Erkek Gri Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon E003512 Fiyatına Göre Alınır Mı ?

Aysegul

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
557
0
0
Erkek Gri Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon E003512 Satın Alır Mısınız?
Erkek Gri Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon E003512 Güncel Fiyatı 431.99 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Erkek Gri Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon E003512 Kullanıcı Deneyimleri Nasıl?

Erkek Gri Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon E003512 Hakkında yaklaşık 644 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6 .

Erkek Gri Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon E003512 Teknik Detaylar

Eskitme yıkama, Likralı, Bozuk para cepli, Arkası aplike cepli, Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon;Mevsimlik kullanıma uygundur.;Stüdyo Çekimlerinde Renkler Işık Farklılığından Dolayı Değişiklik Gösterebilir.;Online Özel koleksiyonu ürünüdür.;Model Boy: 186 cm Göğüs: 98 cm Bel: 77 cm Basen: 97 cm;Numune Bedeni: 32;%98 Pamuk %2 Elastan; >_x000D_

Erkek Gri Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon E003512 Ürününün Satıcısı, Avva Erkek Gri Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon E003512 ürününü 431.99 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Erkek Gri Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon E003512 Yorumlar Hakkında Bilgi
431.99 Tl ye satışta olan Erkek Gri Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon E003512 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
644 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.6

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım çok beğendi çok da yakıştı . 1.85 76 kg 32 beden aldım tam oldu 💞
İsim: Ş** K**
Tarih: 02 Nisan 2023
Beden: Beden:32
Satıcı: AVVA

Yorum: çok güzel kaliteli tam beden
İsim: h** ö**
Tarih: 19 Mart 2023
Beden: Beden:33

Yorum: bir beden küçük alınabilir genel anlamda güzel
İsim: i** b**
Tarih: 11 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: çok güzel.tam beden aliniz
İsim: A** A**
Tarih: 11 Mayıs 2023

Yorum: Aşırı güzel eşime aldık çok beğendik tam kalıp boy 1.76 kilo 72 32 beden aldık
İsim: S** E**
Tarih: 11 Nisan 2023

Yorum: kalibini 1 beden kucuk bile alabilirsiniz
İsim: m** k**
Tarih: Elite Üye
Beden: 16 Mart 2023

Yorum: rahat bir pantolon tam beden alabilirsiniz
İsim: Ö** Ç**
Beden: 08 Temmuz 2023

Yorum: 184/94 34 beden beli tam oldu boydan bi tık uzun
İsim: M** Ş**
Tarih: 21 Mart 2023

Yorum: Kaliteli tam beden
İsim: G** D**
Beden: 11 Nisan 2023

Yorum: eşime 33 beden aldım,çok güzel ve kaliteli bir ürün-kesinlikle tavsiye ederim
İsim: T** K**
Tarih: 03 Mayıs 2023

Yorum: Urun gayet yumusak ve guzel duruyor, bedeninizi alabilirsiniz
İsim: S** A**
Tarih: 19 Nisan 2023

Yorum: valla harika pantol eşime aldım 78 kilo 31 beden tam oldu boyu uzundu sadece
İsim: t** D**
Tarih: 17 Mart 2023
Beden: Beden:31

Yorum: tam kalıp çok kaliteli
İsim: A** D**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: Bu fiyata kaliteli bir ürün almak güzel Tam beden
İsim: H** Y**
Tarih: 29 Mart 2023

Yorum: ürün çok güzel 180 82kg 32 Beden tam oldu,yanlız boyu biraz uzun kumaşı kalın degil çok incede değil
İsim: İ** b**
Tarih: 06 Nisan 2023

Yorum: Tam beden...Beğendim
İsim: M** Ş**
Tarih: 07 Nisan 2023

Yorum: Kaliteli yazlık esnek kumaşta güzel bir pantolon 1-2 beden küçük alabilirsiniz iade yerine terzide yaptırmayı tercih ettik
İsim: G** D**
Tarih: 08 Nisan 2023

Yorum: Boyu 1.97 olan erkek arkadaşıma 34 beden tam oldu fiyatına göre çok iyi
İsim: F** K**
Tarih: 30 Mart 2023
Beden: Beden:34

Yorum: Kendi bedeninizi seçin güzel kaliteli ürün
İsim: H** F** K**
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: eşime aldık beğendik eşime her şey yakışır kurban olurum ona
İsim: R** D**
Tarih: 13 Nisan 2023

Yorum: Avva nın diğer pantolaonlarını da aldık gayet iyi kaliteliler kendi bedeninizi almanız yeterli
İsim: F** Ş**
Beden: 05 Nisan 2023

Yorum: Babama aldık çok güzel
İsim: **** ****
Tarih: 21 Mart 2023
Beden: Beden:34

Yorum: kalıbı çok güzel 110 kg 188 boyunda oğluma 3xl aldım tam oldu
İsim: N** T**
Tarih: 16 Mart 2023
Beden: Beden:38

Yorum: Nişanlıma aldık beğendi
İsim: ş** k**
Tarih: 01 Mayıs 2023

Yorum: 1.78 boy 83 kg 36 büyük geldi slim olmasına aldanıp aldım değişim yaptım 34 tam
İsim: A** B**
Tarih: 07 Nisan 2023
Beden: Beden:36

Yorum: eşim için aldım kalıp olarak tam beden alınmalı
İsim: F** B**
Tarih: 25 Mart 2023

Yorum: ogluma aldım.2 adet.cok beyendi
İsim: E** E**
Tarih: 01 Nisan 2023
Beden: Beden:30

Yorum: Oğluma aldım çok ksliteli teşekkür ederim AVVA
İsim: **** ****
Tarih: 28 Mart 2023

Yorum: Babama aldım kaliyeli kendi bedeninizi alın
İsim: Y** Ö**
Tarih: 20 Mayıs 2023

Yorum: tam kalıp bedeniniz neyse onu alın
İsim: S** b**
Tarih: 02 Nisan 2023

Erkek Gri Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon E003512 Hakkında Akıllara Takılanlar

Soru: hangi kargo?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Aras Kargo ve Trendyol Ekspres kargo ile gönderim sağlamaktayız. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: 1.71boy kilo 72
Cevap: Değerli Müşterimiz, paylaşmış olduğunuz kilo, boy vb. ölçüler vücut yapısına göre değişiklik sağladığından dolayı sizleri yanlış yönlendirmemize sebep olacaktır. ‘’Beden tablosu’’ butonuna tıklayarak bel-basen-göğüs gibi beden ölçülerinize göre inceleyip karar vermenizi öneririz. İlginiz için teşekkür eder, keyifli günler dileriz.

Soru: Eskitme ne?
Cevap: Değerli Müşterimiz, kot pantolonlara eskitilmiş ve vintage bir görünüm kazandırmak için kullanılan popüler bir tekniktir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: yazın giyilir mi?
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünümüz mevsimlik kullanıma uygundur. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: selamlar 1000 üzeri ürün sepete atıyorum ama 100 lik kupon gözükmüyor sayfada yok sebebini öğnebilirmiyim
Cevap: Değerli Müşterimiz, Hesabınızda yer alan Trendyol Asistan üzerinden görüşme sağlayarak bilgi alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: ilk asistana yazdım size yönlendirdi sizde tekrar asistana yönlendiriyorsunuz kim ilgilenecek merak ediyorum?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Ürünü favorilerinize ekleyerek kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: ürün kalınlığı nasıl
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirttiğiniz ürünümüz %98 PAMUK %2 ELASTAN ve denim kumaştır. Ürünümüz 23' Kış Sezonudur. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Soru: Dar pacami? Ya duz
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüz; Slim fit kalıp Dar paçadır. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: bedenler neden yok 1 aydır
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. Ürün stoklarımız belirli aralıklar ile güncellenmektedir. İstemiş olduğunuz beden üzerine gelerek gelince haber ver butonuna tıklayabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: boy yazmıyor hepsinin ölçüsü aynı boy mu
Cevap: Değerli Müşterimiz, beden bilgileriniz ile ürün detay kısmındaki ''Tüm Özellikleri Gör'' sayfasında yer alan beden tablomuzdan kontrolünü sağlayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: merhabalar bu ürünün bedenleri nezaman güncellenir
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. Ürün stoklarımız belirli aralıklar ile güncellenmektedir. İstemiş olduğunuz beden üzerine gelerek gelince haber ver butonuna tıklayabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhabalar modeli slim fit mi acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüz; Slim fit kalıptır. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: ne kadar süre garanti altında bilgi alabilir miyim
Cevap: Değerli müşterimiz, tüm ürünlerimiz garanti kapsamı içerisinde yer almaktadır. Trendyol Asistan üzerinden görüşme sağlayarak bilgi alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: merhaba 33 36 beden var mi bu rengin yani tek 33 secebiliyoruz bunu anlamadik
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. Ürün stoklarımız belirli aralıklar ile güncellenmektedir. İstemiş olduğunuz beden üzerine gelerek gelince haber ver butonuna tıklayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: Paça boyunu ayarliyabiliyor musunuz
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünlere müdahale edilememektedir. Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: 36 beden ne zaman gelir
Cevap: Merhaba, ilginiz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizin stokları belirli aralıklarla güncellenmektedir. "Gelince Haber Ver" özelliğini kullanarak stoklar yenilendiğinde haberdar olabilir, ürünü favorilerinize ekleyerek takip edebilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: 176 boy 80 kilo hangi beden olur
Cevap: Değerli Müşterimiz, paylaşmış olduğunuz kilo, boy vb. ölçüler vücut yapısına göre değişiklik sağladığından dolayı sizleri yanlış yönlendirmemize sebep olacaktır. ‘’Beden tablosu’’ butonuna tıklayarak bel-basen-göğüs gibi beden ölçülerinize göre inceleyip karar vermenizi öneririz. İlginiz için teşekkür eder, keyifli günler dileriz.

Soru: 102 kilo boy 180 kaç beden almamız gerek

Soru: Merhabalar urunu simdi alsak kocaeliye bayrama kadar yetisebilirmi?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Belirtilen teslimat süresi içerisinde kargoya gönderimi sağlanmaktadır. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: İyi günler ben gri ve siyah pantolondan almıştım ürünleri bi kez giyip yıkadıktan sonra bazı bölgeleri beyaz gibi oldu bidaha kullanamadım
Cevap: Değerli müşterimiz, tüm ürünlerimiz garanti kapsamı içerisinde yer almaktadır. Trendyol Asistan üzerinden görüşme sağlayarak bilgi alabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Erkek Gri Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon E003512 Ürünün Detaylı Resimleri

Erkek Gri Berlin Eskitme Yıkamalı Esnek Slim Fit Dar Kesim Jean Pantolon E003512 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü