Erkek Gri Keten Aerobin Bol Kalıp Oversize Salaş Erkek Keten Gömlek Tavsiye Eder Misiniz ?

Aysun

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
573
0
0
Erkek Gri Keten Aerobin Bol Kalıp Oversize Salaş Erkek Keten Gömlek Tavsiye Eder Misiniz?
Erkek Gri Keten Aerobin Bol Kalıp Oversize Salaş Erkek Keten Gömlek Anlık Fiyatı 429.0 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Erkek Gri Keten Aerobin Bol Kalıp Oversize Salaş Erkek Keten Gömlek Kullanıcılar Memnun Mu?

Erkek Gri Keten Aerobin Bol Kalıp Oversize Salaş Erkek Keten Gömlek Hakkında yaklaşık 88 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0 .

Erkek Gri Keten Aerobin Bol Kalıp Oversize Salaş Erkek Keten Gömlek Detaylı Açıklama

Erkek modasında şıklığı ve rahatlığı bir araya getiren özel parçalar, tarz sahibi erkeklerin gardırobunda ayrıcalıklı bir yere sahip olur. İşte tam da bu noktada Erkek Gri Keten Aerobin Bol Kalıp Oversize Salaş Gömlek, modern bir duruşla zarafeti birleştirerek göz kamaştırıyor ve her anınızda size eşlik ediyor. >_x000D_
_x000D_
Gri'nin Sofistike Dokunuşu_x000D_
_x000D_

Gri, modanın asil ve sofistike renklerinden biri olarak bilinir. Erkek Gri Keten Aerobin Gömlek, bu eşsiz renk ile tarzınıza modern bir dokunuş katıyor ve sade, zarif bir ifade sunuyor. Doğal tonların cazibesi, bu gömlek ile bir araya gelerek tarzınızı zirveye taşıyor. >_x000D_
_x000D_
Ketenin Nefes Alan Hafifliği_x000D_
_x000D_

Keten kumaş, özellikle sıcak havalarda serinlemek ve rahat bir giyim deneyimi yaşamak isteyen erkeklerin vazgeçilmez seçeneklerinden biridir. Erkek Gri Keten Aerobin Gömlek, hafif ve nefes alan yapısı sayesinde her anınızda ferahlığınızı koruyarak rahatlığınızı ön planda tutuyor. >_x000D_
_x000D_
Oversize Şıklığın Rahatlığı_x000D_
_x000D_

Modanın hızla yükselen trendlerinden biri olan oversize tarz, Erkek Gri Keten Aerobin Bol Kalıp Oversize Salaş Gömlek ile en iyi şekilde temsil ediliyor. Bol kesim ve salaş tasarım, modern ve etkileyici bir duruş sergilemenize olanak sağlayarak tarzınızı tamamlıyor. >_x000D_
_x000D_
Detaylarla Dolu Şıklık_x000D_
_x000D_

Erkek Gri Keten Aerobin Gömlek, zarif dokulu kumaşı ve incelikle işlenmiş detaylarıyla şıklığınızı ön plana çıkarıyor. Her ayrıntıda gizlenen zarafet, bu gömleği diğerlerinden farklı kılarak sizin için özel bir tarz sunuyor. >_x000D_
_x000D_
Her Anınızda Size Eşlik Edin_x000D_
_x000D_

Gündüzden geceye geçen kullanım alanı, Erkek Gri Keten Aerobin Bol Kalıp Oversize Salaş Gömlek'i gardırobunuzun en değerli parçalarından biri yapar. İş hayatınızda şıklığınızı taçlandırırken, özel etkinliklerde fark yaratmanıza yardımcı olacak bu gömlek, her anınızda size eşlik edecek. >_x000D_
_x000D_
Özgün ve Şık Bir İfade_x000D_
_x000D_

Her erkeğin kendine özgü bir tarzı vardır ve bu tarzı yansıtmak, kişisel kimliğinizi ön plana çıkarmak önemlidir. Erkek Gri Keten Aerobin Bol Kalıp Oversize Salaş Gömlek, bu anlamda özgünlüğü ve şıklığı bir arada sunarak tarzınızı benzersiz kılacak. >_x000D_
_x000D_
Erkek Modasının Gözdesi: Gri Keten Aerobin Gömlek_x000D_
_x000D_

Erkek Gri Keten Aerobin Bol Kalıp Oversize Salaş Gömlek, zarafeti ve modernliği bir araya getiren gözde parçalardan biri olmaya aday. Asil gri rengin zarafeti, keten kumaşın hafifliği ve oversize tasarımın rahatlığı birleşerek tarzınızın anahtarını elinizde tutmanızı sağlayacak. >_x000D_
_x000D_

Kendine Güvenen Erkeğin Tercihi: Erkek Gri Keten Aerobin Bol Kalıp Oversize Salaş Gömlek >_x000D_
_x000D_

Kendine güvenen erkeklerin stilini taçlandıran Erkek Gri Keten Aerobin Gömlek, tarzınızı ve kişisel kimliğinizi ön plana çıkararak sizi özel hissettirecek. Kendinizi özgün bir ifadeyle ifade etmek ve çevrenizdeki insanları etkilemek istiyorsanız, bu şık gömleği tercih ederek tarzınıza değer katın. >_x000D_
_x000D_
Erkek Gri Keten Aerobin Bol Kalıp Oversize Salaş Gömlek, modern erkeklerin gardırobunda sofistike bir tarzın anahtarıdır. _x000D_
Asil gri rengi, zarafeti ve gizemi bir araya getirerek tarzınıza etkileyici bir ifade katıyor. _x000D_
Doğanın nefes alan hafifliğini üzerinizde taşıyan keten kumaş, sıcak günlerde bile serin ve rahat bir giyim deneyimi sunuyor. _x000D_
Oversize tasarımın rahatlığı ve salaşlığın modern duruşu, bu gömleği erkek modasının gözde parçalarından biri haline getiriyor. _x000D_
İncelikle işlenmiş detayları ve dokulu kumaşı, bu gömleği diğerlerinden ayırarak sizin için özel bir tarz yaratıyor. _x000D_
Gündüzden geceye uzanan kullanım alanı sayesinde her anınızda şıklığınızı tamamlıyor ve size eşlik ediyor. _x000D_
Kendine has stilinizi yansıtmak ve kişisel kimliğinizi ön plana çıkarmak için mükemmel bir tercih. _x000D_
Tarzınızı özgün ve şık bir ifadeyle tamamlayarak çevrenizdeki insanların dikkatini çekmenizi sağlıyor. _x000D_
Erkek Gri Keten Aerobin Bol Kalıp Oversize Salaş Gömlek, moda dünyasının özgünlük arayanların vazgeçilmez tercihi. _x000D_
Kendine güvenen erkeklerin tercihi olan bu gömlek, tarzınızı benzersiz kılarak her anınızda şıklığınızı ön plana çıkarıyor. _x000D_

Erkek Gri Keten Aerobin Bol Kalıp Oversize Salaş Erkek Keten Gömlek Ürününün Satıcısı, Gray Clothing Erkek Gri Keten Aerobin Bol Kalıp Oversize Salaş Erkek Keten Gömlek ürününü 429.0 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Gri Keten Aerobin Bol Kalıp Oversize Salaş Erkek Keten Gömlek Kullanıcı Yorumları
429.0 Tl ye satışta olan Erkek Gri Keten Aerobin Bol Kalıp Oversize Salaş Erkek Keten Gömlek Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
88 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.0

Yorum: sevgilime aldım çok kaliteli ve güzel. tam beden alınabilir. sevgilime çok yakıştı hiç düşünmeden alın
İsim: G** Y**
Tarih: 11 Mart 2024
Beden: Beden:S
Satıcı: Moryel

Yorum: şiddetle tavsiye bedeninize göre alın
İsim: Z** E**
Tarih: 13 Mart 2024
Beden: Beden:XL

Yorum: Öncelikle kargo süresi iyiydi rengi çok güzel S beden istemek isteyen biri M beden de tercih edebilir salaşlığı bu fiyata bu kalite baya iyi alınabilir teşekkürler
İsim: **** ****
Tarih: 20 Mart 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: Eşime aldım güzel yazlık.
İsim: G** E** D**
Tarih: 08 Eylül 2023
Beden: Boy:150cm
Satıcı: RaijuPro

Yorum: küçük geldi nasill iade edebilirim lütfen söyleyin
İsim: H** C**
Tarih: 06 Mart 2024

Yorum: fiyat performans ürün
İsim: Çetin h.
Tarih: 04 Eylül 2024
Beden: Beden:L

Yorum: Görseldekinin aynısı çok güzel geldi
İsim: B** A**
Tarih: Elite Üye
Beden: 29 Ağustos 2024
Satıcı: AkınTex

Yorum: beğendim iyi gömlek kumaşı da gayet iyi
İsim: Y** D**
Tarih: 27 Ağustos 2024

Yorum: Ürün gayet güzel bir ürün sevgilime aldım o da çok beğendi
İsim: Mine E.
Tarih: 21 Ağustos 2024
Beden: Boy:185cm

Yorum: Ürünün kolları çok dar fotoğraftaki gibi değil hayal kırıklığına uğradım
Beden: Boy:182cm

Yorum: Renge bayildim efil efil
İsim: A** H**

Yorum: Ürünün kumaşı uygun değil.
Tarih: 15 Ağustos 2024
Beden: Bilgi Yok

Yorum: m beden aldım l geldi ve rengi çok koyu ama kumaşı güzel tiril tiril
İsim: B** Y**
Tarih: 10 Ağustos 2024
Beden: Beden:M

Yorum: Ürün güzel sevgilime aldım
İsim: Z** E**
Tarih: 07 Ağustos 2024

Yorum: Kardeşim için aldım. Çok beğendik
İsim: B** Y**

Yorum: çok şık beğendim
Tarih: 27 Şubat 2024

Yorum: çok güzel tril tril tam yazlık
İsim: e** ç**
Tarih: 05 Ağustos 2023
Beden: Boy:167cm
Satıcı: Cosovabutik

Yorum: Kumaşı efsane tüm renklerini tercih edebilirsiniz
İsim: N** Y**
Tarih: 02 Eylül 2023
Beden: Boy:168cm
Satıcı: RaijuPro

Yorum: Erkek arkadaşıma aldım çok güzel çok beğendik kumaşı fotoğraftakiyle aynı kargo da iyi di
İsim: A** Ç**
Tarih: 06 Nisan 2024
Beden: Boy:168cm

Yorum: abim için beş ayrı renk aldık sorunsuz ve hızlı ulaşım teşekkür ederim
İsim: s** s**
Tarih: 08 Mart 2024

Yorum: Gayet şık ve güzel duruyor
İsim: Y** A**
Tarih: 15 Mart 2024

Yorum: Güzel kaliteli
İsim: Ö** A**
Tarih: 19 Şubat 2024
Beden: Boy:170cm

Yorum: Güzel beğendim eşime aldım rengide güzel
İsim: n** K**
Tarih: 26 Mart 2024

Yorum: Fiyatına göre normal
İsim: Ö** B** Ş**
Tarih: 23 Şubat 2024

Yorum: Çok iyi twk 👍
İsim: M** M**
Tarih: 24 Şubat 2024

Yorum: cok güzel cok kullanışlı
İsim: Mehtap T.
Tarih: 22 Temmuz 2024

Yorum: Tam istediğim tarzda bir ürün kendi bedeninizi alabilirsiniz zaten bol bir ürün 1,87 boy 82 kilo L beden aldım çokta güzel durdu uzun kollu olmasına bakmayın gayet yazlık ve şık bir ürün teşekkürler.
İsim: E** K**
Tarih: 15 Mayıs 2024
Beden: Boy:187cm

Yorum: Dikişleri çok güzel değil oğlumun beğendiği içün iade etmedim
İsim: M** V**
Tarih: 22 Eylül 2023
Satıcı: JASENE

Yorum: Güzel beğendim
İsim: E** U**
Tarih: 12 Mayıs 2024

Yorum: Tam yazlık ince çok iyi
İsim: E** G**
Beden: Boy:190cm

Erkek Gri Keten Aerobin Bol Kalıp Oversize Salaş Erkek Keten Gömlek Ürünü Hakkında Sorulan Sorular

Soru: 182 boy 76 kg kaç beden olur acaba
Cevap: Belirttiğiniz özelliklere göre (M) beden sizin için uygundur. Raiju Ailesi olarak Sizlere keyifli alışverişler dileriz, bizleri değerlendirmeyi unutmayınız.

Soru: Yorumları okudum görselde ki renk değilde daha koyusu geliyormuş görseldeki renk gelecekse alayım
Cevap: merhaba yorumları yeniden eskiye yapıp güncel rengi görüntüleyebilirsiniz.

Soru: 183 boy 87 kiko
Cevap: Merhaba verdiğiniz ölçülere ve ürünün kalıbına göre sizin için XL beden uygun olacaktır. Keyifli alışverişler

Soru: 1.76 boy 87 kilo hangi beden uygun acaba ?
Cevap: Belirttiğiniz özelliklere göre (L) beden sizin için uygundur. Raiju Ailesi olarak Sizlere keyifli alışverişler dileriz, bizleri değerlendirmeyi unutmayınız.

Soru: 190 boy 80 kilo hangi beden almaliyim
Cevap: Belirttiğiniz özelliklere göre (M) beden sizin için uygundur. Raiju Ailesi olarak Sizlere keyifli alışverişler dileriz, bizleri değerlendirmeyi unutmayınız.

Soru: 184 boy 60kq
Cevap: Merhaba verdiğiniz ölçülere ve ürünün kalıbına göre sizin için M beden uygun olacaktır. Keyifli alışverişler

Soru: pantolonun linki varmidir
Cevap: merhaba şuanda mevcut değildir kısa sürede stoklara eklenecektir.

Soru: İyi aksamlar yorumlarda su yeşili geldi yazılmış, bu ürünü alsak kodunu burdan yazıp su yeşili varsa yollasanız olmaz mı🫣😂
Cevap: Gorseldeki ürün gelevek

Soru: boyum 163 kilom 70 hangi beden olur birde yazın giyile bilirmi bol durmasını istiyorum

Soru: iç gösteriyor mu
Cevap: Hayır efendim

Soru: not yazıyor musunuz
Cevap: Hayır efendim malasef

Soru: merhaba 188 boy 83 kilo hangi beden olur
Cevap: Belirttiğiniz özelliklere göre (L) beden sizin için uygundur. Raiju Ailesi olarak Sizlere keyifli alışverişler dileriz, bizleri değerlendirmeyi unutmayınız.

Soru: 1.94 cm 65 kilo için xl beden boy olarak uygun kalır mı?
Cevap: Merhaba verdiğiniz ölçülere ve ürünün kalıbına göre sizin için L beden uygun olacaktır. Keyifli alışverişler

Soru: 1.80 boy 82 kilo bol durmasini istiyorum hangi beden uygundur.

Soru: Boy 1 86 kg 140 ve siyah renk mevcutmu
Cevap: merhaba maalesef mevcut değildir

Soru: 184 boy 60 kq hangi ölçü iyi durur
Cevap: Merhaba verdiğiniz ölçülere ve ürünün kalıbına göre sizin için M beden uygun olacaktır. Keyifli alışverişler

Soru: 188 boy 88 kilo hangi beden uygundur
Cevap: Merhaba verdiğiniz ölçülere ve ürünün kalıbına göre sizin için XL beden uygun olacaktır. Keyifli alışverişler

Soru: modelin giydiği pantolon, ürünlerinizin arasında var mı?
Cevap: Malesef efendim

Soru: Ürün buterse yeniden gelme ihtimali varmı.
Cevap: Gelir efendim

Soru: boy 180 kilo 68 hangi beden

Erkek Gri Keten Aerobin Bol Kalıp Oversize Salaş Erkek Keten Gömlek Detaylı Resimler

Erkek Gri Keten Aerobin Bol Kalıp Oversize Salaş Erkek Keten Gömlek En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü