Erkek Beyaz Ütülemesi Kolay Slim Fit Dar Kesim Klasik Yaka Pamuklu Gömlek Bu Ürünü Almalı Mı ?

Aybuke

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
615
0
0
Erkek Beyaz Ütülemesi Kolay Slim Fit Dar Kesim Klasik Yaka Pamuklu Gömlek Alanlar Memnun Mu?
Erkek Beyaz Ütülemesi Kolay Slim Fit Dar Kesim Klasik Yaka Pamuklu Gömlek Şu Anki Satış Fiyatı 569.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Erkek Beyaz Ütülemesi Kolay Slim Fit Dar Kesim Klasik Yaka Pamuklu Gömlek Gerçekten İyi Mi?

Erkek Beyaz Ütülemesi Kolay Slim Fit Dar Kesim Klasik Yaka Pamuklu Gömlek Hakkında yaklaşık 2095 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Erkek Beyaz Ütülemesi Kolay Slim Fit Dar Kesim Klasik Yaka Pamuklu Gömlek Ürün Detayları

Her tarzın tamamlayıcısı olan beyaz klasik gömlek gardırobunuzun en akıllı parçası. %50 Pamuk, %50 Polyester, Düz Beyaz, Klasik Model, Tailored Slim Fit, Klasik Gömlek Yaka, Normal Manşet, Uzun Kol, Cepsiz, AC Basics Tailored Slim Fit Klasik Gömlek, Ürün Bedeni: M, Manken Ölçüleri: Boy: 1.89cm, Kilo: 80kg, Ürün Kodu: 4A2000000001BYZ, Stüdyo çekim ortamında bulunan ışık ve gölgelenmelere istinaden görsellerde renk farklılıkları veya parlamalar oluşabilir. >_x000D_
_x000D_

Erkek Beyaz Ütülemesi Kolay Slim Fit Dar Kesim Klasik Yaka Pamuklu Gömlek Ürününün Satıcısı, AC&Co / Altınyıldız Classics Erkek Beyaz Ütülemesi Kolay Slim Fit Dar Kesim Klasik Yaka Pamuklu Gömlek ürününü 569.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Beyaz Ütülemesi Kolay Slim Fit Dar Kesim Klasik Yaka Pamuklu Gömlek Son Yorumlar
569.99 Tl ye satışta olan Erkek Beyaz Ütülemesi Kolay Slim Fit Dar Kesim Klasik Yaka Pamuklu Gömlek Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2095 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: kaliteli ve şık bir ürün. normalde m beden giyiyorum, bu ürünü de m beden aldım ve tam oldu
İsim: **** ****
Tarih: 11 Ekim 2021
Beden: Beden:M
Satıcı: Altınyıldız Classics

Yorum: Aşırı beğendim kumaşı çok iyi 183 77 kiloyum. M tam oldu.
İsim: R** N** k**
Tarih: 23 Kasım 2021

Yorum: nişanlım için aldım çok güzel oldu tam bedeni almanızı tavsiye ederim ürünün kalitesini anlatmaya gerek yok zaten
İsim: s** ç**
Tarih: 23 Kasım 2022

Yorum: Çok iyi durdu 79 kilo m aldık indirimli dönemde tercih ettik
Tarih: 23 Mayıs 2022

Yorum: Çok kaliteli ve tam beden alabilirsiniz
İsim: F** K**
Tarih: 29 Aralık 2022
Beden: Beden:L

Yorum: GAYET GÜZEL VE KALİTELİ BİR ÜRÜN SLİM BEDENE GÖRE TAM BEDEN ALDIK İYİ OLDU.
İsim: G** K**
Tarih: 27 Ekim 2023

Yorum: Eşim için aldım M beden kullanıyoruz tam oldu
İsim: A** P**
Tarih: 04 Kasım 2022

Yorum: 1.75 boy 85 kilo l beden aldim tam oldu kumasi duruşu çok güzel severek kullandığım marka altinyildiz kalitesi kargo da cok hizli geldi tskler
Tarih: 22 Ocak 2022

Yorum: indirimden aldim.guzel bir gomlek .tam bedeni alın..
Tarih: 21 Eylül 2022
Beden: Beden:XL

Yorum: Harika bir kumaş nişanlıma aldım çok beğendi
İsim: h** d**
Tarih: 17 Şubat 2022

Yorum: Eşim için aldım. 182 boy 73 kilo civarı m beden oldu. Altın yıldız klasik kaliteli bir ürün.
İsim: E** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Ocak 2022

Yorum: Ürünün kalitesi güzel slim fit L beden olan eşime M aldık gayet güzel durdu
İsim: V** M**
Tarih: 07 Eylül 2022

Yorum: 178 bol 84 kilo L beden tercih ettim üzerime çok iyi oturdu ayrıca çok hızlı bir şekilde geldi
İsim: M** A**
Tarih: 23 Haziran 2022

Yorum: Çok iyi bedeninizi alın
İsim: E** A**
Tarih: 15 Ocak 2022

Yorum: kendi bedeninizi alın derim çok iyi
İsim: esra y.
Tarih: 27 Aralık 2021

Yorum: çok güzel tam bedeninizi alın
Tarih: 06 Ekim 2022
Beden: Beden:XS

Yorum: Güzel gpmlek. Kendi bedeninizi alın
İsim: H** X**
Tarih: 16 Mart 2022

Yorum: Muhteşem bir ürün bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: Y** A**
Tarih: 31 Mart 2022

Yorum: Hediye olarak aldım tam beden alın ve Altınyıldız kalitesi söylemeye gerek yok
İsim: i** K**
Tarih: 01 Mart 2022

Yorum: babama aldım çok güzel geldi kalitesi çok güzel tam bedeninizi alın
İsim: O** Ö**
Tarih: 13 Ekim 2022
Beden: Beden:XXL

Yorum: Erkek arkadasima yilbasi hediyesi olarak almistim, bayildik. 194 boy L beden aldim
İsim: Tugce Y.
Tarih: 10 Şubat 2022

Yorum: Çok standart dümdüz bir gömlek. Kalıbı çok güzel. Kumaşı güzel hissettiriyor. Çok beğendim. Tam bedenimi aldım cuk oturdu özel diktirmişim gibi.
İsim: T** S**
Tarih: 08 Aralık 2021

Yorum: bir beden buyuk alin
İsim: m** m**
Tarih: 17 Eylül 2022

Yorum: Ürün gayet güzel. Bedeni tam oldu. Yakasını ve rengin tonunu çok beğendim. 181 cm 75 kg M beden aldım tam oldu.
İsim: Ahmet K.
Tarih: 25 Ekim 2022

Yorum: Gayet iyi tam resimdeki gibi kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: e** e**
Tarih: 19 Mart 2022

Yorum: altınyıldız kalitesi tam beden alınmalı
İsim: M** A**
Tarih: 27 Kasım 2021

Yorum: kış icin ideal kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: n** Ç**
Tarih: 14 Eylül 2022

Yorum: Kaliteli ürün. Tam bedeninizi almanızı tavsiye ederim.
İsim: O** S**
Tarih: 20 Eylül 2022
Beden: Beden:S

Yorum: çok hoşuma gitti tam beden almışım kaliteli
İsim: erkan y.
Tarih: 19 Kasım 2022

Yorum: Kalıbı çok güzel. Herkes kendi bedenini alabilir.
İsim: S** E**
Tarih: 19 Ocak 2023

Erkek Beyaz Ütülemesi Kolay Slim Fit Dar Kesim Klasik Yaka Pamuklu Gömlek Ürüne İlişkin Sorular

Soru: 175 65 kg?
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre XS Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: Papyona uygunmudur
Cevap: Merhaba, hayır papyona uygun değildir. Ata yaka gömlek bakmanızı tavsiye ederiz.

Soru: Kravat takmaya uygunmu
Cevap: Merhaba, evet uygundur. İlginize teşekkürler.

Soru: İndirim !!!!
Cevap: Merhaba, ürünü favorilerinize ekleyerek fiyat indirimlerinden haberdar olabilirsiniz. İlginize teşekkürler.

Soru: 181sm 82kq ?
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre M Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: 1.85 boy 70 kilo hangi beden ?
Cevap: Merhaba, kilo, boy, yaş bilgileri ile beden tavsiyesi, sizi yanlış yönlendirebileceğinden, en sağlıklı seçim ürün sayfasındaki beden tablosuna göre olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba ic gosteriyormu??
Cevap: Merhaba, hayır iç göstermez. İlginize teşekkürler.

Soru: Ürün orijinal ambalajında şeffaf poşet içerisinde gönderilecek değil mi?
Cevap: Merhaba, tüm siparişleriniz markamıza ait Altınyıldız Classics logolu paketlerle gönderilmektedir. Paket şeffaf değildir. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.

Soru: boy 177 çeki 82
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre MBeden büyük ihtimalle uygun olacaktır. İlginize teşekkürler.

Soru: . Merhaba tailoret ne demek
Cevap: Merhaba, tailored slim fit kesimdir. İlginiz için teşekkürler.

Soru: slim mi urun
Cevap: Merhaba Slim Fit^Dir İlginize teşekkürler.

Soru: 176 boy 61 62 kg s olurmu hocam
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre S Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: krawat takilirmi
Cevap: Merhaba. Belirttiğiniz gömlek kravat ile kullanıma uygundur. İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 180 kilo 87
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre L Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: Üründe indirim oluyor mu
Cevap: Merhaba, ürünü favorilerinize ekleyerek fiyat indirimlerinden haberdar olabilirsiniz. İlginize teşekkürler.

Soru: Merhaba Bir tane slimfit ütün var fiyatı daha uygun farkı nedir
Cevap: Merhaba, kalıp farklılığı bulunmaktadır. İlginiz için teşekkürler.

Soru: Merhabalar görsellerdeki gömleklerde amblem var fakat müşterilerin alıp attıkları görsellerin hiçbirinde o amblem yok tereddüt ettim neden görselle giden ürünler farklı??
Cevap: Merhaba, ürün detayları görselde belirtildiği gibidir.

Soru: pantolonu nerden bulabiliriz?
Cevap: Pantolon maalesef tükenmiştir. Benzer ürünlerimizi incelemenizi rica ederiz.

Soru: açıklama regular fit yazıyor.. başlık slim fit
Cevap: Merhaba Slim fit'dir. İlginize teşekkürler.

Soru: bu kravattan var mı
Cevap: Merhaba, fotoğraftaki kravat ürünümüz maalesef tükenmiştir. Benzer ürünlerimiz incelemenizi rica ederiz.

Erkek Beyaz Ütülemesi Kolay Slim Fit Dar Kesim Klasik Yaka Pamuklu Gömlek Detaylı Resimler

Erkek Beyaz Ütülemesi Kolay Slim Fit Dar Kesim Klasik Yaka Pamuklu Gömlek En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü