Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Fuşya-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Alınmaya Değer Mi ?

Zeliha

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
609
0
0
Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Fuşya-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört En Ucuzu Nerede Bulunur?
Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Fuşya-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Şu Anki Satış Fiyatı 209.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Fuşya-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Fuşya-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Hakkında yaklaşık 1113 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Fuşya-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Ürünün Detayları

%55 Pamuk, %45 Polyester, Düz Fuşya-Beyaz, Casual Model, Slim Fit, Kıvrılmaz Polo Yaka, Kısa Kol, Cepsiz, Yaz Koleksiyonu, AC Basics Slim Fit Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört, Ürün Bedeni: M, Manken Ölçüleri: Boy: 1.89cm, Kilo: 80kg, Ürün Kodu: 4A4820200047FUB. Yıkama Talimatı: Makine yıkama suyu sıcaklığı 40 dereceyi geçmemelidir. Hassas Kuru Temizleme Yapılabilir. Ağartıcı Kullanılmaz. Sererek Kurutunuz. Düşük Isıda Ütülenmelidir. Santrifujlu Makinada Sıkılmaz. ; Satın alacağınız bu ürüne, tavsiye edilen yıkama koşullarında çekmezlik garantisi veriyoruz. Çekmezlik önleyici özel iplikler ve örgü tekniği ile üretilmiştir.>_x000D_

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Fuşya-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Ürününün Satıcısı, AC&Co / Altınyıldız Classics Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Fuşya-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört ürününü 209.99 Tl'den Satılmaktadır.

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Fuşya-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Kullananlar
209.99 Tl ye satışta olan Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Fuşya-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1113 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Harika mutlaka alın babama aldım tam kalıp yumuşak ve kaliteli renk müthiş ⭐
İsim: V** Y**
Tarih: 04 Mayıs 2022
Beden: Beden:XL
Satıcı: Altınyıldız Classics

Yorum: Eşime aldım, kalitesi çok güzel. Yumuşacık bir kumaşı var. Bedeni tam alın.
İsim: G** K**
Tarih: 18 Ağustos 2022
Beden: Beden:M

Yorum: Bayıldım dokusuna tam bedenimi aldım 180/80 kilo M aldım tam oldu
İsim: S** T**
Tarih: 18 Temmuz 2022

Yorum: Daha önce bir yeğenime almıştık. Çok beğendik, diğer yeğenim için de aldık.
İsim: a** c**
Tarih: 29 Haziran 2022
Beden: Beden:S

Yorum: Gerçekten harika bir ürün beğenen hiç düşünmeden gönül rahatlığıyla alabilirsiniz alın aldırın derim altınyıldız farkı👏 eşim 100 kilo XL aldım gayet güzel durdu teşekkür ediyorum altınyıldız ve trent yola .Bir ayrıntı görseldekinden bir tık koyu rengi
İsim: Emre D.
Tarih: 25 Mayıs 2022

Yorum: indirimdeyken aldık , kendi bedeninizi alın gayet güzel
İsim: **** ****
Tarih: 28 Temmuz 2022
Beden: Beden:L

Yorum: Kardeşime rengarenk aldım gerçekten fiyat performans ürünü rahat ve şık gösteriyor kendi bedeninizi alın 😊
Tarih: 25 Kasım 2021

Yorum: süper tam bedeninizi alın
İsim: samet m.
Tarih: 21 Temmuz 2022

Yorum: hem kardeşime hem eşime aldım,ikisi de çok beğendiler severek kullanıyorlar, kaliteli ve yumuşacık, renk solma tüketme çekme yapmadı, boyu 185kilo 65 m beden, boy 180 kilo85 l beden tam oldu
İsim: N** K**
Tarih: 25 Ekim 2022

Yorum: güzel, bir beden büyük çok iyi oldu.
İsim: O** D**
Tarih: 05 Temmuz 2022

Yorum: ürün çok kaliteli renkleri canlı 1.71 60 kiloyum m aldım çokta güzel oldu
Tarih: 11 Eylül 2022

Yorum: Tam bedeninizi alabilirsiniz çok kaliteli.
İsim: Ü** D**
Tarih: 21 Haziran 2022

Yorum: Tam beden alabilirsiniz çok güzel ben 3 tane aldım kumaşları süper. M beden aldım tam kalıp
İsim: M** Y**
Tarih: 02 Nisan 2024
Beden: Boy:173cm

Yorum: Tam Beden alınız boy 1.81 / Kg 85 L beden tam oluyor. Bu fiyata bu kaliteyi bulamazsınız.
İsim: O** A**
Tarih: 15 Haziran 2022

Yorum: eşime 3 renginide aldim tam beden kaliteli
İsim: a** h**
Tarih: 12 Ekim 2022

Yorum: Kendi bedeninizi alın ben bi beden büyük aldım yorumlara göre ama büyük geldi
İsim: M** B**
Tarih: 18 Ocak 2023
Beden: Beden:XXL

Yorum: muhteşem,tam beden alabilirsiniz
İsim: S** S**
Tarih: 28 Ocak 2023

Yorum: başarılı. tam beden alabilirsiniz
İsim: ö** d**
Tarih: 15 Mart 2023

Yorum: Gerçekten kumaşı çok güzel yakmayan türden,ben erkek arkadaşıma aldım kendi bedeninizi alın derim.Paketleme dikkatliydi teşekkür ederim:)
İsim: a** e**
Tarih: 15 Ağustos 2022

Yorum: Eşime aldım bayıldık dokusuna renklerine daha önceden aynı ürünleri yüksek fiyata almıştık çok uygun 👍🏻
Tarih: 08 Temmuz 2022

Yorum: Eşime aldım çok şık çok beğendik
Tarih: 12 Eylül 2022

Yorum: Çok beğendik tam oldu teşekkürler
İsim: N** D**
Tarih: 22 Temmuz 2022

Yorum: Tam beden alabilirsiniz.
İsim: z** y**
Tarih: 01 Ocak 2023

Yorum: eşime aldım 3 rengini aldim, 2 renk daha sipariş verdim. renkleri fotoğraflardaki gibi ben özellikle turuncu kiremit olana bayıldım. Hem uygun hem de çok kaliteliler tam beden alın memnun kaldık 🙃
İsim: Ş** Y**
Tarih: 18 Temmuz 2024

Yorum: Babam a hediye aldım göründüğü gibi geldi çok beğendi kendi bedeninizi alın kalıbı tam
İsim: S** S**
Tarih: 01 Ağustos 2022

Yorum: Ürün görseldeki gibi kendi bedeninizden bir beden büyük alabilirsiniz tam yazlık bir kumaşı var
İsim: S** E**
Tarih: 14 Haziran 2022

Yorum: Gayet kaliteli, tam beden alabilirsiniz.
İsim: T** G**
Tarih: 25 Ağustos 2022

Yorum: bir kaç rengini aldık.gayet güzel.kendi bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: Ayse D.
Tarih: 06 Ocak 2023

Yorum: Eşime aldım çok beğendi kumaşı çok güzel bedeninizi alın büyük görüşmede aslında tam geliyor
İsim: M** Y**
Tarih: 24 Ekim 2022

Yorum: m giyen oğluma s beden aldım daha iyi oldu renk kalite iyi
İsim: Pelin A.
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Ağustos 2022

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Fuşya-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Merak Edilen Konular

Soru: 1.82 𝚌𝚖 88 𝚔𝚐 𝚑𝚊𝚗𝚑𝚕 𝚋𝚎𝚍𝚎𝚗
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre L Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: boy 178 kq 85
Cevap: Merhaba, ürün sayfasında sağ alt köşede bulunan -Beden Tablosu- butonuna tıklayarak ürün ölçülerine ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: boy 1.82, kg 84
Cevap: Merhaba, kilo, boy, yaş bilgileri ile beden tavsiyesi, sizi yanlış yönlendirebileceğinden, en sağlıklı seçim ürün sayfasındaki beden tablosuna göre olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Soru: İç gösteriyor mu?
Cevap: Merhaba, hayır iç göstermez. İlginize teşekkürler.

Soru: MERHABA 1.88 BOY 97 KİLO HANGİ BEDEN UYGUN OLUR
Cevap: Merhaba, ürün sayfasında sağ alt köşede bulunan -Beden Tablosu- butonuna tıklayarak ürün ölçülerine ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: 187 boy 80 kilo kaç beden almalıyım

Soru: Orijinal altınyıldız ürünümü
Cevap: Merhaba, evet saticisi Altinyildiz Classics olan ürünler, Altinyildiz Classics tarafindan üretilip, gönderilmektedir.

Soru: Biten renkler bir daha gelir mi
Cevap: Merhaba, stoklarımız haftalık güncellenmekte olup, Gelince Haber Ver butonuna tıklayarak yeniden stoklara girdiğinde haberdar olabilirsiniz. Ancak her ürünümüzden haftalık yeni stok gelmeyebilir. İlginize teşekkürler.

Soru: 175 113 kiloyum hangi beden uyar
Cevap: Merhaba, kilo, boy, yaş bilgileri ile beden tavsiyesi, sizi yanlış yönlendirebileceğinden, en sağlıklı seçim ürün sayfasındaki beden tablosuna göre olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Soru: mrb 1.70 boy 77 kg hangi beden uyumludur ?

Soru: Kardeşim benim rıca etsem sizden yardımcı olabilir misiniz ürün slim fit dar kesimmi regular kesimmi 🙏🙏🙏🙏
Cevap: Merhaba, ürün slim fit dar kesimdir. İlginize teşekkürler.

Soru: Boy 1.65 Kilo 75 hangi beden olur acaba

Soru: merhabalar 1.67- 80 kilo icin hangi beden uygun olur ?

Soru: boy 1.78 kilo 81 hangi beden uygun olur dar kesimde

Soru: 170 boy 70 kiloya kaç beden olur

Soru: 180boy. 85kilo,hangi beden?

Soru: merhaba , bugün sipariş versem ne zaman elimde olur
Cevap: Merhaba, siparişleriniz, sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 24 saat içerisinde İzmir'den kargo firmasına teslim edilmekte olup, hafta sonu ve resmi tatillerde kargoya teslim yapılamamaktadır. Size ulaşma süresi kargo firması yoğunluğu ve teslimat bölgesine göre değişebilir. Detaylı bilgi için kargo firmasıyla görüşmenizi rica ederiz. İlginize teşekkürler.

Soru: 1.82 boy 94 kilo hangi beden önerirsiniz

Soru: merhaba.boy 1.76 ceki 90 kq hangi olcu olur?

Soru: 105 kilo 1.75 boy hangi beden olur efendim

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Fuşya-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Ürünün Detaylı Resimleri

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Fuşya-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü