Erkek Buz Mavisi Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim ?

Canan

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
587
0
0
Erkek Buz Mavisi Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon En Düşük Fiyat Nerede?
Erkek Buz Mavisi Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Şu Anki Fiyat Aralığı 469.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Buz Mavisi Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Gerçekten İyi Mi?

Erkek Buz Mavisi Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Hakkında yaklaşık 109 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5 .

Erkek Buz Mavisi Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Ürün Hakkında Bilgi

Erkek Buz Mavisi Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Ürününün Satıcısı, Bürke Erkek Buz Mavisi Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon ürününü 469.99 Tl'den Satılmaktadır.

Erkek Buz Mavisi Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Yorumlar Ve Değerlendirmeler
469.99 Tl ye satışta olan Erkek Buz Mavisi Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
109 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.5

Yorum: Eşime aldım tam oldu
İsim: Y** E**
Tarih: 07 Temmuz 2024
Beden: Beden:31
Satıcı: Bürke Ticaret

Yorum: 178 boy 95 kq bədən 34/30 mənə tam əynimə oldu. Nazik yay şalvarıdır, likralıdır, bədənə yaxşı qalır yapışmır.
İsim: **** ****
Tarih: 20 Şubat 2024
Beden: Beden:34

Yorum: ürün güzel kaliteli ama beden olarak en küçüğü 29 olmasına rağmen sanki 30 beden gibi duruyor ama yine de sağolun
İsim: B** E**
Tarih: 18 Nisan 2024
Beden: Beden:29

Yorum: Tam beden alın çok güzel ve serin mükemmel
İsim: E** T**
Tarih: 05 Eylül 2024
Beden: Beden:28

Yorum: beğendim, inşallah tiftiklenme yapmaz
İsim: S** İ**
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Beden:32

Yorum: Gayet şık ve rahat ✌😉
İsim: K** E**
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Boy:181cm

Yorum: kumaşı rahatlığı harika
İsim: g** a**
Tarih: 03 Eylül 2024
Beden: Beden:36

Yorum: Rengi koyu geldi ve kumaşı hoşuma gitmedi. Bacakları kalın olan insanlar bence almasin kötü görünüyor.
Tarih: 30 Ağustos 2024
Beden: Beden:30

Yorum: çok kaliteli tavsiye ederim
İsim: D** Ö**
Tarih: 29 Ağustos 2024
Beden: Beden:28

Yorum: Ürün resimde gördüğü gibi çok şık tam beden alınız
İsim: B** A**
Tarih: 29 Ağustos 2024

Yorum: güzel ürün dar kesim teşekkürler
İsim: M** S**
Tarih: 26 Ağustos 2024

Yorum: tekrar yeni sparis geçtim... kalitesi resimden daha güzel..tavsiye
İsim: M** v** N**
Tarih: 22 Ağustos 2024

Yorum: gayet güzel şık bir ürün
İsim: C** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 13 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel. Dürüst satıcıları ve kaliteli satıcıları seviyorum.
İsim: T** T**
Tarih: 10 Ağustos 2024

Yorum: kaliteee gerçekten
İsim: E** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 08 Ağustos 2024

Yorum: Çok güzel bi ürün
İsim: U** e** A**
Tarih: 03 Ağustos 2024
Beden: Boy:160cm

Yorum: fiyat uygun fakat işçilik de bi o kadar zayıf ne yazıkki.
İsim: b** ç**
Tarih: 02 Ağustos 2024
Beden: Beden:33

Yorum: Daha önce 2 rengini almıştım, şimdi de 2 farklı renk daha aldım. Kalıbı, modeli, renkleri çok güzel, çok şık. Paça boyu da muhteşem.
İsim: M** S** Ö**
Tarih: 10 Nisan 2024
Beden: Boy:180cm

Yorum: çok güzel ve kaliteli ürünleri kendime ve oğullarımada aldım keşke mavi renk pantolonları olsa
İsim: E** S**
Tarih: 24 Temmuz 2024

Yorum: Bedeni tam oldu mevsimlik
İsim: b** i**
Tarih: 26 Haziran 2024

Yorum: Bu paraya bu devirde bende mükemmel bi pantolon
İsim: Ş** K**
Tarih: 22 Mart 2024

Yorum: klasik giyimde olmazsa olmaz harika kumaşı var
İsim: E** G**
Tarih: 18 Nisan 2024
Beden: Boy:175cm

Yorum: Severek giyorum neredeyse bütün renklerini aldım
İsim: H** G**
Tarih: 23 Ocak 2024
Beden: Boy:173cm

Yorum: iyidir iyi
Tarih: 22 Şubat 2024

Yorum: çok beğendim
İsim: F** H**
Tarih: 21 Mart 2024

Yorum: cok kaliteli ve tam zamaninda
İsim: E** M**
Tarih: 01 Nisan 2024
Beden: Beden:30

Yorum: Paça geniş kalıyor terziye gitmek gerek
Tarih: 23 Mart 2024

Yorum: güzel esim beğendi
İsim: N** K**
Tarih: 24 Nisan 2024

Yorum: Çok güzel ürün. Çok rahat.
İsim: D** L**
Tarih: 30 Mart 2024

Yorum: Ürün güzel fakat iki tane 31 beden sipariş ettim bu renkteki 31 beden diğer 31 bedenden daha büyük kalıp çıktı.
İsim: y** ç**
Tarih: 08 Mayıs 2024
Beden: Boy:172cm

Erkek Buz Mavisi Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Ürüne Dair Sıkça Sorulanlar

Soru: 1 80boy 65
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 30 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: boyum 178 kilom 80
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 32 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 171 boy 70 kilo hangi beden uyumludur?
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 31 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 178 boy 83 kılo hangi beden tercih etmeliyim
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 33 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Boy 162 kilomda 47
Cevap: Ürün 50 kg altına uygun değildir

Soru: Merhaba 1.80 boy 68 kg hangi beden olur? Bir de pantolonun boyu kaç santim?
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 30 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 174 boy 90 kilo
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 34 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 1.78 boy 75 kg hangi beden uygundur teşekkürler iyi çalışmalar
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 32 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba Boy 1'75 Kilo 92 Hangi beden uygun olur
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 34 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: kolay gelsin Boy 1 82 kilo 75 hangi beden uygundur

Soru: merhaba 173 65 kilo için hangi beden önerirsiniz. Üstüme yapışık dar istemiyorum

Soru: 1.60 boy 67 kilo

Soru: Merhaba 30 beden pantolonun boyu kaç santim?
Cevap: Yaklaşık 97 cm

Soru: 167 boy 66 kilo kaç beden olur acaba

Soru: merhaba boy 1.80. kilo 89 .hangi bedeni almam gerekiyor

Soru: dar paça mı
Cevap: Evet efendim

Soru: 1.67 boy 58 kg hangisi beden uygun olur.
Cevap: Merhaba Efendim, Bürke Ticaret mağazamıza hoş geldiniz. Kampanyalardan haberdar olmak için mağazamızı takip edebilirsiniz. 29 beden sizin için uygundur efendim. Sağlıklı günler dileriz.

Soru: 1,80 boy 108 kg 36 beden olurmu
Cevap: Maks100 kg kadar uygundur

Soru: boy 178 kilo 68 ancak standart ölçüler uymuyor malesef ürünün boyu ve paça genişliği önemli benim için terziye götürme imkanım yok malesef
Cevap: Terzisiz maalesef ürün mümkün değil efendim 30 aşıp terziye götürebilirsiniz

Soru: Buz mavisi 31 tükenmis görünüyor stoga girecekmi
Cevap: Evet efendim

Erkek Buz Mavisi Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon Görsel Galerisi

Erkek Buz Mavisi Renk Italyan Kesim Kaliteli Esnek Likralı Kumaş Bilek Boy Pantolon En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü