Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Bu Ürünü Almalı Mı ?

Gonul

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
585
0
0
Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Satın Alır Mısınız?
Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Şu Anki Fiyat Aralığı 263.49 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Memnuniyet Oranı Nedir?

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Hakkında yaklaşık 9968 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Ürün Açıklaması

%55 Pamuk, %45 Polyester, Casual Model, Slim Fit, Kıvrılmaz Polo Yaka, Kısa Kol, Cepsiz, Yaz Koleksiyonu, AC Basics Slim Fit Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört, Ürün Bedeni: M, Manken Ölçüleri: Boy: 1.89cm, Kilo: 80kg, Ürün Kodu: 4A4820200047SYH; Satın alacağınız bu ürüne, tavsiye edilen yıkama koşullarında çekmezlik garantisi veriyoruz. Çekmezlik önleyici özel iplikler ve örgü tekniği ile üretilmiştir.. >_x000D_
_x000D_
_x000D_

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Ürününün Satıcısı, AC&Co / Altınyıldız Classics Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört ürününü 263.49 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Kullanıcı Değerlendirmeleri
263.49 Tl ye satışta olan Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
9968 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: ürün gayet güzel tam bedeninizi alin
İsim: e** o** y**
Tarih: 16 Mart 2023
Beden: Beden:M
Satıcı: Altınyıldız Classics

Yorum: Harika bir ürün tam beden.
İsim: A** k**
Tarih: 16 Ocak 2023
Beden: Beden:S

Yorum: Çok rahat. tavsiye ederim. Bedeninizi alırken iki beden büyük alın.
İsim: S** Ö**
Tarih: 17 Haziran 2022
Beden: Beden:XXL

Yorum: cok guzel esim cokk begendi indirimde 90tlye aldim keske yine düşse yine alsam 2tane almıştım. 1.76boy 80kilo m beden tam
İsim: R** Y**
Tarih: 20 Ekim 2022
Beden: Beden:L

Yorum: Şık duruyor tam beden
İsim: M** G**
Tarih: 14 Ocak 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: Babalar günü hediyesi almıştım babam çok beğendi kendi bedenini aldım tam oldu 👍
İsim: N** S**
Tarih: 26 Temmuz 2021

Yorum: Çok güzel tam beden alınmalı
İsim: K** İ**
Tarih: 14 Ocak 2023

Yorum: 1 beden büyük alınmalı, kalitesi güzel
İsim: S** D** B**
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: Hediye olarak babama aldım çok beğendi bedeni tam geldi
İsim: H** E**
Tarih: 23 Haziran 2022

Yorum: eşime aldım çok beğendi yeri yumuşacık diğer renklerinden alicam bedeni kilonuza göre tam beden alın
İsim: M** Ö**
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: babama aldım bayıldı, tam beden
İsim: G** Y**
Tarih: 04 Ağustos 2022

Yorum: fiyatına göre çok kaliteli bir ürün.👍🏻😍 eşim için aldım oda çok sevdi tam bedeninizi alabilirsiniz👍🏻
İsim: F** K**
Tarih: 26 Şubat 2023

Yorum: çok guzel.bir ürün bayıldım eşime aldım o kadar kaliteli ve şık ki.butun renkleri almayı düşünüyorum
İsim: K** E**
Tarih: 12 Ocak 2023

Yorum: Ürün çok güzel tam beden alınabilir
İsim: **** ****
Tarih: 18 Mayıs 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: cok iyi kendi bedeninizi alabilirisiniz
İsim: F** O**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: Babama babalar gününde aldım çok beğendi tam beden alabilirsiniz
İsim: B** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 21 Haziran 2022

Yorum: çok kullanışlı bir ürün tam beden alinmali
İsim: S** Z**
Tarih: 03 Şubat 2023

Yorum: Kumaşı ve kalitesi gayet iyi, bedeninizi alın.
İsim: F** H** K**
Tarih: 15 Nisan 2023

Yorum: tam yazlık çok güzel eşim de çok beğendi tam beden alinabilir
İsim: Ş** Ş**
Tarih: Elite Üye
Beden: 20 Nisan 2023

Yorum: Kalitelı bir ürün 68 kiloya S beden aldık
İsim: N** A**
Tarih: 04 Mayıs 2023

Yorum: kumaşı duruşu çok güzel kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: r** k**
Tarih: 24 Mayıs 2023

Yorum: cok iyi esime tam uydu
İsim: Hayriye C.
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: Babama, erkek arkadaşıma, kardeşime yüz tane aldım sanırım farklı renklerinden koleksiyon yaptık ☺ yaz için giy çık şık ve kullanışlı. Babam 175 boy 105 kilo XXL çok rahat oldu biraz bol sevdiği için beğendi. Erkek arkadaşım 182 boy 95 kilo xl tam oldu. bir küçüğü küçük olurmus. Kardeşim 180 boy 78 kilo m iyi oldu. İndirimden 62 tL ye aldık geneldDevamını Oku
İsim: **** ****
Tarih: 14 Kasım 2021
Beden: Beden:XXL

Yorum: Babam için aldik kaliteli cok güzel duruyor. tam beden
İsim: f** d**
Tarih: 03 Temmuz 2021

Yorum: Kalitesi gayet iyi bedeni tam.
İsim: H** A**
Tarih: 08 Şubat 2023
Beden: Beden:S

Yorum: Eşime aldım çok beğendik çok şık
İsim: Y** S**
Tarih: 28 Ocak 2023

Yorum: Altınyıldız süpersin. Tam beden
İsim: Ö** Y**
Tarih: 16 Mart 2023

Yorum: çok kaliteli bir ürün. tam beden.çok beyendik.çabuk ulaştı
İsim: N** H**
Tarih: 05 Ağustos 2022

Yorum: eşime aldım çok beğendi daha önce de almıştık teşekkürler
İsim: y** k**
Tarih: 16 Kasım 2022

Yorum: bedeninize göre alabilirsiniz kalitesini anlatmaya gerek yok
İsim: O** I**
Tarih: 18 Ocak 2023

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: babalargünüiçinaldıkamatrendyolexpressilegöndermişsiniztahminiteslimat21hazirandiyorgeçgelicekyani
Cevap: Merhaba, siparişleriniz, sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 1-3 İŞ günü içerisinde İzmir'den kargo firmasına teslim edilmekte olup, hafta sonu ve resmi tatillerde kargoya teslim yapılamamaktadır. Size ulaşma süresi kargo firması yoğunluğu ve teslimat bölgesine göre değişebilir. İlginize teşekkürler.

Soru: boy 180 kilo 82
Cevap: Merhaba, ürün sayfasında sağ alt köşede bulunan -Beden Tablosu- butonuna tıklayarak ürün ölçülerine ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: 1.76 boy 78 kilo
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre M Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: 170boy 70 kilo için hangi beden uygun olur
Cevap: Merhaba, ürün sayfasında sağ alt köşede bulunan -Beden Tablosu- butonuna tıklayarak ürün ölçülerine ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Dar kesimmi
Cevap: Merhaba, evet dar kesimdir.

Soru: Hediye paketi yapabiliyor musunuz?
Cevap: Merhaba, tüm siparişleriniz markamıza ait Altınyıldız Classics logolu paketlerle gönderilmekte olup, maalesef hediye paketi seçeneğimiz bulunmamaktadır. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.

Soru: 173 boy 73 kilo
Cevap: Merhaba, kilo, boy, yaş bilgileri ile beden tavsiyesi, sizi yanlış yönlendirebileceğinden, en sağlıklı seçim ürün sayfasındaki beden tablosuna göre olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Soru: merhaba 179 kilo 80 kaç beden olur ?

Soru: merhaba polo yaka tişort sipariş verdim fakat siyah yazıyor ben açık gri istiyorum mümkünmü
Cevap: Merhaba, ürün rengi fotoğraftaki şekilde gönderilecektir.

Soru: 1.67 boy 78 kilo hangi beden uygundur acaba ?

Soru: merhababaa
Cevap: Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?

Soru: Hangi kargoyla çalışıyorsunuz?
Cevap: Merhaba, siparişlerinizi Trendyol Ekspress ve UPS Kargo ile göndermekteyiz. Talep etmeniz üzerine sipariş verdikten sonra 6 ile başlayan sipariş numaranızı buradan paylaşmanız halinde PTT Kargo ile de gönderim sağlayabiliriz. İlginize teşekkürler.

Soru: teşekkürler kolay gelsin iyi çalışmalar dilerim
Cevap: Merhaba İlginize teşekkürler.

Soru: 175 boy 75 kilo gobekliyim

Soru: boy 1.82sm kilo 105 kac olur
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre XXL Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebilir. İlginize teşekkürler.

Soru: merhaba bu tişörtlerini cebli olanları var mı acaba
Cevap: Merhabalar, bu tişört modelinin cepli versiyonu bulunmamaktadır.

Soru: 177 boy 60 kilo hangi beden olur

Soru: Merhabalar boy 1.70 kilo 67 kaç beden olur?

Soru: Merhaba boy 1.70 kğ 90 hangi beden almalıyım teşekkür ederim

Soru: Merhaba188 boy 110 kg hangi beden olur acaba?
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre XXL Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Ürünün Fotoğrafları

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü