Erkek Gümüş Renk Kordon Lacivert Kadran Analog Kol Saati Alanlar Memnun Mu ?

Seray

Yeni Üye
BaYaN
15 Eyl 2023
520
0
0
Erkek Gümüş Renk Kordon Lacivert Kadran Analog Kol Saati Bu Ürünü Almalı Mı?
Erkek Gümüş Renk Kordon Lacivert Kadran Analog Kol Saati Güncel Fiyatı 327.45 Tl Den Trendyolda Satıştadır.

Erkek Gümüş Renk Kordon Lacivert Kadran Analog Kol Saati Olumlu Yorum Sayısı Nedir?

Erkek Gümüş Renk Kordon Lacivert Kadran Analog Kol Saati Hakkında yaklaşık 1202 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4 .

Erkek Gümüş Renk Kordon Lacivert Kadran Analog Kol Saati Detaylı Açıklama

Erkek Gümüş Renk Kordon Lacivert Kadran Analog Kol Saati Ürününün Satıcısı, İSTLİV Erkek Gümüş Renk Kordon Lacivert Kadran Analog Kol Saati ürününü 327.45 Tl'den Trendyolda Satıştadır.

Erkek Gümüş Renk Kordon Lacivert Kadran Analog Kol Saati Kullanıcı Geri Dönüşleri
327.45 Tl ye satışta olan Erkek Gümüş Renk Kordon Lacivert Kadran Analog Kol Saati Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
1202 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.4

Yorum: Böyle ilgili ürünlerinin arkasında duran müşteriyle ilgilenen çok nadir sayfalardan paketleme kutu harika şık bir ürün
İsim: E** K**
Tarih: 27 Kasım 2023
Beden: Bilgi Yok
Satıcı: istliv

Yorum: Eşime aldım çok şık duruyor tavsiye ederim paketleme çok güzeldi
İsim: A** S** Ç**
Tarih: 16 Mart 2024

Yorum: çok şık kol saati. sevgilime aldım çox beğendi
İsim: A** I**
Tarih: 28 Ocak 2024

Yorum: Erkek arkadaşıma hediye olarak aldım çok beğendik aşırı güzel duruyor bence tam bi fiyat performansı gönül rahatlığıyla alabilirsiniz paketlemede güzeldi
İsim: **** ****
Tarih: 10 Şubat 2024

Yorum: Gayet güzeldi iyi paketlenmiş satıcıya teşekkür ederim bu fiyata gayet uygun bit saat
İsim: S** K**
Tarih: 14 Şubat 2024

Yorum: Sevgilime aldım. Ben çok beğendim onunda beğeneceğinden şüphem yok. ayrıca çok şık duruyor.
İsim: f** B**
Tarih: 30 Ocak 2024

Yorum: Çok güzel eşime hediye olarak aldım çok beğendi teşekkür ederim
Tarih: 05 Temmuz 2024

Yorum: Çok beğendim sevgilime aldım ben bayıldım oda çok beğenecektir kutusuyla birlikte güzel bir şekilde ulaştı
İsim: Yeşim K.
Tarih: 03 Şubat 2024

Yorum: kardeşime doğum günü hediyesi aldım çok beğendi ilginize çok teşekkür ederim
İsim: L** G**
Tarih: 10 Eylül 2024

Yorum: eşim için aldım çok memnun ilk defa saat kullannanıza rağmen memnun kaldık
İsim: Ç** e** T**
Tarih: 05 Temmuz 2024

Yorum: Sevgilimin doğum günü için aldım gayet şık ve kullanışlı hala beğenerek takıyor tavsiye ederim
İsim: B** Ö**
Tarih: 05 Eylül 2024

Yorum: Kendime aldım ve çok iyi ve kaliteli beğendim paketleme çok güzeldi
Tarih: 26 Şubat 2024

Yorum: kardeşime aldım harika bir ürün alın çok kaliteli
İsim: Z** K**
Tarih: 16 Ocak 2024

Yorum: Sewgilime hediye aldım çok şık bi ürün çok beğendim
Tarih: 01 Şubat 2024

Yorum: çok şık bir duruşu var. güzel bir paketleme yapılmıştı ayrıca teşekkür ederim
İsim: K** G**
Tarih: 06 Ocak 2023

Yorum: Birtanecik sevgilime aldimm çok beğendi çok yakıştı herşey yakışır ona canim sevgilim 😂
İsim: S** t**
Tarih: 13 Şubat 2024

Yorum: erkek arkadaşıma aldım severek kullanıyor
İsim: S** Ş**
Tarih: 20 Temmuz 2024

Yorum: Çok güzel sevgilime sevgililer günü hediyesi almıştım çok beğendi
İsim: M** Y**
Tarih: 10 Mayıs 2024

Yorum: indirimden aldım, çok kaliteli satıcıya teşekkürle.r
Tarih: 07 Şubat 2024

Yorum: harika ürün sevgilime aldim bayildi
Tarih: 01 Nisan 2024

Yorum: muhteşem net alın
İsim: A** M** u**
Tarih: 16 Şubat 2024

Yorum: Nişanlıma doğum günü hediyesi olarak almıştım çok beğendik.Çok şık duruyor.Hızlı bir şekilde kargolandı teşekkür ederim.
İsim: İ** K**
Tarih: 20 Ocak 2024

Yorum: eşim için aldım çok beğendi
İsim: s** k**
Tarih: 29 Ocak 2024

Yorum: hediye olarak aldım çok güzel
Tarih: 25 Nisan 2024

Yorum: sevgilime aldım çok güzel geldi teşekkürler 🫶
Tarih: 25 Şubat 2024

Yorum: Çok şık ve kullanışlı
İsim: Oya b. T.
Tarih: 21 Temmuz 2024

Yorum: Eşime aldım eşim çok beğendi❤😊
İsim: Canan B.
Tarih: 21 Şubat 2024

Yorum: saati çok beğendik erkek kardeşime aldım çok beğendi teşekkür ederim
Tarih: 15 Temmuz 2024

Yorum: Eşim için aldım ürün hemen bir gün içinde elime ulaşdi resimdeki ürünün aynısı geldi sorunsuz teşekkürler
İsim: Ş** A**
Tarih: 30 Ocak 2024

Yorum: çok beğendim, çok iyi görünüyor.
İsim: G** Y**
Tarih: 31 Ocak 2024

Erkek Gümüş Renk Kordon Lacivert Kadran Analog Kol Saati Sıkça Sorulan Ve Yanıtlanan Sorular

Soru: hediye olarak almak istiyorum fakat sağlam çalışır halde olmasına sorunsuz gelmesine ve görseldeki ile ilk yorumdaki fotoğraf gibi gelmesine çok dikkat eder misiniz nişanlım için alacağım direkt ona göndereceğim kontrol edemeyeceğim o yüzden lütfen özenli bir şekilde gönderir misiniz rica etsem ?
Cevap: Müşterilerinin attığı fotoğraflarda var efendim bakarsanız aynısı gelecek

Soru: aksesuarmıdır
Cevap: aksesuar olan ne acaba ?

Soru: suya dayanıklımı
Cevap: Merhabalar... Günlük kullanımda Su geçirmez. Ama direk suyun altına tatarsanız geçirir. Şimdiden iyi günlerde kullanın.... HAYIRLI GÜNLER DİLERİM...

Soru: takvimi varmi
Cevap: Saat sadece efendim

Soru: garantisi var mı
Cevap: Garanti belgesi yoktur

Soru: merhabalar ben erkek arkadaşıma aldimda mahçup oldum büyük geldi çünkü ayarı falan yokmu acaba lütfen yardımcı olun 🥺
Cevap: Merhabalar... Kordonu standart BÜYÜK geliyor. siz kendinizde; youtube İSTLİV yazarak oradaki Videoyu izleyerek yapabilirsiniz eğer yapamazsanız herhangi bir saatçide yaptırabilirsiniz. Rica etsem. Ürünü beğendiyseniz, 5 yıldız verip ve güzel değerlendirirseniz ve youtebe sayfamızı takip ederseniz çok severiz. ..... Şimdiden güle güle kullanın, KADIN GİRİŞİMÇİ....

Soru: Dar gelirse genişletebiliyozmu
Cevap: Dar gelmez en aşırı kalın değilse bileginiz

Soru: paslanmaz mı?
Cevap: Merhabalar... Günlük kullanımda kararma yapmaz. Ama detarjanlı su, çamaşır suyu gibi kimyasal maddelerden uzak tutmak gerekir. Şimdiden iyi günlerde kullanın.... HAYIRLI GÜNLER DİLERİM...

Soru: sporcu iri yapılı birine olur mu
Cevap: Kordon standart saat kordonu geliyor siz kendi kolunuza göre kısaltıyorsunuz

Soru: iyi günler kordon kaç cm dir teşekkürler
Cevap: Kordonu standart geliyor siz kendi kolunuza göre küçültüyorsunuz

Soru: Merhaba, ürün paslanmaz çelik midir acaba?
Cevap: 1- KARARMA YAPAR MI ? Günlük kullanımda kararma yapmaz. Ama deterjanlı su, çamaşır suyu gibi kimyasal maddelerden uzak tutmak gerekir..... 2- KORDONU BÜYÜK GELİRSE NE YAPILIR ..? Kordonu standart BÜYÜK gelmek zorundadır ... siz kendinizde; youtube İSTLİV yazarak oradaki Videoyu izleyerek yapabilirsiniz.. eğer yapamazsanız herhangi bir saatçide yaptırabilirsiniz...Kordonu büyük geldi diye iade yapılmaz ... 3- SU GECİRİR Mİ ? Günlük kullanımda Su geçirmez. Ama direk suyun altına tatarsanız geçirir.. su geçirmez garantisi yoktur ... Su geçiren ürünün iadesi ve değişimi olmaz Net... 4- HANGİ KARGO İLE ÇALIŞIYORUSUNUZ ? 24 saat içinde trenyol Express kargo ile gönderilecek. Gönderildikten sonra 2 yada 3 iş günü içinde elinizde olur. 5- SAAT VE KORDON AYARLAMA NASIL YAPILIR ? lütfen Youtebe arama kısmına İSTLİV yazarsanız kanalımıza videosunu ekledik. video izleyerek yapmanız daha kolay olur.. 6- DİKKAT ....ÜRÜNÜ İADE EDERKEN .... Lütfen aynı kutuya koyup bir poşetin içine koyup o şekilde gönderin.... kutunun üzerine barkod yada herhangi bir bant yapıştırmayın çünkü kutu bir daha kullanılmaz halle geliyor ...KUTU BANTLI VEYA BARKOD yapıştırılarak gönderilen hiç bir ürünün iadesi yapılmayacaktır ve ürün net olarak red edebilecektir .. ---- üRÜNÜ BEGENDİYSENİZ 5 YILDIZ VEREREK BİZE DESTEK OLABİLİRSİNİZ .... İSTLİV

Soru: su geçiriyor mu?
Cevap: Merhabalar... Günlük kullanımda Su geçirmez. Ama direk suyun altına tatarsanız geçirir. Şimdiden iyi günlerde kullanın.... HAYIRLI GÜNLER DİLERİM...

Soru: iyi akşamlar hediye olarak alicam özel kutuda gönderme şansını var mı
Cevap: Merhabalar; yorumlar kısmındaki siyah İSTLİV markalı saat kutusu ile gönderilecektir. ekstra hediye pakedi yapılmamaktadır... İyi alışverişler dilerim.

Soru: hangi kargo
Cevap: 1- KARARMA YAPAR MI ? Günlük kullanımda kararma yapmaz. Ama deterjanlı su, çamaşır suyu gibi kimyasal maddelerden uzak tutmak gerekir..... 2- KORDONU BÜYÜK GELİRSE NE YAPILIR ..? Kordonu standart BÜYÜK gelmek zorundadır ... siz kendinizde; youtube İSTLİV yazarak oradaki Videoyu izleyerek yapabilirsiniz.. eğer yapamazsanız herhangi bir saatçide yaptırabilirsiniz...Kordonu büyük geldi diye iade yapılmaz ... 3- SU GECİRİR Mİ ? Günlük kullanımda Su geçirmez. Ama direk suyun altına tatarsanız geçirir.. su geçirmez garantisi yoktur ... Su geçiren ürünün iadesi ve değişimi olmaz Net... 4- HANGİ KARGO İLE ÇALIŞIYORUSUNUZ ? 24 saat içinde trenyol Express kargo ile gönderilecek. Gönderildikten sonra 2 yada 3 iş günü içinde elinizde olur. 5- SAAT VE KORDON AYARLAMA NASIL YAPILIR ? lütfen Youtebe arama kısmına İSTLİV yazarsanız kanalımıza videosunu ekledik. video izleyerek yapmanız daha kolay olur.. 6- DİKKAT ....ÜRÜNÜ İADE EDERKEN .... Lütfen aynı kutuya koyup bir poşetin içine koyup o şekilde gönderin.... kutunun üzerine barkod yada herhangi bir bant yapıştırmayın çünkü kutu bir daha kullanılmaz halle geliyor ...KUTU BANTLI VEYA BARKOD yapıştırılarak gönderilen hiç bir ürünün iadesi yapılmayacaktır ve ürün net olarak red edebilecektir .. ---- üRÜNÜ BEGENDİYSENİZ 5 YILDIZ VEREREK BİZE DESTEK OLABİLİRSİNİZ .... İSTLİV

Soru: Kutusuyla mi geliyor sararma yapiyormu

Soru: istediğimiz ayar yapabiliriz demi benim bileğim biraz küçük bana olur demi 17cm bileğim teşekkürler
Cevap: Merhabalar... Kordonu standart BÜYÜK geliyor. siz kendinizde; youtube İSTLİV yazarak oradaki Videoyu izleyerek yapabilirsiniz eğer yapamazsanız herhangi bir saatçide yaptırabilirsiniz. Rica etsem. Ürünü beğendiyseniz, 5 yıldız verip ve güzel değerlendirirseniz ve youtebe sayfamızı takip ederseniz çok severiz. ..... Şimdiden güle güle kullanın, KADIN GİRİŞİMÇİ....

Soru: saat yeni elime geçti de saniye hareket edince yelkovan da hareket ediyor sebebi nedir acaba
Cevap: Çok hareket ediyor gibi oluyor ama doğru çalışıyordur ... bir sorunu yoktur

Soru: Ürünü almak istiyorum ama maalesef sistem hata veriyor yardımcı olabilir misiniz?
Cevap: Biz o konuda yardımcı olamıyoruz Trenyol asistanla görüşelim

Soru: kasa çapını 31 35 40 arasjnda çok fark var mı neye göre seçicez
Cevap: 40 mm efendim hepsi

Soru: Kordonu mıknatıslı mı
Cevap: Mıknatıs kordon sadece hasır kordonlarda olur

Erkek Gümüş Renk Kordon Lacivert Kadran Analog Kol Saati Fotoğraf Ve Görseller

Erkek Gümüş Renk Kordon Lacivert Kadran Analog Kol Saati En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü