Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Sarı-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Alınır Mı ?

Gamze

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
589
0
0
Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Sarı-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Alınmaya Değer Mi?
Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Sarı-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Güncel Fiyatı 255.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Sarı-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Gerçekten İyi Mi?

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Sarı-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Hakkında yaklaşık 3507 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Sarı-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Ürün Hakkında Bilgi

%55 Pamuk, %45 Polyester, Düz Sarı-Beyaz, Casual Model, Slim Fit, Kıvrılmaz Polo Yaka, Kısa Kol, Cepsiz, Yaz Koleksiyonu, AC Basics Slim Fit Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört, Ürün Bedeni: M, Manken Ölçüleri: Boy: 1.89cm, Kilo: 80kg, Ürün Kodu: 4A4820200047SBZ; Satın alacağınız bu ürüne, tavsiye edilen yıkama koşullarında çekmezlik garantisi veriyoruz. Çekmezlik önleyici özel iplikler ve örgü tekniği ile üretilmiştir. >_x000D_
_x000D_

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Sarı-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Ürününün Satıcısı, AC&Co / Altınyıldız Classics Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Sarı-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört ürününü 255.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Sarı-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Kullanıcı Geri Dönüşleri
255.99 Tl ye satışta olan Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Sarı-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
3507 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: Tam beden çok rahat
İsim: G** K** T**
Tarih: 04 Ağustos 2022
Beden: Beden:L
Satıcı: Altınyıldız Classics

Yorum: çok beğendik inş yikayincada bişey olmaz beden model tam istediğimiz gibi
İsim: ö** G**
Tarih: 12 Temmuz 2021
Beden: Beden:M

Yorum: Yumuşacık, rengi de göründüğü gibi geldi. 1.75 73 kg M beden 🤌🏻
İsim: s** k**
Tarih: 31 Ekim 2022

Yorum: çok tatlı rengi oğluma aldım tam beden çok güzel oldu beğendi tşk ederim paketleme çok güzeldi
İsim: H** K** A**
Tarih: 30 Mart 2023

Yorum: Güzel kaliteli. 1 beden büyük alın
İsim: M** T** B**
Tarih: 04 Ocak 2023

Yorum: Eşim icin ikinci kez aldık kumaşı gayet güzel 1.70 boyunda 80 kilo M beden aldık biz gayet beğendik almak isteyenlere tavsiye ederim kargosu da baya hızlı geldi
İsim: **** ****
Tarih: 27 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Gayet güzel tam beden alınabilir
İsim: B** ç**
Tarih: 10 Ocak 2023

Yorum: Babama babalar günü için almıştım çok beğendi tam beden alabilirsiniz
İsim: E** K**
Tarih: 24 Eylül 2022
Beden: Beden:XL

Yorum: cok guzel indirimdeyken aldim tam beden aliniz
Tarih: 01 Ocak 2022
Beden: Beden:XXL

Yorum: Kumaşı yumuşacık bedeni bol geldi iade edip bı beden küçüğünü aldım tam oldu eşim için almıştım çok yakıştı 🤗🥰🙈
İsim: sibel Y.
Tarih: 10 Haziran 2022
Beden: Beden:S

Yorum: Bir beden küçük alınabilir
İsim: B** İ**
Tarih: 12 Temmuz 2021

Yorum: Mutlaka alın babama aldım yumuşacık kaliteli renk çok tatlı tam beden alın ⭐⭐
İsim: V** Y**
Tarih: 04 Mayıs 2022

Yorum: eşime aldım çok beğendi rengi harika 190 92 kilo L aldım güzel oldu iki farklı rengini daha şipariş verdim indirimde kaçmaz bence
İsim: B** A**
Tarih: 04 Ağustos 2022

Yorum: gerçekten çok kaliteli bir beden küçük alın
Tarih: 19 Temmuz 2022

Yorum: Kendi bedeninizi alabilirsiniz indirimden almıştım eşim için sadece yıkandığında biraz rengi solma yaptı
İsim: N** T**
Tarih: 26 Ağustos 2021

Yorum: Çok güzel tam bedeninizi alin
İsim: E** K**
Tarih: 26 Eylül 2022

Yorum: Kumasi harika esnek bir kumasi var ve yumusak 3-4 renginden aldik. kaliplari genis. esim gomlekte xl giyerken polo yaka tsortlerde L beden aldik cok iyi oldu
İsim: Gülen A.
Tarih: 15 Ağustos 2021

Yorum: çok güzel bir tişört. tam bedeninizi alabilirsiniz.
İsim: ö** Ü**
Tarih: 16 Eylül 2021
Beden: Beden:XXL

Yorum: hediye aldım memnun kaldım tam bedeninizi alın
İsim: m** a**
Tarih: 17 Temmuz 2022

Yorum: Tam yazlık, kendi bedeninizi alın.
İsim: F** F** K**
Tarih: 28 Mayıs 2022

Yorum: Rengi çok güzel kendi bedeninizi alın.
İsim: p** ö**
Tarih: 18 Haziran 2022

Yorum: eşime aldım çok şık ve kaliteli
Tarih: 07 Haziran 2022

Yorum: O kadar güzel o kadar yumuşak ki malı çok beğendik teşekkür ederizzz 💃 tam beden alabilirsiniz
İsim: Büşra Ü.
Tarih: 24 Haziran 2022

Yorum: Eşime aldım.rengi çok güzel.tam bedeni alın
İsim: K** K**
Tarih: Elite Üye
Beden: 19 Temmuz 2022

Yorum: eşime aldım rengi dokusu ve kalıbı çok iyi indirimlerini takip edip her rengini almayı düşünüyorum:)
Tarih: 01 Temmuz 2021

Yorum: tam bedeninizi alın
İsim: c** s**
Tarih: 11 Ekim 2022

Yorum: Eşime aldım çok rahat bir tişört başka renklerini de sipariş vereceğim
İsim: s** ö**
Tarih: 31 Temmuz 2021

Yorum: Rengi solma yapmadı eşime almıştım çok beğendi m beden giyiyordu m beden aldık tam oldu 👍🏻
İsim: E** A**
Tarih: 22 Ocak 2022

Yorum: Tam beden alınmalı harika bir ürün
İsim: Nilhan U.
Tarih: 17 Haziran 2022

Yorum: Eşime aldım 92 kilo xl tam oldu. Şık bir ürün
İsim: B** D**
Tarih: Elite Üye
Beden: 25 Haziran 2022

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Sarı-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: 1.80 85 kilo
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre L Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: 1.83 boy 59 kiilo ?
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre M Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: 4×× islaç varmı
Cevap: Merhaba, hayır maalesef bulunmamaktadır. İlginize teşekkürler.

Soru: Hangi kargo
Cevap: Merhaba, siparişlerinizi Trendyol Ekspress ve UPS Kargo ile göndermekteyiz. Talep etmeniz üzerine sipariş verdikten sonra 6 ile başlayan sipariş numaranızı paylaşmanız halinde PTT Kargo ile de gönderim sağlayabiliriz. İlginize teşekkürler.

Soru: Merhaba 1.70 82 kilo
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre M Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: 193 ,103 kilo kaç beden olur
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre XL Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: merhaba boy 175 kilo 75 hangi beden olur
Cevap: Merhaba, ürün sayfasında sağ alt köşede bulunan -Beden Tablosu- butonuna tıklayarak ürün ölçülerine ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba hayırlı işler boy 1,78 kilo 78 M beden olur mu salaş oversize durmasın ?
Cevap: Merhaba, kilo, boy, yaş bilgileri ile beden tavsiyesi, sizi yanlış yönlendirebileceğinden, en sağlıklı seçim ürün sayfasındaki beden tablosuna göre olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Soru: Not ekleyebilir misiniz
Cevap: Merhaba, tüm siparişleriniz markamıza ait Altınyıldız Classics logolu paketlerle gönderilmekte olup, maalesef hediye paketi ve not seçeneğimiz bulunmamaktadır. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkürler.

Soru: 175 boy 75 kilo hangi beden olur
Cevap: Merhaba, ürün sayfasında sağ alt köşede bulunan -Beden Tablosu- butonuna tıklayarak ürün ölçülerine ulaşabilirsiniz. İlginize teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.

Soru: Merhaba indirim ne zamana kadar geçerli?
Cevap: Merhaba, cuma sabahına kadar geçerlidir.

Soru: Merhaba 180 boy 75 kilo hangi beden almalıyım

Soru: Comfort Fit 4XL stoğa gelir mi?
Cevap: Merhaba, stoklarımız haftalık güncellenmekte olup, Gelince Haber Ver butonuna tıklayarak yeniden stoklara girdiğinde haberdar olabilirsiniz. Ancak her ürünümüzden haftalık yeni stok gelmeyebilir. İlginize teşekkürler.

Soru: 1.75 boy 60 kilo M beden olur mu
Cevap: Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre S Beden büyük ihtimalle uygun olacaktır. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup, vücut tipine göre değişebildiği için maalesef garantisi yoktur. İlginize teşekkürler.

Soru: 174 boy 84 kilo hangi beden almalıyım
Cevap: Merhaba, kilo, boy, yaş bilgileri ile beden tavsiyesi, sizi yanlış yönlendirebileceğinden, en sağlıklı seçim ürün sayfasındaki beden tablosuna göre olacaktır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Soru: boy 1'75 kilo 83 hangi beden uygun olur

Soru: iyi akşamlar 1.69 boy kilo 71 hangi beden olur

Soru: merhaba indirime girme şansı var mi
Cevap: Merhaba, ürünü favorilerinize ekleyerek fiyat indirimlerinden haberdar olabilirsiniz. İlginize teşekkürler.

Soru: Selam 169 boy 83 kg kac beden olur?

Soru: 1.76 boy 72 kilo beden olarak hangisi uygundur

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Sarı-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört Detaylı Resimler

Erkek Çekmeyen Pamuklu Kumaş Slim Fit Dar Kesim Sarı-Beyaz Kıvrılmaz Polo Yaka Tişört En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü