Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Pembe-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Alınmaya Değer Mi ?

Belgin

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
591
0
0
Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Pembe-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört En İyi Fiyatı Nerede Bulabilirim?
Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Pembe-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Güncel Satış Fiyatı 264.69 Tl'den Satılmaktadır.

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Pembe-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Pembe-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Hakkında yaklaşık 2067 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8 .

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Pembe-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Ürün Hakkında Bilgi

%55 Pamuk, %45 Polyester, Düz Pembe-Beyaz Casual Model, Slim Fit, Kıvrılmaz Polo Yaka, Kısa Kol, Cepsiz, Yaz Koleksiyonu, AC Basics Slim Fit Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört, Ürün Bedeni: M, Manken Ölçüleri: Boy: 1.89cm, Kilo: 80kg, Ürün Kodu: 4A4820200047PBY; Satın alacağınız bu ürüne, tavsiye edilen yıkama koşullarında çekmezlik garantisi veriyoruz. Çekmezlik önleyici özel iplikler ve örgü tekniği ile üretilmiştir.>_x000D_

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Pembe-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Ürününün Satıcısı, AC&Co / Altınyıldız Classics Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Pembe-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört ürününü 264.69 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Pembe-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Kullanıcı Yorumları
264.69 Tl ye satışta olan Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Pembe-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
2067 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.8

Yorum: Süper geçensenede almıştım. Çok memnun kaldım. Bedeninizi alabilirsiniz. Kesimi güzel
İsim: D** Ö**
Tarih: 06 Temmuz 2022
Beden: Beden:3XL
Satıcı: Altınyıldız Classics

Yorum: harika bir ürün kumaşı çok güzel kendi bedeninizi alabilirsiniz
İsim: Ö** Ç**
Tarih: 16 Ekim 2021
Beden: Beden:S

Yorum: güzel bir pakette geldi bedeni tam oldu teşekkürler
İsim: T** A**
Tarih: 24 Aralık 2022
Beden: Beden:L

Yorum: Eşime almıştım babalar günü hediyesi 5ayrı renk çok beğendik yıka giy kırışmıyor altın yıldız klasik teşekkürler trendyol
İsim: S** İ**
Tarih: 25 Kasım 2021

Yorum: Kendi bedeninizi alabilirsiniz. Tam yaz rengi
İsim: Z** s** Ç**
Tarih: 23 Ocak 2023

Yorum: mükmmel duruyo kardeşime aldım tam bedeninizi alın
İsim: N** K**
Tarih: 22 Mart 2023
Beden: Beden:XXL

Yorum: Beklediğimden çok güzel yumuşacık eşimede çok yakıştı beden tam oldu
İsim: **** ****
Tarih: 23 Temmuz 2022

Yorum: 1 beden küçük alınız kalıbı biraz büyük
İsim: A** A**
Tarih: 26 Ocak 2022
Beden: Beden:XL

Yorum: eşim icin aldim cok beğendim tam beden alabilirsiniz
İsim: Z** d**
Tarih: 27 Ocak 2022

Yorum: Ürün çok güzel kendime aldım abime aldım yeğenime aldım hepsi de çok memnun
İsim: Orhan Ö.
Tarih: 15 Kasım 2021
Beden: Beden:XXL

Yorum: Rengi harika, bedeni tam beden veya bir büyüğü tercih edilebilir
İsim: ı** e**
Tarih: 18 Mayıs 2022

Yorum: Başka rengini de aldık. Kampanya ile çok uyguna geldi. Bu fiyata bu kalite gerçekten çok iyi. Bedeniniz neyse onu alın. Geniş gibi görünüyor ama deneyince çok rahat oluyor ve hoş duruyor. 1.84 ve 88 kilo eşime L beden aldık fikir olsun.
İsim: H** D** P**
Tarih: 21 Haziran 2023
Beden: Boy:170cm

Yorum: Tam yazlık, kendi bedeninizi alın.
İsim: F** F** K**
Tarih: 28 Mayıs 2022

Yorum: Çok şık tam beden alınmalı
İsim: S** S**
Tarih: 09 Temmuz 2022

Yorum: çok beğendim bedeniniz alın
Tarih: 15 Ağustos 2022
Beden: Beden:M

Yorum: eşime aldım tam bedeni oldu kumaşı kaliteli tavsiye ederim
İsim: g** o**
Tarih: 27 Ekim 2021

Yorum: çok güzel tam bedenimi aldım
İsim: B** z** D**
Tarih: 14 Ocak 2023

Yorum: bayıldım tek kelimeyle harika mükemmel çok çok beğendim kesinlikle kendi bedeninizi alinnn
İsim: D** Y**
Tarih: 27 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Beğendim bedeniniz neyse onu alın
İsim: S** Ç**
Tarih: 02 Ağustos 2022

Yorum: Güzel ürün bence beden alınmalı ama tam otursun yapışsın üzerime derseniz 1 beden küçük alın
İsim: A** N** Y**
Tarih: 18 Ekim 2021

Yorum: Bildigim marka beden olarak tam bedeninizi alin ben 1,78 ve 84 kiloyum tam oldu tavsiye ederim
İsim: S** H**
Tarih: 15 Aralık 2022

Yorum: Güzel eşime aldım kullanışlı kendi bedenini alın
İsim: B** D**
Tarih: 25 Ağustos 2022

Yorum: harika kendi bedeninizi alın
İsim: N** Ö**
Tarih: 12 Ekim 2021

Yorum: cik guzel babama aaldim
Tarih: 16 Ocak 2023

Yorum: Çok güzel damatıma aldım kaliteli. Bedeninizi alın.
İsim: Necla B.
Tarih: 12 Kasım 2021
Beden: Beden:S

Yorum: tam bedenim oldu malı güzel
İsim: y** k**
Tarih: 23 Mayıs 2022

Yorum: Kaliteli.. Tam bedeninizi alın..
İsim: H** C**
Tarih: 18 Ağustos 2022

Yorum: çok iyi kendi bedeninizde alın.
İsim: fatos b.
Tarih: Elite Üye
Beden: 30 Eylül 2021

Yorum: Çok güzel bedenizi alın
İsim: tülin ö.
Tarih: 23 Eylül 2021

Yorum: Eşime aldım, 182 boy 80 kilo için L beden rahat ve güzel durdu, fit gösteriyor. Eşim bayıldı, incecik ve pamuklu, tam yazlık bir parça, diğer renkleri de aldık. Etiket fiyatı 250 350 arasında biseydi diye hatırlıyorum, indirimde kaçırmayın 👍
İsim: Ö** N**
Tarih: 04 Kasım 2022

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Pembe-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: Fiyat??nedir?
Cevap: Merhaba, ürün açıklamaları kısmından model bilgileri ve diğer tüm ürün bilgilerine ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda beden tablosunu da inceleyebilirsiniz. İlginize teşekkürler.

Soru: 184 boy 72 kilo
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre M Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: İç gösteriyor mu
Cevap: Merhaba, hayır iç göstermez. İlginize teşekkürler.

Soru: Merhaba hediye paketi oluyor mu istersek?
Cevap: Merhaba, tüm siparişleriniz markamıza ait Altınyıldız Classics logolu paketlerle gönderilmekte olup, maalesef hediye paketi seçeneğimiz bulunmamaktadır. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.

Soru: Merhaba 185 boy 70 kilo sizce hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba, ürün sayfasında sağ alt köşede bulunan -Beden Tablosu- butonuna tıklayarak ürün ölçülerine ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: 1.75 boy 80 kilo hangi beden tercih edilmeli
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre M Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: Boy 1.73 kilo 84 kac Beden olur

Soru: merhaba. hediye paketi ve not yazılmasını istiyorum mümkün mü acaba?
Cevap: Merhaba, tüm siparişleriniz markamıza ait Altınyıldız Classics logolu paketlerle gönderilmekte olup, maalesef hediye paketi ve not seçeneğimiz bulunmamaktadır. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.

Soru: 175 boy 73 kilo hangi beden almaliyiz
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre S Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: Merhaba 1,72 boy 70 kg hangi beden
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre S Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: 185 boy 110 kilo hangi beden uyumlu, göbekli olduğu için slim fit olur mu
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre XXL Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: selam 180 boy 120 klo ceki kac beden olur?
Cevap: Merhaba, ürün sayfasında sağ alt köşede bulunan -Beden Tablosu- butonuna tıklayarak ürün ölçülerine ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba 16.06.2021 tarihinde siparis verdim.Babalar gününden önce tarafima ulasabilir mi rica etsem
Cevap: Merhaba, siparişleriniz, sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 1-3 İŞ günü içerisinde İzmir'den kargo firmasına teslim edilmekte olup, hafta sonu ve resmi tatillerde kargoya teslim yapılamamaktadır. Size ulaşma süresi kargo firması yoğunluğu ve teslimat bölgesine göre değişebilir. İlginize teşekkürler.

Soru: mrb185 boy kilo 105 110 arasi kac beden olur cokmu dar kesim acaba tskler
Cevap: Merhaba, kilo, boy, yaş bilgileri ile beden tavsiyesi, sizi yanlış yönlendirebileceğinden, en sağlıklı seçim ürün sayfasındaki beden tablosuna göre olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Soru: 1.68 boy 62 kilo hangi beden

Soru: Merhaba ürünün boy bilgisini alabilirmiyim? Bazıları pantolon üzerinde kısa kalıyorda ona göre bakıcam

Soru: hediye paketi yaparmisiniz
Cevap: Merhaba, tüm siparişleriniz markamıza ait Altınyıldız Classics logolu paketlerle gönderilmekte olup, maalesef hediye paketi seçeneğimiz bulunmamaktadır. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.

Soru: 1.91 boy 74 kilo kaç beden uygun olur?
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre L Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: merhaba 164 boy, 61 kg hangi beden uygun olur acaba?
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre XS Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: Merhaba, 1.70 boy 79-80 kilo için hangi bedeni tercih etmeliyim
Cevap: Merhaba, kilo, boy, yaş bilgileri ile beden tavsiyesi, sizi yanlış yönlendirebileceğinden, en sağlıklı seçim ürün sayfasındaki beden tablosuna göre olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Pembe-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Görsel Galerisi

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Pembe-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü