Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Açık Mavi Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Ürün Alınmaya Değer Mi ?

Zeynep

Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
600
0
15
Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Açık Mavi Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Alınmaya Değer Mi?
Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Açık Mavi Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Şu Anki Satış Fiyatı 269.99 Tl'den Satılmaktadır.

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Açık Mavi Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Açık Mavi Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Hakkında yaklaşık 4948 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Açık Mavi Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Detaylı Açıklama

%55 Pamuk, %45 Polyester, Düz Açık Mavi, Casual Model, Slim Fit, Kıvrılmaz Polo Yaka, Kısa Kol, Cepsiz, Yaz Koleksiyonu, AC Basics Slim Fit Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört, Ürün Bedeni: M, Manken Ölçüleri: Boy: 1.89cm, Kilo: 80kg, Ürün Kodu: 4A4820200047AMV. Yıkama Talimatı: Makine yıkama suyu sıcaklığı 40 dereceyi geçmemelidir. Hassas Kuru Temizleme Yapılabilir. Ağartıcı Kullanılmaz. Sererek Kurutunuz. Düşük Isıda Ütülenmelidir. Santrifujlu Makinada Sıkılmaz.; Satın alacağınız bu ürüne, tavsiye edilen yıkama koşullarında çekmezlik garantisi veriyoruz. Çekmezlik önleyici özel iplikler ve örgü tekniği ile üretilmiştir.>_x000D_

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Açık Mavi Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Ürününün Satıcısı, AC&Co / Altınyıldız Classics Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Açık Mavi Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört ürününü 269.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Açık Mavi Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Kullananlar
269.99 Tl ye satışta olan Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Açık Mavi Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
4948 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: eşime hediye aldım kendi bedenini aldim ve tam oldu düşünenler kendi bedenini alabilir 👍🏼
İsim: ü** A**
Tarih: 23 Haziran 2022
Beden: Beden:M
Satıcı: Altınyıldız Classics

Yorum: Eşime aldım babalar günü hediyesi 4 renk ve şahane tereddüt etmeden alabilirsiniz eşim 1.87 boy kilo 98 XL tam oldu tşkr
İsim: N** C**
Tarih: 25 Ağustos 2022
Beden: Beden:XL

Yorum: Eşime hediye aldım kalitesini çok beğendi. Normalde L beden slim fit olduğu için XL aldık tam oldu.
İsim: M** T**
Tarih: 21 Kasım 2022

Yorum: Ürün gayet güzel tam beden alınır
İsim: H** A**
Tarih: 29 Kasım 2022

Yorum: çok iyi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: p** k**
Tarih: 16 Ağustos 2022

Yorum: Dokusu çok güzel, tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: **** ****
Tarih: 13 Ekim 2022
Beden: Beden:L

Yorum: ürün çok güzel bende herkese tafsiye ediyorum. kaliteli tam bedenim geldi orjinal.
Tarih: 28 Kasım 2022

Yorum: amcama hediye aldim cook memnun kaldi tam beden alabilirsiniz
İsim: başak e.
Tarih: 25 Aralık 2022

Yorum: Ürünler çok güzel bedeni tam oldu
Tarih: 08 Ocak 2023

Yorum: çok güzel kaliteli bedeninizi alabilirsiniz
İsim: s** ö**
Tarih: 03 Aralık 2022

Yorum: Kumaşı vs modeli çok güzel, eşim normalde M giyiniyor M aldım çok güzel oldu, slim fit beden değil standart bir beden
İsim: İ** G**
Tarih: Elite Üye
Beden: 12 Kasım 2022

Yorum: eşime aldm çok begendi tam beden alın
İsim: G** Ö**
Tarih: 31 Mayıs 2024

Yorum: ne renk atıyor ne çekiyor harika bir ürün kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: E** K**
Tarih: 01 Aralık 2022
Beden: Beden:3XL

Yorum: yumuşacık çok güzel 5 tane aldim
İsim: A** P** H**
Tarih: Elite Üye
Beden: 07 Mayıs 2024

Yorum: Harika bir ürün. Rengi kumaşı çok güzel. 1 beden küçük aldım tam oldu.
İsim: h** a**
Tarih: 04 Ekim 2021
Beden: Beden:S

Yorum: oldukça kaliteli indirim döneminde aldım tam beden alın
İsim: N** Ç** K**
Tarih: 23 Haziran 2022

Yorum: sevgilime hediye olarak aldım boy 1.87 kilo 82 M beden tam.oldu çok beğenerek giyiyor
İsim: Ö** Ç**
Tarih: 16 Ekim 2021
Beden: Beden:XXL

Yorum: iki beden arasında kalırsanız bir beden büyük olanı tercih edin çok şık ve kaliteli
İsim: N** Ç**
Tarih: 22 Haziran 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: Çok güzel tam bedeninizi alın
İsim: R** A**
Tarih: 12 Aralık 2021
Beden: Beden:S

Yorum: Tamda istediğim gibi. kaliteli ve şık duruyor. bedeni tam alın.
İsim: Aydoğan A.
Tarih: 29 Ekim 2022

Yorum: tam bedenuzi alin altinyildiz harika
İsim: Z** T**
Tarih: 25 Ocak 2022
Satıcı: Dermo Eczacım

Yorum: Kocişkoma aldım çok beğendi gayet kaliteli bir ürün tam beden alabilirsiniz
Tarih: 16 Haziran 2022

Yorum: kalıbı küçük bir beden büyük alınabilir
İsim: B** T**
Tarih: 01 Temmuz 2022

Yorum: rengi çok tatlı eşime aldım bayıldı bedeni de tam oldu kalitesi ayrıca hoşumuza gitti tavsiye ederim. ben yıkadığım için buruşuk duruyor geldiğinde daha güzeldi paketlemesi de güzel
İsim: Şadiye Ö. Y.
Tarih: 21 Haziran 2022

Yorum: ürün çok kaliteli ve güzel tavsiye ederim. bedeninizi alın tam oturuyor
İsim: M** T**
Tarih: 28 Haziran 2022

Yorum: Kendi bedeninizi alabilirsiniz eşim çok beğendi kalitesi çok güzel yumuşacık diğer renkleride alıcam satıcıya çok teşekkürler
İsim: M** K**
Tarih: 12 Eylül 2022

Yorum: Eşime aldım 82 kilo m beden tam oldu kaliteli duruyor
Tarih: 05 Eylül 2022

Yorum: Kaliteli.. Tam bedeninizi alın..
İsim: H** C**
Tarih: 18 Ağustos 2022
Beden: Beden:3XL

Yorum: surekli kullandigimiz bir marka kalitesi cok guzel tam beden alinabilir
Tarih: 18 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: eşime sipariş vermişdim.kaliteli ürün.tam bedeninizi alın
İsim: Könül S.
Tarih: 31 Temmuz 2022

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Açık Mavi Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: yazlikmidir
Cevap: Merhaba, evet ürün yazlıktır. İlginize teşekkürler.

Soru: 1.70 boy 90 kiloya
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre XL Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: Merhaba, kimi altın yıldız kimi de ac&co yazıyor etikette, babalar için 2 tane alicam, etiketlerde altınyıldız yazanları almak istiyorum, hangisini almalıyım
Cevap: Merhaba, AC&Co ile Altınyıldız Classics arasında kalite-üretim-operasyon anlamında bir fark bulunmamakta olup, AC&Co, online özel ürünlerimizi ayrıştırmak için oluşturduğumuz koleksiyondur. İlginize teşekkür ederiz.

Soru: merhaba 1.65 boy 85 kilo
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre L Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: Sorumun cevabı bu değil değilim var mı diyorum
Cevap: Merhaba Talebinizi siapriş sorularından iletebilir misiniz ? İlginzie teşekürler.

Soru: 180 e 77 kilo hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba, ürün sayfasında sağ alt köşede bulunan -Beden Tablosu- butonuna tıklayarak ürün ölçülerine ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: merhaba ürün slim fit mi regular mi
Cevap: Merhaba, ürün slim fit dar kesimdir. İlginize teşekkürler.

Soru: 175boy 72 kilo
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre S Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: merhaba açık mavi L beden nezaman gelir acaba
Cevap: Merhaba, stoklarımız haftalık güncellenmekte olup, Gelince Haber Ver butonuna tıklayarak yeniden stoklara girdiğinde haberdar olabilirsiniz. Ancak her ürünümüzden haftalık yeni stok gelmeyebilir. İlginize teşekkürler.

Soru: Cvp yokmu acil
Cevap: Merhaba bir önceki sorunuzu görüntüleyemiyoruz. Tekrar sorabilir misiniz ? İlginize teşekkürler.

Soru: 180 boya 98 kilo hangi beden almalıyım beden tablosunu göremedim yardımcı olur musunuz
Cevap: Merhaba, kilo, boy, yaş bilgileri ile beden tavsiyesi, sizi yanlış yönlendirebileceğinden, en sağlıklı seçim ürün sayfasındaki beden tablosuna göre olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba aldığım üründe minik bir pembe leke var. Yıkayınca geçeceğini düşündüm ama maalesef çıkmadı. Geri iade edebilir miyim?
Cevap: Merhaba, yaşanan durumdan dolayı üzüntümüzü belirtiyoruz. Memnun kalmadığınız, bedeni uymayan veya yanlış gönderilen ürünleri 15 gün içinde iade edebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkürler.

Soru: Gri renk beyaz şeritli yaka ne zaman stoga girer
Cevap: Merhaba, stoklarımız haftalık güncellenmekte olup, Gelince Haber Ver butonuna tıklayarak yeniden stoklara girdiğinde haberdar olabilirsiniz. Ancak her ürünümüzden haftalık yeni stok gelmeyebilir. İlginize teşekkürler.

Soru: eşim 1.80 boy 70 kilo kac beden önerirsiniz
Cevap: Merhaba, kilo, boy, yaş bilgileri ile beden tavsiyesi, sizi yanlış yönlendirebileceğinden, en sağlıklı seçim ürün sayfasındaki beden tablosuna göre olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba. boy 177, kilo 85 xl uyğun geler?

Soru: merhabalar 192 boy 95 kilom var hangi beden önerir siniz

Soru: 1 73 55 kilo hangi beden
Cevap: Merhaba, ürün sayfasında sağ alt köşede bulunan -Beden Tablosu- butonuna tıklayarak ürün ölçülerine ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: selamün aleyküm efendim boy .1.72 kilo 74 kaç beden almalıyım

Soru: Merhabalar 185/96 hangi bedeni tercih etmeliyim
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre XL Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: 185.boy 115 kiloya hangi beden alinmali

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Açık Mavi Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Fotoğraf Ve Görseller

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Açık Mavi Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü