Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Gri Kıvrılmaz Polo Yaka T-shirt Satın Alır Mısınız ?

Berrak

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
593
0
0
Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Gri Kıvrılmaz Polo Yaka T-shirt Alınır Mı?
Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Gri Kıvrılmaz Polo Yaka T-shirt Anlık Fiyatı 281.49 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Gri Kıvrılmaz Polo Yaka T-shirt Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Gri Kıvrılmaz Polo Yaka T-shirt Hakkında yaklaşık 10389 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Gri Kıvrılmaz Polo Yaka T-shirt Ürün Tanıtımı

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Gri Kıvrılmaz Polo Yaka T-shirt Ürününün Satıcısı, AC&Co / Altınyıldız Classics Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Gri Kıvrılmaz Polo Yaka T-shirt ürününü 281.49 Tl'ye Trendyolda Bulunur.

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Gri Kıvrılmaz Polo Yaka T-shirt En Son Yapılan Yorumlar
281.49 Tl ye satışta olan Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Gri Kıvrılmaz Polo Yaka T-shirt Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
10389 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Bir beden küçük alabilirsiniz çok iyi
İsim: D** Ç**
Tarih: 26 Ekim 2022
Beden: Beden:XXL
Satıcı: Altınyıldız Classics

Yorum: çok güzel kaliteli tam bedeninizi alin
İsim: Z** Ş**
Tarih: 22 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: tam bedeninizi alırsanız harika bir ürün
İsim: **** ****
Tarih: 14 Nisan 2023

Yorum: tam bedeninizi alın kaliteli ürün kesinlikle tavsiye ederim
Tarih: 22 Şubat 2023
Beden: Beden:M

Yorum: Güzel ürün bir beden büyük alınabilir
İsim: M** G**
Tarih: 18 Mart 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: kumaşı dikişi çok güzel. tam oldu üstüme xl.
İsim: S** B**
Tarih: 19 Mayıs 2023

Yorum: Harika bir duruşu var,tam bedeninize uygun alabilirsiniz.
İsim: ERTAN Ö.
Tarih: 17 Nisan 2023

Yorum: Çok güzel tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: M** K**
Tarih: 24 Mayıs 2023
Beden: Boy:164cm

Yorum: tam beden muhteşem çok güzel
İsim: E** Ş**
Tarih: 22 Şubat 2023

Yorum: 180 boy 92 kg eşime XL tam oldu, şık duruyor
İsim: H** N** Y**
Tarih: Elite Üye
Beden: 03 Mayıs 2023

Yorum: çok güzel bir ürün eşime aldım tekrar başka bir renk sipariş verdim
İsim: A** U**
Tarih: 22 Mayıs 2023

Yorum: babam için aldım tam bedenini aldim çok güzel oldu
İsim: Z** A**
Tarih: 10 Nisan 2023

Yorum: babama aldim guzel tam beden alin
İsim: R** Y**
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: Kalitesine diyecek yok tam beden alabilirsiniz
İsim: F** G** K**
Tarih: 18 Mayıs 2023
Beden: Boy:165cm

Yorum: Kaliteli ve şık bir tişört Tam bedeninizi alın.
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: çok güzel tam beden alabilirsiniz
İsim: s** ç**
Tarih: 07 Şubat 2023

Yorum: 180 110 kilo eşim XXL çok iyi oldu
İsim: M** a**
Tarih: 15 Mayıs 2023
Beden: Boy:167cm

Yorum: Gayet güzel bedeninizi alin
İsim: D** e**
Tarih: Elite Üye
Beden: 17 Nisan 2023

Yorum: kalitesi çok iyi tam beden alinmali
İsim: y** a**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: ürün çok güzel kalitesi de iyi bir beden büyük alinabilir
Tarih: 14 Mart 2023

Yorum: 1.75 boy 90 kilo eşime L beden aldım sahane oldu
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: aşırı guzell çok beğendim tam bedeninizi alın lütfen
İsim: B** K**
Tarih: 22 Mayıs 2023

Yorum: Gayet güzeldi tam oldu
İsim: S** k**
Tarih: 15 Mart 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: Kalitesi iyi. Tam beden alınmalı
İsim: Nusret T.
Tarih: 18 Mayıs 2023

Yorum: sevgilime aldım çok güzel tam bedeninizi alın
İsim: n** t**
Tarih: 16 Mayıs 2023

Yorum: harika eşime aldım tam beden oldu
İsim: N** T** o**
Tarih: 23 Şubat 2023

Yorum: tam beden gayet güzel hızlı kargo
İsim: M** T**
Tarih: 01 Şubat 2023
Beden: Beden:L

Yorum: adına yakışır şekilde kaliteli bir ürün. çok beğendim. bedeninizi alın. kesinlikle tavsiye ediyorum.
İsim: E** T**
Tarih: 22 Nisan 2023

Yorum: çok kaliteli bir ürün çok beğendik,tam bedeninizi alın
İsim: e** T**
Tarih: 12 Nisan 2023

Yorum: Çok kaliteli , çok iyi bir kumaş. 1.85 boy 86 kilo L Beden iyi oldu ama biraz daha dökümlü sevdiğim için XL ile değişim sağlayacağım.
Tarih: 05 Mayıs 2023

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Gri Kıvrılmaz Polo Yaka T-shirt Ürünle İlgili Merak Edilenler

Soru: kalıp darmi
Cevap: Merhaba, ürün slim fittir. İlginize teşekkürler.

Soru: Not yazabiliyormuyuz?
Cevap: Merhaba, tüm siparişleriniz markamıza ait Altınyıldız Classics logolu paketlerle gönderilmekte olup, maalesef hediye paketi ve not ekleme seçeneğimiz bulunmamaktadır. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.

Soru: kalıbı nasildir
Cevap: Merhaba Slim Fit'dir İlginize teşekkürler.

Soru: XL veya 2XL bedeni ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, stoklarımız haftalık güncellenmekte olup, Gelince Haber Ver butonuna tıklayarak yeniden stoklara girdiğinde haberdar olabilirsiniz. Ancak her ürünümüzden haftalık yeni stok gelmeyebilir. İlginize teşekkürler.

Soru: 165boy 100kilo kaç beden olur
Cevap: Merhaba, ürün sayfasında sağ alt köşede bulunan -Beden Tablosu- butonuna tıklayarak ürün ölçülerine ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: XL beden stoklara ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, stoklarımız haftalık güncellenmekte olup, Gelince Haber Ver butonuna tıklayarak yeniden stoklara girdiğinde haberdar olabilirsiniz. Ancak her ürünümüzden haftalık yeni stok gelmeyebilir. İlginize teşekkürler.

Soru: çok güzel urün
Cevap: İlginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 170 boy 48 kilo hangi beden uygun olur
Cevap: Merhaba, ürün sayfasında sağ alt köşede bulunan -Beden Tablosu- butonuna tıklayarak ürün ölçülerine ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: 30 derecede çekti diyorum siz 40 derecede diyorsunuz o zaman ne olurdu bilemedim
Cevap: Merhabalar, ürünün yıkama talimatlarına göre makine yıkama suyu sıcaklığı 40 dereceyi geçmemelidir. Ürün, tavsiye edilen yıkama koşullarında çekmezlik garantisi ile satılmaktadır. 30 derecede yıkandığında da çekme yapmaması beklenir.

Soru: 180 boy 100 kilo kaç beden olur

Soru: merhaba üründe çekmeyen yazıyor 30 derece kısa programda yıkadım çekti napayim ben bu ürünü simdi
Cevap: Merhabalar, satın almış olduğunuz ürün için tavsiye edilen yıkama koşulları makine yıkama suyu sıcaklığının 40 dereceyi geçmemesi ve hassas kuru temizleme yapılabilmesidir. Ürünün çekmezlik garantisi, bu koşullara uyulduğunda geçerlidir. Ürünü belirtilen yıkama talimatlarına uygun olarak yıkamanızı öneririz.

Soru: boy 180 kilo 103
Cevap: Merhaba, kilo, boy, yaş bilgileri ile beden tavsiyesi, sizi yanlış yönlendirebileceğinden, en sağlıklı seçim ürün sayfasındaki beden tablosuna göre olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Soru: xl ne zaman gelir

Soru: geniş kesim yokmu
Cevap: Merhaba Dar Kesim'Dir. İlginize teşekkürler.

Soru: manken üzerindeki beden ?
Cevap: Merhaba, manken üzerindeki ürün L bedendir. İlginize teşekkürler.

Soru: Bedenler ne zaman yenilenir?

Soru: Renk olarak resimdekinin aynısı mı geliyor
Cevap: Merhabalar, ürün görselde göründüğü gibi gönderilmektedir. İlginize teşekkürler.

Soru: xl stoğu yenilenecekmi

Soru: markası yaka içinde varmı
Cevap: Merhaba, ürün iç etiketi ve karton etiketi AC&CO / Altınyıldız Classics olarak gönderilmektedir. İlginize teşekkürler.

Soru: Merhaba hediye paketi yollamanızı rica ediyorum
Cevap: Merhaba, tüm siparişleriniz markamıza ait Altınyıldız Classics logolu paketlerle gönderilmekte olup, maalesef hediye paketi seçeneğimiz bulunmamaktadır. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Gri Kıvrılmaz Polo Yaka T-shirt Ürünün Detaylı Resimleri

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Gri Kıvrılmaz Polo Yaka T-shirt En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü