Erkek Büyük Beden Sport In Baskı Paça Lastik Cepli Kordonlu Rahat Kalıp Eşofman Altı En Ucuzu Nerede Bulunur ?

Sevgi

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
3,092
0
0
Erkek Büyük Beden Sport In Baskı Paça Lastik Cepli Kordonlu Rahat Kalıp Eşofman Altı En Ucuzu Nerede Bulunur?
Erkek Büyük Beden Sport In Baskı Paça Lastik Cepli Kordonlu Rahat Kalıp Eşofman Altı Güncel Fiyatı 124.98 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Erkek Büyük Beden Sport In Baskı Paça Lastik Cepli Kordonlu Rahat Kalıp Eşofman Altı Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Erkek Büyük Beden Sport In Baskı Paça Lastik Cepli Kordonlu Rahat Kalıp Eşofman Altı Hakkında yaklaşık 9 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1 .

Erkek Büyük Beden Sport In Baskı Paça Lastik Cepli Kordonlu Rahat Kalıp Eşofman Altı Ürün Bilgisi

Erkek Büyük Beden Sport In Baskı Paça Lastik Cepli Kordonlu Rahat Kalıp Eşofman Altı Ürününün Satıcısı, dk defne ky Erkek Büyük Beden Sport In Baskı Paça Lastik Cepli Kordonlu Rahat Kalıp Eşofman Altı ürününü 124.98 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Büyük Beden Sport In Baskı Paça Lastik Cepli Kordonlu Rahat Kalıp Eşofman Altı Kullanıcı Geri Bildirimleri
124.98 Tl ye satışta olan Erkek Büyük Beden Sport In Baskı Paça Lastik Cepli Kordonlu Rahat Kalıp Eşofman Altı Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
9 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.1

Yorum: 3XL almama rağmen hiç rahat değil.
İsim: T** Ö**
Tarih: 16 Eylül 2024
Beden: Beden:3XL
Satıcı: Defne KY

Yorum: 3xl aldım oğluma çocuk bedeni geldi 👎
İsim: v** e**
Tarih: 12 Eylül 2024
Beden: Beden:3XL

Yorum: beklediğimden güzel geldi gayet kaliteli
İsim: **** ****
Tarih: 09 Mart 2024
Beden: Beden:M

Yorum: kumaşı kalitesi üstte duruşu rahatlığını çok beğendim denedim üstümden çıkarmadım 🤭 açıkçası hiç yorum olmaması nedeniyle endişe ettim ama bu kadar güzel geleceğini tahmin etmiyordum satıcıya çok teşekkür ederim😊🥰
İsim: E** K**
Tarih: 13 Mart 2024
Beden: Beden:L

Yorum: beklediğimden daha iyi geldi.ürun çok rahat ve çok güzel
İsim: H** k**
Tarih: 15 Mart 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Ürün kaliteli ve güzel fiyatına göre çok iyi beklediğimden güzel geldi
İsim: F** E**
Tarih: 14 Mart 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: kalitesiz ince
İsim: H** Ü**
Tarih: 09 Eylül 2024

Yorum: ürün kaliteli ve güzel
İsim: b** ç**
Tarih: 07 Mart 2024

Erkek Büyük Beden Sport In Baskı Paça Lastik Cepli Kordonlu Rahat Kalıp Eşofman Altı Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: 168 cm 61 kg
Cevap: M UYGUNDUR EFENDİM İYİ GÜNLER DİLERİZ ! ~DefneKy

Soru: videoda hangi size?
Cevap: onu kaldırdık efendım

Soru: boy 1.67 kilo 156 hangi beden
Cevap: 8XL UYGUNDUR EFENDİM İYİ GÜNLER DİLERİZ ! ~DefneKy

Soru: önündeki yazı olmasa olurmu
Cevap: Olur efendim

Soru: Merhaba 40 kilo 1.65 boya hangi beden olur
Cevap: S UYGUNDUR EFENDİM İYİ GÜNLER DİLERİZ ! ~DefneKy

Soru: boy 1.65 kilo 110

Soru: 125 kilo 1.83 boyunda birisine hangi Beden iyi olur acaba teşekkürler
Cevap: 6XL UYGUNDUR EFENDİM İYİ GÜNLER DİLERİZ ! ~DefneKy

Soru: Eşofman cepleri fermuarlımı acaba teşekkürler
Cevap: Hayır efendim

Soru: 180 boy 82 kg hangi beden uygundur?
Cevap: 5XL UYGUNDUR EFENDİM İYİ GÜNLER DİLERİZ ! ~DefneKy

Soru: 1.87 boy 82 kilo hangi beden olur
Cevap: 2XL UYGUNDUR EFENDİM İYİ GÜNLER DİLERİZ ! ~DefneKy

Soru: 1.75 boy 74 kilo hangi beden uygun olur
Cevap: 3xl uygundur efendim

Soru: 175 boy 118 kilo için hangi beden alınmalı

Soru: 173 boy 93 kilo? ürün boyu nedir?
Cevap: 4 xL uygundur efemdim

Erkek Büyük Beden Sport In Baskı Paça Lastik Cepli Kordonlu Rahat Kalıp Eşofman Altı Ürüne Ait Resimler

Erkek Büyük Beden Sport In Baskı Paça Lastik Cepli Kordonlu Rahat Kalıp Eşofman Altı En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü