Erkek Beyaz-lacivert-siyah-haki-gri Slim Fit Bisiklet Yaka %100 Pamuk 5'li Tişört Paketi En Düşük Fiyat Nerede ?

MaviRüya

Bilgili
9 Ağu 2023
386
1
0
Erkek Beyaz-lacivert-siyah-haki-gri Slim Fit Bisiklet Yaka %100 Pamuk 5'li Tişört Paketi En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Erkek Beyaz-lacivert-siyah-haki-gri Slim Fit Bisiklet Yaka %100 Pamuk 5'li Tişört Paketi Şu Andaki Değeri 849.9 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Erkek Beyaz-lacivert-siyah-haki-gri Slim Fit Bisiklet Yaka %100 Pamuk 5'li Tişört Paketi Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Erkek Beyaz-lacivert-siyah-haki-gri Slim Fit Bisiklet Yaka %100 Pamuk 5'li Tişört Paketi Hakkında yaklaşık 105 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Erkek Beyaz-lacivert-siyah-haki-gri Slim Fit Bisiklet Yaka %100 Pamuk 5'li Tişört Paketi Teknik Detaylar

Erkek Beyaz-lacivert-siyah-haki-gri Slim Fit Bisiklet Yaka %100 Pamuk 5'li Tişört Paketi Ürününün Satıcısı, COMBİNE MİCHAİL Erkek Beyaz-lacivert-siyah-haki-gri Slim Fit Bisiklet Yaka %100 Pamuk 5'li Tişört Paketi ürününü 849.9 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Beyaz-lacivert-siyah-haki-gri Slim Fit Bisiklet Yaka %100 Pamuk 5'li Tişört Paketi Ürün Hakkındaki Yorumlar
849.9 Tl ye satışta olan Erkek Beyaz-lacivert-siyah-haki-gri Slim Fit Bisiklet Yaka %100 Pamuk 5'li Tişört Paketi Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
105 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: oğlum için aldım çok bayandi
İsim: Kısmet A.
Tarih: 03 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: COMBINE MICHAIL

Yorum: Gerçekten kumaşı, duruşu harika bu paraya bu kalite imkansız ben oğluma aldım 163 boy 85 kilo xxl oldu biraz geniş gibi oldu hatta xl da olurmuş anladığım kendi bedeninizi rahatlıkla alabilirsiniz satıcıyada çok teşekkür ederim.
İsim: S** A**
Tarih: 26 Mayıs 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: çok güzel dokusu tam beden
İsim: **** ****
Tarih: 20 Temmuz 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Ürünü beğendim hoş görünüyor
İsim: Mehmet A. T.
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: Kargo kesinlikle çok hızlı satıcıya çok teşekkür ediyorum.Resimdeki gibi birebir aynısı geliyor renkleri dokusu çok güzel
İsim: Derya U.
Tarih: 31 Ağustos 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: Ben 524tl gibi bir şeye aldım tabi parasına göre kalite orta çokta birşey beklememek lazım.
İsim: M** G**
Tarih: 05 Ağustos 2024
Beden: Beden:S

Yorum: kardeşim için aldık fiyatına göre kaliteli ürünler
İsim: R** H** M**
Tarih: 01 Ağustos 2024

Yorum: Gayet güzel tam beden sipariş veriniz
Tarih: 11 Haziran 2024

Yorum: süper 178 79 kilo L beden
İsim: H** Y**
Tarih: 31 Mayıs 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Çok güzel kaliteli bir ürün tam isediğim gibi magzada baksam bulamazdıl trent yola ve emeği geçen keze teşekkürle ediyorum.Allah kolaylık versin...🤗🤗🤗
İsim: H** K**
Tarih: 09 Nisan 2024

Yorum: tam bedeninizi alın çuk diye oluyor. kaliteli öyle pazar malı değil
İsim: S** b**
Tarih: 27 Mayıs 2024

Yorum: s vermeme rağmen m dan da büyük
Tarih: 30 Mayıs 2024

Yorum: Eşim 107 kg 178 boy ile XXL en büyük bedenini aldım ve çok rahat ince yazlık bı ürün dar olmadı gayet rahat oldu oturmadı bedene kumaśinida beğendim yıkadıktan sonra tekrar güncelleme yapacagim
İsim: A** b**
Tarih: 02 Haziran 2024
Beden: Beden:2XL

Yorum: Kumaşı güzel. Yakın zamanda almıştım tekrar aldım. Gayet kullanışlı ürünler.
İsim: M** K**
Tarih: 22 Mayıs 2024

Yorum: Eşim için aldım her yıl alıyorum kalitesi güzel
İsim: Melis T.
Tarih: 05 Haziran 2024
Beden: Boy:180cm

Yorum: kargo çok hızlı elime ulaştı. ürünler kaliteli
Tarih: 07 Mayıs 2023

Yorum: güzel beğendim
İsim: Ş** A**
Tarih: 02 Nisan 2024

Yorum: Hediye olarak almıştım, gayet iyi
Tarih: 02 Haziran 2024

Yorum: beğendim kaliteli ürün
İsim: s** a**
Tarih: 22 Nisan 2024

Yorum: Çok beğendim kaliteli ürünler
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: Gayet güzel
İsim: S** B**
Tarih: 17 Nisan 2023

Yorum: çok güzel geldi
İsim: H** ö**
Tarih: 25 Mayıs 2024

Yorum: Tişörtleri indirimdeyken aldım ve trendyolda akıllıca yaptığım alışverişlerden biri oldu tişörtler çok çok güzel satıcı ara ara indirim yapar mı bilmiyorum ama kaçırmayın
İsim: H** T**
Tarih: Elite Üye
Beden: 24 Haziran 2024

Yorum: Çok iyi beğendim
İsim: v** S**
Tarih: 29 Mart 2024

Yorum: Bayıldı eşim kumaşları harıka
İsim: A** Y**
Tarih: 15 Haziran 2024
Beden: Boy:165cm

Yorum: Ürün çok iyi herkese tavsiye ediyorum, kumaşı yumuşacık çok teşekkür ederim
İsim: O** D**
Tarih: 12 Haziran 2024

Yorum: Daha önce aldığım bir üründü memnun kalmıştım, tekrar farklı renkleri sipariş verdim yine çok memnun kaldım. Kesinlikle tavsiye ederim. 188 boy 100 kiloyum, XL beden aldım tam oldu.
İsim: U** İ** E**
Tarih: 01 Haziran 2024

Yorum: babam için hediye aldım çok begendi.😍😍😍😍
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Mayıs 2024

Yorum: çok güzel yumuşacık çok beğendim tavsiye ederim
İsim: S** A** ö** a**
Tarih: 29 Mayıs 2024

Yorum: çok güzel ve kaliteli bir ürün tavsiye ederim tam bedeninizi alın
Tarih: 30 Mayıs 2024

Erkek Beyaz-lacivert-siyah-haki-gri Slim Fit Bisiklet Yaka %100 Pamuk 5'li Tişört Paketi Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: boy 1.76 kilo 58
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, S beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz. COMBINE MICHAIL.

Soru: boy 180 kilo 105 ?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, XL beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: mrb tshirteki o sembol tam olarak ne
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, keçiboynuzu

Soru: merhaba pamuk polyester karışım ürün varmı
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz bu ürünümüz %98 pamukludur efendim. Sevgiler.

Soru: merhabalar 176cm boy 107kg 2xl için uygun müdür?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, XXL beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: 180boy 82 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, L beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz. COMBINE MICHAIL.

Soru: merhaba 1 69 boy 95 kiloyum sizce hangi beden uygundur çalışırken giyeceğim de sıkmasını istemiyorum
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, L beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz. COMBINE MICHAIL.

Soru: Selamünaleyküm boy 177. kilo 95 hangi beden olur efenim.
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, XXL beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: Gri olan tişört melajlımı yoksa bej rengine mi kaçıyor
Cevap: Merhabalar efendim, melanjlıdır

Soru: 180 boy 93 kg beden
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, XL beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: salam menim çekim 60 boyum 1.73
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, S beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz. COMBINE MICHAIL.

Soru: merhaba eşim 110 kilo 190 boy kaç beden secmeliyim
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, 3XL beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: hayırlı işler 95 kg hangí beden uygun
Cevap: boy nedir efendim.

Soru: xl alıcam dar kesim değil demi bol olsun istiyorum oversize
Cevap: Merhabalar, değerli müşterimiz ürünün kesimi normal kesimdir standart kalıplar.

Soru: ürünün boyu kaç cm
Cevap: Merhabalar, değerli müşterimiz maalesef ölçüleri elimizde mevcut değildir dilerseniz boy ve kilo bilgileri ile yardımcı olabiliriz.

Soru: 174 boy 100 kg kaç beden

Soru: merhabalar 4 lü setten renkleri tercih edebilirmiyim.benim esim.sadece siyah ve beyaz giyiyor mümkünmü 3 beyaz 2 siyah gibi
Cevap: merhaba efendim ayrı ayrı satın almanız gerekmektedir o zaman

Soru: Merhaba boy 1.70 kilo 73 beden kaç olur?
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, M beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhabalar hangi kargo boy170 kilo 80 kaç beden olur

Soru: Merhaba... boy 170, kq 76 hangi ölçü almalıyım
Cevap: Merhabalar değerli müşterimiz, M beden tercih edebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür eder sağlıklı günler dileriz.

Erkek Beyaz-lacivert-siyah-haki-gri Slim Fit Bisiklet Yaka %100 Pamuk 5'li Tişört Paketi Ürüne Ait Fotoğraflar

Erkek Beyaz-lacivert-siyah-haki-gri Slim Fit Bisiklet Yaka %100 Pamuk 5'li Tişört Paketi En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü