Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Kısa Kollu Gömlek Yorumlar Ve Değerlendirmeler
328.84 Tl ye satışta olan Erkek Beyaz Kolay Ütülenebilir Klasik Yaka Örme Likralı Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Kısa Kollu Gömlek Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
69 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Beden tam oldu tam yazlık
İsim: H** O**
Tarih: 17 Nisan 2024
Beden: Beden:L
Satıcı: AVVA

Yorum: kaliteli yumuşacık.. tam beden alın
İsim: E** A**
Tarih: 13 Ekim 2023
Beden: Beden:M

Yorum: kısa kollu ve L beden istemiştik uzun kollu ve XL geldi neyseki babam beğendi ama hoş değil böyle şeyler lütfen biraz dikkat edin.
İsim: E** Ö**
Tarih: 24 Mayıs 2024

Yorum: çok güzel tam beden alın
İsim: **** ****
Tarih: 23 Mart 2024

Yorum: ürünün kumaş kalitesini çok beğendim. almak isteyenlere şiddetle tavsiye ederim eşimin boyu 174 santim kilosu 89 2xl beden tam oldu.
İsim: F** N** A**
Tarih: 06 Mayıs 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: çok şık
İsim: K** Ş**
Tarih: 27 Mart 2024

Yorum: Güzel beğendim
Tarih: 07 Mart 2024

Yorum: mükemmel ötesi
Tarih: 10 Mayıs 2024

Yorum: Hediye olarak aldım umarım olur yerini beğendim güzel hoş duruyor
İsim: F** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 16 Nisan 2024

Yorum: Kumaşı çok güzle
İsim: S** A**
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Boy:157cm
Satıcı: Trendyol

Yorum: Klasik kesimde değil kumaşı yaza göre biraz kalın geldi ama kolay ütüleniyor
İsim: G** Ç**
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Boy:158cm

Yorum: Dokusu çok hoş
İsim: Emre A.
Tarih: 31 Ağustos 2024
Beden: Boy:173cm

Yorum: Hem kumaşını hem de kesimini çok beğendim. Rengi de çok güzel.
İsim: A** A** K**
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Kalitesi duruşu çok güzel tam bedeninizi alın gemiş biraz
İsim: C** B**
Tarih: 19 Ağustos 2024

Yorum: Kumaşı falan harika
İsim: M** Y**
Tarih: 17 Ağustos 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Güzeldi beğendik
İsim: M** K**
Tarih: 16 Ağustos 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: güzel fiyat performans
İsim: n** e**
Tarih: 12 Ağustos 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Tam kalıp çok güzel
İsim: Y** A**
Tarih: 09 Ağustos 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: Beklediğim gibi güzel ürün Boy 1.70 kilo 78 L beden ideal ! 👍
İsim: t** y**
Tarih: 07 Ağustos 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: Çok iyi kesinlikle tavsiye ediyorum
İsim: H** Y**
Beden: 04 Haziran 2024

Yorum: Harika bir gömlek
İsim: P** V**
Beden: 13 Haziran 2024

Yorum: çok güzel çok beğendim
Tarih: 07 Eylül 2023

Yorum: guzel urun
Tarih: 26 Şubat 2024

Yorum: gayet güzel bu kadar iyi beklemiyordum.
Tarih: 29 Ağustos 2023
Beden: Boy:171cm

Yorum: Kalitesine begendim!
Tarih: 09 Şubat 2024

Yorum: Kumaşı çok güzel
İsim: A** Y**
Tarih: 03 Haziran 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: çok ince hafif bir ürün
İsim: G** S**
Tarih: 24 Nisan 2024

Yorum: eşime aldım 180 boy 85 kg l beden tam oldu gömlek çok güzel tam yazlık ama sadece boyu fazla uzun bir yıldızı ordan kırdım pantolonun altına koymayanlar için baya uzun biz altından biraz kestiricez yoksa çok güzel
İsim: A** P** V**
Tarih: 15 Temmuz 2024

Yorum: Güzel ürün
İsim: A** K**
Tarih: 28 Mayıs 2024
Beden: Boy:177cm

Yorum: kumaşı güzel görünüyor
İsim: H** A**
Tarih: 17 Mayıs 2024

Erkek Beyaz Kolay Ütülenebilir Klasik Yaka Örme Likralı Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Kısa Kollu Gömlek Akıllarda Kalan Sorular

Soru: Merhaba suya çeker mi
Cevap: Merhaba, ürünün iç etiketinde yer alan yıkama talimatına uygun yıkama yapmanız durumunda herhangi bir sorun olmayacaktır. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba ürünün kumaş kalınlığı nasıldır?
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünümüz %80 Pamuk %17 Polyester %3 Elastan olarak satışa sunulmaktadır. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: Merhaba iç gösteriyor mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, paylaşmış olduğunuz ürünümüz iç göstermemektedir. İlginiz için teşekkür eder, keyifli günler dileriz.

Soru: manken beden bilgileri öğrenebilirmiyim
Cevap: Değerli Müşterimiz,Model Boy: 185 cm Göğüs: 98 cm Bel: 79 cmBasen:100 cm Numune Bedeni: M İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: merhaba şuan ürünün büyük bedeni yok gözüküyor acaba ne zman elimizde olur
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanarak stoklar yenilendiğinde haberdar olabilir, ürünü favorilerinize ekleyerek takip edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: kravat için yakası uygun mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüzün yaka kısmı kravat kullanımına uygundur. İyi günler dileriz.

Erkek Beyaz Kolay Ütülenebilir Klasik Yaka Örme Likralı Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Kısa Kollu Gömlek Resim Ve Fotoğraflar

Erkek Beyaz Kolay Ütülenebilir Klasik Yaka Örme Likralı Pamuklu Slim Fit Dar Kesim Kısa Kollu Gömlek En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü