Erkek Haki Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 Alınması Gereken Bir Ürün Mü ?

Ecem

Yeni Üye
BaYaN
14 Eyl 2023
563
0
0
Erkek Haki Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 Alınır Mı?
Erkek Haki Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 Güncel Satış Fiyatı 508.99 Tl'ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Haki Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 Ürün Hakkında Memnuniyet Oranı Nedir?

Erkek Haki Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 Hakkında yaklaşık 642 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7 .

Erkek Haki Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 Ürünün Detayları

Uzun Kollu, Düğmeli Yaka, Keten Görünümlü %100 Pamuk Dokuma Kumaş, Nefes Alan, Tiril Tiril Yaz İçin İdeal, Comfort fit Rahat kesim Gömlek;Stüdyo Çekimlerinde Renkler Işık Farklılığından Dolayı Değişiklik Gösterebilir.;Online Özel koleksiyonu ürünüdür.;Model Boy: 189 cm Göğüs: 94 cm Bel: 72 cmBasen:93 cm;Numune Bedeni: M;%100 Pamuk; >_x000D_

Erkek Haki Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 Ürününün Satıcısı, Avva Erkek Haki Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 ürününü 508.99 Tl Ye Trendyolda Satılıyor.

Erkek Haki Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 En Son Yapılan Yorumlar
508.99 Tl ye satışta olan Erkek Haki Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 Hakkında yapılan Son yorumlar aşağıdadır. Bu yorumlar doğrulanmamıştır. En doğru bilgiyi satış sayfasının yorumlar bölümünden alabilirsiniz.
642 Değerlendirme, Ortalama Puan: 4.7

Yorum: rahat kalip durmasini istiyorsaniz bir beden buyuk alabilirsiniz
İsim: **** ****
Tarih: 22 Eylül 2022
Beden: Beden:L
Satıcı: AVVA

Yorum: Esime aldim cok yakisti tam beden alin.
İsim: g** c**
Tarih: 14 Eylül 2022

Yorum: Tam beden alabilirsiniz şık ve güzel
İsim: b** y**
Tarih: 01 Mayıs 2023
Beden: Boy:185cm

Yorum: Eşime aldım çok güzel oldu tam bedenini neyse onu alın
İsim: M** A**
Tarih: 28 Ocak 2023
Beden: Beden:S

Yorum: Nişanlıma aldım çok güzel oldu tam beden alın
Tarih: 27 Mart 2023
Beden: Beden:XL

Yorum: Tam bedeninizi alın
İsim: Hatice K.
Tarih: Elite Üye
Beden: 28 Mayıs 2023

Yorum: bedeninizi alın kaliteli bir ürün
İsim: G** İ**
Tarih: 19 Mart 2023
Beden: Beden:M

Yorum: Çok beğendim eşime aldım tam oldu
İsim: D** K**
Tarih: 03 Nisan 2023

Yorum: Eşime aldım çok beğendi, herkes tam bedenini alabilir
İsim: S** K** Ş**
Tarih: Elite Üye
Beden: 22 Nisan 2023

Yorum: indirimde aldım eşime güzel tam beden alın
Tarih: 08 Ocak 2023

Yorum: Kaliteli bir ürün tam bedeninizi alabilrsiniz
İsim: B** B**
Tarih: 20 Nisan 2023
Beden: Bilgi Yok

Yorum: Erkek arkadaşım için aldım. Rengi çok yakıştı. Kalitesi çok güzel sadece bol dursun istemiyorsanız bir beden küçük alabilirsiniz.
İsim: M** Ç**
Tarih: 21 Haziran 2023

Yorum: Eşime aldım tam beden çok beğendi
İsim: S** K**
Tarih: 06 Temmuz 2023
Beden: Boy:175cm

Yorum: cok güzel bir gömiek bedeni tam aldım
İsim: N** Z** E**
Tarih: 18 Temmuz 2023

Yorum: Eşime aldım 93 kilo xxl gam oldu
İsim: g** ö**
Tarih: 22 Ocak 2023
Beden: Beden:XXL

Yorum: Eşime aldım dokusu çok güzel. 1.78 boy kilo 90 m beden tam oldu
İsim: H** T**
Tarih: 29 Nisan 2023

Yorum: eşime aldım çok beğendi çok güzel duruyor
İsim: Ö** A**
Tarih: 12 Ağustos 2023

Yorum: Ürün harika, kesim ve beden uyumu güzel
İsim: A** T**
Tarih: 04 Ağustos 2023

Yorum: Eşime aldım çok beğendi yeri çok güzel
İsim: Z** A**
Tarih: 26 Nisan 2023
Beden: Boy:163cm

Yorum: Babama babalar günü hediyesi olarak aldım. Beğendi, daha önce de avva’dan aldığımız bedeni tercih ettik tam oldu
İsim: İ** A**
Tarih: 19 Mayıs 2023

Yorum: gomlek guzel tam bedeninizi alabilirsiniz
İsim: Y** Ö**
Tarih: 28 Nisan 2023
Beden: Boy:173cm

Yorum: bedeninizi alabilirsiniz ve gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. efsane bi gömlek. kumaşı da çok güzel.
İsim: M** E** a**
Tarih: 01 Mart 2023

Yorum: rengi kumaşı çok güzel kaliteli bir beden küçük alinabilir geniş sevenler kendi bedenini alabilir
İsim: M** Ö**
Tarih: 26 Nisan 2023

Yorum: Sözlüme aldım çok yakıştı. Yanına en çok ben yakışıyorum ama gömlek de baya iyi oldu. Alın aldırın
İsim: S** Y**
Tarih: 02 Haziran 2023

Yorum: Babama aldık rengi dokusu çok güzel biz çok beğendik çok kaliteli bir gömlek
İsim: m** K**
Tarih: 27 Mart 2023
Beden: Beden:3XL

Yorum: 1 beden buyuk alınabılır ozellıkle buyuk bedenlerde. Rengı dokusu guzel
İsim: N** B**
Tarih: 30 Eylül 2022

Yorum: Ürünün rengini çok beğendik. Bol bi kesim m beden olur diye düşünmüştük ama s beden alsak daha iyi olurmuş. 72kg 162 boy
İsim: E** B**
Tarih: 05 Nisan 2023

Yorum: Cok begendim esime aldim kumasi cok guzel daha rahat seviyosaniz bir beden buyuk tercih edebilirsiniz
İsim: d** k**
Tarih: 06 Ocak 2023

Yorum: Beden tablosuna bakarak aldık beden olmadı. Kendi bedeniniz neyse onu alın. Başınız ağrımasın.
İsim: o** s**
Tarih: 30 Kasım 2022

Yorum: çok uygun fiyata rengi dokusu oldukça iyi duran bir gömlek 1 beden büyük alınması iyi olur
İsim: Ş** A**
Tarih: 03 Eylül 2023
Beden: Boy:156cm

Erkek Haki Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 Sorulan Sorular Ve Cevaplar

Soru: Yazlık mı acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüz; İlkbahar/Yaz sezon ürünüdür. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: Hangi Rengi ne
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüz Haki yeşilidir. İyi günler dileriz.

Soru: comfort fit ile regular fit arasinda ne fark vardır ?
Cevap: Değerli Müşterimiz, paylaşmış olduğunuz kilo, boy vb. ölçüler vücut yapısına göre değişiklik sağladığından dolayı sizleri yanlış yönlendirmemize sebep olacaktır. ‘’Beden tablosu’’ butonuna tıklayarak bel-basen-göğüs gibi beden ölçülerinize göre inceleyip karar vermenizi öneririz. İlginiz için teşekkür eder, keyifli günler dileriz.

Soru: merhaba M beden giyiyorum görseldeki gömleğin kalıbında anormallik var bana büyük geldi
Cevap: Değerli Müşterimiz, beden bilgileriniz ile ürün detay kısmındaki ''Tüm Özellikleri Gör'' sayfasında yer alan beden tablomuzdan kontrolünü sağlayabilirsiniz. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Tamam inşallah teşekkürler
Cevap: Değerli Müşterimiz, İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: kolay utulenebilir oxford modeli ile kalıpları aynı mı acaba ?
Cevap: Değerli Müşterimiz. Ürünümüz Comfort fit Rahat kesim Gömlek olarak satışa sunulmaktadır. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: materyali nedir yuzdesel olarak
Cevap: Değerli Müşterimiz, belirtmiş olduğunuz ürünümüz; %100 Pamuktur. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: slm ürün yazlıkmı
Cevap: Değerli müşterimiz belirtmiş olduğunuz ürünümüz ilkbahar/yaz sezonu ürünüdür. İyi günler dileriz..

Soru: merhabalar ,ürünün ilk kullanımında koltuk altında iz çıktı ve yıkamayla gitmedi .Ne yapmalıyım ?
Cevap: Değerli müşterimiz, tüm ürünlerimiz garanti kapsamı içerisinde yer almaktadır. Tarafımızdan kaynaklı bir problem ile karşı karşıya kaldığınızda hesabınızda yer alan Trendyol Asistan üzerinden görüşme sağlayarak inceleme prosedürü hakkında bilgi alabilirsiniz. İyi günler dileriz.

Soru: Merhaba, boy 190 cm kilo 95 kg hangi beden olur acaba ? Hediye alacağım için beden ölçülerini bilmiyorum
Cevap: Değerli Müşterimiz, paylaşmış olduğunuz kilo, boy vb. ölçüler vücut yapısına göre değişiklik sağladığından dolayı sizleri yanlış yönlendirmemize sebep olacaktır. ‘’Beden tablosu’’ butonuna tıklayarak bel-basen-göğüs gibi beden ölçülerinize göre inceleyip karar vermenizi öneririz. İlginiz için teşekkür eder, keyifli günler dileriz..

Soru: 86 kilo 185 kaç beden olur acaba
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda L beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: Merhaba haki keten gömlek satın aldım rica etsem hediye paketide gönderir misiniz
Cevap: Değerli Müşterimiz, Tüm siparişlerimiz markamıza ait Avva logolu paketler ile gönderilmekte olup, hediye paketi ve not seçeneğimiz bulunmamaktadır. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkür ederiz.

Soru: comfort fitin kalıbı slim fite göre daha geniş mi?
Cevap: Değerli Müşterimiz, bol kesimdir. Keyifli alışverişler dileriz.

Soru: Merhaba 284 tl olan gömlek sepete ekleyince 298 tl oluyor.
Cevap: Merhaba, Kampanya içerikleri ve ürün fiyatlarımız piyasa koşulları ve şirket politikalarımız gereğince belirlenmektedir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Soru: Merhaba gömleği çok beğendik yanlız kalıpları dar galiba olmadı hiç 3xl gelecekmi
Cevap: Değerli Müşterimiz, ürünün tekrar satışa açılma süreci için net bir tarih iletemiyoruz. Ürün stoklarımız belirli aralıklar ile güncellenmektedir. İstemiş olduğunuz beden üzerine gelerek gelince haber ver butonuna tıklayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru: Boyum 1.82 kg 81, hangi bedeni almalıyım?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda L beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: Çok memnum olurum eğer böyle bir şansımız varsa
Cevap: Değerli Müşterimiz, Tüm siparişlerimiz markamıza ait Avva logolu paketler ile gönderilmekte olup, hediye paketi seçeneğimiz bulunmamaktadır. Anlayışınız ve ilginiz için teşekkür ederiz.

Soru: 178 cm boy 90 kg hangi beden almalıyım
Cevap: Değerli Müşterimiz, paylaşmış olduğunuz kilo, boy vb. ölçüler vücut yapısına göre değişiklik sağladığından dolayı sizleri yanlış yönlendirmemize sebep olacaktır. ‘’Beden tablosu’’ butonuna tıklayarak bel-basen-göğüs gibi beden ölçülerinize göre inceleyip karar vermenizi öneririz. İlginiz için teşekkür eder, keyifli günler dileriz.

Soru: 1.78 boy 92 kilo hangi beden uygundur acaba?
Cevap: Değerli Müşterimiz, Vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda XL beden uygun görülmektedir. Beden önerileri tavsiye niteliğinde olup vücut ölçülerine göre değişiklik gösterebilir. İlginiz için teşekkür eder, Keyifli günler dileriz.

Soru: Hediye alacağım için ölçüm yapamıyorum 165 boya 85 kg için hangi beden tavsiye edersiniz

Erkek Haki Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 Görsel Galerisi

Erkek Haki Gömlek Düğmeli Yaka Comfort Fit %100 Pamuk Keten Dokulu E002141 En Uygun Satış Linki

Hakkımızda

• Enuygunfirmalar.com, kullanıcıların her türlü ürünün en uygun fiyatlarını bulmalarına yardımcı olan bir forum platformudur. Gönüllü üyelerimiz tarafından sağlanan bilgilerle alışveriş deneyiminizi geliştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, burada sunulan bilgilerin doğruluğunu garanti edemeyiz. Kullanıcıların, alışveriş yaparken kendi araştırmalarını yapmaları önemlidir. En iyi fırsatları keşfedin, fakat kararlarınızı dikkatli bir şekilde verin!

Hızlı Linkler

Kullanıcı Menüsü